Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, EleniKel είπε:

Πως θα γίνει να με κολλήσετε λίγη αισιοδοξία;;; χωρίς προβλήματα, κ κάνοντας πάντα στις γόνιμες, να μην μπορώ να μεινω εγκυος στο δευτερο... Περιμένω αύριο μεθαυριο περιοδο, κ αναρωτιέμαι τι άλλο ανθρώπινο μπορώ να κάνω ώστε να τα καταφέρω.. 

Σε καταλαβω απολυτα εγω που εχω κ 2 αποτυχιες κ ο γιος μ ειναι 7 και θελω πολυ ενα 2 μωρο σε σημειο που σκέφτομαι να μιλησω και για δανεικα ωαρια αν κ εχω ωαρια δικα μου αρκετα λόγω πολυκυστικων!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, EleniKel είπε:

Προσπαθώ 12 μήνες Eva. Έκανα τεστακια αυτόν τον μήνα, αλλά νιώθω ότι θα μου έρθει περίοδος σε δύο μέρες. Κ στις γόνιμες παντα έρχομαι σεεπαφη

Γλυκουλακι μου αισιόδοξιαααααα ολα θα γίνουν....και αν όχι τώρα που εύχομαι να είσαι φυσικά ..θα δεις ο Απρίλιος θα είναι ο τυχερός μας...

Άλλες 3 μέρες κορίτσια μου και βούρ ξανά....αντεεεεεεε περνάει και αυτό...θα πάρω κ τα τεστακια μου αχχχχχχ τα αγαπημένα και θα βάλω μπρος ... Ε μα γιατί τον προηγούμενο χωρίς αυτά είχα απογοητευτεί πριν μου έρθει ακόμα... χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Προσπαθώ 12 μήνες Eva. Έκανα τεστακια αυτόν τον μήνα, αλλά νιώθω ότι θα μου έρθει περίοδος σε δύο μέρες. Κ στις γόνιμες παντα έρχομαι σεεπαφη

Κι εγω τα ιδια συμπτωματα με σενα. Παιδακι δεν εχω. Θα ερθει που θα παει. Λογικο να απογοητευεσαι, εμενα πριν την κοκκινομουρα αλλαζει η ψυχολογια μου. Ευχομαι να μη τη δεις!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Προσπαθώ 12 μήνες Eva. Έκανα τεστακια αυτόν τον μήνα, αλλά νιώθω ότι θα μου έρθει περίοδος σε δύο μέρες. Κ στις γόνιμες παντα έρχομαι σεεπαφη

Περίμενε!!! Θα δούμε!!! Μην βιάζεσαι καλή μου... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω πιστευετε οτι η σταση στην επαφη παιζει ρολο στη συλληψη ; (Τι ρωταω και γω βραδιατικα) 

Εχω διαβασει οτι η καλυτερες ειναι δυο. Η κλασσικη και η αλλη η γνωστηηηηη.... με πιάνεις;;;; Γιατι λενε οτι ετσι δεν φευγει πολυ.... όμως αλλες κοπελες να ναι οτι με οποιονδηποτε τροπο αν ειναι να γινει θα γινει...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Εχω διαβασει οτι η καλυτερες ειναι δυο. Η κλασσικη και η αλλη η γνωστηηηηη.... με πιάνεις;;;; Γιατι λενε οτι ετσι δεν φευγει πολυ.... όμως αλλες κοπελες να ναι οτι με οποιονδηποτε τροπο αν ειναι να γινει θα γινει...

Ποια είναι η άλλη η γνωστή καλε;; Πείτε μου και εμένα .... :grin: @Eva_Lou

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσακια να ειμαι κ εγω πριν 7 χρονια εμεινα εγκυος τον γιο μ στις 14.4 με εξωσωματικη κ τωρα προσπαθουμε απο σεπτεμβρη με 2 αποτυχιες!ευχομαι συντομα ολες να φυγουμε απο εδω!!!

Να σου ζήσει ο πριγκιπάκος σου! Σύντομα θα αποκτήσουμε όλες το πολυπόθητο, θετική ενέργεια θέλει!

10 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!! Τι κάνουμε;;;; Ποιες από μας μένουν Αθήνα και ποιες επαρχία; Η ερώτηση της ημέρας! Σκέφτηκα κάθε μέρα να βάζουμε μία ερωτησούλα για να μαθαίνουμε λίγο η μία την άλλη κ να ξεφεύγουμε κ λίγο από το αγαπημένο μας θέμα. Εσείς τι λέτε; Ή δεν επιτρέπεται να λέμε άσχετα; Όπως κ να έχει εγώ ζω στην Αθήνα! :) 

Χαχαχα είσαι θεά!!!!! Τρομερό!!!!! Έτσι έτσι δουλίτσα!!!! Στρώσου!!!!!!

Κι εγώ στην Αθήνα δυστυχώς! Χαχα.

Πολύ ωραία η ιδέα σου!

10 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Εγω  Πειραια κ τωρα προς Περισσο.

Εμείς έίμαστε κοντάααααααααα

8 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Ήρθα κι εγώ κορίτσια, αν και θα πρέπει να περιμένω  ως τον Ιούνιο για προσπάθειες. Bloumblou μετά την απόξεση πώς ησουν; Σου είχε πει κι εσένα ο γιατρός να περιμένεις 3 μήνες για να ξεκινήσεις ξανα;

Γειά σου Cupcake! Όλα καλά;

Πάμε για νέα αρχή, εξοπλίσου με θετική σκέψη ως τότε :-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mummyofanangel είπε:

Ποια είναι η άλλη η γνωστή καλε;; Πείτε μου και εμένα .... :grin: @Eva_Lou

Αναμένουμε για περιγραφή της "γνωστής". Χαχαχαχαχαχα.

Εγώ πάντως για την κλασσική ήξερα πως ενδείκνυται.

Just now, maria_kltha είπε:

Καλησπερα κοριτσια μπήκα κ εγω σε αυτο το γκρουπ αφου το 2020 ελπίζω να ερθει ενα μωράκι... το 2019 δεν ηταν τυχερο!! Ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια!!!

Καλησπέρα!!! Θα έρθει θα έρθει θα έρθει!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Ήρθα κι εγώ κορίτσια, αν και θα πρέπει να περιμένω  ως τον Ιούνιο για προσπάθειες. Bloumblou μετά την απόξεση πώς ησουν; Σου είχε πει κι εσένα ο γιατρός να περιμένεις 3 μήνες για να ξεκινήσεις ξανα;

Cupcake συγγνώμη που ρωταω γιατι πρεπει να περιμενεις μεχρι τον Ιουνιο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Χαχαχα @Mummyofanangel και @Annie4 4!!!!!! Χαχαχα!!!! Αυτό έχω διαβάσει!!!! Δεν ξέρω αν ισχύει....

Ναι, ποια είναι η γνωστή δεν μας έίπες. Ααααχαχαχαχαχα. Γελάω μόνη μου σαν τη χαζή.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...