Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, xenia^^ είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα λόγια σου !!!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο και σε εσένα !!!!!

Πωπωπω ναιι !!! Και χθες δεν ήμουν καλα ψυχολογικά φοβόμουν πολύ !!! Αλλά σήμερα ξύπνησα με πολύ καλό προαίσθημα και ένιωθα ότι θα πάρω καλό νούμερο !!! Σε ευχαριστώωω !!!!!!

 

Just now, Sofia89 είπε:

Με το καλό για όλες μας:x:x,δλδ μακάρι να ειμαι και εγώ στα μωράκια Αυγούστου 2021 αλλά κρατάω μικρό καλαθάκι μέχρι να το επιβεβαιώσω 

 

Just now, elena93 είπε:

Δεν ειχε περασει πολυ ωρα που ειχα παει γι’αυτο και ηταν λιγα..εχω αγχωθει φοβαμαι μην χαιρομαι αδικα

 

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ειναι ωραια συμπτωματα αυτα.. Και εγω εχω ακομη πολλα υγρα.. Δεν σταματησαν.. Οποτε ποτε δνε ξερεις.. Ισως ειναι το τυχερο σου.. ❤️❤️

Κορίτσια συγχαρητήρια!!! Είστε εγκυουλες. Χαμός στο θέμα "μανούλες Αυγούστου 21". Σας εύχομαι μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Για να ανοίξετε νέο θέμα πατάτε το + πάνω πάνω και δημιουργείτε το νέο θέμα. Αν δεν τα καταφέρετε μπορώ να το δημιουργήσω εγώ και να σας κάνω ταγκ. 

  • Ευχαριστώ 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Συγχαρητηριααααα. Ημουν σιγουρη.. Ειχες ωραια συμπτωματα.. Αντεεε να εχω παρεα στου Αυγούστου.. Να μαζευτουμε πολλες.. Δεν εχει ανοιξει ακομη θεμα.. Και δνε ξερω πως να το ανοιξω.. Ολα θα πανε τελεια θα το δεις

Συγχαρητηριααααα... Αντεεε.. Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.. Ευχομαι ολες οι κοπελες να κλεισουν το 20 με εγκυμοσυνες.. 

Κοριτσι μου.. Μπραβοοο.. Πολυ καλα αυξηθηκε.. Θα πανε ολα καλα.. Θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα.. 

Σε ευχαριστώ πολύ σοφακι !!! Έτσι να μεγαλώνει η παρέα του Αυγούστου !!! Ακόμα βέβαια είμαι πολύ συγκρατημένη !! Όμως θα μας πάνε όλα καλα και σίγουρα θα μεγαλώσει και άλλο η παρέα μας !!!! ❤️

Just now, Maria92 είπε:

 

 

 

Κορίτσια συγχαρητήρια!!! Είστε εγκυουλες. Χαμός στο θέμα "μανούλες Αυγούστου 21". Σας εύχομαι μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Για να ανοίξετε νέο θέμα πατάτε το + πάνω πάνω και δημιουργείτε το νέο θέμα. Αν δεν τα καταφέρετε μπορώ να το δημιουργήσω εγώ και να σας κάνω ταγκ. 

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ κορίτσι μου !!!! ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

 

 

 

Κορίτσια συγχαρητήρια!!! Είστε εγκυουλες. Χαμός στο θέμα "μανούλες Αυγούστου 21". Σας εύχομαι μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Για να ανοίξετε νέο θέμα πατάτε το + πάνω πάνω και δημιουργείτε το νέο θέμα. Αν δεν τα καταφέρετε μπορώ να το δημιουργήσω εγώ και να σας κάνω ταγκ. 

