Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

On 22/1/2021 at 1:05 ΠΜ, Dwro είπε:

Να γραψω τον πονο μου?Χθες χτυπησαμε το χερι μας ετρεχε πανω στον καναπε.Σημερα πηγαμε σε ορθοπεδικο καναμε ακτινα 2 σπασιματα και βρεθηκαμε με γυψο εν τελει για 1 μηνα.Ειμαι τοσο λυπημενη βρε κοριτσια.Εχει ραγισει η ψυχη μου εκλαψε τοσο πολυ απο χθες και σημερα.

Οχι ρε γαμωτο... Λυπάμαι πολυ κ ευχομαι γρήγορα περαστικά...Σε καταλαβαινω αν κ δεν εχει χτυπησει τοσο,καθε φορά που πεφτει τρέμει η καρδιά μου...Εχουμε φαει τα μουτρακια μας αρκετες φορες κ γενικα δεν εχει περπατησει ακομα καλά κ πεφτει συχνα ...

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 said:

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...

Πολλές γυναίκες βλέπουν αίμα. Από όσο ξέρω το καφέ είναι παλιό αιμα και δε μας ανησυχεί τόσο. Το κόκκινο και πολύ ειναι ανησυχητικό. Και πάλι μπορεί να μην εχει συμβεί τίποτα ακόμα και σε αυτήν την περίπτωση.

Το καταλαβαίνω ότι σε έχει αγχώσει. Προσπάθησε να μένεις αισιόδοξη. Αν δυσκολεύεσαι προσπάθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου με κάτι άλλο. Σειρά, ταινία, βιβλίο ή παιχνίδι με το μπουμπούκι σου

 

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...

Κοριτσακι μου ευχομαι ολα καλα να πανε κ θα πάνε!!!θα περιμένουμε νεα σου!!!!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...

Κοριτσι μου ειχα αιμα σε ολο το πρωτο τριμηνο κοκκινο κιολας και γενικα ειδα ολα τα χρωματα σε συνδιασμο με το ιστορικο μου ετρεμα.Ευχομαι να πανε ολα καλα να εισαι ηρεμη και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου αλλα δεν βοηθαει.Βαλε τα χαπακια σου και ξεκουρασου.

 

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας.Ειναι πολυ δυσκολο να εχει το μωρο γυψο χθες εκλαιγε και εδειχνε να του το βγαλουμε.Το βραδυ ξυπναει γτ τον ενοχλει.Επισης ηταν πουηταν κοκοφαγος τωρα αποτελειωσε το θεμα.Τρωει μονο λιγες μπουκιες κι αυτο με τηλεοραση με τα ζουζουνια.Μακαρι να περασει γρηγορα ο καιρος αν και ξερω πως θα μου φανει αιωνας.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...

Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη όταν ήμουν 6+3 είχα ξαφνικά μια μέρα αρκετό κατακόκκινο αίμα. Και για μέρες είχα καφέ. Αφού έλεγα πάει μάλλον θ' αποβάλω. Πήρα utrogestan και σταμάτησε. Τώρα είμαι 33εβδ + 5ημ και από τότε δεν ξαναείδα αίμα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου αίμα.

Οπότε μπορεί να μην είναι κάτι το αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης. Και η κολλητή μου είχε καφέ στην αρχή της εγκυμοσύνης της και πήγαν όλα καλά. Απλά μέχρι να πας να σε δει ο γιατρός να προσέχεις όσο μπορείς. Αν έχεις βοήθεια από κάπου καλό θα ήταν.

Μακάρι να πάνε όλα καλά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα :-(  Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...

Κοριτσακι μου εκανες χοριακη; Εχεις ακομα αιμα;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοριτσακι μου εκανες χοριακη; Εχεις ακομα αιμα;

Εκανα αγαπη ναι 6947 ειναι η τιμη, θα επαναλαβω την Τεταρτη! Εχω ακομα αιμα ναι, βαζω ουτροτζεσταν κολπικα.. Ειμαι ξαπλα συνεχεια, ευτυχως εχω την πεθερα μου εδω και με βοηθαει με τον μικρο! Σας ευχαριστω ολες πολυ πολυυυ :x

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια το εχασα το μωρακι μου...

Τι λες τωρα; Αχ Παναγια μου, γιατί; Λυπάμαι τόσο πολυ!!!!Τι εγινε μέσα σε τρεις ωρες απο το προηγούμενο μνμ;:cry:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , winspert είπε:

Τι λες τωρα; Αχ Παναγια μου, γιατί; Λυπάμαι τόσο πολυ!!!!Τι εγινε μέσα σε τρεις ωρες απο το προηγούμενο μνμ;:cry:

Ειχα καφε στο σκουπισμα μονο για 2 μερες.. και χθες το απογευμα ηταν η πρωτη φορα που ενιωσα αιμα πανω στη σερβιετα, σηκωθηκα αμεσως για τουαλετα και ειδα αιμα αρκετο και εγινε ενα πλαφ και εφυγε ενα κομματι μεσα στη λεκανη...αυτο που επεσε ηταν το μωρακι μου..... :-(

  • Λυπημένη/-ος 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ειχα καφε στο σκουπισμα μονο για 2 μερες.. και χθες το απογευμα ηταν η πρωτη φορα που ενιωσα αιμα πανω στη σερβιετα, σηκωθηκα αμεσως για τουαλετα και ειδα αιμα αρκετο και εγινε ενα πλαφ και εφυγε ενα κομματι μεσα στη λεκανη...αυτο που επεσε ηταν το μωρακι μου..... :-(

Ωχ Χριστέ μου....Εχω ανατριχιασει ολοκληρη.... Λυπαμαι οσο δεν μπορείς να φανταστείς!!! Δεν εχω λόγια κοριτσακι μου...Το μονο που μπορω να πω είναι οτι σου εύχομαι να μεινεις γρήγορα παλι εγκυος κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Τιποτα αλλο...Σ αυτες τις περιπτώσεις τα λόγια είναι περιττά....

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ειχα καφε στο σκουπισμα μονο για 2 μερες.. και χθες το απογευμα ηταν η πρωτη φορα που ενιωσα αιμα πανω στη σερβιετα, σηκωθηκα αμεσως για τουαλετα και ειδα αιμα αρκετο και εγινε ενα πλαφ και εφυγε ενα κομματι μεσα στη λεκανη...αυτο που επεσε ηταν το μωρακι μου..... :-(

Ωχ ρε κοριτσι μου το εχω περασει κουραγιο το μονο που εχω να σου πω.Να εισαι δυνατη.Σε καταλαβαινω απολυτα 4 φορες το εζησα με διαφορετικους τροπους.

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giwtouli1990 said:

Ειχα καφε στο σκουπισμα μονο για 2 μερες.. και χθες το απογευμα ηταν η πρωτη φορα που ενιωσα αιμα πανω στη σερβιετα, σηκωθηκα αμεσως για τουαλετα και ειδα αιμα αρκετο και εγινε ενα πλαφ και εφυγε ενα κομματι μεσα στη λεκανη...αυτο που επεσε ηταν το μωρακι μου..... :-(

Λυπάμαι πάρα πολύ κοριτσάρα...

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...