Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, elena93 είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε πως ειστε; Σημερα ειναι η μερα που (δεν) περιμενω.. δεν εχω κανενα συμπτωμα μονο αφοριτους πονους και σκληρο το στηθος οπως σας ειπα και πριν λιγες μερες.. αλλα ρε κοριτσια απο εκεινη την μερα που ενιωσα το στηθος σκληρο δεν ξερω αλλα αν φαω κατι μετα απο λιγο το στομαχι μου ειναι χαλια σαν καουρα να το πω δεν ξερω

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα :grin:

Κάνε καλέ ένα τεστακι τι κάθεσαι???? Θα δείξει σίγουρα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elena93 said:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε πως ειστε; Σημερα ειναι η μερα που (δεν) περιμενω.. δεν εχω κανενα συμπτωμα μονο αφοριτους πονους και σκληρο το στηθος οπως σας ειπα και πριν λιγες μερες.. αλλα ρε κοριτσια απο εκεινη την μερα που ενιωσα το στηθος σκληρο δεν ξερω αλλα αν φαω κατι μετα απο λιγο το στομαχι μου ειναι χαλια σαν καουρα να το πω δεν ξερω

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα :grin:

Η θερμοκρασία σου τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κάνε καλέ ένα τεστακι τι κάθεσαι???? Θα δείξει σίγουρα

Πιστεψε με πως κρατιεμαι :roll: αλλα εχω αποφασισει αν δεν μου ερθει σημερα να περιμενω 2-3 μερες και να κανω..για  μην απογοητευτω παλι :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Πιστεψε με πως κρατιεμαι :roll: αλλα εχω αποφασισει αν δεν μου ερθει σημερα να περιμενω 2-3 μερες και να κανω..για  μην απογοητευτω παλι :(

Όπως θες κορίτσι μου εδώ θα είμαστε να περιμένουμε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Η θερμοκρασία σου τι λέει;

Η θερμοκρασια ειναι 36.4 αυτες της μερες που εχω μετρησει..αλλα να σου πω την αληθεια δεν το εχω πολυ με αυτο το θεμα:roll:

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Όπως θες κορίτσι μου εδώ θα είμαστε να περιμένουμε

Σε ευχαριστω για την στηριξη :rolleyes: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elena93 είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε πως ειστε; Σημερα ειναι η μερα που (δεν) περιμενω.. δεν εχω κανενα συμπτωμα μονο αφοριτους πονους και σκληρο το στηθος οπως σας ειπα και πριν λιγες μερες.. αλλα ρε κοριτσια απο εκεινη την μερα που ενιωσα το στηθος σκληρο δεν ξερω αλλα αν φαω κατι μετα απο λιγο το στομαχι μου ειναι χαλια σαν καουρα να το πω δεν ξερω

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα :grin:

Αντε κανε ενα τεστττττττ.. Σου ευχομαι καραθετικό 

Κοριτσια βγηκαν τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη.. Απο 88 που ειχα την δευτερα σημερα ειχα 369.5...ειμαι σουπερ ευτυχισμενη ειχα πολυ αγχος σε σημειο που εκλαιγα... Τωρα χαλαρωσα.. Λες και εφυγε ενα βαρος απο πανω μου.. 

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Καλημέρα κόρες

Εγώ σήμερα θα πάω να ξανακάνω υπέρηχο να δω που βρίσκομαι γιατί εχθές είχα πόνους ωορρηξίας και δεξιά και αριστερά 

Φανταζεσαι να ριξεις δυο?? Διδυμακια... Τι τελειαααα.. Χαχαχαχ ❤️❤️ ολα να πανε τελειααα... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται έγινε η ωορρηξία από αριστερά 

Ευτυχώς είχαμε επαφή εχθές 

Εγώ το νιώθω όταν έχω πόνους γίνεται γρήγορα η ωορρηξία 

Ενδομήτριο 6.5 κλασσικά 

Αλλά μου είπε να συνεχίσω τα σικλακουρ για 4 μέρες ακόμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εννοείται έγινε η ωορρηξία από αριστερά 

Ευτυχώς είχαμε επαφή εχθές 

Εγώ το νιώθω όταν έχω πόνους γίνεται γρήγορα η ωορρηξία 

Ενδομήτριο 6.5 κλασσικά 

Αλλά μου είπε να συνεχίσω τα σικλακουρ για 4 μέρες ακόμα

αντε τωρα τουλαχιστον θα ξεκουραστεις! ποσο ηταν το ωαριο στον τελευταιο υπερηχο θυμασαι για να υπολογισεις ποσο εσπασε!!?

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

αντε τωρα τουλαχιστον θα ξεκουραστεις! ποσο ηταν το ωαριο στον τελευταιο υπερηχο θυμασαι για να υπολογισεις ποσο εσπασε!!?

Τη Δευτέρα ήταν γύρω στο 15 με ενδομήτριο 5.6 

Άρα πόσο να ήταν το ωάριο;; Όταν έσπασε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τη Δευτέρα ήταν γύρω στο 15 με ενδομήτριο 5.6 

Άρα πόσο να ήταν το ωάριο;; Όταν έσπασε;;

γυρω στο 18 - 19. αντε τωρα αναμονη μπορεις αν ειναι να εχεις κ μια επαφη σημερα για σιγουρια γιατι μπορει να εγινε κ το πρωι η ωορηξια πχ ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Αντε κανε ενα τεστττττττ.. Σου ευχομαι καραθετικό 

Κοριτσια βγηκαν τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη.. Απο 88 που ειχα την δευτερα σημερα ειχα 369.5...ειμαι σουπερ ευτυχισμενη ειχα πολυ αγχος σε σημειο που εκλαιγα... Τωρα χαλαρωσα.. Λες και εφυγε ενα βαρος απο πανω μου.. 

