Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, minxri είπε:

Καλημέρααα!!!

Ποπο καλέ τι ζέστη ήταν αυτή εχθές παναγία μου πρώτη μέρα που άνοιξα το air codition είχαμε και πολλές δουλειές εδώ στο σπίτι πεθάναμε.Τώρα έχω σηκωθεί και απολαμβάνω τη δροσούλα:D

 

Καλημέρα!!! Άσε απότομα μας την έκανε ο καιρός! Σήμερα προς το παρόν είναι καλά, φοβάμαι για το τι μέλει γενέσθαι! Λέμε να πάμε παραλιακά για ψαράκι, αλλά αν έχει κάψα μπορεί να θέλω να μπω στη θάλασσα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα!!! Άσε απότομα μας την έκανε ο καιρός! Σήμερα προς το παρόν είναι καλά, φοβάμαι για το τι μέλει γενέσθαι! Λέμε να πάμε παραλιακά για ψαράκι, αλλά αν έχει κάψα μπορεί να θέλω να μπω στη θάλασσα χαχαχα

Και μεις για παραλία λέγαμε αλλά τελικά είπα να κάτσουμε στη δροσούλα καλύτερα δεν την πολύ παλεύω εγώ με τη ζέστη


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@gogouli_ρε φιλη τι επαθες ; λιποθυμήσες Ποπο χεστηκα τώρα λες να με παρουν με τα κουταλάκια έχει ζέστη και σήμερα ευτυχώς είμαι στα βουνά

Φίλη ούτε 8 δεν ήταν μεγάλη πίεση! Φαντάσου! Κάτσε στα βουνά, καλά είναι! Χαχαχα

 

Just now, minxri είπε:

Και μεις για παραλία λέγαμε αλλά τελικά είπα να κάτσουμε στη δροσούλα καλύτερα δεν την πολύ παλεύω εγώ με τη ζέστη

Μη σου πω ότι την προτιμώ τη δροσιά του σπιτιού αλλά δε θέλω να χαλάσω και την παρέα!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@gogouli_ρε φιλη τι επαθες ; λιποθυμήσες Ποπο χεστηκα τώρα λες να με παρουν με τα κουταλάκια έχει ζέστη και σήμερα ευτυχώς είμαι στα βουνά

Αχ τι ωραία που μπορείτε να πάτε παραλία κ όπου θέλετε.. Εγώ με την μπέμπα σπίτι.. Έχουμε μέρες μέχρι να σαραντισουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ τι ωραία που μπορείτε να πάτε παραλία κ όπου θέλετε.. Εγώ με την μπέμπα σπίτι.. Έχουμε μέρες μέχρι να σαραντισουμε

Εσύ έχεις δίπλα σου όμως τον πιο όμορφο λόγο να μην πας πουθενά!!!❤❤❤ Να σας ζήσει η μπεμπουλα!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα... Εγω ξέρετε τι εχω παθει... Εδω κ κανα μηνα εχουν λιγο πρηστει τα δαχτυλα των χεριών μου κ με δυσκολια εβγαλα τη βερα,δεν την ξαναφοραω εννοείται... Κ απο εχθες, προχθες καταλαβαινω να εχουν πρηστει κ λιγο τα ποδια μου... Οχι, κατι εμφανες αλλα το νιώθω... 

@gogouli_ευχομαι να μην ξαναλιποθυμησεις... Ασχημο συναισθημα κ ιδως τωρα που εισαι εγκυουλα. Να προσεχεις κ να σηκωνεσαι πολυ πολυ σιγα... 

Οσο για τη ζεστη κορίτσια, η πολη μου θεωρείται απο τις πιο ζεστές της Ελλάδας κ ηδη απο εχθες ηταν πολλη... Ευτυχως λεμε να βαλουμε αυτο το μηνα κλιματιστικά στο σπιτι μας... Αν κ δεν ανεβαινει μεσα πολυ η θερμοκρασία, το μεσημερι παρ ολα αυτα χρειαζεται... Να βγαλουμε καλο καλοκαίρι... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ τι ωραία που μπορείτε να πάτε παραλία κ όπου θέλετε.. Εγώ με την μπέμπα σπίτι.. Έχουμε μέρες μέχρι να σαραντισουμε

Οχι αγάπη παραλία με εχει αφήσει ο γιατρός αλλά δεν πάω φοβάμαι κατσε εκεί με την μπεμπα είναι τέλεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Εσύ έχεις δίπλα σου όμως τον πιο όμορφο λόγο να μην πας πουθενά!!!❤❤❤ Να σας ζήσει η μπεμπουλα!

Σε ευχαριστώ να σαι καλά.. Κ εσύ σύντομα θα το έχεις το μπεμπακι σου αγκαλιά.. Προς το παρόν περιμένουμε να περάσει ο μήνας να ξεκινήσουμε τις βόλτες μας.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα!!! Άσε απότομα μας την έκανε ο καιρός! Σήμερα προς το παρόν είναι καλά, φοβάμαι για το τι μέλει γενέσθαι! Λέμε να πάμε παραλιακά για ψαράκι, αλλά αν έχει κάψα μπορεί να θέλω να μπω στη θάλασσα χαχαχα

Τι είναι κάψα; Μη γελάσεις χαχαχαχα αλλά μαρεσε η λέξη

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα... Εγω ξέρετε τι εχω παθει... Εδω κ κανα μηνα εχουν λιγο πρηστει τα δαχτυλα των χεριών μου κ με δυσκολια εβγαλα τη βερα,δεν την ξαναφοραω εννοείται... Κ απο εχθες, προχθες καταλαβαινω να εχουν πρηστει κ λιγο τα ποδια μου... Οχι, κατι εμφανες αλλα το νιώθω... 