Παταω το  + αλλα ζηταει κατηγορια και δεν ξερω τι να βαλω... Σε ευχαριστουμε παρα πολυ για τα ομορφα λογια σου... ❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Φοβάμαι να το πιστέψω Emilly μου! Είχα σήμερα το πρωί  μια άχνη γραμμή, αύριο περιμένω ή μεθαύριο περιμένω. Μακάρι Παναγία μου :x, εσύ έχεις κανένα καλό νεο;

Εγώ σοφία όπως θα διαβάσεις έκανα ένα τεστ πριν τρεις μέρες μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση..τα κάνω αυτά τα χαζά..γιατί με έπιασε μια άσχετη αναγουλα κ βλέπω σχηματίζεται το πιο αχνό του κόσμου αλλά θετικό κ κατευθείαν...με την μια κατάλαβα ότι το έπιασα...μία ώρα μετά είναι hometest ξεθώριασε κ χάθηκε η γραμμή του αποτελέσματος ...λέω την πάτησα...μετά έκανα την επόμενη κ μέχρι τελευταίο χθες που το έχω στο προφίλ..δες το κ κάθε μέρα σκουρηνε. ...αύριο εγώ χοριακη...θα πορευτώ με το μικρό μου καλαθάκι κ προσευχές...το χθεσινό είναι πέντε μέρες προ καθυστέρησης μάλλον έκανα νωρίς ωορηξια για να το πιάσει.μια μέρα πριν το πρώτο θετικό είχα ξανακάνει χαχαχαχα.κ ήταν αρνητικό...όποτε μόλις έγινε.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πολλά πολλά συγχαρητηρια. Βρέχει μωράκια στο φόρουμ. Εύχομαι σε όλες σας με το καλό, να χαρείτε τις πιο ομορφες στιγμές της ζωής σας. Σύντομα και ολες οι υπόλοιπες να σας ακολουθησουμε. Ζηστε το, χαρειτε το, αγαπηστε τις κοιλιτσες σας, ειναι μοναδικες...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ σοφία όπως θα διαβάσεις έκανα ένα τεστ πριν τρεις μέρες μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση..τα κάνω αυτά τα χαζά..γιατί με έπιασε μια άσχετη αναγουλα κ βλέπω σχηματίζεται το πιο αχνό του κόσμου αλλά θετικό κ κατευθείαν...με την μια κατάλαβα ότι το έπιασα...μία ώρα μετά είναι hometest ξεθώριασε κ χάθηκε η γραμμή του αποτελέσματος ...λέω την πάτησα...μετά έκανα την επόμενη κ μέχρι τελευταίο χθες που το έχω στο προφίλ..δες το κ κάθε μέρα σκουρηνε. ...αύριο εγώ χοριακη...θα πορευτώ με το μικρό μου καλαθάκι κ προσευχές...το χθεσινό είναι πέντε μέρες προ καθυστέρησης μάλλον έκανα νωρίς ωορηξια για να το πιάσει.μια μέρα πριν το πρώτο θετικό είχα ξανακάνει χαχαχαχα.κ ήταν αρνητικό...όποτε μόλις έγινε.

Έμιλλυ είσαι εγκυοςςςς;;;

Τώρα το είδα 

Χριστέ μου ,όλα να πάνε κατά ευχήν τι χαρά

Just now, Emilly είπε:

Εγώ σοφία όπως θα διαβάσεις έκανα ένα τεστ πριν τρεις μέρες μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση..τα κάνω αυτά τα χαζά..γιατί με έπιασε μια άσχετη αναγουλα κ βλέπω σχηματίζεται το πιο αχνό του κόσμου αλλά θετικό κ κατευθείαν...με την μια κατάλαβα ότι το έπιασα...μία ώρα μετά είναι hometest ξεθώριασε κ χάθηκε η γραμμή του αποτελέσματος ...λέω την πάτησα...μετά έκανα την επόμενη κ μέχρι τελευταίο χθες που το έχω στο προφίλ..δες το κ κάθε μέρα σκουρηνε. ...αύριο εγώ χοριακη...θα πορευτώ με το μικρό μου καλαθάκι κ προσευχές...το χθεσινό είναι πέντε μέρες προ καθυστέρησης μάλλον έκανα νωρίς ωορηξια για να το πιάσει.μια μέρα πριν το πρώτο θετικό είχα ξανακάνει χαχαχαχα.κ ήταν αρνητικό...όποτε μόλις έγινε.

