Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια μου να σας ενημερώσω και εγώ για όσες ήμαστε κοντά στις εβδομάδες κ όσες έχουν εμπειρία ότι σήμερα είμαι 7 και 1 αλλά ο υπέρηχος με έδειξε 6… αρχικά λέει άδειος σάκος … μετά λέει βλέπω εμρυακα στοιχεία είναι πολύ μικρό μου είπε καρδιά να παλεύει ούτε λόγος δεν φαινόταν το έμβρυο κε ψάξιμο το είδαμε …μ είπε ίσως σταματησε να αναπτύσσεται ίσως ίσως … τέλος πάντων μου είπε να πάω σε μια εβδομάδα πάλι να δούμε τι γίνεται … αυτααααααααααα….. τι να κάνουμε αισιοδοξία και προχωράμε …  και να μην πάνε όλα καλα το έχω ξανά περάσει και κάπως το έχω πάρει ψύχραιμα … 

      Και μένα εχθές ο υπέρηχος το μέτρησε ως 6wd2 ενώ η γιατρός στα χαρτιά έγραφε 7w. Άρα και γω είμαι πιο πίσω όπως και συ. Επίσης επειδή είναι μικρό δε μπορέσαμε να ακούσουμε καρδια με κολπικό υπέρηχο μόνο με κοιλιακό. Στην αρχή το μηχάνημα έδειχνε ότι βρηκε 143 παλμούς αλλά δεν ακουγόταν ούτε φαινόταν το ζιγκ ζαγκ που κάνει όταν ακούς καρδια. Ακουσαμε αλλα οχι αμεσως και ευκολα...Αρα θα ακούσετε την επόμενη εβδομάδα!!!! 🙏

      πρίν από 12 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σε καταλαβαινω όμως είναι πολύ σημαντικό να έχετε το κατάλληλο ενδομητριο. Μπράβο που σταματάνε τη διαδικασία και νοιάζονται και δε στα βάζουν βιαστικά. Μήπως πρέπει να σου δώσουν άλλη αγωγή ώστε να το βοηθήσουν? Κάνε μια συζήτηση. Εύχομαι γρήγορα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Κλαφτε με μάνες Κλαφτε με. Μια πλεξούδα πήγα να κάνω στην κόρη κ ανακάλυψα κονιδες. Έχω πεθάνει απτό πρωί μια μια τούφα να κοιτάω. Είναι σπαστό μέχρι τον κωλο το μαλλί της. 

Οοοοχ.... Καλή υπομονή...

Κι εμένα πιθανότατα να είναι η τελευταία μου εγκυμοσύνη αλλά θέλω τόσο μα τόσο πολύ να το δω και αυτό το πλασματακι, να δω πως θα είναι να είμαι πλέον μητέρα δις... Να μεγαλώνω τα κοριτσάκια μου μαζί, να ξανά βράζω πατάτες καροτα κολοκύθια και να με κάνει χάλια ή ακόμη καλύτερα αυτή να τα τρώει αβερτα χαχαχα. Ναι δε θέλω να χάσω τις κλωτσιές και τη κοιλίτσα αλλά θέλω μια έξτρα αγκαλίτσα.... Και τη θέλω τωραααα χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Εγώ δεν ξέρω αν θέλω να γεννήσω κ να τις βλέπω να σκοτώνονται στο ξύλο. Αν είναι ν αγαπιούνται γένναω κ Αυριο.επισης εννοείται ότι με πάει να για το πως θα τα βγάλω πέρα μόνη με ένα βυζιαναρικο κ μια ζηλιαρογατα

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Κλαφτε με μάνες Κλαφτε με. Μια πλεξούδα πήγα να κάνω στην κόρη κ ανακάλυψα κονιδες. Έχω πεθάνει απτό πρωί μια μια τούφα να κοιτάω. Είναι σπαστό μέχρι τον κωλο το μαλλί της. 

