Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      βγάλαμε χθες τον όρο και στο 3 το άρχισε πάλι ο χαμός! ειχα πολλούς πόνους όποτε αναγκαστικά μ το έβγαλαν! θα δει ο γιατρός σήμερα τα nst μου και αν δει ότι ακόμα κ με όρο δεν ηρεμώ θα γεννήσουμε την πεμτπτη! αν όμως δει οτι με πιάνει θα με κρατήσει να πάμε 34 και αν τραβάω ακόμα να πάμε 35! για την ώρα ειμαι καλα 

      Εύχομαι να πάτε 35!!! 🙏Μέχρι τότε θα είσαι στην κλινικη/νοσοκομείο για να σε παρακολουθούν?? 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Κεράσματα Για τη γεννα το ξαναπα. Να φέρει η Πεθερά μου. 1 νύφη έχει κ θα την κανω ξανά γιαγιά. 

Μαμασιτα μαρη για τη βάφτιση λέω. Αχαχχαχ 

Χαχαχαχα το εχεσες εσύ μαρη πηγές σε άλλο λεβελ... Κεράσματα γέννας νόμιζα γιατί εμείς δίνουμε μπομπονιέρες με δύο κουφέτα αντί για χύμα κουφετακια και νόμιζα πως λες αυτά.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, Jennak83 είπε:

Μεχρι στιγμης μπορει να πιεζομουν που κ που οχι παντα αλλα οκ την εβγαζα! Πιστευω οτι επηρεαζει αν δε πας κ την ωρα που θα σου ερθει να πας, η καημεμη ημουν εξω στην παραλια και πηγα 2 ωρες μετα που γυρισαμε! Κ γενικα το ειχα στρωσει πηγαινα καθε 2 μερες ακομα κ καθε μερα τωρα τελευταια..Τον hemafer fol παιρνω εγω 1 τη μερα.

Άστα κορίτσι μου! Δράμα! Κι εμένα με αίμα ξεκινησε, και μετά τις έπιασα στο μπάνιο, που είχαν βγει έξω. Τώρα δεν έχω τόσο αίμα όσο πόνο! Πρώτη φορά κι εγώ, πολύ ξενερωσα!

 

Just now, tsilona είπε:

Κεράσματα Για τη γεννα το ξαναπα. Να φέρει η Πεθερά μου. 1 νύφη έχει κ θα την κανω ξανά γιαγιά. 

Μαμασιτα μαρη για τη βάφτιση λέω. Αχαχχαχ 

Χαχαχαχαχα εντάξει δεν υπάρχεις! Έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο! 

 

Just now, marioula1234 είπε:

Α μην αγχώνεσαι κ εγώ κοιτάζω κατά καιρούς χαχαχ

Κεράσματα για τη γέννα σκεφτήκατε κορίτσια; 

Κορίτσι, εδώ βαλίτσα δεν κάνουμε, τα κεράσματα θα οργανώσουμε; χαχαχα! πέρα από την πλάκα μου αρέσουν πολύ τα κεράσματα του μαιευτηρίου, δεν έχω σκεφτεί ακόμα κάτι! Η πεθερά μου ήθελε να πάρουμεε μπισκοτάκια με ζαχαροπαστα και ένα σχέδιο πάνω, αλλά δεν είδα κάτι ακόμα! Εσύ;;;

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εχω παει ένα βήμα μπροστά, ψάχνω μπομπονιερες αχαχαχαχαχα

Οτι ψαχνεις μπομπονιερες ενω δεν εχεις καν φτιαξει βαλιτσα...με ξεπερναει...πολυ μπροστα λεμε

  • Χαχα 4

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλέ, η βαλίτσα θέλει να πλένεις κ να σιδερωσεις κάτι τις για να βάλεις μεσα, ενώ οι μπομπονιερες για τη βάφτιση θέλουν απλά ίντερνετικα κλικ. Αχαχαχχαχ

Εμείς δεν το χουμε με μπομπονιερες γέννας, δεν έρχεται κ πολύς κόσμος κ τελικά τα γλυκά της πρώτης γεννας(πεθερά) τα φαγα εγώ. :-P

Κάποια είχε πει ότι έχει βρει ήδη θέμα για τη βάφτιση καλεεεε. Δε θυμάμαι ποια ήταν! 

  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αντε καλέ, η βαλίτσα θέλει να πλένεις κ να σιδερωσεις κάτι τις για να βάλεις μεσα, ενώ οι μπομπονιερες για τη βάφτιση θέλουν απλά ίντερνετικα κλικ. Αχαχαχχαχ

Εμείς δεν το χουμε με μπομπονιερες γέννας, δεν έρχεται κ πολύς κόσμος κ τελικά τα γλυκά της πρώτης γεννας(πεθερά) τα φαγα εγώ. :-P

Κάποια είχε πει ότι έχει βρει ήδη θέμα για τη βάφτιση καλεεεε. Δε θυμάμαι ποια ήταν! 

