Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

αχ κοριτσακια μου τι ωραια....με τα μπεμπακια σας τωρα....

Να σας ζησουν και απο αυτο το τοπικ!!!γεννησατε και ηρεμησατε....εμενα ο μπεμπακος μου ακομη να ρθει....μου κανει τον δυσκολο!!!

ας ειναι γερος και δεν με νοιαζει!!

elina πες μας πως ηταν η καισαρικη???

Μαρα εσυ ειχες ευκολη γεννα??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κοριτσακια μου τι ωραια....με τα μπεμπακια σας τωρα....

Να σας ζησουν και απο αυτο το τοπικ!!!γεννησατε και ηρεμησατε....εμενα ο μπεμπακος μου ακομη να ρθει....μου κανει τον δυσκολο!!!

ας ειναι γερος και δεν με νοιαζει!!

elina πες μας πως ηταν η καισαρικη???

Μαρα εσυ ειχες ευκολη γεννα??

η καισαρικη ηταν πολυ ευκολη υποθεση.πιο πικρα ηταν τα σωλινακια και ο καθετηρας το πρωτο βραδυ παρα το χειρουργιο.ετσι κανω κι αλλα μωρα ανετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλικη συμβουλη.κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις!!!!!!!!!!!ερχοντε δυσκολη καιροι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

η καισαρικη ηταν πολυ ευκολη υποθεση.πιο πικρα ηταν τα σωλινακια και ο καθετηρας το πρωτο βραδυ παρα το χειρουργιο.ετσι κανω κι αλλα μωρα ανετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλικη συμβουλη.κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις!!!!!!!!!!!ερχοντε δυσκολη καιροι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:[/QUOT

οταν λες σωληνακια???τον ορο εννοεις??

τωρα μετα απο μια βδομαδουλα εισαι οκ???η πονανε τα ραματακια???

τωρα θα μου πεις και οι κοπελες που γεννανε φυσιολογικα δεν εχουν ...ραματακια???:roll:και καμια φορα ειναι και πιο δυσκολα :roll:

εγω δεν ξερω ακομη ...οπως ερθει ο μπεμπης...παντως του χω πει του doctor πως δεν θα ηθελα να κοιλοποναω και κανα 20αρω!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε??????

μαρα..ελινα...τα μπουμπουκια σας,σας ξυπνανε καθε λιγο και λιγακι

βανιλιτσα τι εγινε του αρεσει του μπεμπη σου εκει μεσα και δεν θελει να βγει???

εμμακι δεν μας ειπες τα νεα απο τον ντοκ...

οι υπολοιπες τι κανετε????


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασε χαπακι μου ....την εχει καταβρει εκει μεσα..και δεν λεει να ερθει!!

τι περπατημα τι χορο τι κολυμπι αλλα τιποτα σου λεω!!!!!!!!!

εσυ πως πας ???

καλα ειμαστε...συνεχιζει να ειναι λιγο πιο μικρουλης αλλα θα τα παρει μετα μαζεμενα...

αυριο παω και για doppler και θα δουμε λιγο το θεμα με τον πλακουντα να δουμε σε τι σταδιο ειναι...κατ'αλλα μια χαρα ειμαστε....τωρα τελευταια βεβαια κουραζομαι με το παραμικρο αλλα τι να κνουμε ολα για τα ζουζουνια μας


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...λοιπον...εχω ενα ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ με ΑΓΝΩΣΤΕΣ λεξειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!αν δεν τι ςκανω λεει ολες δεν θα μου βγαλει καμια σαλπιγγα....επισης ρε κοριτσια εχω ενα θεμα!!εχω ωορρηξια και μου ειπε να προσπαθησω παλι αν αντεχω λεει ψυχολογικα....παθολογικα λεει δεν υπαρχει θεμα!τι να κανω???αφηστε δε που εκανα ωορρηξια απο αριστερα που ειναι λεει κλειστη η ωοθηκη...λεω καλα και πως ανοιξε????λεει μπορει απο την ηλιοθεραπεια(ειμαι μια μαυρισμενη θεα...)επισης ΑΓΝΩΣΤΑΙ λεει οι βουλαι του κυριου!!εγω μου ειπε προσπαθω να βοηθησω με την επιστημη μου αλλα αλλος κινει τα νηματα!!!και πειτε μου εσεις...να δοκιμασω???


