Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εκανα απόξεση πριν 2 βδομάδες και πρέπει να περιμένω τωρα 3 μήνες για να ξεκινήσω παλι τις προσπάθειες. Περιμένω και τις ιστολογικες Μήπως δείξουν κατι

πρίν από 1 λεπτό , Annie4 είπε:

Να σου ζήσει ο πριγκιπάκος σου! Σύντομα θα αποκτήσουμε όλες το πολυπόθητο, θετική ενέργεια θέλει!

Κι εγώ στην Αθήνα δυστυχώς! Χαχα.

Πολύ ωραία η ιδέα σου!

Εμείς έίμαστε κοντάααααααααα

Γειά σου Cupcake! Όλα καλά;

Πάμε για νέα αρχή, εξοπλίσου με θετική σκέψη ως τότε :-)

Θετική σκέψη και υπομονή...τα μόνα που μπορώ να κανω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε μαζί 1 χρόνο και 5 μήνες! Γνωριστήκαμε! Σε 2 μήνες μείναμε μαζί σε άλλους 10 αρραβωνιαστήκαμε και σε 3 μήνες παντρευόμαστε :) 

Μπαμ μπαμ!!!!!! Έλα γρήγορα να ρθουν κ άλλααααα!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Εμείς είμαστε μαζί 1 χρόνο και 5 μήνες! Γνωριστήκαμε! Σε 2 μήνες μείναμε μαζί σε άλλους 10 αρραβωνιαστήκαμε και σε 3 μήνες παντρευόμαστε :) 

Μπαμ μπαμ!!!!!! Έλα γρήγορα να ρθουν κ άλλααααα!!!!!!!!!

Εεεετσι. Τοοοσο γρηγορα να σας έρθει και η ολοκλήρωση του έρωτά σας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Εεεετσι. Τοοοσο γρηγορα να σας έρθει και η ολοκλήρωση του έρωτά σας!

Μακάρι @Annie4 μου!! Να είσαι καλά! Μακάρι για όλες μας να αποκτήσουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε!!!! :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ σας διάβαζα το πρωί κ γελαγα...χαχχαχααχα...τι λογιδαροια σας είχε πιάσει εχθές το βράδυ....επειδή λέγατε για ηλικίες...εγώ είμαι 34(αχχχχ ποτέ πήγα)...τον άντρα μου τον ξέρω 12 χρόνια ...και είμαστε μαζί 7,5 χρόνια...4σχεση,2 αρραβώνα ,1,5 γάμο....ααααααα αλλά εδώ να πω....ότι πήγαμε μαζί δημοτικό γυμνάσιο λύκειο...στα ίδια σχολεία...ένα χρόνο μεγαλύτερος ήξερα τους φίλους του εκείνος της φιλίες μου φίλες αλλά αυτόν δεν τον είχα δει ΠΟΤΕ!!!!και όταν γνωριστήκαμε στα 21 κ μιλάγαμε καταλάβαμε ότι ειμασταν μια ζωή μαζί....αφηστε που όταν αρραβωνιαστηκαμε κ πήγαμε σε δικό μας σπίτι έφερε κάτι παλιές κασέτες να τις δούμε και ήταν από παράσταση του Δημοτικού μας ...εκείνος έπαιζε πάνω στην σκηνή έναν τσολιά και εγώ ακριβώς απο κάτω ήμουν στην χορωδία ακριβώς από κάτω του δίπλα...δεν ξέρετε πόσο γελάσαμε όταν το είδαμε ... Κάποια πράγματα τελικά είναι να συμβούν...και ενώ ήμουν μια ζωή δίπλα του τον γνώρισα στα 21 σε κάτι διακοπές μου με τις φίλες μου στην Καλαμάτα τυχαία... χαχχάχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλέ σας διάβαζα το πρωί κ γελαγα...χαχχαχααχα...τι λογιδαροια σας είχε πιάσει εχθές το βράδυ....επειδή λέγατε για ηλικίες...εγώ είμαι 34(αχχχχ ποτέ πήγα)...τον άντρα μου τον ξέρω 12 χρόνια ...και είμαστε μαζί 7,5 χρόνια...4σχεση,2 αρραβώνα ,1,5 γάμο....ααααααα αλλά εδώ να πω....ότι πήγαμε μαζί δημοτικό γυμνάσιο λύκειο...στα ίδια σχολεία...ένα χρόνο μεγαλύτερος ήξερα τους φίλους του εκείνος της φιλίες μου φίλες αλλά αυτόν δεν τον είχα δει ΠΟΤΕ!!!!και όταν γνωριστήκαμε στα 21 κ μιλάγαμε καταλάβαμε ότι ειμασταν μια ζωή μαζί....αφηστε που όταν αρραβωνιαστηκαμε κ πήγαμε σε δικό μας σπίτι έφερε κάτι παλιές κασέτες να τις δούμε και ήταν από παράσταση του Δημοτικού μας ...εκείνος έπαιζε πάνω στην σκηνή έναν τσολιά και εγώ ακριβώς απο κάτω ήμουν στην χορωδία ακριβώς από κάτω του δίπλα...δεν ξέρετε πόσο γελάσαμε όταν το είδαμε ... Κάποια πράγματα τελικά είναι να συμβούν...και ενώ ήμουν μια ζωή δίπλα του τον γνώρισα στα 21 σε κάτι διακοπές μου με τις φίλες μου στην Καλαμάτα τυχαία... χαχχάχαχα

