Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

 

Just now, Bloumblou είπε:

Αχ καλέ Πιπινακια είμαστε ολες !! :P:mrgreen::wub:

Εγω στις ηλικιες σας κ παροτι εχω σταθερη σχεση χροοοονια....σκεφτομουν απλως πως...ΘΑ κανω καποια στιγμη οικογενεια 8) 

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Και γιατί έχεις αυτό το ένοχο ύφος;

Ψεύδεσαι;

Χαχαχαχα όχι όχι το ορκίζομαι!! Γεννηθείς το '94 παρακαλώ!!! Πότε πήγα 24 δεν ξέρω αχ!! 

Just now, Moomin είπε:

 

Εγω στις ηλικιες σας κ παροτι εχω σταθερη σχεση χροοοονια....σκεφτομουν απλως πως...ΘΑ κανω καποια στιγμη οικογενεια 8) 

Χαχαχαχα εγώ ξεκίνησα από τα 23 μου πέρυσι δηλαδή αλλά δεν λέει να έρθει και να μείνει....έρχεται για λίγο και φεύγει!!! Πουυυυ θα πάει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια να κανω και εγω μια ερωτηση... ποσα χρονια ειστε με τον ερωτα σας???? Εμεις 7,5 περιπου...

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχα όχι όχι το ορκίζομαι!! Γεννηθείς το '94 παρακαλώ!!! Πότε πήγα 24 δεν ξέρω αχ!! 

Καλα σου λεει τι αχ... Μεχρι τωρα εισαι η μικροτερη στο θεμα αυτο νομιζω εεε?????πιπινακι πιπινακι!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εγω ειμαι 27... Παντως αυτο για το 4 το εχω διαβασει και εγω.. Και λενε οτι αν γινει και σωστη μερα  βοηθαει η σταση αυτη για να βγει αγορι... :shock:

Οκ, να ξέρω να την αποφεύγω! Κορίτσι θέλω! Χαχα.

Α μωρέ....ας έρθει κι ας είναι και αγόρι.

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχα όχι όχι το ορκίζομαι!! Γεννηθείς το '94 παρακαλώ!!! Πότε πήγα 24 δεν ξέρω αχ!! 

Χαχαχαχα εγώ ξεκίνησα από τα 23 μου πέρυσι δηλαδή αλλά δεν λέει να έρθει και να μείνει....έρχεται για λίγο και φεύγει!!! Πουυυυ θα πάει!!

Πωπω....καλέ νεότατη, πιπινιιιιιιι.

Εγώ είμαι με τον πιο όμορφο άντρα του κόσμου 8,5 χρόνια και παντρεμένη 8,5 μήνες.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...