@gogouli_ευχομαι να μην ξαναλιποθυμησεις... Ασχημο συναισθημα κ ιδως τωρα που εισαι εγκυουλα. Να προσεχεις κ να σηκωνεσαι πολυ πολυ σιγα... 

Οσο για τη ζεστη κορίτσια, η πολη μου θεωρείται απο τις πιο ζεστές της Ελλάδας κ ηδη απο εχθες ηταν πολλη... Ευτυχως λεμε να βαλουμε αυτο το μηνα κλιματιστικά στο σπιτι μας... Αν κ δεν ανεβαινει μεσα πολυ η θερμοκρασία, το μεσημερι παρ ολα αυτα χρειαζεται... Να βγαλουμε καλο καλοκαίρι... 

Πονεμένη ιστορία η βερα. Είχα ξεχάσει να τη βγάλω και την έσερνε όλο το προσωπικό χαχαχαχα εεε βγήκε η ρουφιάνα αλλά το δάχτυλο έγινε μώβ

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Τι είναι κάψα; Μη γελάσεις χαχαχαχα αλλά μαρεσε η λέξη

Πονεμένη ιστορία η βερα. Είχα ξεχάσει να τη βγάλω και την έσερνε όλο το προσωπικό χαχαχαχα εεε βγήκε η ρουφιάνα αλλά το δάχτυλο έγινε μώβ

Κάψα είναι ζέστη χαχαχαχαχαχαχαχα χωριατακια εμείς χαχαχχαχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, εμεις απτό πρωί δεν έχουμε Ρευμα γτ κάνανε εργασίες κ κάτω απτό σπιτι ειχαν τα φορτηγά, όλη αυτή η μπόχα απτά μηχανήματα και τις εξατμίσεις ερχόταν στη μύτη μου. Είμαστε στον 1ο όροφο. Πήρα τη μικρή κ ήρθαμε στη μάνα μου. Λείπουν βέβαια είναι στην κηδεία. Εμείς δε θα πάμε, νομίζω η κάψα σε συνδυασμό με τη φόρτιση δε θα μου κάνει καλό.ηδη με το ζόρι ήρθα στη μάνα μου.εγραφε 33 βαθμούς στις 10 το πρωί.

Πρέπει να πάμε θάλασσα να δροσιστουμε αλλά απογευματινες ώρες μόνο. 

Επίσης όλο το βράδυ έβλεπα εφιάλτες...δεν κοιμήθηκα καθόλου καλα


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

@tsilona συλλυπητηρια κοριτσι μου!!Νομιζω οτι πηρες τη σωστη αποφαση να μην πας τελικα...Ειναι σιγουρα δυσκολες αυτες οι στιγμες και η δικη μας προτεραιοτητα αυτην την περιοδο πρεπει να ειναι να προστατευουμε τα μπεμπακια μας!Κι αυτη η ζεστη μονο χειροτερα θα μπορουσε να κανει τα πραγματα...Προσπαθησε να εισαι ηρεμη τωρα, να ασχοληθεις με τη μικρουλα σου και θα περασει κι αυτη η  μερα...

@winspert κι εγω πρωτη φορα χθες το βραδυ ειδα τα ποδια μου πρησμενα...Ημασταν βεβαια πολλες ωρες εξω και στη Αθηνα η ζεστη δεν παλευοταν με τιποτα!!Σημερα ευτυχως εχουν επανελθει. 


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμεις απτό πρωί δεν έχουμε Ρευμα γτ κάνανε εργασίες κ κάτω απτό σπιτι ειχαν τα φορτηγά, όλη αυτή η μπόχα απτά μηχανήματα και τις εξατμίσεις ερχόταν στη μύτη μου. Είμαστε στον 1ο όροφο. Πήρα τη μικρή κ ήρθαμε στη μάνα μου. Λείπουν βέβαια είναι στην κηδεία. Εμείς δε θα πάμε, νομίζω η κάψα σε συνδυασμό με τη φόρτιση δε θα μου κάνει καλό.ηδη με το ζόρι ήρθα στη μάνα μου.εγραφε 33 βαθμούς στις 10 το πρωί.

Πρέπει να πάμε θάλασσα να δροσιστουμε αλλά απογευματινες ώρες μόνο. 

Επίσης όλο το βράδυ έβλεπα εφιάλτες...δεν κοιμήθηκα καθόλου καλα

Οι εφιάλτες είναι παντα πιο συχνοί στην εγκυμοσύνη εσω έχει αεράκι και έχει δροσουλα είναι τέλεια κοριτσαρες 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κάψα είναι ζέστη χαχαχαχαχαχαχαχα χωριατακια εμείς χαχαχχαχα

Και εγώ από χωριό είμαι μάνα μου αλλά δεν την ήξερα!!! Κάθε χωριό έχει τη δικιά του ντοπιολαλιά!! Χιχι μαρεσε πάντως ... Εγώ ξέρω το γνωστό καψωνει απ' το Κωνσταντίνου και Ελένης αλλά για άλλο τομέα όχι τον καιρό χαχαχαχα

Just now, Giotitsa είπε:

Οι εφιάλτες είναι παντα πιο συχνοί στην εγκυμοσύνη εσω έχει αεράκι και έχει δροσουλα είναι τέλεια κοριτσαρες 

Από εφιάλτες άλλο τίποτα... Και σήμερα έβλεπα.... Ημαρτον


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...