Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Ele@n είπε:

Οι μαίες σε βοηθούν με τις αναπνοές;;; ή πρέπει να έχεις κάνει μαθήματα ανώδυνου;

Σε βοηθάνε ναι εγώ δεν είχα κάνει μαθήματα και μου έδειξαν εκείνη την ώρα

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Ele@nδεν έχω κάνει ποτέ μαθήματα ανώδυνου σου δείχνουν εκείνη την ώρα όμως πόσο αέρα να βγάζεις την ώρα που σου έρχονται τα κακά (οι συσπάσεις εννοώ :)

Κορίτσια σήμερα η ψυχολογία μου είναι πολύ καλύτερη νιώθω ότι βρίσκω τον εαυτό μου πάλι το μωρό μου είναι μια κούκλα μια θεά ο ίκτερος ανέβηκε ελάχιστα αύριο θα την μετρήσουμε άλλη μια φορά και μετά πάει κι αυτό μάλλον την γλιτώνει την νοσηλεία. 

@Mommy2be σε κανένα χρόνο που θα μεγαλώσει το μωράκι σου θα θες να τα ξαναζήσεις :x ο άντρας σου έκοψε τον λώρο; 

  • Μου αρέσει 4

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Ele@nδεν έχω κάνει ποτέ μαθήματα ανώδυνου σου δείχνουν εκείνη την ώρα όμως πόσο αέρα να βγάζεις την ώρα που σου έρχονται τα κακά

Κορίτσια σήμερα η ψυχολογία μου είναι πολύ καλύτερη νιώθω ότι βρίσκω τον εαυτό μου πάλι το μωρό μου είναι μια κούκλα μια θεά ο ίκτερος ανέβηκε ελάχιστα αύριο θα την μετρήσουμε άλλη μια φορά και μετά πάει κι αυτό μάλλον την γλιτώνει την νοσηλεία. 

@Mommy2be σε κανένα χρόνο που θα μεγαλώσει το μωράκι σου θα θες να τα ξαναζήσεις :x ο άντρας σου έκοψε τον λώρο; 

Τέλεια κορίτσι!!!! όλα να πάνε καλά!!!! Καλά, έπρεπε να δεις πώς γούρλωσα τα μάτια όταν διάβασα το "την ώρα που σου έρχονται τα κακά"... μετά θυμήθηκα τι μου είχες πει...χαχαχαχαχαχα

Πάνω σας αφήνουν τους άντρες μέσα μέχρι το τέλος;;; Εδώ δεν έχω ακούσει από κανέναν να είναι μέσα... 

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Τέλεια κορίτσι!!!! όλα να πάνε καλά!!!! Καλά, έπρεπε να δεις πώς γούρλωσα τα μάτια όταν διάβασα το "την ώρα που σου έρχονται τα κακά"... μετά θυμήθηκα τι μου είχες πει...χαχαχαχαχαχα

Πάνω σας αφήνουν τους άντρες μέσα μέχρι το τέλος;;; Εδώ δεν έχω ακούσει από κανέναν να είναι μέσα... 

Ο δικός μου ήταν μέσα όλη την ώρα της γέννας πάνω στο κεφάλι μου. Θεωρητικά δεν έβλεπε κάτι από κάτω. Όταν βγήκε η μικρή πήγε μαζί με την παιδίατρο να την καθαρίσουν και μου την έφερε αυτός μέχρι να με ράψει ο γιατρός. Τώρα τι είδε όταν μπαινοβγαίνε δεν ξέρω. Αλλά ήταν τέλεια εμπειρία και θα μπει και τώρα. Βέβαια δεν είναι φοβιτσιαρης ούτε σιχασιαρης για αυτό και ήθελε κι αυτός να μπει. Αυτή τη φορά του είπα να κοιτάει από κάτω για να μην του μπαίνουν ιδέες για τρίτο χαχα

Just now, boukitsa123 είπε:

@Ele@nδεν έχω κάνει ποτέ μαθήματα ανώδυνου σου δείχνουν εκείνη την ώρα όμως πόσο αέρα να βγάζεις την ώρα που σου έρχονται τα κακά (οι συσπάσεις εννοώ :)

Κορίτσια σήμερα η ψυχολογία μου είναι πολύ καλύτερη νιώθω ότι βρίσκω τον εαυτό μου πάλι το μωρό μου είναι μια κούκλα μια θεά ο ίκτερος ανέβηκε ελάχιστα αύριο θα την μετρήσουμε άλλη μια φορά και μετά πάει κι αυτό μάλλον την γλιτώνει την νοσηλεία. 

