Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Χοριακη μετά από εξωσωματική που δεν διπλασιάζεται


Dwro

Recommended Posts

Γεια σας χρειάζομαι την γνώμη σας!Έχω κάνει δεύτερη εμβρυομεταφορα με δύο βλαστοκυστες!Μια άριστη και μια μέτρια η χοριακη μου ήταν 71.5 και σήμερα 4 μέρες μετά 243.5 θέλω την γνώμη σας καθώς δεν διπλασιάζεται από χθες έχουν σταματήσει όλα τα συμπτώματα που ειχα!Έχω απογοητευτεί τελείως!Οποία κοπέλα έχει κάποια εμπειρία ας μου γράψει!Έχω ήδη 4 αποβολές και έχω καταρρακωθεί

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου.ευχομαι ολα να πανε καλα κ η εγκυμοσυνη σου να εξελιχθει ομαλα.μπορει να μην πηγε σε 4μερες 280 αλλα ειναι πολυ κοντα.σκεψου οτι το ελαχιστο που θελουμε ειναι διπλασιασμο στις 3μερες η 60% αυξηση στις 2.κ εστω 60% το εχεις κ μαλιστα κ παραπανω.οποτε μην απογοητευεσαι χωρις λογο.απλα ακομη ειναι νωρις για συμπερασματα.ο γιατρος σου τι λεει;σε καμια βδομαδα θα χει φανει.ευχομαι να σου πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου αυτό που μου φάνηκε περίεργο είναι ότι αυτή από το κέντρο είπε είμαστε οκ  και να ξανακάνω Παρασκευή χοριακη και ότι αύριο θα με πάρει τηλέφωνο ο γιατρός να με καθησυχάσει!Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ταράχτηκα !Της είπα ότι από χθες δεν έχω συμπτώματα και μου είπε ότι όλα είναι από τα φάρμακα!Τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα οποτε.μπορεις να εισαι συγκρατημενα αισιοδοξη!εισαι εγκυουλα!ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι αγκαλια!

τα συμπτωματα ερχονται κ φευγουν γενικα,οποτε μην αγχωνεσαι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεσαι πως νιώθω μετά από 4 αποβολές μου κόπηκαν τα πόδια πρωί πρωί!Να σε ρωτήσω κάτι πιστεύεις έπαιξε ρόλο το γεγονός ότι 7το πρωί έδωσα αίμα?Όλοι λένε ότι αν πήγαινα αργότερα ίσως ήταν οι!Επίσης δυστυχώς όσες περιπτώσεις διαβάζω στο φόρουμ που δεν έχει διπλασιαστεί καταλήγει σε αποβολη!Ούτε έχω χάσει το χρώμα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Φαντάζεσαι πως νιώθω μετά από 4 αποβολές μου κόπηκαν τα πόδια πρωί πρωί!Να σε ρωτήσω κάτι πιστεύεις έπαιξε ρόλο το γεγονός ότι 7το πρωί έδωσα αίμα?Όλοι λένε ότι αν πήγαινα αργότερα ίσως ήταν οι!Επίσης δυστυχώς όσες περιπτώσεις διαβάζω στο φόρουμ που δεν έχει διπλασιαστεί καταλήγει σε αποβολη!Ούτε έχω χάσει το χρώμα μου

μπορει να παιζει λιγο ρολο οτι εδωσες τοσο νωρις,αν στην ουσια η προηγουμενη ηταν πιο αργα

για να καταλαβεις,θελουμε 60% αυξηση σε 2μερες.κ με 180χοριακη μεσα στα ορια θα ησουν.μια χαρα εξελισσονται κ οι εγκυμοσυνες που διπλασιαζονται σε 3μερες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...