Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟ, ΑΝΟΙΞΗ?


Recommended Posts

Kαι εγώ κάθε πρωί με χαρά ανοίγω τον υπλογιστή να βρω μύνημα σου. Ο άντρας μου αν και προγραμματιστής, βαριέται να κατεβάσει ταινιούλες. Πήρα μια καινουργια χθες κομεντι "αγάπη σαν ναρκωτικό". Πολύ ωραία, την ευχαριστήθηκα. Τώρα το πρωί έχω μαστόρους στο σπίτι για κάτι κάγκελα, αλλά το απόγευμα θα τον πάω στην π.χαρά. Δεν κρατιέται! Τώρα είναι στον κήπο και κάνει ποδήλατο. Άντε να ρθει ο Ιούνιος να αρχίσει ξανά τον παιδικό και να κάνω καμια εξωτερική δουλειά.Εγώ μένω σε μια κάθετη στη Τραπεζούντος. Ευτυχώς είμαι κοντά στο κέντρο. Περιμένω νέα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, θα την κατεβάσω την ταινία και θα την δούμε με την πρώτη ευκαιρία (σ’ ευχαριστώ)!!! Πρέπει να μένουμε κοντά…. Εμείς είμαστε επί τις Κοιμήσεως Θεοτόκου (μετά το ταχυδρομείο, προς την Εθνική).

Χθες το απόγευμα πήγαμε στην παιδική χαρά αλλά είχε πολλάαααα παιδάκια…. (Το πρωί δεν έχει τόσα παιδάκια) Σε έψαχνα …. Ήταν μία μανούλα με ένα αγοράκι (Κώστα τον λέγανε) που ταίριαζε στην ηλικία 4 , 4 ½ αλλά ντράπηκα να μιλήσω… Φυσικά μόλις γύρισα στο σπίτι μετάνιωσα που δεν ρώτησα έστω την ηλικία του μικρού!!!

Σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού με την παιδίατρο για εμβόλιο (και οι δύο)!!

Καλή σου μέρα

Link to comment
Share on other sites

Μένουμε σούπερ κοντά. Μετά από το ταχυδρομείο αν στρίψεις στην Αφροδίτης τέρμα και κάνεις αριστερά , με βρήκες! Στην παιδική χαρά χθες είδα δυο μανούλες που δεν ήξερα, μια με κοντά μαλλάκια και μια με κατσαρά φτιαγμένα από κομμωτήριο όμορφα. Ίσως ήσουν κάποια από αυτές. Το παιδί μου το λένε Κώστα πράγματι και θα γίνει τον άλλο μήνα 4. Εμείς πάντως πήγαμε κατά τις 18.30 και γινόταν χαμός. Σήμερα ο καιρός λένε δεν θα είναι καλός και θα βρέχει. Αν είναι καλός, θα το πάω πάλι το απόγευμα. Μην ντραπείς την επόμενη φορά να μου μιλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε παρατήρησα γιατί ήσουν πολύ χαμογελαστή. Επίσης ήσουν μία από τις δύο που δεν είχα ξαναδεί. Κρίμα που δεν μιλήσαμε. Δεν πειράζει όμως, την επόμενη φορά. Ο καιρός μας τα χάλασε αρκετά και από ότι φαίνεται έτσι θα μας πάει μέχρι και το Σαββατοκύριακο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ΄ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια … όντος ο καιρός δεν είναι στα καλύτερα του!!! Με έπιασε και μία ίωση την προηγούμενη εβδομάδα, και τα ρίχνω όλα στον καιρό για να ξεσπάσω και εγώ κάπου χιχι!! Αλλά ούτε αυτή την εβδομάδα τον βλέπω στα καλά του… μπήκε ο Ιούνιος και ακόμα τα σύννεφα καλά κρατούν!!! Τέλος πάντων φιλάκια πολλά και με την πρώτη ευκαιρία θα τα πούμε από κοντά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σου εύχομαι! Ο καιρός είναι πράγματι άστατος. Ελπίζω το Σάββατο να κάνουμε το δεύτερο μπάνιο μας. Τώρα έχω ραντεβού στο ικα να μου γράψουν κάτι εξετάσεις για το παιδι΄. Θέλω να τον πάω στο Διαγν.Βορ. Προαστ. να τις κάνει. Ξέρεις αν είναι καλό για παιδιά; Φοβάμαι λίγο το τρύπημα στο παιδί. Είχαμε πέσει παλιά σε μια άσχετη στο παιδων πεντελης και τον ματοκύλησε. Από τότε φοβάται πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα… τους έχω πάει και τους δύο στο Διαγνωστικό Βορείων Προαστίων και είναι πολύ καλές οι κοπέλες γλυκομίλητες με τα παιδιά και προσεκτικές… (και οι δικοί μου είναι ζόρικοι στην αίματος)… Πάντως την καλύτερη αντιμετώπιση όσο αφορά τα παιδιά την έχω βρει στο Ιατρικό, αλλά είναι λίγο τσιμπημένο!!!