Φανταζεσαι να ριξεις δυο?? Διδυμακια... Τι τελειαααα.. Χαχαχαχ ❤️❤️ ολα να πανε τελειααα... 

Θα κρατηθω δεν θα κανω ακομα :rolleyes:  αλλα νιωθω αρκετα υγρη εχω και αρκετα υγρα  διαφανα που κρεμονται :???:σορρυ για την περιγραφη μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι σε όσες είναι ήδη έγκυες τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη και οι υπόλοιπες να μείνουν στον επόμενο μήνα!! 
τριτη περίμενα περίοδο έκανα τεστ πρωί πρωί αχνη δεύτερη γραμμή.. χθες πρωί έκανα ακόμα ένα πάλι αχνη δεύτερη.. ειπα να ξανά κάνω Σάββατο.. πονάει η κοιλιά μου κ το στομάχι μου κάποιες ώρες της ημέρας κ έχω πρησμένο στήθος ! Απλά το ότι είναι αχνη με προβλημάτισε κ φοβάμαι μην είναι βιοχημική.. 

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όσες είναι ήδη έγκυες τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη και οι υπόλοιπες να μείνουν στον επόμενο μήνα!! 
τριτη περίμενα περίοδο έκανα τεστ πρωί πρωί αχνη δεύτερη γραμμή.. χθες πρωί έκανα ακόμα ένα πάλι αχνη δεύτερη.. ειπα να ξανά κάνω Σάββατο.. πονάει η κοιλιά μου κ το στομάχι μου κάποιες ώρες της ημέρας κ έχω πρησμένο στήθος ! Απλά το ότι είναι αχνη με προβλημάτισε κ φοβάμαι μην είναι βιοχημική.. 

πηγαινε για χοριακη δεν εχει σχεση το χρωμα της γραμμης ...  σημερα θα ηξερες ακριβως τι συμβαινει αν ειχες παει για χοριακη αμεσως

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elena93 said:

Η θερμοκρασια ειναι 36.4 αυτες της μερες που εχω μετρησει..αλλα να σου πω την αληθεια δεν το εχω πολυ με αυτο το θεμα:roll:

Σε ευχαριστω για την στηριξη :rolleyes: 

Επειδή είναι κάτι που βοηθάει σαν συμπτωμα....Εμένα ήταν η θερμοκρασία που με οδήγησε να κάνω τεστ 2 μέρες πριν την καθυστέρηση 

Just now, Agapakiii said:

Κορίτσια εύχομαι σε όσες είναι ήδη έγκυες τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη και οι υπόλοιπες να μείνουν στον επόμενο μήνα!! 
τριτη περίμενα περίοδο έκανα τεστ πρωί πρωί αχνη δεύτερη γραμμή.. χθες πρωί έκανα ακόμα ένα πάλι αχνη δεύτερη.. ειπα να ξανά κάνω Σάββατο.. πονάει η κοιλιά μου κ το στομάχι μου κάποιες ώρες της ημέρας κ έχω πρησμένο στήθος ! Απλά το ότι είναι αχνη με προβλημάτισε κ φοβάμαι μην είναι βιοχημική.. 

Συγχαρητήρια είσαι έγκυος...στην αρχή έτσι βγαίνει εγώ με άχνη την επόμενη είχα 353 χοριακη 

Just now, Ellidr said:

Εννοείται έγινε η ωορρηξία από αριστερά 

Ευτυχώς είχαμε επαφή εχθές 

Εγώ το νιώθω όταν έχω πόνους γίνεται γρήγορα η ωορρηξία 

Ενδομήτριο 6.5 κλασσικά 

Αλλά μου είπε να συνεχίσω τα σικλακουρ για 4 μέρες ακόμα

Μακάρι κοριτσάρα μου να γίνει το θαύμα σου....μακάρι δεν θέλει πολύ να γίνει η σωστή συντατηση την σωστή ωρα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

γυρω στο 18 - 19. αντε τωρα αναμονη μπορεις αν ειναι να εχεις κ μια επαφη σημερα για σιγουρια γιατι μπορει να εγινε κ το πρωι η ωορηξια πχ ... 

Ναι μου είπε να έχω επαφές για κάνα δυο μέρες ακόμα 

Κ η Παναγία μαζί μας

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όσες είναι ήδη έγκυες τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη και οι υπόλοιπες να μείνουν στον επόμενο μήνα!! 
τριτη περίμενα περίοδο έκανα τεστ πρωί πρωί αχνη δεύτερη γραμμή.. χθες πρωί έκανα ακόμα ένα πάλι αχνη δεύτερη.. ειπα να ξανά κάνω Σάββατο.. πονάει η κοιλιά μου κ το στομάχι μου κάποιες ώρες της ημέρας κ έχω πρησμένο στήθος ! Απλά το ότι είναι αχνη με προβλημάτισε κ φοβάμαι μην είναι βιοχημική.. 

Βάλε προφίλ ,το τεστ καλέ ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...