Χαχχαχαχαχαχ κι εγώ τον άντρα μου τον ξέρω οοοολη μου τη ζωή χαχαχα κατά κάποιον τρόπο κάναμε παρέα όχι πολύ στενή βέβαια αλλά ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι θα έκανα κάτι μαζί του!!! Και να που αυτά είναι τα καλύτερα!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Pagor έλα ρε κορίτσι και λέω έμπλεξα με τα πιπίνια εδώ μέσα ! 

Εγω κορίτσια μου ειμαι 32 ! Ξέρω το αγόρι μου 10 ολόκληρα χρόνια αλλά όταν μου τον είχαν συστήσει τότε εμένα δεν μου άρεσε ! Εγώ φοιτήτρια Φιλολογίας τότε αθλήτρια και αυτός στρατιωτικός πολύ μπρουταλ όλη μέρα έξω ποτά βόλτες και παρέες νόμιζα ότι δεν είχαμε τίποτα κοινό . Χανόμαστε για μερικά χρόνια ξανά βρισκόμαστε το 12 και από τότε είμαστε μαζί μέχρι και πέρυσι το καλοκαίρι του 2018 όπου παντρευτήκαμε. Δεν έχουμε κλείσει χρόνο παντρεμένοι . Γενικά νιώθουμε σαν τα «φτιάξαμε» χθες Χαχαχα είναι καταπληκτικός άνθρωπος και καμία σχέση με αυτό που είχα εγώ στο μυαλό μου το 2008 :wub: έχουμε περάσει πολλά μαζί αντέξαμε σε πολλές καταστάσεις εμένα να φεύγω στο εξωτερικό για μεταπτυχιακό , αυτός να πέρνει μεταθέσεις και να ξαναγυρίζει , έχουμε χάσει δυο μωράκια ένα το 2015 ένα τώρα τον Ιανουάριο και το αγόρι μου είναι βράχος . Ένα πράγμα έχουμε μετανιώσει μόνο , ότι δεν παντρευτήκαμε πιο νωρίς και δεν μείναμε μαζί πιο νωρίς ! 

Γι’αυτο κορίτσια βουρ !!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mummyofanangel είπε:

@Pagor έλα ρε κορίτσι και λέω έμπλεξα με τα πιπίνια εδώ μέσα ! 

Εγω κορίτσια μου ειμαι 32 ! Ξέρω το αγόρι μου 10 ολόκληρα χρόνια αλλά όταν μου τον είχαν συστήσει τότε εμένα δεν μου άρεσε ! Εγώ φοιτήτρια Φιλολογίας τότε αθλήτρια και αυτός στρατιωτικός πολύ μπρουταλ όλη μέρα έξω ποτά βόλτες και παρέες νόμιζα ότι δεν είχαμε τίποτα κοινό . Χανόμαστε για μερικά χρόνια ξανά βρισκόμαστε το 12 και από τότε είμαστε μαζί μέχρι και πέρυσι το καλοκαίρι του 2018 όπου παντρευτήκαμε. Δεν έχουμε κλείσει χρόνο παντρεμένοι . Γενικά νιώθουμε σαν τα «φτιάξαμε» χθες Χαχαχα είναι καταπληκτικός άνθρωπος και καμία σχέση με αυτό που είχα εγώ στο μυαλό μου το 2008 :wub: έχουμε περάσει πολλά μαζί αντέξαμε σε πολλές καταστάσεις εμένα να φεύγω στο εξωτερικό για μεταπτυχιακό , αυτός να πέρνει μεταθέσεις και να ξαναγυρίζει , έχουμε χάσει δυο μωράκια ένα το 2015 ένα τώρα τον Ιανουάριο και το αγόρι μου είναι βράχος . Ένα πράγμα έχουμε μετανιώσει μόνο , ότι δεν παντρευτήκαμε πιο νωρίς και δεν μείναμε μαζί πιο νωρίς ! 

Γι’αυτο κορίτσια βουρ !!

