Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

7.30 Το απόγευμα έχω ραντεβού..

ε μα ελεος και αυτος δεν μπορουσε να σε βαλει 7μιση το πρωι; χαχαχ ελα ανεβα ψυχολογικά και η μπουμπου ειναι μια χαρα ξεκουραζεται για να σε ξεκανει στις κλωτσιες μετα!!! :)

  • Χαχα 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 54 λεπτά , winspert είπε:

Επειδη κ εγω κανω αποτριχωση με λειζερ στο πρόσωπο, θα αφησω να περασει κ ο 5ος μηνας κ θα παω να κανω.. Δεν εχω ρωτησει ακομα τι γυναικολογο μου, θα τον ρωτήσω. Η φιλη μου οταν ειχε μείνει εγκυος της ειχε πει ο γιατρος της να περασει το 3μηνο κ μετα... Μη γινουμε κ αρκουδες... Χαχαχα 

Χαχαχ ελα ντε αυτο λεω κ γω! Μια το μαλλι μια οι τριχες, δε θα μπορουμε να κοιταχτουμε στον καθρεφτη!

πρίν από 9 λεπτά , marioula1234 είπε:

ε τι να σας λεω κοριτσια απο χθες κουνιεται ολη μερα σταματα ελαχιστα! όταν ειμαι ορθια κ περπαταω δεν νιωθω τπτ μολις ξαπλωσω ομως η καθισω αμεσως το αισθανομαι και πολυ εντονα πλεον!!! τι εγινε ρε σεις μεγαλωσε αποτομα;;; εκτος απο το οτι κινείται όλη μερα ειναι κ πιο εντονες οι κινησεις... δεν το πιστευω!!! 

Αχ τι τελεια! Περιμενω πως κ πως κ γω γι αυτη τη στιγμη! Σε ποια εβδομαδα εισαι;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

7.30 Το απόγευμα έχω ραντεβού..

Αντε κορίτσι μου, καλη επιτυχια. Να πας με το καλό για να ηρεμήσεις! Μια χαρά είναι βρε η μπουμπού, ξεκουράζεται για να σου βγάλει το λάδι μετά!

Κορίτσια εμείς την Πέμπτη φεύγουμε ένα ταξιδάκι. Έχω πάρει το οκ και από τους δύο γιατρούς απλά μου είπαν να μην περπατάω όλη μέρα, να ξεκουράζομαι! Έχει ταξιδέψει κάποια απο εσάς σε προηγούμενη εγκυμοσύνη;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ κάνω λέιζερ πρόσωπο κανονικά. Με είπε όχι στο κουλι μου:-D κ στην κοιλιά μου.

Επίσης όσο θήλαζα τη μικρή με είχε πει όχι στις μασχάλες, αλλά ευτυχώς πλέον καθάρισαν τελείως οι μασχάλες κ δε θέλω ξανά λέιζερ εκεί. 

Μαλλί δε βάφω, όταν αρχίσω να ασπρίζω θα το ξεκινήσω. 

Για το ταξιδάκι, ναι είχα πάει αρκετά, κάθε 1 2 ώρες στάση για περπάτημα γύρω απτό αμάξι έτσι να κυκλοφορησει το αίμα κ φυσικά με αποφυγή λακουβων(όσο είναι εφικτό στην Ελλάδα) αχχαχ

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Κορίτσια εγώ κάνω λέιζερ πρόσωπο κανονικά. Με είπε όχι στο κουλι μου:-D κ στην κοιλιά μου.

Επίσης όσο θήλαζα τη μικρή με είχε πει όχι στις μασχάλες, αλλά ευτυχώς πλέον καθάρισαν τελείως οι μασχάλες κ δε θέλω ξανά λέιζερ εκεί. 

Μαλλί δε βάφω, όταν αρχίσω να ασπρίζω θα το ξεκινήσω. 

Για το ταξιδάκι, ναι είχα πάει αρκετά, κάθε 1 2 ώρες στάση για περπάτημα γύρω απτό αμάξι έτσι να κυκλοφορησει το αίμα κ φυσικά με αποφυγή λακουβων(όσο είναι εφικτό στην Ελλάδα) αχχαχ

Εξωτερικό πάμε αλλα μικρή πτήση! Κι επειδη γενικα ειμαστε ταξιδιαρες ψυχές το έχω μεγάλο άχτι το ταξίδι, γιατί πριν ενα μήνα είχαμε κλεισμένο ένα στην Σκανδιναβία (προ εγκυμοσύνης) αλλά το είχαμε ακυρώσει, μου ειχε πει η γιατρος να κλεισω πρωτα τριμηνο καλυτερα, είχα δει και καφέ εκεινες τις μερες, οπότε δε θα το ρίσκαρα με τίποτα!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennak83 είπε:

Χαχαχ ελα ντε αυτο λεω κ γω! Μια το μαλλι μια οι τριχες, δε θα μπορουμε να κοιταχτουμε στον καθρεφτη!

