Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Κορίτσια βγήκε σήμερα μία ειδική προκήρυξη για κάλυψη κενών σε Αβάθμια και Ββάθμια. Εμείς μπορούμε να κάνουμε αίτηση και με την πρόσληψη να πάμε και το χαρτί της άδειας και να αναλάβουμε υπηρεσία όταν λήξει η άδεια λοχείας; Έχει περιορισμό, όποιος δεν αναλάβει υπηρεσία ότι αποκλείεται από τους πίνακες φέτος και του χρόνου.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσια βγήκε σήμερα μία ειδική προκήρυξη για κάλυψη κενών σε Αβάθμια και Ββάθμια. Εμείς μπορούμε να κάνουμε αίτηση και με την πρόσληψη να πάμε και το χαρτί της άδειας και να αναλάβουμε υπηρεσία όταν λήξει η άδεια λοχείας; Έχει περιορισμό, όποιος δεν αναλάβει υπηρεσία ότι αποκλείεται από τους πίνακες φέτος και του χρόνου.

Αχ και εγώ περιμένω την προκήρυξη για τα ΚΕΠ και αναρωτιόμουν το ίδιο πράγμα.  Αν και είχαν πει οτι θα έβγαινε πέρυσι το καλοκαίρι άργησε . Ευτυχώς για μένα γιατί μέχρι να βγεί θα εχω γεννήσει. Αν κάποια γνωρίζει ας μας πει να ξέρουμε τι να κάνουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια η μικρή έχει ανεβασμένο ίκτερο σήμερα 4η μέρα 15,8 αύριο θα της κάνουν πάλι λήψη για να δούμε αν θα μπει στην λάμπα. Με προσγείωσε η νοσηλεύτρια που ήρθε σπίτι το πρωί για την λήψη και άρχισα να παίρνω μπρος λιγάκι. Σημασία έχει το μωρό μου να είναι καλά. Δεν ξέρω αν γέννησε κάποια με το καλό εύχομαι. Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας. 

 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

@boukitsa123 Ελπιζω να περασει και να ειναι όλα καλα με το μωρακι σου. Ισως ειναι φυσιολογικο δεν γνωριζω απο αυτα αλλα για να σου λεει η νοσηλεύτρια οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικό κατι θα ξέρει.  Μην ανυσηχείς και ολα καλα θα πάνε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

@boukitsa123 Ελπιζω να περασει και να ειναι όλα καλα με το μωρακι σου. Ισως ειναι φυσιολογικο δεν γνωριζω απο αυτα αλλα για να σου λεει η νοσηλεύτρια οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικό κατι θα ξέρει.  Μην ανυσηχείς και ολα καλα θα πάνε

Έχουμε διαφορετική ομάδα αίματος με την μικρή για αυτό ανέβασε ίκτερο (χολερυθρίνη λέγεται επίσημα). Επίσης και να θήλαζα θα έπρεπε να δώσω αναγκαστικά ξένο για να πέσει οπότε κάπως με παρηγορεί αυτό. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Έχουμε διαφορετική ομάδα αίματος με την μικρή για αυτό ανέβασε ίκτερο (χολερυθρίνη λέγεται επίσημα). Επίσης και να θήλαζα θα έπρεπε να δώσω αναγκαστικά ξένο για να πέσει οπότε κάπως με παρηγορεί αυτό. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. 

Κοριτσάρα μου, όλα καλά θα πάνε!!!! Θα πέσει και ο ίκτερος. Έχεις δίπλα σου τους ειδικούς και θα σε κατευθύνουν σωστά. Το ξέρω ότι ζορίζεσαι, αλλά τα πας ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!! Να μας πεις τι σου είπε ο οφθαλμίατρος.:wub:

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω όποια ξέρει...είναι τώρα κάμποση ώρα που είμαι καθισμένη στον καναπέ και ο μικρός κουνιέται πολύ πολύ και νιώθω να με ενοχλεί από κάτω... Υπάρχει περίπτωση αυτό να δείχνει ότι παίρνει θέση; Αύριο έχω γιατρό...:shock:


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@boukitsa123 πολλά βρεφάκια βγαζουν κ περναει μετά! Ετσι θα περασει κ στην μπουμπου σου! Κάνεις ο τι καλυτερο μπορεις. Να προσεχεις τον εαυτο σου για να μπορεσεις να προσεχεις κ τα ζουζουνια σου! Ολα καλα θα πανε!

