Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; πως είστε; επισήμως πάτησα τα πρώτα Άντα! Να με χαίρεστε! 

Αγάπη μου χρόνια σου πολλά και καλά να τα εκατοστήσεις και ο.τι επιθυμείς επιθυμείς με άτομα που σε αγαπάνε πάντα διπλα σου❤️❤️❤️

Just now, Giotitsa είπε:

Χρονια πολλά αγάπη ότι επιθυμείς με υγεια και ευτυχία ελπίζω όλες να είστε καλά κορίτσια μου αντε φεύγει ο Ιούλιος έρχεται ο Αύγουστος με και μετα τι τι ;;; τιποτα μονο μωρακια στρουμπουλα όμορφα και υγιή και ευλογημένα απο την Παναγια μας αυτό να θυμάστε όταν κάνετε κακές σκέψεις μόνο αυτό 

Αχ αυτό σκέφτομαι κ εγώ πως είναι μια να φύγει ο Αύγουστος μετά έρχονται τα νινια μας!!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή να έχουμε αγάπες μου τι θα κάνετε σήμερα; πως θα περάσετε τη μέρα σας; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

5 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; πως είστε; επισήμως πάτησα τα πρώτα Άντα! Να με χαίρεστε! 

Χρόνια πολλά κοριτσαρα μου... Να τα χιλιάσεις κ με το καλο το μωρακι σας... Κοντα κοντα ειμαστε... Στις 25 τα ειχα εγω... Ετων 36 πλεον... Να μας χαίρονται!!!! 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου χρόνια σου πολλά και καλά να τα εκατοστήσεις και ο.τι επιθυμείς επιθυμείς με άτομα που σε αγαπάνε πάντα διπλα σου❤️❤️❤️

Αχ αυτό σκέφτομαι κ εγώ πως είναι μια να φύγει ο Αύγουστος μετά έρχονται τα νινια μας!!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή να έχουμε αγάπες μου τι θα κάνετε σήμερα; πως θα περάσετε τη μέρα σας; 

Εγώ αγάπη Εχω βαφτίσια μετα θα πάω για ψητά στην μαμά χαχαχχαα και μετα δεν ξέρω εσύ πως είσαι εντάξει;

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Αχ πραγματικά! Μια φορά έπαθα κολικό νεφρού και φυσικά κατέληξα νοσοκομείο! Είναι ένας πόνος που δεν ξεχνιέται ποτέ!!! Ούτε στον εχθρό σου... 

Ναι... Και έχει διαβαθμίσεις. Πολλές περιπτώσεις κάνουν μια βολταρεν και περνάει. Εμένα στο τέλος πεθιδινες μου εβαζαν και δεν περνούσε , φαντάσου στην τελευταία κρίση, έκανα στο νοσοκομείο για 2 ημέρες πάνω από 40 εμετούς , αντανακλαστικά απο τον πόνο , μετά άρχισαν να πονάνε τα πάντα θυμάμαι. Κάπου δηλαδή με είχε πιάσει και στο έντερο κολικος που κάνανε κλισματα.. Από τους πολλούς εμετούς ο οισοφαγος μου με πονούσε και αυτός και με έκαιγε για μέρες. ώσπου έκανα επέμβαση. Απαπαπαπα Παναγία μου....

  • Λυπημένη/-ος 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; πως είστε; επισήμως πάτησα τα πρώτα Άντα! Να με χαίρεστε! 

Να τα εκατοστησεις κοριτσακι μου!!!Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο να δεχτεις το μπεμπακι!!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Ευχαριστώ για τις ευχές σας!! 

Σήμερα της Αγίας Ειρήνης Χρυσό βαλαντω, να φυλάει όλα τα μωρακια στις κοιλίτσες μας! Να φυλάει κ μας στη γέννα να πάνε όλα καλά! 

Σήμερα έχει καθαριότητες σπίτι, οι φίλες μου που βρισκόμαστε κάθε μέρα Κυριακές είναι με τους συζύγους που δε δουλεύουν Κυριακές, κ έτσι εγώ μένω μόνη με τη μικρή κ καθαρίζουμε. 

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/7/2019 at 12:51 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

@gogouli_ κ @elpida20 ειμαι καλα κ τρέχω με δουλειές.....ολα καλα με εμένα κ σας παρακολουθώ ολες σας κ χαίρομαι μαζι μας....

ν προσέχετε τα θαύματα σας είναι ένα βήμα για να βγουν.να εισται ήρεμες να μην φοβάστε να αγαπάτε τον εαυτό σας να μην έχετε ανχος γαιτι όλα θα πάνε καλά κ να φροντίζετε τον εαυτό σας....αισιοδοξια κ αγαπη κ πίστη κ όλα είναι υπέροχα....

