Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

      Να πάρετε  τη γιατρό ένα τηλέφωνο να ενημερωσετε...σας έδωσε κάτι για την αποκολληση? Ένεση ή παραπάνω χάπια προγεστερονης? 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

πηγαινε για χοριακη δεν εχει σχεση το χρωμα της γραμμης ...  σημερα θα ηξερες ακριβως τι συμβαινει αν ειχες παει για χοριακη αμεσως

Δεν πήγα για χοριακη γιατί ειπα να κάνω ένα τελευταίο τεστ το Σάββατο να δω τι γίνεται κ θα πάρω τον γιατρό μου.. 

Just now, Ellidr είπε:

Ναι μου είπε να έχω επαφές για κάνα δυο μέρες ακόμα 

Κ η Παναγία μαζί μας

Βάλε προφίλ ,το τεστ καλέ ...

Πως μπορώ να το κάνω αυτό;;; 

Just now, Τονιαα είπε:

Επειδή είναι κάτι που βοηθάει σαν συμπτωμα....Εμένα ήταν η θερμοκρασία που με οδήγησε να κάνω τεστ 2 μέρες πριν την καθυστέρηση 

Συγχαρητήρια είσαι έγκυος...στην αρχή έτσι βγαίνει εγώ με άχνη την επόμενη είχα 353 χοριακη 

Μακάρι κοριτσάρα μου να γίνει το θαύμα σου....μακάρι δεν θέλει πολύ να γίνει η σωστή συντατηση την σωστή ωρα

Ευχαριστώ πολύ! Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει τεστ βγήκε κανονικη γραμμή και την επόμενη μέρα η χοριακη μου ήταν 1500 περίπου! Ίσως τώρα να είναι απλά πιο αρχή θα φανεί..


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Δεν πήγα για χοριακη γιατί ειπα να κάνω ένα τελευταίο τεστ το Σάββατο να δω τι γίνεται κ θα πάρω τον γιατρό μου.. 

Πως μπορώ να το κάνω αυτό;;; 

Ευχαριστώ πολύ! Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει τεστ βγήκε κανονικη γραμμή και την επόμενη μέρα η χοριακη μου ήταν 1500 περίπου! Ίσως τώρα να είναι απλά πιο αρχή θα φανεί..

Πας στο προφίλ σου δεξιά επάνω πατάς upload photo πας αρχεία ανεβάζεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι κορίτσι μου φαίνεται καθαρά 

Εμφανίστηκε αμέσως η γραμμή έτσι;;

Είναι λίγο άχνη αλλά φαίνεται 

 

Ναι εμφανίστηκε στο 3λεπτο.. είναι με πρωινα ουρα .. ελπίζω το Σάββατο που θα ξανά κάνω να είναι πιο έντονη.. γενικά ο γιατρός μου δεν στέλνει για χοριακη άμα έχεις θετικό τεστ σου κλείνει ραντεβού.. για να δούμε !!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Ναι εμφανίστηκε στο 3λεπτο.. είναι με πρωινα ουρα .. ελπίζω το Σάββατο που θα ξανά κάνω να είναι πιο έντονη.. γενικά ο γιατρός μου δεν στέλνει για χοριακη άμα έχεις θετικό τεστ σου κλείνει ραντεβού.. για να δούμε !!

Καλύτερα αγχωτικές και οι χοριακες 

Ο κάθε γιατρός δουλεύει με τον δικό του τρόπο

Εγώ λέω να κάνεις αύριο με πρωινά , σίγουρα θα είναι πιο έντονη.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλύτερα αγχωτικές και οι χοριακες 

Ο κάθε γιατρός δουλεύει με τον δικό του τρόπο

Εγώ λέω να κάνεις αύριο με πρωινά , σίγουρα θα είναι πιο έντονη.

Μακάρι !! Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια !!! 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/12/2020 at 6:24 ΜΜ, Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καθημερινές έχω στάνταρ ώρα ξυπνάω γύρω στης 8μιση αλλά σκου γύρω στις 10 συνήθως περνώ τη θερμοκρασία..Πειράζει αν είναι απ' τη μασχάλη και όχι απ' τ στόμα.?