Έμιλλυ είσαι εγκυοςςςς;;;

Τώρα το είδα 

Χριστέ μου ,όλα να πάνε κατά ευχήν τι χαρά

Συγχαρητήρια σ όλα τα κορίτσια 

Ωραία χριστουγεννιάτικα δώρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έμιλλυ είσαι εγκυοςςςς;;;

Τώρα το είδα 

Χριστέ μου ,όλα να πάνε κατά ευχήν τι χαρά

Έμιλλυ είσαι εγκυοςςςς;;;

Τώρα το είδα 

Χριστέ μου ,όλα να πάνε κατά ευχήν τι χαρά

Συγχαρητήρια σ όλα τα κορίτσια 

Ωραία χριστουγεννιάτικα δώρα 

Φίλη μου καλή αύριο μπαίνω στον χορό..ευχαριστώ για τις ευχές θα τις χρειαστώ γιατί θα ζοριστω πολύ..απο όλες τις απόψεις....θα μιλάμε για τα δικά σας πιο πολύ να μην σκέφτομαι τα τρελά μου χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα...ειχα πολυ καιρο να μπω και ξεκινησα να διαβαζω απο τις τελευταιες σελιδες και χαρηκα παρα πολυ...ειστε πολλες οι εγκυουλες αυτον τον μηνα..συγχαρητηρια σε ολες!!!καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια που κρατατε θετικό τεστ σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κι εύχομαι να πάνε όλα καλά και στο τέλος να κρατάτε γερά μωρά στην αγκαλιά σας! Για τις υπόλοιπες κοπέλες που ακόμα προσπαθούν , όπως κι εγώ, μια ζέστη αγκαλιά και πολλές ευχές να βρεθούν σύντομα σε αυτήν την όμορφη θέση .

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Εγώ σοφία όπως θα διαβάσεις έκανα ένα τεστ πριν τρεις μέρες μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση..τα κάνω αυτά τα χαζά..γιατί με έπιασε μια άσχετη αναγουλα κ βλέπω σχηματίζεται το πιο αχνό του κόσμου αλλά θετικό κ κατευθείαν...με την μια κατάλαβα ότι το έπιασα...μία ώρα μετά είναι hometest ξεθώριασε κ χάθηκε η γραμμή του αποτελέσματος ...λέω την πάτησα...μετά έκανα την επόμενη κ μέχρι τελευταίο χθες που το έχω στο προφίλ..δες το κ κάθε μέρα σκουρηνε. ...αύριο εγώ χοριακη...θα πορευτώ με το μικρό μου καλαθάκι κ προσευχές...το χθεσινό είναι πέντε μέρες προ καθυστέρησης μάλλον έκανα νωρίς ωορηξια για να το πιάσει.μια μέρα πριν το πρώτο θετικό είχα ξανακάνει χαχαχαχα.κ ήταν αρνητικό...όποτε μόλις έγινε.

Συγχαρητήρια κοριτσι είδες δε θα στεναχωριέσαι τα Χριστούγεννα που έλεγες... με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε τέλεια... Μπράβο!!Βρέχει Χριστουγεννιάτικα μωράκια ... Συγχαρητήριααααα κορίτσια σε όλες και με το καλό να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες .

Εγώ σήμερα λίγο στεναχωρέθηκα είμαι και στο τέλος περιοδου αμάν δε μπορώ αυτή την ερώτηση πια, τον Αύγουστο παντρεύτηκαμε με τον άντρα μου απέναντι μας μένει μια θεία του και είναι η 3η φορά που με ρώτησε σήμερα, έχουμε μωράκι μήπως??? Δε μπορώ όταν με ρωτάνε έλεος δηλαδή αυτή η ερώτηση ... Αλλά δε ξέρω έχω καλό προαισθημα νοιωθω ότι δε θα αργήσει μακάρι... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Flolipop said:

Κορίτσια που κρατατε θετικό τεστ σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κι εύχομαι να πάνε όλα καλά και στο τέλος να κρατάτε γερά μωρά στην αγκαλιά σας! Για τις υπόλοιπες κοπέλες που ακόμα προσπαθούν , όπως κι εγώ, μια ζέστη αγκαλιά και πολλές ευχές να βρεθούν σύντομα σε αυτήν την όμορφη θέση .

