Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Αλινα άσε, καουρες φουλ!!! Χτες μου καιγόταν όλος ο οισοφάγος, και μου ερχόταν κάτι ανάμεσα σε ρέψιμο και εμετό. Λέω δεν πάμε καλά... Ζαλάδες έχω που και που λόγω υπόστασης, παίζει ρόλο και η ζέστη σε αυτό, δε βοηθάει! Η πίεση σου πόσο είναι συνήθως;;; Εγώ περίπου 9 με 6, αλλά έχω πολλούς παλμούς, τελευταία είναι μόνιμα 100+

Κι εμένα κάπου εκεί η πίεση κορίτσια.... 9 η μεγάλη με το ζόρι και 5-6 η μικρή.... :/ 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ναι γρια μ εσύ....πρόσεχε μην σπάσεις νυχι 

Κατσε μου έφυγε ενας πόντος αλλά δνε μπορώ να σκυψω χαχαχαχχαχαχχα

Σήμερα ξυρισα το πουλί μου με το ζόρι και τα πόδια τι γίνεται μετα γινόμαστε αρκούδες χαχαχχαα

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κατσε μου έφυγε ενας πόντος αλλά δνε μπορώ να σκυψω χαχαχαχχαχαχχα

Σήμερα ξυρισα το πουλί μου με το ζόρι και τα πόδια τι γίνεται μετα γινόμαστε αρκούδες 

χαχαχαχαχα α δεν ξερω μάλλον ναι?,,

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

δεν μπορω να τοποθετήθω αλλου έχει κολλήσει το κινητό μου η θα το σπασω η θα Εχω αυτό κάτι έχει πάθει έχει κολλήσει πάνω σε σένα θέλω να γράφω κάτι και κολλάει πανω σε παράθεση θα στείλω στον συντονιστή με κούρασε 

Εγώ Εχω ενα θέμα απλα δεν ξέρω ποιος μπορεί να με καταλάβει πανω σε ολο αυτό δεν θέλω να χαλασω το κλιμα των ψωνιων αλλά δεν Εχω με ποιον να μιλήσω μερικές φορες πνιγομαι είμαι 22+4 σαν ψέμα μου φαίνεται δεν θέλω να είμαι αχάριστη αλλά έχει φωλιάσει ο φόβος αυτός ο φοβος καθε μέρα ξυπναω και λέω αχ μπεμπουλη κλωτσα γενικά είμαι με την έννοια αυτή φοβάμαι τόσο πολύ μα τόσο δεν θέλω ν σκέφτομαι ετσι δεν μου αρέσει μερικές φορες με πιάνει πανικός όταν φτάσω στην εβδομαδα που έχασα το μωρο θα φοβάμαι θα πάθω πανικό γενικά το καταλαβαίνω προσπαθώ να το ελέγχω κάποιες φορες το κάνω αλλά πως ξεπερνιέται ένας τέτοιος φόβος πως ;

Είναι λογικό να νιώθεις έτσι. Δε γίνεται να μην το σκέφτεται καθόλου. Εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήταν εξωμήτρια και στην 2η εγκυμοσύνη μου μέχρι να μάθω ότι αυτή τη φορά υπήρχε σάκος μέσα στην μήτρα πήγα να μείνω. Αφού όταν μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει σάκο μέσα στην μήτρα άρχισα να του λέω μήπως υπάρχει περίπτωση να έχω και εξωμήτριο στην σάλπιγγα παράλληλα. Άρα καταλαβαίνεις ότι είχα ψυχολογικό.

Θέλω να σου πω όσο μπορείς να κάνεις συνέχεια θετικές σκέψεις. Κι εδώ στο forum αν έχεις οποιαδήποτε ανησυχία μπορείς να μας την πεις. Στηρίζουμε και καταλαβαίνουμε η μία την άλλη. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε οοοοολα καλά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Είναι λογικό να νιώθεις έτσι. Δε γίνεται να μην το σκέφτεται καθόλου. Εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήταν εξωμήτρια και στην 2η εγκυμοσύνη μου μέχρι να μάθω ότι αυτή τη φορά υπήρχε σάκος μέσα στην μήτρα πήγα να μείνω. Αφού όταν μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει σάκο μέσα στην μήτρα άρχισα να του λέω μήπως υπάρχει περίπτωση να έχω και εξωμήτριο στην σάλπιγγα παράλληλα. Άρα καταλαβαίνεις ότι είχα ψυχολογικό.