 

 

Άντε επιτέλους γιατί και εγώ τρόμαξα από ηλικίες... χαχαχαχαχα...ολες είναι γεννημένες το 90' και πάνω... χαχχάχαχα...καλά κ εγώ όταν είχα δει τον άντρα μου (ενώ ήταν κούκλος) είχε μακριά μαλλιά και λέω εγώ με ροκα και μακριμαλλι δεν υπάρχει περίπτωση...εγώ ήμουν τακούνι από 12 πόντους και πάνω στα 21 μου...και λέω δεν έχουμε τίποτα κοινό...Πάολα εγώ Παπακωνσταντίνου αυτός... καταλαβαίνεις καμία σχέση...αλλά τον ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και ας κάναμε 4 χρόνια να τα φτιάξουμε...αφού η συνθήκες τότε λόγο απόστασης δεν βοηθούσαν..τελικά ξέχασα και τα σκυλαδικα ξέχασα και τα τακούνια και κοιμάμαι κάθε βράδυ με το "να κοιμηθούμε αγκαλιά του Παπακωνσταντίνου" έκοψε φυσικά εκεινος και το μαλλί..καμία φορά νοιώθω σαν μόλις να τα έχουμε φτιάξει ακόμα τον κοιτάω και λιώνω και του λέω πως το κάνεις αυτό μετά από 12 χρόνια ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Εγώ είμαι 30 ο δικός μου 31. Δεν ξέρω πότε τον γνώρισα γιατί πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο αλλά δεν κάναμε παρέα. 2-3 χρονιά πριν τα φτιάξουμε (17 περίπου εγω) αρχίσαμε να μιλάμε και φανταστείτε του είχα ζητήσει να μου κάνει "κονε" με κάποιον φίλο του... ήξερε τα πάντα για μένα και εγώ για εκείνον και σιγά σιγά άρχισα να του αρέσω μέχρι που έβαλε φίλες μου και τα αδέρφια μου να μου μιλήσουν και να κάνουμε σχέση, εγώ δεν ήθελα, ήμασταν πολύ καλοί φίλοι και δεν ήθελα να χάσω ένα καλό μου φίλο γιατί δεν ήξερα πως θα καταλήξει... Μετά από 2-3 μήνες προσπάθειας τα κατάφερε και με "εριξε" ήταν πρωτοχρονιά! Και ήμαστε μαζί 11 χρόνια. Ο γλυκούλης μου ήθελε να κάνουμε παιδάκι από πριν 4-5 χρονιά αλλά εγώ δεν ήμουν έτοιμη. Που να ήξερα ότι θα πάρουν 2 ή 3 χρόνια που δεν μπορούμε. Αν δεν το είχαμε καθυστερήσει τότε, θα προλάβαινε και ο μπαμπάς του εγγόνι...  Το Μάιο είχαμε πει να παντρευτούμε αλλά επειδή έφυγε ο μπαμπάς του δεν θα γίνει ο γάμος... Δεν με πειράζει όμως ένα παιδάκι είναι Αυτό που θέλω όσο τίποτα για να ολοκληρωθεί η αγάπη μας!!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kaity8 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Εγώ είμαι 30 ο δικός μου 31. Δεν ξέρω πότε τον γνώρισα γιατί πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο αλλά δεν κάναμε παρέα. 2-3 χρονιά πριν τα φτιάξουμε (17 περίπου εγω) αρχίσαμε να μιλάμε και φανταστείτε του είχα ζητήσει να μου κάνει "κονε" με κάποιον φίλο του... ήξερε τα πάντα για μένα και εγώ για εκείνον και σιγά σιγά άρχισα να του αρέσω μέχρι που έβαλε φίλες μου και τα αδέρφια μου να μου μιλήσουν και να κάνουμε σχέση, εγώ δεν ήθελα, ήμασταν πολύ καλοί φίλοι και δεν ήθελα να χάσω ένα καλό μου φίλο γιατί δεν ήξερα πως θα καταλήξει... Μετά από 2-3 μήνες προσπάθειας τα κατάφερε και με "εριξε" ήταν πρωτοχρονιά! Και ήμαστε μαζί 11 χρόνια. Ο γλυκούλης μου ήθελε να κάνουμε παιδάκι από πριν 4-5 χρονιά αλλά εγώ δεν ήμουν έτοιμη. Που να ήξερα ότι θα πάρουν 2 ή 3 χρόνια που δεν μπορούμε. Αν δεν το είχαμε καθυστερήσει τότε, θα προλάβαινε και ο μπαμπάς του εγγόνι...  Το Μάιο είχαμε πει να παντρευτούμε αλλά επειδή έφυγε ο μπαμπάς του δεν θα γίνει ο γάμος... Δεν με πειράζει όμως ένα παιδάκι είναι Αυτό που θέλω όσο τίποτα για να ολοκληρωθεί η αγάπη μας!!! 