Σας το εύχομαι το συντομότερο με όλη μου την καρδιά ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Να σας πω και εγώ την ιστορία μου γιατί δεν ξέρω τι να κάνω!

Έχω 3 ημέρες καθυστέρηση,έντονους πόνους περιόδου, θερμοκρασία 37.1-37.4 με φυσιολογική 36.6.Τσιμπηματάκια στο στήθος, πονοκέφαλο και αναγουλες αλλά ελαφριές.

Όλα αυτά τα συμπτώματα τώρα τα έχω 6 ημέρες συνεχόμενα πέραν της καθυστέρησης που είναι 3ημερη.

Το θέμα είναι ότι αυτόν τον μήνα ήρθα σε επαφή με τον φίλο μου 5 φορές λόγω το ότι είχα ίλιγγο για 10 ημέρες και με επηρέασε πολύ αρνητικά στην ψυχολογία και αναρωτιέμαι μήπως είναι ψυχολογικό αυτό που περνάω η είναι εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Doroyla είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!

Να σας πω και εγώ την ιστορία μου γιατί δεν ξέρω τι να κάνω!

Έχω 3 ημέρες καθυστέρηση,έντονους πόνους περιόδου, θερμοκρασία 37.1-37.4 με φυσιολογική 36.6.Τσιμπηματάκια στο στήθος, πονοκέφαλο και αναγουλες αλλά ελαφριές.

Όλα αυτά τα συμπτώματα τώρα τα έχω 6 ημέρες συνεχόμενα πέραν της καθυστέρησης που είναι 3ημερη.

Το θέμα είναι ότι αυτόν τον μήνα ήρθα σε επαφή με τον φίλο μου 5 φορές λόγω το ότι είχα ίλιγγο για 10 ημέρες και με επηρέασε πολύ αρνητικά στην ψυχολογία και αναρωτιέμαι μήπως είναι ψυχολογικό αυτό που περνάω η είναι εγκυμοσύνη?

Καλημέρα κορίτσι μου!! Γενικά ο κύκλος σου είναι σταθερός?? Τα συμπτώματα σου καλά ακούγονται όπως και η θερμοκρασία!! Ναι δυστυχώς ο ιλλιγος είναι ζόρικος.. έχω περάσει .. Και δεν μπορείς να κάνεις.. Γτ δεν κάνεις μια χοριακη ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Doroyla είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!

Να σας πω και εγώ την ιστορία μου γιατί δεν ξέρω τι να κάνω!

Έχω 3 ημέρες καθυστέρηση,έντονους πόνους περιόδου, θερμοκρασία 37.1-37.4 με φυσιολογική 36.6.Τσιμπηματάκια στο στήθος, πονοκέφαλο και αναγουλες αλλά ελαφριές.

Όλα αυτά τα συμπτώματα τώρα τα έχω 6 ημέρες συνεχόμενα πέραν της καθυστέρησης που είναι 3ημερη.

Το θέμα είναι ότι αυτόν τον μήνα ήρθα σε επαφή με τον φίλο μου 5 φορές λόγω το ότι είχα ίλιγγο για 10 ημέρες και με επηρέασε πολύ αρνητικά στην ψυχολογία και αναρωτιέμαι μήπως είναι ψυχολογικό αυτό που περνάω η είναι εγκυμοσύνη?

Καλημερα. Αν ο κύκλος σου είναι σταθερός και έχεις τρεις μέρες καθυστέρηση, κάνε ένα τεστ. Αν είναι εγκυμοσύνη θα φανεί σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...