Ούτε κι εμείς το έχουμε με τις μπομπονιέρες, παρόλο που μου αρέσουν πολύ! Η κουμπάρα μου που είναι από αλλού έκανε και ήταν υπεροχες! Εμείς απλά ταπεινά γλυκάκια χαχαχα!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Α μην αγχώνεσαι κ εγώ κοιτάζω κατά καιρούς χαχαχ

Κεράσματα για τη γέννα σκεφτήκατε κορίτσια; 

Εμεις εδω δεν συνηθιζουμε να κερναμε κατι ιδιαιτερο περα απο ετοιμα γλυκα απο ζαχαροπλαστειο...αλλα τωρα μου εδωσες ιδεα...για πες...τυπου γλυκακια με καποιο θεμα οπως στις βαφτισεις?

Χαχαχα.. 3 ατομα γραψαμε το ιδιο....χαχαχα

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κορίτσια για μπομπονιέρες κοιτάω... Έχω βρει κάτι τέλειες σαν μικρά μπιμπερο και άλλες σαν μικρές σαλιαρες ιντερνετικα και τις αγάπησα. Γλυκά μάλλον ζαχαροπλαστείο. 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια για μπομπονιέρες κοιτάω... Έχω βρει κάτι τέλειες σαν μικρά μπιμπερο και άλλες σαν μικρές σαλιαρες ιντερνετικα και τις αγάπησα. Γλυκά μάλλον ζαχαροπλαστείο. 

Μπιμπερό είχα στη μεγάλη μπομπονιερες βάφτισης!!! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια για μπομπονιέρες κοιτάω... Έχω βρει κάτι τέλειες σαν μικρά μπιμπερο και άλλες σαν μικρές σαλιαρες ιντερνετικα και τις αγάπησα. Γλυκά μάλλον ζαχαροπλαστείο. 

Εννοεις μπομπονιερες για το μαιευτηριο???


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Εννοεις μπομπονιερες για το μαιευτηριο???

Εμεις εδω παντως κανουμε μπουμπουνιερες....θα κανουμε πλεκτα ματακια μικρα που κρεμονται απο μπρελοκ και λιγα μπιμπερο μινιον με ζαχαρωτά μέσα ....

  • Μου αρέσει 1

fzY0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evangeliaa είπε:

Εννοεις μπομπονιερες για το μαιευτηριο???

Ναι όπως είπα και πιο πάνω εμείς εδώ έχουμε μπομπονιέρες αντί για χύμα κουφετακια


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και ομορφο σαββατοκύριακο να έχουμε αντε να φεύγουν τα σαββατοκύριακα, να φεύγουν οι βδομάδες χαχαχ κάθε μέρα που περνάει είμαστε μ πιο κοντά στο στόχο μας αγάπες μουυυ!!! Λοιπόν κ εμείς εδώ γλυκά ζαχαροπλαστειου κερνάμε σε όσους έρχονται να μας επισκεφθούν στο νοσοκομείο αλλά έλεγα να κάνα κ κάτι έξτρα... Δεν ξέρω όμως τι.. Βρήκα κάτι ωραία μπιμπερό πολύ οικονομικά κ έλεγα να έβαζα μέσα ζαχαρωτά για τα μικρά... Επίσης βρήκα κάτι σοκολατιτσες με αφιέρωση μισό μήπως σας τις ανεβάσω να τις δειτε

2gy579s.png


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα!

Μονο εγω δεν βιαζομαι να γεννησω? Ενω χαιρομαι...μου φαινεται βουνο μετα με δυο μωρα στο σπιτι....απο την αλλη μου αρεσει που ειμαι εγκυος....το απολαμβανω! Χαιρομαι για την κοιλιτσα μου...θα βγει και το μωρακι, δεν θα μεινει μεσα...προς το παρον το φροντιζω μεσα στο σωμα μου! Δεν ξερω αν παω για τριτο μια κι εγω πετυχα τον γιο που ηθελα κι ο μπαμπας την κορη, κι ετσι ισως ειναι η τελευταια μου εγκυμοσυνη και δεν βιαζομαι να τελειωσει... 

Φιλακια σε ολες σας και στις ομορφες στρουμπουλες κοιλιτσες σας!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλημερα κι απο μενα!

Μονο εγω δεν βιαζομαι να γεννησω? Ενω χαιρομαι...μου φαινεται βουνο μετα με δυο μωρα στο σπιτι....απο την αλλη μου αρεσει που ειμαι εγκυος....το απολαμβανω! Χαιρομαι για την κοιλιτσα μου...θα βγει και το μωρακι, δεν θα μεινει μεσα...προς το παρον το φροντιζω μεσα στο σωμα μου! Δεν ξερω αν παω για τριτο μια κι εγω πετυχα τον γιο που ηθελα κι ο μπαμπας την κορη, κι ετσι ισως ειναι η τελευταια μου εγκυμοσυνη και δεν βιαζομαι να τελειωσει... 

Φιλακια σε ολες σας και στις ομορφες στρουμπουλες κοιλιτσες σας!

Καλά κ εγώ μια από τα ίδια από τη μια ανυπομωνω από την άλλη δεν θέλω να τελειώσει ιιιι 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κλαφτε με μάνες Κλαφτε με. Μια πλεξούδα πήγα να κάνω στην κόρη κ ανακάλυψα κονιδες. Έχω πεθάνει απτό πρωί μια μια τούφα να κοιτάω. Είναι σπαστό μέχρι τον κωλο το μαλλί της. 

  • Λυπημένη/-ος 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...