Ωχ υπομονηηη


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Εγώ δεν ξέρω αν θέλω να γεννήσω κ να τις βλέπω να σκοτώνονται στο ξύλο. Αν είναι ν αγαπιούνται γένναω κ Αυριο.επισης εννοείται ότι με πάει να για το πως θα τα βγάλω πέρα μόνη με ένα βυζιαναρικο κ μια ζηλιαρογατα

Θα έχουμε και ξύλο και ειδικά στις αρχές πρέπει να έχουμε το νου μας μη φέρουν κάτι στο κεφάλι του μωρού. Δε θυμάμαι πόσο είναι το δικό σου η δικιά μου πάντως ήδη μου βαράει τη κοιλιά ποτε πότε.... Διάβασα όμως σε ένα βιβλίο κάτι και γέλασα ..

Φανταστείτε λέει να μπει ο άντρας σας απ' τη πόρτα και να σας πει "αγάπη μου από εδώ η νέα μας συζυγος, τώρα πρέπει να την αγαπάμε, να τη φροντίζουμε και να μοιραζόμαστε τα πάντα μαζί της. Αυτό σημαίνει ότι θα μοιράζεσαι κι εμένα μαζί της 24/7" έτσι νιώθουν και τα παιδιά σας όταν εμφανιζεστε με το νέο μέλος. Εεεε ένα δίκιο το έχουν μωρέ και αυτά να ζηλεύουν...Χαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα έχουμε και ξύλο και ειδικά στις αρχές πρέπει να έχουμε το νου μας μη φέρουν κάτι στο κεφάλι του μωρού. Δε θυμάμαι πόσο είναι το δικό σου η δικιά μου πάντως ήδη μου βαράει τη κοιλιά ποτε πότε.... Διάβασα όμως σε ένα βιβλίο κάτι και γέλασα ..

Φανταστείτε λέει να μπει ο άντρας σας απ' τη πόρτα και να σας πει "αγάπη μου από εδώ η νέα μας συζυγος, τώρα πρέπει να την αγαπάμε, να τη φροντίζουμε και να μοιραζόμαστε τα πάντα μαζί της. Αυτό σημαίνει ότι θα μοιράζεσαι κι εμένα μαζί της 24/7" έτσι νιώθουν και τα παιδιά σας όταν εμφανιζεστε με το νέο μέλος. Εεεε ένα δίκιο το έχουν μωρέ και αυτά να ζηλεύουν...Χαχαχαχαχα 

Ναι το χω διαβάσει κ γω! Είναι 5 η δικια μου. 

Καλέ δέχομαι συγχαρητήρια! Αγόρασα βρακια κ σάκο για το μαιευτήριο! Πήρα κ ένα σουτιέν Θηλασμού να βρίσκεται. 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ λέω να κάτσω όπως ειμαι κοριτσια μ....αχαχχαχαχαχα ....σας βλέπω ολες....φιλακια πολλά να προσέχετε πολυ....

Κάτσε μαρη ποιος σ έδιωξε; 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ναι το χω διαβάσει κ γω! Είναι 5 η δικια μου. 

Καλέ δέχομαι συγχαρητήρια! Αγόρασα βρακια κ σάκο για το μαιευτήριο! Πήρα κ ένα σουτιέν Θηλασμού να βρίσκεται. 

Κάτσε μαρη ποιος σ έδιωξε; 

Συγχαρητήρια φίλη μου χαχαχα εγώ πάλι στα ίδια είμαι.... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ναι το χω διαβάσει κ γω! Είναι 5 η δικια μου. 

Καλέ δέχομαι συγχαρητήρια! Αγόρασα βρακια κ σάκο για το μαιευτήριο! Πήρα κ ένα σουτιέν Θηλασμού να βρίσκεται. 

Κάτσε μαρη ποιος σ έδιωξε; 

καλε εννοώ ξεγκαστρωτη...αχχαχαχαχαχα δεν εννοώ κάτι άλλο...πλάκα κάνω....Όσο προλαβαίνω μπαίνω αλλα σας διαβάσω ολες....

έσπασες ρεκόρ εσυ...θα γεννήσεις κ δεν θα έχεις τίποτα....πάλι καλά που πήρες κ κάτι....αχχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ναι το χω διαβάσει κ γω! Είναι 5 η δικια μου. 

Καλέ δέχομαι συγχαρητήρια! Αγόρασα βρακια κ σάκο για το μαιευτήριο! Πήρα κ ένα σουτιέν Θηλασμού να βρίσκεται. 