@Ele@n  εννοεις να κατεβει με το κεφαλι κατω λεγοντας παρει θεση; ή να μπει στη λεκανη; 

Εμένα δεν εχει μπει ακομα για να καταλαβω την αισθηση αυτη κι οταν γυρισε με κεφαλι κατω ηταν ακομα στον 6ο κ δεν πηρα καν χαμπαρι...

Αυριο θα δω εναν παιδιατρο κ θα τον ρωτησω καποιες αποριες μου. τι θεωρειτε απαραιτητο να ξερετε ωστε να επιλεξετε τον καταλληλο-η;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, charma91 είπε:

@boukitsa123 πολλά βρεφάκια βγαζουν κ περναει μετά! Ετσι θα περασει κ στην μπουμπου σου! Κάνεις ο τι καλυτερο μπορεις. Να προσεχεις τον εαυτο σου για να μπορεσεις να προσεχεις κ τα ζουζουνια σου! Ολα καλα θα πανε!

@Ele@n  εννοεις να κατεβει με το κεφαλι κατω λεγοντας παρει θεση; ή να μπει στη λεκανη; 

Εμένα δεν εχει μπει ακομα για να καταλαβω την αισθηση αυτη κι οταν γυρισε με κεφαλι κατω ηταν ακομα στον 6ο κ δεν πηρα καν χαμπαρι...

Αυριο θα δω εναν παιδιατρο κ θα τον ρωτησω καποιες αποριες μου. τι θεωρειτε απαραιτητο να ξερετε ωστε να επιλεξετε τον καταλληλο-η;

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 3 παιδιά 1η φορά μου συνέβη να έχω θέμα με τον ίκτερο έπρεπε φαίνεται να το περάσω κι αυτό. 

Κοίτα ο παιδίατρος καλό είναι να μην σε αγχώνει πολύ βασικό και να ξέρει από τις καινούργιες οδηγίες πχ όχι μέλι πριν τον χρόνο κοκ και να ξέρει πότε να εισάγεις ποια τροφή να ξέρει από λοιμώξεις αλλά κυρίως να ταιριάζουν τα χνώτα σας που λένε. 

 

Κορίτσια κοιμηθείτε τώρα που μπορείτε η αϋπνία θα βαρέσει κόκκινο καλά όσες θα γυρίσετε στην δουλειά σας είστε ηρωίδες μόνο αυτό σας λέω. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Τωρα ειδα κάποια μηνύματα και καταλαβα οτι γεννησε η @boukitsa123

@boukitsa123 να σας ζήσει να την χαιρεστε!!!!!!!! 

 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, TheMiracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Να σου ζησειιιιι!!!!! Να είναι γερή και ευλογημένη!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, TheMiracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Nα σας ζησει κοπελα μου η μπουμπου. Να ειναι γερη και τυχερη στη ζωη της. Ολα καλα? Πως ηταν η γεννα? Εγω 37 ακριβως και τιποτα ακομα. Μαλλον θα τον φαω ολο το μηνα

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, TheMiracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Τωρα ειδα κάποια μηνύματα και καταλαβα οτι γεννησε η @boukitsa123

@boukitsa123 να σας ζήσει να την χαιρεστε!!!!!!!! 

 

Nα χαίρεστε τη μπεμπούλα σας ! Γερη και δυνατή να είναι. Εγώ αργώ ακόμα τέλη του μήνα θα γεννήσω. Τωρα ξεκινάει το δύσκολο κομμάτι αλλα θα βρείτε τους ρυθμούς σας. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TheMiracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Τωρα ειδα κάποια μηνύματα και καταλαβα οτι γεννησε η @boukitsa123

@boukitsa123 να σας ζήσει να την χαιρεστε!!!!!!!! 

 

Να σας ζήσει η μπουμπού και να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη!!! 

Καλή προσαρμογή στο σπίτι σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , TheMiracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Γεννήσαμε!!!!!!!!!! 3/1 ηρθε στον κόσμο η κορούλα μας κ ειμαστε τρελαμένοι μαζί της! :)Προχθες βγηκαμε από την κλινική κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι! 

Γέννησε καμιά αλλη;;;

Τωρα ειδα κάποια μηνύματα και καταλαβα οτι γεννησε η @boukitsa123

@boukitsa123 να σας ζήσει να την χαιρεστε!!!!!!!! 

 

Να σας ζήσει η μπέμπουλα! Να στε γεροί να την καμαρώνετε!όταν έχεις χρόνο και διάθεση πες μας την εμπειρία σου αν θέλεις!

  • Ευχαριστώ 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...