Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Sofaki_88 είπε:

εγω που δεν έχω μωρό κατεβαίνω κάθε 2 βδομάδες...καλά εννοείτε πάμε όπου και η οικόγενεια και όπου και να είσαι είναι όμορφα οταν είσαι με την οικογένεια σου! :)  εγω να πω την αλήθεια δεν το σκέφτηκα πολύ, 1-2 μέρες μου πήρε (άλλο που δεν ήθελα)...τα μάζεψα και έφυγα...

Εννοειται κοριτσι μου,παντως χαιρομαι που σου αρεσει εκει κι ευχομαι σε ενα χρονο να κανεις βολτα με το καροτσακι το μωρο σου στον πεζοδρομο..;)

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mummyofanangel είπε:

@Eva_Lou Χανιά μένουμε αλλά ανεβαίνουμε Αθήνα συνέχεια γιατί μένουν τα πεθερικά μου και μας αρέσει να πηγαίνουμε ! 

Τέλεια!!!! Κάνετε καο τη βόλτα σας, παίρνετε τον αέρα σας!!! Μπράβο!!!!! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Εννοειται κοριτσι μου,παντως χαιρομαι που σου αρεσει εκει κι ευχομαι σε ενα χρονο να κανεις βολτα με το καροτσακι το μωρο σου στον πεζοδρομο..;)

Aχχχ σ'ευχαριστώ πολύ!!!μακάρι να σταθώ και εγω τυχερή σύντομα... :)


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου!!! Αααχ κι εγώ τέτοιες μέρες πέρυσι ήμουν έγκυος!!!μάθαμε ότι  Παλινδρομησε στις 16 Απριλίου και στις 19 έκανα απόξεση!! Σνιφ σνιφ!! 

Ήρθα κι εγώ κορίτσια, αν και θα πρέπει να περιμένω  ως τον Ιούνιο για προσπάθειες. Bloumblou μετά την απόξεση πώς ησουν; Σου είχε πει κι εσένα ο γιατρός να περιμένεις 3 μήνες για να ξεκινήσεις ξανα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Ήρθα κι εγώ κορίτσια, αν και θα πρέπει να περιμένω  ως τον Ιούνιο για προσπάθειες. Bloumblou μετά την απόξεση πώς ησουν; Σου είχε πει κι εσένα ο γιατρός να περιμένεις 3 μήνες για να ξεκινήσεις ξανα;

Καλως το κοριτσι μας!!! Ναι έπρεπε να περιμένω πρώτα 3 μήνες και μετά να ξεκινήσω...εγώ όμως έβγαλα μια κύστη μετά τους 3 μήνες οπότε έπρεπε να περιμένω άλλον έναν κύκλο και ξεκίνησα μετά από 5 μήνες πάλι!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Sofaki_88 είπε:

Μακάρι Παναγία μου!!! εγω θα ξεκινήσω απο σημερα καλού κακου επαφές μέρα παρα μέρα και βλέπουμε...

ααα ρε ο Πειραιάς σαρώνει!!!! ;) κορίτσια ειναι πολύ ωραία εκει στα νότια!!!

@Sofaki_88 Καλή επιτυχία ! Από τα βάθυ της καρδιάς μου ! 

Ειναι ωραία εκεί στα νότια και βγάζει τα καλύτερα παιδιά ! Ο άντρας μου είναι από Πειραιά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mummyofanangel said:

@Sofaki_88 Καλή επιτυχία ! Από τα βάθυ της καρδιάς μου ! 

Ειναι ωραία εκεί στα νότια και βγάζει τα καλύτερα παιδιά ! Ο άντρας μου είναι από Πειραιά 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολυ κορίτσι μου, σου εύχομαι το ίδιο, σύντομα να εχεις ότι ποθεί η κοιλίτσα σου!!! :)

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια είμαι στο θέμα 2ο παιδάκι το 2019 αλλά σας κατασκοπεύω αχαχαχαχαχαχ!!! Θέλω να πιστεύω ότι αν μείνω τώρα έγκυος ίσως προλάβω οριακά το 2019 οπότε αντιστέκομαι ακόμα στο 2020, αν και προς τα εκει με βλεπω!!!!!

Εγω είμαι από Λάρισα αλλά έμενα Αθήνα και Νέα Υόρκη. Είμαι 35 χρονών και εχω 5 χρόνια που επέστρεψα στην Λάρισα όπου και παντρεύτηκα και πλέον ζούμε εδώ. Δεν λέω πολύ ωραίες οι μεγαλουπόλεις αλλά με παιδί δεν αλλάζω την επαρχία. Έχω μία κόρη 2,5 χρονών, μία βιοχημική τον Αύγουστο, μία διακοπή κύησης τον Νοέμβριο και βάλαμε μπροστά για 2ο παιδάκι!!!! Με το καλό όλες μας το 2020 να μας βρεί με γερά μωρά στην αγκαλιά!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Pagor είπε:

9 μερα του κυκλου αρα θα εισαι απο τις τυχερες κοριτσακι μου του 2019 ακομα......μακαρι μακαρι μακαρι...