@Giotitsa μ σε ευχαριστω που ενημέρωσες τα κορίτσια δεν προλάβαινα....λοβ γιου.

Σε σκεφτόμαστε να μην μας ξεχναςς

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααα!!!Εχω μια κουλη ερωτηση...Καποιες φορες οταν ο μπεμπης κανει τ' ακροβατικα του και η κοιλια μου εκτοπιζεται προς τα δεξια ακουγεται απο την κοιλια μου ενας ηχος σαν "τσακ". Επειδη μου ειχε φανει τελειως τρελο, ελεγα οτι ειναι η ιδεα μου αλλα χθες που ηταν διπλα κι ο αντρας μου το ακουσε κι εκεινος!!Εχει ακουσει καμια αλλη καποιον τετοιο ηχο ή εχουμε λαλησει και οι 2 και ακουμε ο,τι να 'ναι??!!!Οπως καταλαβαινετε...το γιατρο δεν τον εχω ρωτησει γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα μου πει οτι ειναι η ιδεα μου!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Καλημερα κοριτσιααααα!!!Εχω μια κουλη ερωτηση...Καποιες φορες οταν ο μπεμπης κανει τ' ακροβατικα του και η κοιλια μου εκτοπιζεται προς τα δεξια ακουγεται απο την κοιλια μου ενας ηχος σαν "τσακ". Επειδη μου ειχε φανει τελειως τρελο, ελεγα οτι ειναι η ιδεα μου αλλα χθες που ηταν διπλα κι ο αντρας μου το ακουσε κι εκεινος!!Εχει ακουσει καμια αλλη καποιον τετοιο ηχο ή εχουμε λαλησει και οι 2 και ακουμε ο,τι να 'ναι??!!!Οπως καταλαβαινετε...το γιατρο δεν τον εχω ρωτησει γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα μου πει οτι ειναι η ιδεα μου!

Εγω δεν έχω ακούσει τπτ, ούτε στην άλλη ούτε τωρα


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Καλημερα κοριτσιααααα!!!Εχω μια κουλη ερωτηση...Καποιες φορες οταν ο μπεμπης κανει τ' ακροβατικα του και η κοιλια μου εκτοπιζεται προς τα δεξια ακουγεται απο την κοιλια μου ενας ηχος σαν "τσακ". Επειδη μου ειχε φανει τελειως τρελο, ελεγα οτι ειναι η ιδεα μου αλλα χθες που ηταν διπλα κι ο αντρας μου το ακουσε κι εκεινος!!Εχει ακουσει καμια αλλη καποιον τετοιο ηχο ή εχουμε λαλησει και οι 2 και ακουμε ο,τι να 'ναι??!!!Οπως καταλαβαινετε...το γιατρο δεν τον εχω ρωτησει γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα μου πει οτι ειναι η ιδεα μου!

Μπορεί να είναι τίποτα μυϊκό από την απότομη αλλαγή που κάνει το μωρό. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; πως είστε; επισήμως πάτησα τα πρώτα Άντα! Να με χαίρεστε! 

Χρόνια πολλά!!!!! Να τα χιλιάσεις, σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς, πάνω απ' όλα υγεία και με το καλό να έρθει το μωράκι σου! 

πρίν από 44 λεπτά , marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή να έχουμε αγάπες μου τι θα κάνετε σήμερα; πως θα περάσετε τη μέρα σας; 

Καλημέρα! Εμείς θα πάμε σε μία ταβέρνα να φάμε με τους γονείς μου, την γιαγιά μου και τα πεθερικά μου.

Θα πάρω και το μηχανάκι για το ζάχαρο μαζί, γιατί λέω να φάω κανένα τηγανητό κολοκυθάκι και θέλω να δω αν ανεβαίνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

@tsilona + @winspert κορίτσια μου πολύχρονες!!! Με το καλό τα νινάκια μας!! :x:x

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Γιωτούλα μου... Να εισαι παντα καλα... Με το καλο τα νινακια μας!!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elpida20 είπε:

Σε σκεφτόμαστε να μην μας ξεχναςς

κ γω φούσκα μ όμορφη σας σκέφτομαι κ σας αγαπω πολυ....ολες σας....Δεν ξεχνάω δουλεύω κ τα ωράρια μ είναι χάλια.....10 πρωί με 12 βράδυ.....που να προλάβω η κακομοίρα...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...