Έχεις ξανακάνει εξετάσεις με το ΙΚΑ??? (Έχω την εντύπωση ότι με χαρτί του ΙΚΑ στο διαγνωστικό Β.Π, κάνεις εξετάσεις κάθε πρώτη εργάσιμη του μήνα με σειρά προτεραιότητας, και περιμένουν έξω από της 5 το πρωί) Κάνε τους μία ερώτηση και εξήγησε τους ότι είναι για το παιδί…. Εμένα μου είχαν κάνει μία πάαααρα πολύ καλή έκπτωση!!!!!!

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας…. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου. Τώρα ετοιμαζόμαστε για Λαική σε λίγο και μετά παιδική χαρά. Δεν ξέρω αν πήγες τωρα τελευταία παιδ.χαρά, αλλά τις πλημυρίζουν επίτηδες οι γύρω πολυκατοικίες επειδή τους ενοχλούν τα παιδιά. Το απόγευμα εντωμεταξύ μαζεύονται μεγάλα παιδιά που κάνουν φασαρία και δεν ξέρω που να τον πάω τον καημένο.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ!!!! Δυστυχώς έχω τον μικρό με καταρροή και δέκατα, οπότε θα κάνουμε αποχή από τις κούνιες μέχρι να γίνει καλά και να αναρρώσει πλήρως (δεν μου φταίνε τα άλλα παιδάκια να τα κολλήσει)… Καλά αυτό που είπες για τις πολυκατοικίες είναι εξακριβωμένο?? Τι να πω :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά για τον μικρό σου. Μόλις γίνετε τελείως καλά να κανονίσουμε να βρεθούμε κι από κοντά. Εμείς σήμερα πήγαμε την εξέταση αίματος του μικρού στο κέντρο βορ.προαστίων και όλα πήγαν καλά ευτυχώς. Καλό Σαββατοκύριακο!

Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξέρεις καλό οφθαλμίατρο στην περιοχή; Θέλω να πάω τον μικρό. Βρήκα δύο, έναν Καρατζένη και έναν Καραογλάνη. Ο δεύτερος μου έκανε κακή εντύπωση η γραμματέας του όταν πήρα τηλέφωνο για ραντεβού.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν από Αγ. Στέφανο…. Ο Δικός μου είναι στο Αιγάλεω (Διονύσιος Βάκρος) και του έχω εμπιστοσύνη… Μου έχει κάνει laser για την μυωπία πριν τις εγκυμοσύνες και γέννησα με ΦΤ και τα δύο πιτσιρίκια χωρίς κανένα πρόβλημα στα ματάκια μου. Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακουστά τον έχω τον Βάκρο, δυστυχώς όμως ψάχνω για κάτι κοντινό. Άλλωστε τον θέλω μόνο για τσεκ απ και για να μου γραψει μια βεβαιωση για το σχολειο. Πως τα πάει ο μικρός σου με το κρυολόγημα; Άντε για να κανονίσουμε να βρεθούμε ένα απόγευμα. Φιλακια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα… καλύτερα είναι ο μικρός αλλά θα τον κρατήσω λίγο ακόμα γιατί νομίζω ότι στην ανάρρωση μεταδίδει πιο πολύ… οπότε από εβδομάδα να είμαστε καλά θα τα πούμε!!! Και εγώ θα αρχίσω σιγά-σιγά να μαζεύω τα χαρτιά για το νήπιο… Ο Κώστας ξεκίνησε (νομίζω Ιούνιο είχες πει ότι θα τον ξαναστείλεις)… για πες εντυπώσεις, πως του φαίνετε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...