Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα και εδώ χάλια ο καιρός. Βροχή και πολύ αέρα. Μπραβο αντε να κοιμούνται λίγο μήπως κοιμηθούμε και εμείς λιγάκι. 

Κοριτσι πως εβαλες το τικερακι με την ηλικια της μπεμπας;Πολυ ομορφο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσι πως εβαλες το τικερακι με την ηλικια της μπεμπας;Πολυ ομορφο

Καλημέρα κορίτσι πιο πολύ στη τύχη αλλά βγήκε. Πάτησα πάνω σε ένα τικεράκι με πήγε στη σελίδα πάτησα birthday έβαλα ημερομηνία που γεννήθηκε η μπεμπα και μετά το αποθήκευσα εκεί λίγο δεν θυμαμε αλλά θα το δω παλι και θα σου πω. Μετά πάωπροφιλ ρυθμίσεις λογαριασμου πατάω πάνω στο setting και παω υπογραφή λογικά εκεί θα έχει πάει το τικερακι και το αποθήκευσα. Για προσπαθησε εγώ το κατγαφερα. Όταν το φτιάχνεις σε πάει εκεί που λέει wedsite email forum εσύ θα πατήσει forum και πατάς αυτό που λέει pseudo..... Και σου βγάζει το κωδ από κάτω το κάνεις αντιγραφή και πας στο προφίλ ρυθμίσεις υπογραφή επικόλληση βάζεις αυτά που αντέγραψες και αποθήκευση και μετά βγενει το τικερακι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι πιο πολύ στη τύχη αλλά βγήκε. Πάτησα πάνω σε ένα τικεράκι με πήγε στη σελίδα πάτησα birthday έβαλα ημερομηνία που γεννήθηκε η μπεμπα και μετά το αποθήκευσα εκεί λίγο δεν θυμαμε αλλά θα το δω παλι και θα σου πω. Μετά πάωπροφιλ ρυθμίσεις λογαριασμου πατάω πάνω στο setting και παω υπογραφή λογικά εκεί θα έχει πάει το τικερακι και το αποθήκευσα. Για προσπαθησε εγώ το κατγαφερα. Όταν το φτιάχνεις σε πάει εκεί που λέει wedsite email forum εσύ θα πατήσει forum και πατάς αυτό που λέει pseudo..... Και σου βγάζει το κωδ από κάτω το κάνεις αντιγραφή και πας στο προφίλ ρυθμίσεις υπογραφή επικόλληση βάζεις αυτά που αντέγραψες και αποθήκευση και μετά βγενει το τικερακι. 

Κανω ακριβως αυτο που ειπες και οταν αντιγραφω τον κωδικα μου λεει οτι δεν το δεχεται..μου βγαζει κειμενο..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κανω ακριβως αυτο που ειπες και οταν αντιγραφω τον κωδικα μου λεει οτι δεν το δεχεται..μου βγαζει κειμενο..

Πατάς εκεί που λέει forum και μετά από κάτω pseudo.... Ξανά κάντω κάτι έχει γινει  ι γιατί έχεις βάλει κάποια γράμματα τα βλεπω. Το βρήκα το λάθος σου εκεί που λέει wedsite θα πας δίπλα που λέει forums και θα πατήσει το από κάτω που λέει pseudo.....  Και μετά θα αντιγράψεις το κωδ. Για κάντω αυτό πυστευω είναι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Πατάς εκεί που λέει forum και μετά από κάτω pseudo.... Ξανά κάντω κάτι έχει γινει  ι γιατί έχεις βάλει κάποια γράμματα τα βλεπω. Το βρήκα το λάθος σου εκεί που λέει wedsite θα πας δίπλα που λέει forums και θα πατήσει το από κάτω που λέει pseudo.....  Και μετά θα αντιγράψεις το κωδ. Για κάντω αυτό πυστευω είναι. 

Αυτο εκανα αλλα μου βγαζει το link απο κατω και αμα πατησεις πανω τοτε σε παει στην εικονα..:angry:


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αυτο εκανα αλλα μου βγαζει το link απο κατω και αμα πατησεις πανω τοτε σε παει στην εικονα..:angry:

Για σβήσε αυτά τα μαύρα γράμματα και κάνε πάλι αποθήκευση 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Τα ιδια.. Δεν ξερω γιατι!!!!

Κατι άλλο θα θέλει αλλά πιως να ξέρει δεν ξανά φτιάχνεις ένα από την αρχη

πρίν από 29 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Επιτελους τα καταφερααα

Μπράβο πολύ ωραίο τώρα το είδα δεν είχα δει ότι μου απάντησες


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κατι άλλο θα θέλει αλλά πιως να ξέρει δεν ξανά φτιάχνεις ένα από την αρχη

Μπράβο πολύ ωραίο τώρα το είδα δεν είχα δει ότι μου απάντησες

Ευχαριστω πολυ... :)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριστω πολυ... :)

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα αυτά τα μικρούλια φατσακια που έχεις βάλει εσύ δεν μπορώ να τα βαλω αν τα τοποθετήσω δεν με αφήνει να στείλω μετα


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα αυτά τα μικρούλια φατσακια που έχεις βάλει εσύ δεν μπορώ να τα βαλω αν τα τοποθετήσω δεν με αφήνει να στείλω μετα

Τι εννοεις?? Αυτα :)?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Comet είπε:

Δεν ξερω τι εκανα.Το διαλεγω.Κανω αντιγραφη και μετα παω στο προφιλ μου στην υπογραφη αλλα δεν βγαζει κατι

Εκεί που λέει forum πηγές; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...