@Mommy2be σε κανένα χρόνο που θα μεγαλώσει το μωράκι σου θα θες να τα ξαναζήσεις :x ο άντρας σου έκοψε τον λώρο; 

Είδες μια χαρά θα τα καταφέρεις. Κάθε μέρα θα είναι και καλύτερα. Δώσε ένα ρουφηχτο φιλάκι στη μπουμπου σου

  • Χαχα 4

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Ο δικός μου ήταν μέσα όλη την ώρα της γέννας πάνω στο κεφάλι μου. Θεωρητικά δεν έβλεπε κάτι από κάτω. Όταν βγήκε η μικρή πήγε μαζί με την παιδίατρο να την καθαρίσουν και μου την έφερε αυτός μέχρι να με ράψει ο γιατρός. Τώρα τι είδε όταν μπαινοβγαίνε δεν ξέρω. Αλλά ήταν τέλεια εμπειρία και θα μπει και τώρα. Βέβαια δεν είναι φοβιτσιαρης ούτε σιχασιαρης για αυτό και ήθελε κι αυτός να μπει. Αυτή τη φορά του είπα να κοιτάει από κάτω για να μην του μπαίνουν ιδέες για τρίτο χαχα

Και ο δικός μου θέλει να είναι... εγώ τσινάω... δεν είναι ούτε φοβιτσιάρης ούτε σιχασιάρης... Ε, η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω σε τι φάση θα είμαι, γιατί αν αυτός γελάει από χαρά και εγώ πονώ θα μου έρθει να τον δείρω... Για τη θέα από κάτω... κακό του κεφαλιού του αν κοιτάξει.... το μόνο που φοβάμαι όταν θα του δείξουν το μωρό και το σηκώσει ότι θα αρχίσει να κλαίει και θα του κοπούν τα πόδια από τη συγκίνηση. Θυμάμαι από πέρυσι ότι μέχρι το τελευταίο στάδιο είχα δει μπαμπά στα δωμάτια ωδίνων (;). Για το τελικό στάδιο του χειρουργείου ή δεν τους αφήνουν ή κοτεύουν... Να θυμηθώ να το ρωτήσω και αυτό...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ele@n είπε:

Και ο δικός μου θέλει να είναι... εγώ τσινάω... δεν είναι ούτε φοβιτσιάρης ούτε σιχασιάρης... Ε, η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω σε τι φάση θα είμαι, γιατί αν αυτός γελάει από χαρά και εγώ πονώ θα μου έρθει να τον δείρω... Για τη θέα από κάτω... κακό του κεφαλιού του αν κοιτάξει.... το μόνο που φοβάμαι όταν θα του δείξουν το μωρό και το σηκώσει ότι θα αρχίσει να κλαίει και θα του κοπούν τα πόδια από τη συγκίνηση. Θυμάμαι από πέρυσι ότι μέχρι το τελευταίο στάδιο είχα δει μπαμπά στα δωμάτια ωδίνων (;). Για το τελικό στάδιο του χειρουργείου ή δεν τους αφήνουν ή κοτεύουν... Να θυμηθώ να το ρωτήσω και αυτό...

Να μπει μέσα επίσης με όλο το σεβασμό η εικόνα να βλέπεις το κεφάλι να ξεπροβάλλει για μένα είναι ιερή. Είναι μια στιγμή που γινόμαστε θεοί επί γης. Οι γυναικολόγοι δηλαδή που βλέπουν κάθε μέρα αιδοία θα έπρεπε να είναι ασεξουαλικοί. Καταλαβαίνω το πως το εννοείς όμως. 

Κορίτσι που μπαίνω για την αίτηση για τους εκπαιδευτικούς; 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Να μπει μέσα επίσης με όλο το σεβασμό η εικόνα να βλέπεις το κεφάλι να ξεπροβάλλει για μένα είναι ιερή. Είναι μια στιγμή που γινόμαστε θεοί επί γης. Οι γυναικολόγοι δηλαδή που βλέπουν κάθε μέρα αιδοία θα έπρεπε να είναι ασεξουαλικοί. Καταλαβαίνω το πως το εννοείς όμως. 

Κορίτσι που μπαίνω για την αίτηση για τους εκπαιδευτικούς; 

Μωρέ να φτάσουμε με το καλό σε εκείνη την ώρα... και μπορεί να αλλάξω γνώμη...λέμε τώρααααα...

λοιπόν πας στον οσπυδ στο ιστορικό αιτήσεων και από την αίτηση του αναπληρωτή που έχεις κάνει πατάς το μπλε κουτάκι που λέει τοποθέτηση σε σχολείο και επιλέγεις τα σχολεία που θες

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μωρέ να φτάσουμε με το καλό σε εκείνη την ώρα... και μπορεί να αλλάξω γνώμη...λέμε τώρααααα...

