Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες για μαζευτείτε που έχω κάτι να σας πω............. 

 

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα(με 4 μέρες καθυστέρηση)και βγήκε θετικοοοοοοοο!!!!!!! Είμαι 5 εβδομάδων ακριβώς!! :)

Συγχαρητήρια!!!!!!! Τι ωραια νεα!!!!! Με το καλο κοπελα μου!!!! Μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! Στείλε λιγη μπεμπεδοσκονη:wub:

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

20 hours ago, Giwtouli1990 said:

Αγάπες για μαζευτείτε που έχω κάτι να σας πω............. 

 

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα(με 4 μέρες καθυστέρηση)και βγήκε θετικοοοοοοοο!!!!!!! Είμαι 5 εβδομάδων ακριβώς!! :)

Συγχαρητήρια κοριτσάρα! Με το καλό και το 2ο μπεμπάκι!

 

Είναι το 2ο 2ο μωρό! Χεχε

 Για να δούμε και το επόμενο όσες προσπαθείτε!!!

Τι όμορφα νέα!

 

 

 

 

  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Clue είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάρα! Με το καλό και το 2ο μπεμπάκι!

 

Είναι το 2ο 2ο μωρό! Χεχε

 Για να δούμε και το επόμενο όσες προσπαθείτε!!!

Τι όμορφα νέα!

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια μου!!!

Με το καλό σε όσες επιθυμούν και δεύτερο νινάκι.. Το απίστευτο είναι ότι έμεινα έγκυος με μία μόνο ελεύθερη επαφή(ενώ στον Πανούλη κάναμε ελεύθερα 6 μήνες)

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο για όλες τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες...

  • Μου αρέσει 5

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκιαααα καλή χρονιάααα!!!!
Εύχομαι υγεία υγεία υγεία!
Άπλετη ευτυχία και τύχη σε όλες μας και στα μπεμπάκια μας.
Τι κάνετε; πώς είστε;
 

On 12/1/2021 at 8:17 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια μου!!!

Με το καλό σε όσες επιθυμούν και δεύτερο νινάκι.. Το απίστευτο είναι ότι έμεινα έγκυος με μία μόνο ελεύθερη επαφή(ενώ στον Πανούλη κάναμε ελεύθερα 6 μήνες)

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο για όλες τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες...

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σας το δεύτεροοοο!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκιαααα καλή χρονιάααα!!!!
Εύχομαι υγεία υγεία υγεία!
Άπλετη ευτυχία και τύχη σε όλες μας και στα μπεμπάκια μας.
Τι κάνετε; πώς είστε;
 

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σας το δεύτεροοοο!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

Αγαπημένη ευχαριστώ πολυ! Καλη χρονια με υγεία! Μη χανεσαι μωρεεεεεε.. Γραψε μας νεακια σου..


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγαπημένη ευχαριστώ πολυ! Καλη χρονια με υγεία! Μη χανεσαι μωρεεεεεε.. Γραψε μας νεακια σου..

Κορίτσι μου... δε μένει χρόνος... μόνη είμαι ως επί τω πλείστον με τα ζιζάνια και δε κοιμούνται ταυτόχρονα ένα μεσημέρι κιόλας!! Το βράδυ δε; Μπορεί να πάει και μεσάνυχτα οπότε ξαπλώνοντας με τη μεγάλη μου πρώτα κοιμάμαι εγώ χαχαχα.
Συν ότι σε ψυχολογικό τομέα δεν είμαι και πολύ καλά...
Αλλά σας σκέφτομαι συχνά και πραγματικά ένιωσα απίστευτη χαρά και συγκίνηση που σας είδα να γράφετε ακόμη!!
Γενάρη του 2019 έφτιαξα αυτό εδώ το θεματάκι!! Μόλις το συνειδητοποίησα (τώρα που έγραφα ότι γράφετε ακόμη έφαγα τη φλασιά).
Να τα χιλιάσουμε καλέ!!! χιχιχι

  • Μου αρέσει 6

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκιαααα καλή χρονιάααα!!!!
Εύχομαι υγεία υγεία υγεία!
Άπλετη ευτυχία και τύχη σε όλες μας και στα μπεμπάκια μας.
Τι κάνετε; πώς είστε;

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!! 

Εγώ δεν ξέρω αν είχες διαβάσει ότι είμαι έγκυος. Είμαι στο κρεβάτι εδώ και 1 βδομάδα, γιατί κόντυνε ο τράχηλός μου.... Αύριο έχω πάλι γιατρό. Κατά τ' άλλα μια χαρά. 

Το μόνο που ανησυχώ λίγο είναι που ο μικρός είναι 15 μηνών και ακόμα δε λέει καμία λεξούλα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αυτό. Θα ρωτήσω και την παιδίατρο, γιατί άλλα παιδάκια σε αυτή την ηλικία λένε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!! 

Εγώ δεν ξέρω αν είχες διαβάσει ότι είμαι έγκυος. Είμαι στο κρεβάτι εδώ και 1 βδομάδα, γιατί κόντυνε ο τράχηλός μου.... Αύριο έχω πάλι γιατρό. Κατά τ' άλλα μια χαρά. 