Θέλω να σου πω όσο μπορείς να κάνεις συνέχεια θετικές σκέψεις. Κι εδώ στο forum αν έχεις οποιαδήποτε ανησυχία μπορείς να μας την πεις. Στηρίζουμε και καταλαβαίνουμε η μία την άλλη. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε οοοοολα καλά!!!

Ναι κορίτσι μου ακριβώς ψυχολογικό ετσι είναι θα προσπαθώ ναι αγάπες μου να κάνω όμορφες σκέψεις σς ευχαριστώ όλες σας που είστε δίπλα μου

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κατσε μου έφυγε ενας πόντος αλλά δνε μπορώ να σκυψω χαχαχαχχαχαχχα

Σήμερα ξυρισα το πουλί μου με το ζόρι και τα πόδια τι γίνεται μετα γινόμαστε αρκούδες χαχαχχαα

Θα βάλεις καθρεφτάκι γιωτιτσα μου κ θα είσαι μια χαρά περιποιημένη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Θα βάλεις καθρεφτάκι γιωτιτσα μου κ θα είσαι μια χαρά περιποιημένη...

Χαχαχα, συμφωνω απολυτα... Ή κ στο κατω κατω σ αυτο μπορουν να βοηθησουν κ οι αντρες αν χρειαστεί... :lol:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χαχαχα, συμφωνω απολυτα... Ή κ στο κατω κατω σ αυτο μπορουν να βοηθησουν κ οι αντρες αν χρειαστεί... :lol:

Τι να μου ξυρίσει το πουλακι ο άνδρας χμμμμμ μπα Οχι θα με απαφτωνει

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ντροπη πρωι πρωι κ παω κ εκκλησία... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Καλημερα!!!!!!!! 

Ωχ Φτου στο στόμα μου αχχαχαχ βοήθεια σου αγάπη αναψε μας κανένα κεράκι

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Θα βάλεις καθρεφτάκι γιωτιτσα μου κ θα είσαι μια χαρά περιποιημένη...

Καλε που είσαι σου Εχω στείλει προσωπικό μύνημα περιμενω ακόμα να απαντήσεις αχχαχαχα @Dimitr@17

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και με το καλο τα μωρακια σας!!! Επεμβαινω επειδή βλέπω μιλάτε για βλαστοκυτταρα και θεραπεια λευχαιμιας... Εχοντας ασχοληθει με τν παιδικο καρκινο επαγγελματικα και ακαδημαϊκα τα τελευταία 7 χρόνια, εχω να δηλωσω πως ειναι μουφα, η θεραπεία!!! Ερευνητικά, γίνονται πολλα project, ωατοσο στην πραξη κατι απτο δεν υπάρχει!!! Ο λόγος που πολλοι γονεις κανουν 2ο παιδι μετα την διαγνωαη του 1ου δεν είναι τα βλαστοκυτταρα, αλλα ο μυελος, σε περίπτωση που χρειάζεται μεταμόσχευση, διότι ειναι ευκολοτερο να βρεις συμβατο δοτη σε αδερφη ή αδερφό, παρα σε εναν άσχετο... Αυτα!! 

Δεν σας λεω να μην τα κρατησετε, δεν θα μποροθσα να παρω τετοια ευθυνη αλλωστε (σε 5-10 χρόνια πχ τα πράγματα μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικά) , απλα ενημερωνω τι ισχύει σε αυτη τη φαση, διότι υπάρχει τεράστια παραφιλολογια επί του θέματος!!! :)

Και παλι με το καλο!!! 

  • Μου αρέσει 6

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...