λοιπόν πας στον οσπυδ στο ιστορικό αιτήσεων και από την αίτηση του αναπληρωτή που έχεις κάνει πατάς το μπλε κουτάκι που λέει τοποθέτηση σε σχολείο και επιλέγεις τα σχολεία που θες

Πρέπει να έχουμε φετινή δήλωση για αναπληρωτές; Αν ναι τότε φέτος δεν την πρόλαβα 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Nα σας ζησει κοπελα μου η μπουμπου. Να ειναι γερη και τυχερη στη ζωη της. Ολα καλα? Πως ηταν η γεννα? Εγω 37 ακριβως και τιποτα ακομα. Μαλλον θα τον φαω ολο το μηνα

Όλα καλά πηγαν δόξα το Θεό! Με καισαρική γεννήθηκε τελικά στις 39+1 εβδ. Οι δυσκολες μέρες της επέμβασης ηταν οι πρώτες 3. Τωρα ειμαι πολύ καλύτερα! Αντε ευχομαι να είσαι η επόμενη :-P

15 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Να σας ζήσει η μπέμπουλα! Να στε γεροί να την καμαρώνετε!όταν έχεις χρόνο και διάθεση πες μας την εμπειρία σου αν θέλεις!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Γεννήσαμε με καισαρική στις 39+1 εβδομ. Δεν έκανα διαστολή καθόλου και το μωρο ήταν πολύ ψηλά και ο τραχηλος σκληρος κ μακρύς. και δεν ηθελα να το διακινδυνέψω αλλο λογω ιστορικου ετσι πήγα με καισαρική. Καναμε επισκληρίδιο κ ετσι ήμουν ξύπνια! Την ειδα μόλις την εβγαλαν κ τη φιλησα. Απίστευτο συναίσθημα!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Πρέπει να έχουμε φετινή δήλωση για αναπληρωτές; Αν ναι τότε φέτος δεν την πρόλαβα 

Ναι, αν δεν έχεις λογικά σε μπλοκάρει το σύστημα.

Μόλις γυρίσαμε από το γιατρό!!! Ο μπεμπουλης 2800, 35+3 εβδ. Είναι στην είσοδο της λεκάνης και γύριζε το κεφάλι του. Ε, που θα πάει γύρνα γυρνά θα χωθεί μέσα. Επόμενη εβδομάδα θα κάνω και καλλιέργεια για στρεπτόκοκκο και καρδιολογικό έλεγχο. 

  • Μου αρέσει 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε 7 ωρες κανω εισαγωγη και λογικα μετα τις 9 μπαινω καισαρικη. Το αγχος χτυπησε κοκκινο, το ματι ειναι γαριδα και η ανυπομονησια στα υψη!!!!!

Κοριτσια ηρθε η μερα μου κι εχω τρελαθει

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Σε 7 ωρες κανω εισαγωγη και λογικα μετα τις 9 μπαινω καισαρικη. Το αγχος χτυπησε κοκκινο, το ματι ειναι γαριδα και η ανυπομονησια στα υψη!!!!!

Κοριτσια ηρθε η μερα μου κι εχω τρελαθει

Όλα θα πάνε τέλεια!! Με το καλό! Είναι λογικό να έχεις άγχος αλλά να σκέφτεσαι ότι σε λίγες ώρες θα γνωρίσεις το μωράκι σου... ❤️❤️❤️ Τι ομορφότερο από αυτό!! Προσπάθησε να ξεκουραστείς γιατί αύριο έχεις το πιο όμορφο ραντεβού της ζωής σου!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Σε 7 ωρες κανω εισαγωγη και λογικα μετα τις 9 μπαινω καισαρικη. Το αγχος χτυπησε κοκκινο, το ματι ειναι γαριδα και η ανυπομονησια στα υψη!!!!!

Κοριτσια ηρθε η μερα μου κι εχω τρελαθει

Με το καλό κορίτσι όλα θα πάνε υπέροχα μην ανησυχείς. Μόλις δεις τη μπουμπου σου θα τα ξεχάσεις όλα. Προσπαθησε να ηρεμήσεις και να ξεκουραστεις όσο μπορείς. Περιμένουμε εντυπώσεις. 

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Σε 7 ωρες κανω εισαγωγη και λογικα μετα τις 9 μπαινω καισαρικη. Το αγχος χτυπησε κοκκινο, το ματι ειναι γαριδα και η ανυπομονησια στα υψη!!!!!

Κοριτσια ηρθε η μερα μου κι εχω τρελαθει

Ωωωω με το καλό!!!!! Περιμένουμε νέα σου!!!!:wub:


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...