Μπα...απο Γενάρη κ μετά...ας έρθει κ ας μείνει..αλλα έχω μπει στο τρυπάκι να γίνει άμεσα..με χαλάει η διαφορά ηλικίας με την κόρη μου είναι ηδη 6 ετών..Φυσικά έχουν προκύψει αλλες 2 εγκυμοσύνες απο τότε αλλα οχι μρ αίσιο τέλος..τώρα είμαι έτοιμη να ξανα μείνω κ ότι προκύψει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια εγω 15η μερα του κυκλου και βγηκε καραθετικο το τεστ ωορρηξιας . Οποτε οπως καταλαβαινετε θα περασω τελεια το σκ !!!! Μια εδω γραφω μια στο 2019 χαχαχα!!!

Τελεια κοριτσαρα μου!!!! Πεφτει και ΣΚ!!!! Μια χαρα!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια εγω 15η μερα του κυκλου και βγηκε καραθετικο το τεστ ωορρηξιας . Οποτε οπως καταλαβαινετε θα περασω τελεια το σκ !!!! Μια εδω γραφω μια στο 2019 χαχαχα!!!

Άντε θα τα πούμε από Δευτέρα τώρα χαχαχαχα!!!! Άντε κορίτσι μου με το καλό να έχεις ευχάριστα νέα σε 15 μέρες!!!

Just now, smaro30 είπε:

κορίτσια είμαι στο θέμα 2ο παιδάκι το 2019 αλλά σας κατασκοπεύω αχαχαχαχαχαχ!!! Θέλω να πιστεύω ότι αν μείνω τώρα έγκυος ίσως προλάβω οριακά το 2019 οπότε αντιστέκομαι ακόμα στο 2020, αν και προς τα εκει με βλεπω!!!!!

Εγω είμαι από Λάρισα αλλά έμενα Αθήνα και Νέα Υόρκη. Είμαι 35 χρονών και εχω 5 χρόνια που επέστρεψα στην Λάρισα όπου και παντρεύτηκα και πλέον ζούμε εδώ. Δεν λέω πολύ ωραίες οι μεγαλουπόλεις αλλά με παιδί δεν αλλάζω την επαρχία. Έχω μία κόρη 2,5 χρονών, μία βιοχημική τον Αύγουστο, μία διακοπή κύησης τον Νοέμβριο και βάλαμε μπροστά για 2ο παιδάκι!!!! Με το καλό όλες μας το 2020 να μας βρεί με γερά μωρά στην αγκαλιά!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και με το καλό να της κάνεις αδερφάκι!!! Εύχομαι βέβαια να μείνεις τώρα έγκυος και να μην μας ακολουθήσεις!!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Cupcake είπε:

Ήρθα κι εγώ κορίτσια, αν και θα πρέπει να περιμένω  ως τον Ιούνιο για προσπάθειες. Bloumblou μετά την απόξεση πώς ησουν; Σου είχε πει κι εσένα ο γιατρός να περιμένεις 3 μήνες για να ξεκινήσεις ξανα;

Καλως το γλυκο μας κοριτσακι....και εσυ για το 2020 θα πας ...θα ειναι τυχερο θα δεις ολα τα καλα θα ερθουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πως θα γίνει να με κολλήσετε λίγη αισιοδοξία;;; χωρίς προβλήματα, κ κάνοντας πάντα στις γόνιμες, να μην μπορώ να μεινω εγκυος στο δευτερο... Περιμένω αύριο μεθαυριο περιοδο, κ αναρωτιέμαι τι άλλο ανθρώπινο μπορώ να κάνω ώστε να τα καταφέρω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Πως θα γίνει να με κολλήσετε λίγη αισιοδοξία;;; χωρίς προβλήματα, κ κάνοντας πάντα στις γόνιμες, να μην μπορώ να μεινω εγκυος στο δευτερο... Περιμένω αύριο μεθαυριο περιοδο, κ αναρωτιέμαι τι άλλο ανθρώπινο μπορώ να κάνω ώστε να τα καταφέρω.. 

Μπορεί να είσαι αυτή τη φορά ε;;; Μην απογοητεύεσαι... αφού κατάφερες να κάνεις ένα παιδάκι σίγουρα θα κάνεις και το δεύτερο.... πόσο καίρο προσπαθείς; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...