πιο έγκυρο θεωρείται σπο το στόμα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!! Έκανα και τη δεύτερη χοριακη σήμερα 28η μέρα.. από 25 πήγε 100 !! Ο γιατρός μου μου λέει ότι είναι καλή και να κάνω άλλη μια σε μια βδομάδα !!! Κάθε βράδυ προσεύχομαι να πάνε όλα καλα !!!! Έχω αρκετό άγχος αλλά πολύ θετική σκέψη !!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα !!!! Έκανα και τη δεύτερη χοριακη σήμερα 28η μέρα.. από 25 πήγε 100 !! Ο γιατρός μου μου λέει ότι είναι καλή και να κάνω άλλη μια σε μια βδομάδα !!! Κάθε βράδυ προσεύχομαι να πάνε όλα καλα !!!! Έχω αρκετό άγχος αλλά πολύ θετική σκέψη !!!!

Πήγε πάρα πολύ καλά η χοριακή σου!!!! 

Σε μια εβδομάδα θα έχει πάει παρααα πολύ ψηλά!!! Μην ανχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!! Να έχεις μια όμορφη τελειωμηνη εγκυμοσύνη!!! Η προσευχή θα σε βοηθήσει να απόβάλεις το άγχος σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα !!!! Έκανα και τη δεύτερη χοριακη σήμερα 28η μέρα.. από 25 πήγε 100 !! Ο γιατρός μου μου λέει ότι είναι καλή και να κάνω άλλη μια σε μια βδομάδα !!! Κάθε βράδυ προσεύχομαι να πάνε όλα καλα !!!! Έχω αρκετό άγχος αλλά πολύ θετική σκέψη !!!!

τετραπλασιαστηκε δεν υπαρχει καλητερο.! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν θα το πιστεψετε ακομα τρεμω...εκανα τεστ δεν αντεξα..βγηκε αχνο αρκετα αλλα φαινετεε..το εκανα πριν καμια ωρα δηλαδη οχι με τα πρωινα..και ηταν λιγα τα ουρα δεν ξερω αν αυτο φταιει που βγηκε αχνο..δεν μπορω να περιμενω μεχρι αυριο το πρωι να το κανω με τα πρωινα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια δεν θα το πιστεψετε ακομα τρεμω...εκανα τεστ δεν αντεξα..βγηκε αχνο αρκετα αλλα φαινετεε..το εκανα πριν καμια ωρα δηλαδη οχι με τα πρωινα..και ηταν λιγα τα ουρα δεν ξερω αν αυτο φταιει που βγηκε αχνο..δεν μπορω να περιμενω μεχρι αυριο το πρωι να το κανω με τα πρωινα

κανε μετα απο ενα τριωρο χωρις να πιεις πολυ νερο

δεν εχει σημασια αν ειναι πρωινα απλα πρεπει να μην εχεις πιει πολυ νερο κ να εχει περασει ωρα απτην τςλευταια φορα που πηγες τουαλετα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, εκανα και εγώ τεστ εγκυμοσύνης το πρωί και βγήκε αχνο! Βέβαια περίοδο περιμένω αύριο η μεθαύριο γιατί τεστ θετικό ωορρηξίας είχα 4/12 

Επειδή ζω Γερμανία οι γιατροί εδώ δεν κάνουν χοριακη, πάμε κατευθείαν για υπέρηχο!

Ποτέ περίπου θα πρέπει να γίνει πιο σκούρη η γραμμή; 

Από την μια χάρηκα από την άλλη με έπιασε ένας φόβος ότι μπορεί να βιοχημική 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, εκανα και εγώ τεστ εγκυμοσύνης το πρωί και βγήκε αχνο! Βέβαια περίοδο περιμένω αύριο η μεθαύριο γιατί τεστ θετικό ωορρηξίας είχα 4/12 

Επειδή ζω Γερμανία οι γιατροί εδώ δεν κάνουν χοριακη, πάμε κατευθείαν για υπέρηχο!

Ποτέ περίπου θα πρέπει να γίνει πιο σκούρη η γραμμή; 

Από την μια χάρηκα από την άλλη με έπιασε ένας φόβος ότι μπορεί να βιοχημική 

η γραμμη μπορει να μην σκουρηνει δεν σκουρενει παντα γιατι δεν ειναι αναλογα το χρωμα της γραμμης το τεστ ... θα πρεπει να παρεις ενα γιατρο τηλεφωνο κ σε 15 μερες περιπου θα σου κανει υπερηχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...