Κάτσε μαρη ποιος σ έδιωξε; 

Συγχαρητήρια αγάπη χαχα 

Η αρχή εγινεεεε


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Συγχαρητήρια αγάπη χαχα 

Η αρχή εγινεεεε

Σπάστε πλάκα που η Τσιλονα βάζοντας την αρχή θα τελειώσει πιο σύντομα απ' όλες τον σάκο της. Εδώ θα είμαστε και θα δείτε χαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Σπάστε πλάκα που η Τσιλονα βάζοντας την αρχή θα τελειώσει πιο σύντομα απ' όλες τον σάκο της. Εδώ θα είμαστε και θα δείτε χαχαχα

Σε 15 μέρες μπαίνω στο μήνα μου μαρη, 15 μέρες είναι μισός μήνας, άρα έχω μισό μήνα να τον γεμίσω. 

Να σε σοκαρω; Η ελπίδα τα χει όλα έτοιμα ειπε

Σας μερσω κόρες για τα συγχαρηκια, και στα δικά σας οι άλλες ανοργανωτες της παρέας. Αχαχαχαχ. 

Ο κουμπάρος μου έχει άδεια τη βδομάδα του 15 Αύγουστου κ θα τον αγγαρεψω να με φέρει απτην αποθήκη την κούνια,να τη στήσει,το μπανακι, το πορτ μπεμπέ κ όλα τα λοιπά γενικά που δε μπορώ να κουβαλησω εγώ. Ευτυχώς του έχει πλήρη εμπιστοσύνη ο άντρας μου κ δε σκέφτεται τις μ@λ@κιες που του λέει για πλάκα (ο κουμπάρος τη κουμπάρα κλπ αχαχαχαχαχ) 

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Σε 15 μέρες μπαίνω στο μήνα μου μαρη, 15 μέρες είναι μισός μήνας, άρα έχω μισό μήνα να τον γεμίσω. 

Να σε σοκαρω; Η ελπίδα τα χει όλα έτοιμα ειπε

Σας μερσω κόρες για τα συγχαρηκια, και στα δικά σας οι άλλες ανοργανωτες της παρέας. Αχαχαχαχ. 

Ο κουμπάρος μου έχει άδεια τη βδομάδα του 15 Αύγουστου κ θα τον αγγαρεψω να με φέρει απτην αποθήκη την κούνια,να τη στήσει,το μπανακι, το πορτ μπεμπέ κ όλα τα λοιπά γενικά που δε μπορώ να κουβαλησω εγώ. Ευτυχώς του έχει πλήρη εμπιστοσύνη ο άντρας μου κ δε σκέφτεται τις μ@λ@κιες που του λέει για πλάκα (ο κουμπάρος τη κουμπάρα κλπ αχαχαχαχαχ) 

Βρε μήπως είναι του κουμπάρου και τον περιμένεις να κάνετε μαζί τη χαρα; Χαχαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείται λόγο οικειότητας μη παρεξηγηθω χαχαχαχαχα

Την Ελπίδα την είδα και καλά κάνει. Κι εγώ στο πρώτο στον 7ο τα είχα όλα έτοιμα τωωωωρα :/ 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βρε μήπως είναι του κουμπάρου και τον περιμένεις να κάνετε μαζί τη χαρα; Χαχαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείται λόγο οικειότητας μη παρεξηγηθω χαχαχαχαχα

Την Ελπίδα την είδα και καλά κάνει. Κι εγώ στο πρώτο στον 7ο τα είχα όλα έτοιμα τωωωωρα :/ 

Καλέ αν ήταν έτσι θα ξεκουλιαζομουν ολημερίς να ξελαμπικαρει ο εγκέφαλος. Αχαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ λέω να κάτσω όπως ειμαι κοριτσια μ....αχαχχαχαχαχα ....σας βλέπω ολες....φιλακια πολλά να προσέχετε πολυ....

Γεια σου γλυκο μου κοριτσακι! Θα ερθει κ η ωρα σου εδω θα ειμαστε κ θα τα λεμε! Σε σκεφτομαστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...