Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Elenpap είπε:

Κ γω τωρα παλι ανυπομονω...σε 20 μερούλες...αλλά τώρα επειδή τον νιώθω νιώθω κάπως καλύτερα. Το χειρότερο ήταν όταν δεν τον ένιωθα, που μ έπιανε μεγάλη αγωνία αν είναι καλά πριν πάω στο γιατρό κάθε φορά.

Ποσο εισαι?εγω ειμαι 17 εβδομαδα πηγα σημερα κ το δα το παλικαρι μου 170 γραμμαρια αντρακλας!τωρα εχω ψιλοξεκινησει κατι να αισθανομαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, happysmile said:

Ποσο εισαι?εγω ειμαι 17 εβδομαδα πηγα σημερα κ το δα το παλικαρι μου 170 γραμμαρια αντρακλας!τωρα εχω ψιλοξεκινησει κατι να αισθανομαι..

Ειμαι στη 19η εβδομαδα κ αρχισα να το νιωθω απο την προηγούμενη...το νιώθω σαν κατι να κανει μικρές κινήσεις μεσα μου, σαν ψαράκι. Κ μενα αγοράκι, ηταν 250γρ πριν 2 μέρες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elenpap είπε:

Ειμαι στη 19η εβδομαδα κ αρχισα να το νιωθω απο την προηγούμενη...το νιώθω σαν κατι να κανει μικρές κινήσεις μεσα μου, σαν ψαράκι. Κ μενα αγοράκι, ηταν 250γρ πριν 2 μέρες.

Μαζί είμαστε και εγώ στην 19 εβδομάδα είμαι και το νιώθω και εγώ ...σαν πεταλούδα μέσα μου ... 

Για της ραγαδες κορίτσια τι κάνετε ? 

Εγώ βάζω αμυγδαελαιο από νωρίς και στο στήθος ..το οποίο έχω να πω έχει γίνει τούμπανο ...χαχαχαχ ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Giosotpk said:

Μαζί είμαστε και εγώ στην 19 εβδομάδα είμαι και το νιώθω και εγώ ...σαν πεταλούδα μέσα μου ... 

Για της ραγαδες κορίτσια τι κάνετε ? 

Εγώ βάζω αμυγδαελαιο από νωρίς και στο στήθος ..το οποίο έχω να πω έχει γίνει τούμπανο ...χαχαχαχ ... 

Δεν κάνω ακόμα κάτι για τις ραγάδες αλλα όντως πρέπει να πάρω κάτι απο φαρμακείο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Elenpap είπε:

Δεν κάνω ακόμα κάτι για τις ραγάδες αλλα όντως πρέπει να πάρω κάτι απο φαρμακείο...

Ναι καλό είναι να ξεκινήσεις από νωρίς εγώ σε βιολογικό κατάστημα το πήρα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Elenpap είπε:

Ειμαι στη 19η εβδομαδα κ αρχισα να το νιωθω απο την προηγούμενη...το νιώθω σαν κατι να κανει μικρές κινήσεις μεσα μου, σαν ψαράκι. Κ μενα αγοράκι, ηταν 250γρ πριν 2 μέρες.

Πωπω ψυχουλα μου αντρακλας ολοκληρος!!!

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, happysmile said:

Πωπω ψυχουλα μου αντρακλας ολοκληρος!!!

:D

Βασικά να κάνουμε το επόμενο διάστημα τη β επιπέδου, να ναι όλα καλά και να αρχίσουμε να μιλάμε σιγά σιγά για τις αγορές που έχουμε να κάνουμε, ρούχα, επιπλάκια κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Elenpap είπε:

:D

Βασικά να κάνουμε το επόμενο διάστημα τη β επιπέδου, να ναι όλα καλά και να αρχίσουμε να μιλάμε σιγά σιγά για τις αγορές που έχουμε να κάνουμε, ρούχα, επιπλάκια κτλ

Συμφωνώ σε αυτό ... 

Εμείς δεν το έχουμε δει ακόμα τι είναι ...στην β επιπέδου τώρα ... 

Γερό να είναι και υγιέστατο ...


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, Giosotpk said:

Πως είσαι σήμερα ? 

 

Είμαι καλά, θέλω να κλείσω ραντεβού κ σε ενδοκρινολόγο να μ κατευθύνει για το ζάχαρο. Κατά τα άλλα πολύ μέσα στο σπίτι, κάνει κ κρύο. Χαίρομαι αλήθεια που με το καλό θα γεννήσουμε καλοκαίρι, χωρίς κρύο. Τον περιμένω τον μικρούλη όπως όλες μας τα μωράκια μας. Εσύ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenpap είπε:

:D

Βασικά να κάνουμε το επόμενο διάστημα τη β επιπέδου, να ναι όλα καλά και να αρχίσουμε να μιλάμε σιγά σιγά για τις αγορές που έχουμε να κάνουμε, ρούχα, επιπλάκια κτλ

Πως κ πως το περιμενωωω....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα! Μετά από πολύ καιρό προσπαθειών με ό,τι αυτό συνεπάγεται (άγχος, στενοχώριες, απογοητεύσεις) είμαστε κι εμείς εδώ και ερχόμαστε στις 28/7 καλώς εχόντων των πραγμάτων! Άρα είμαστε στη 17η βδομαδα μέχρι την Κυριακή που μπαίνουμε στην 18η! Ο υπέρηχος μας έδειξε για κορίτσι, το ποσοστό που μας είπε ο γιατρός είναι 99%. Αλήθεια, έτυχε σε καμία να της πούνε με τόση σιγουριά φύλο και τελικά να πέσουν έξω; Καλώς σας βρήκαμε μανούλες! Με το καλό να υποδεχτούμε γερά μωρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...