Θα έρθει κοριτσακι μου...θα έρθει...τα δύσκολα είναι για τους δυνατούς και εμείς είμαστε....θα δεις ότι όλες θα γίνουμε μανουλες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Άντε επιτέλους γιατί και εγώ τρόμαξα από ηλικίες... χαχαχαχαχα...ολες είναι γεννημένες το 90' και πάνω... χαχχάχαχα...καλά κ εγώ όταν είχα δει τον άντρα μου (ενώ ήταν κούκλος) είχε μακριά μαλλιά και λέω εγώ με ροκα και μακριμαλλι δεν υπάρχει περίπτωση...εγώ ήμουν τακούνι από 12 πόντους και πάνω στα 21 μου...και λέω δεν έχουμε τίποτα κοινό...Πάολα εγώ Παπακωνσταντίνου αυτός... καταλαβαίνεις καμία σχέση...αλλά τον ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και ας κάναμε 4 χρόνια να τα φτιάξουμε...αφού η συνθήκες τότε λόγο απόστασης δεν βοηθούσαν..τελικά ξέχασα και τα σκυλαδικα ξέχασα και τα τακούνια και κοιμάμαι κάθε βράδυ με το "να κοιμηθούμε αγκαλιά του Παπακωνσταντίνου" έκοψε φυσικά εκεινος και το μαλλί..καμία φορά νοιώθω σαν μόλις να τα έχουμε φτιάξει ακόμα τον κοιτάω και λιώνω και του λέω πως το κάνεις αυτό μετά από 12 χρόνια ..

Εμείς πάλι το ακριβώς αντίθετο ... τελικά με τα χρόνια βλέπουμε ότι έχουμε όμως τοοοσα κοινά ! Είναι και εμένα κουκλαρος το μανακι μου πραγματικά αντραρος . Αλλά πιστεύω ότι για όλες μας τα αγόρια μας είναι τα πιο όμορφα ! @Pagor αυτό !! Εάν υπάρχει έρωτας και αγάπη όλα καταπολεμούνται και όλα γίνονται ! @Ioanna89 έλα να μαζευτούμε κι άλλες ... άκου εκεί κάτω του ‘90 Χαχαχα εγώ μάνα μου το ‘92 άλλαξα την πρώτη μου πάνα στον αδερφό μου Χαχαχαχα 

Just now, Kaity8 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Εγώ είμαι 30 ο δικός μου 31. Δεν ξέρω πότε τον γνώρισα γιατί πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο αλλά δεν κάναμε παρέα. 2-3 χρονιά πριν τα φτιάξουμε (17 περίπου εγω) αρχίσαμε να μιλάμε και φανταστείτε του είχα ζητήσει να μου κάνει "κονε" με κάποιον φίλο του... ήξερε τα πάντα για μένα και εγώ για εκείνον και σιγά σιγά άρχισα να του αρέσω μέχρι που έβαλε φίλες μου και τα αδέρφια μου να μου μιλήσουν και να κάνουμε σχέση, εγώ δεν ήθελα, ήμασταν πολύ καλοί φίλοι και δεν ήθελα να χάσω ένα καλό μου φίλο γιατί δεν ήξερα πως θα καταλήξει... Μετά από 2-3 μήνες προσπάθειας τα κατάφερε και με "εριξε" ήταν πρωτοχρονιά! Και ήμαστε μαζί 11 χρόνια. Ο γλυκούλης μου ήθελε να κάνουμε παιδάκι από πριν 4-5 χρονιά αλλά εγώ δεν ήμουν έτοιμη. Που να ήξερα ότι θα πάρουν 2 ή 3 χρόνια που δεν μπορούμε. Αν δεν το είχαμε καθυστερήσει τότε, θα προλάβαινε και ο μπαμπάς του εγγόνι...  Το Μάιο είχαμε πει να παντρευτούμε αλλά επειδή έφυγε ο μπαμπάς του δεν θα γίνει ο γάμος... Δεν με πειράζει όμως ένα παιδάκι είναι Αυτό που θέλω όσο τίποτα για να ολοκληρωθεί η αγάπη μας!!! 

Κοριτσάκι μου θα έρθει !! Είμαι σίγουρη για όλες μας εδώ μέσα ! Στο λέω ξεκάθαρα πριν 3 μήνες έχασα το κοριτσάκι μου και έχουμε ήδη ξεκινήσει προσπαθείες πάλι .... αν δεν υπάρχουν λόγοι υγείας το μπεμπε θα έρθει !! Ο Θεουλης ξέρει τι αγάπη έχουμε μέσα μας και δεν θα μας αφήσει έτσι ... @Kaity8

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...