Αχ τι τελεια! Περιμενω πως κ πως κ γω γι αυτη τη στιγμη! Σε ποια εβδομαδα εισαι;

αγαπη σε 2 μερες μπαινω στην 15

Just now, gogouli_ είπε:

Αντε κορίτσι μου, καλη επιτυχια. Να πας με το καλό για να ηρεμήσεις! Μια χαρά είναι βρε η μπουμπού, ξεκουράζεται για να σου βγάλει το λάδι μετά!

Κορίτσια εμείς την Πέμπτη φεύγουμε ένα ταξιδάκι. Έχω πάρει το οκ και από τους δύο γιατρούς απλά μου είπαν να μην περπατάω όλη μέρα, να ξεκουράζομαι! Έχει ταξιδέψει κάποια απο εσάς σε προηγούμενη εγκυμοσύνη;

αχ τελειαααα καλα να περασετε :)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , marioula1234 είπε:

νομίζω μεγαλωσε κ η κοιλιτσα :)24qntw2.jpg

Α μωρέ γλυκούλα μου τι κοιλίτσα υπέροχη είναι αυτή?!? Ρε κι εμένα είναι λιιιιιγο πιο μικρή απ'τη δική σου αλλά εγώ είμαι πιο νεούδι, την Πέμπτη γίνομαι 12 εβδομάδων! Φαντάσου τι κοιλουμπινάρα θα κάνω χαχα

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αγαπη σε 2 μερες μπαινω στην 15

αχ τελειαααα καλα να περασετε :)

Και γω την Πεμπτη μπαινω 15η αλλα δεν εχω ακουσει ακομα, μονο χθες μου φανηκε αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια όσες έχουν το ντομπλερ να ρωτήσω κατι μετά από τέσσερις φορές σήμερα το εντόπισα αλλά ενώ έλεγε 125 οι παλμοί έπεφτε στα 71 γιατί λέτε?Μπορεί η κουνιέται η επειδή είμαι μόνο 13 και δύο εβδομάδες?Αυτό το δείχνει στο  ιντερνετ να ανεβαζει παλμούς!Παντός μετά που το άκουσα το ένιωθα σαν να κουνήθηκε λιγάκι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Κορίτσια όσες έχουν το ντομπλερ να ρωτήσω κατι μετά από τέσσερις φορές σήμερα το εντόπισα αλλά ενώ έλεγε 125 οι παλμοί έπεφτε στα 71 γιατί λέτε?Μπορεί η κουνιέται η επειδή είμαι μόνο 13 και δύο εβδομάδες?Αυτό το δείχνει στο  ιντερνετ να ανεβαζει παλμούς!Παντός μετά που το άκουσα το ένιωθα σαν να κουνήθηκε λιγάκι!

χα χα χα το πηρες ε? καλα μην περιμενεις με ακριβεια αυτο να σου δειχνει ποσους παλμους δεν ειναι τοσο ευαισθητο οσο του γιατρου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα χα το πηρες ε? καλα μην περιμενεις με ακριβεια αυτο να σου δειχνει ποσους παλμους δεν ειναι τοσο ευαισθητο οσο του γιατρου.

Χαχα ναι δεν κρατήθηκα μπορεί να μην το δουλεύω και σωστά έχει πλάκα παντος!Σήμερα το ταραξα τώρα το αφήνω στην άκρη!Πλάκα είχε που μετά το μωράκι το καημένο από την ταλαιπωρία που το έκανα κουνήθηκε!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Χαχα ναι δεν κρατήθηκα μπορεί να μην το δουλεύω και σωστά έχει πλάκα παντος!Σήμερα το ταραξα τώρα το αφήνω στην άκρη!Πλάκα είχε που μετά το μωράκι το καημένο από την ταλαιπωρία που το έκανα κουνήθηκε!

ελα ρε το.καταλαβαινεις απο τοσο νωρις? εγω γυρω στη 19 το καταλαβα με σιγουρια

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ελα ρε το.καταλαβαινεις απο τοσο νωρις? εγω γυρω στη 19 το καταλαβα με σιγουρια

Ναι σήμερα σίγουρη είμαι γιατί ήταν στο σημείο που ακούγοταν με το ντομπλερ!Ίσως δεν με αντέχει άλλο!Χαχα αύριο θα κάτσω καλά δεν θα το ταλαιπωρήσω αλλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...