Το μόνο που ανησυχώ λίγο είναι που ο μικρός είναι 15 μηνών και ακόμα δε λέει καμία λεξούλα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αυτό. Θα ρωτήσω και την παιδίατρο, γιατί άλλα παιδάκια σε αυτή την ηλικία λένε.

Νικολέτα μου δε θυμάμαι καθόλου. Εύχομαι με το καλόοο να πάνε όλα καλά. Μην αγχώνεσαι... Πόσο είσαι τώρα;
Κοίτα η πρώτη μου χωρίς καμία υπερβολή 15 μηνών έκανε προτάσεις. Η μικρή όμως δε λέει ούτε μαμά ακόμη.
Λέει κοίτα( ΣΥΝΕΧΕΙΑ χαχαχα), έλα, στράτα, μαμ και παππού. Ούτε περπατάμε ακόμη. Η παιδίατρος όμως δεν ανησυχεί!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Νικολέτα μου δε θυμάμαι καθόλου. Εύχομαι με το καλόοο να πάνε όλα καλά. Μην αγχώνεσαι... Πόσο είσαι τώρα;
Κοίτα η πρώτη μου χωρίς καμία υπερβολή 15 μηνών έκανε προτάσεις. Η μικρή όμως δε λέει ούτε μαμά ακόμη.
Λέει κοίτα( ΣΥΝΕΧΕΙΑ χαχαχα), έλα, στράτα, μαμ και παππού. Ούτε περπατάμε ακόμη. Η παιδίατρος όμως δεν ανησυχεί!

Σ' ευχαριστώ πολύ!! Είμαι 32εβδ + 1ημ. Κοντεύω....

Εμένα και περπατάει και τρέχει γρήγορα, απλά δε λέει καμία λέξη, μόνο ήχους βγάζει. Κι εγώ δε νομίζω ότι είναι ανησυχητικό, απλά μερικές φορές μπαίνω σε σκέψεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ!! Είμαι 32εβδ + 1ημ. Κοντεύω....

Εμένα και περπατάει και τρέχει γρήγορα, απλά δε λέει καμία λέξη, μόνο ήχους βγάζει. Κι εγώ δε νομίζω ότι είναι ανησυχητικό, απλά μερικές φορές μπαίνω σε σκέψεις.

Είδες; κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του :)
Ρώτα να σου φύγει η ιδέα!

Με το καλό και το μωράκι σου να πάνε όλα τέλεια!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Είδες; κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του :)
Ρώτα να σου φύγει η ιδέα!

Με το καλό και το μωράκι σου να πάνε όλα τέλεια!

Ναι σίγουρα κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του. Άλλο μιλάει πιο γρήγορα, άλλο περπατάει πιο γρήγορα κ.α.

Αν δεν έχει πει καμία λεξούλα, θα ρωτήσω όταν έρθει να του κάνει εμβόλιο αρχές Φεβρουαρίου.

Σ' ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Ναι σίγουρα κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του. Άλλο μιλάει πιο γρήγορα, άλλο περπατάει πιο γρήγορα κ.α.

Αν δεν έχει πει καμία λεξούλα, θα ρωτήσω όταν έρθει να του κάνει εμβόλιο αρχές Φεβρουαρίου.

Σ' ευχαριστώ!!

Τίποτα κορίτσι μου.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Nikoleta... είπε:

Ναι σίγουρα κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του. Άλλο μιλάει πιο γρήγορα, άλλο περπατάει πιο γρήγορα κ.α.

Αν δεν έχει πει καμία λεξούλα, θα ρωτήσω όταν έρθει να του κάνει εμβόλιο αρχές Φεβρουαρίου.

Κι εμενα παντως Νικολετα μου τιποτα δε λεει. Μονο νταντα, γκ οταν κλωτσαει κατι (απο το γκολ που του λεμε) και γενικοτερα τα δικα του. Εμεις θα παμε αυριο για εμβολιο αλλα και τον προηγουμενο μηνα που το συζητησα με την παιδιατρο, μου ειπε οτι αφου το παιδι επικοινωνει, και η αληθεια ειναι οτι επικοινωνουμε κανονικοτατα, δεν ανησυχουμε καθολου προς το παρον...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εμενα παντως Νικολετα μου τιποτα δε λεει. Μονο νταντα, γκ οταν κλωτσαει κατι (απο το γκολ που του λεμε) και γενικοτερα τα δικα του. Εμεις θα παμε αυριο για εμβολιο αλλα και τον προηγουμενο μηνα που το συζητησα με την παιδιατρο, μου ειπε οτι αφου το παιδι επικοινωνει, και η αληθεια ειναι οτι επικοινωνουμε κανονικοτατα, δεν ανησυχουμε καθολου προς το παρον...

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμένα τα ίδια. Απλά βλέπω άλλα που λένε αρκετές λέξεις και λέω εμένα γιατί δε λέει τίποτα; Λογικά φυσιολογικό θα είναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...