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...λοιπον...εχω ενα ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ με ΑΓΝΩΣΤΕΣ λεξειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!αν δεν τι ςκανω λεει ολες δεν θα μου βγαλει καμια σαλπιγγα....επισης ρε κοριτσια εχω ενα θεμα!!εχω ωορρηξια και μου ειπε να προσπαθησω παλι αν αντεχω λεει ψυχολογικα....παθολογικα λεει δεν υπαρχει θεμα!τι να κανω???αφηστε δε που εκανα ωορρηξια απο αριστερα που ειναι λεει κλειστη η ωοθηκη...λεω καλα και πως ανοιξε????λεει μπορει απο την ηλιοθεραπεια(ειμαι μια μαυρισμενη θεα...)επισης ΑΓΝΩΣΤΑΙ λεει οι βουλαι του κυριου!!εγω μου ειπε προσπαθω να βοηθησω με την επιστημη μου αλλα αλλος κινει τα νηματα!!!και πειτε μου εσεις...να δοκιμασω???

νομιζω οτι αφου σου εδωσε το οκ για προσπαθεια καλο ειναι να την κανεις...

οσο για τη σαλπιγγα καλα κανει και δεν την βγαζει ..κανε τις εξετασεις σου και μετα θα αποφασισετε....

εσυ θελεις να προσπαθησεις???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ρε Χαπι...δεν ξερω..αν συνηθισει να τα χανει????και μετα δεν????ο γιατρος ειπε οχι..επισης εχω ενα ηθικο θεμα...ψυχες φερνω εδω κατω..να τςι καιω εν γνωση μου???δεν ξερω..


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ρε Χαπι...δεν ξερω..αν συνηθισει να τα χανει????και μετα δεν????ο γιατρος ειπε οχι..επισης εχω ενα ηθικο θεμα...ψυχες φερνω εδω κατω..να τςι καιω εν γνωση μου???δεν ξερω..

μην το βαζεις κατω και κατα τη γνωμη μου αφου σου δινεται ευκαιρεια μην την χασεις...μπορει να ειναι για καλο ....και δεν φταις εσυ που κατι δεν πηγε καλα τις προηγουμενες φορες....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια το Παππακι δεν μπηκε σημερα λετε να γεννησε???:-D:grin:

εχει καμια το τηλεφωνο να την παρει να μας πει τα νεα της???

πινω στο ουισκι τα δικα σου τα σημαααααδιαααααααααααααααααα οπαααα ειπα λεωωωω κα8ε 4 ωρες μιλαμε ειναι αβασταχτο το θεμα της..τροφοδοσιας... κατα τα άλλα καλά.. αντεχουμε ακομη..ΟΛΕ!
αχ κοριτσακια μου τι ωραια....με τα μπεμπακια σας τωρα....

Να σας ζησουν και απο αυτο το τοπικ!!!γεννησατε και ηρεμησατε....εμενα ο μπεμπακος μου ακομη να ρθει....μου κανει τον δυσκολο!!!

ας ειναι γερος και δεν με νοιαζει!!

elina πες μας πως ηταν η καισαρικη???

Μαρα εσυ ειχες ευκολη γεννα??

Εδώ είμαστε και εμείς!.....Οσι Αθηνούλα μου δεν γεννήσαμε ακόμα!Περιμένουμε και περπατάμε!...Ως την Πέμπτη δηλαδή που θα μπώ με πρόκληση και βλέπουμε!....Ούφ, Για να δούμε τι θα γίνει τελικά!...:roll:

Μάρα μου,να σου ζήσει το μωράκι σου!Είμασταν μαζί αλλά γέννησες πρώτη!Με καισαρική ή φυσιολογικά?

Vanilitsa μου, πως σε καταλαβαίνω!'Εχουμε μόνο 2 μέρες διαφορά αλλά και εμείς τίποτα.Ετσι είναι οι άνδρες παιδί μου!...Ζόρικοι!...Δεν μας κάνουν την χάρη, θα βγούν όταν το αποφασίσουν αυτοί!χι χι

Εσένα μέχρι πότε σου είπε ο γιατρός σου να περιμένεις?Που θα γεννήσεις?Εγώ ΙΑΣΩ.Λές να συναντηθούμε?:P


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites

ρε Χαπι...δεν ξερω..αν συνηθισει να τα χανει????και μετα δεν????ο γιατρος ειπε οχι..επισης εχω ενα ηθικο θεμα...ψυχες φερνω εδω κατω..να τςι καιω εν γνωση μου???δεν ξερω..
δε μου λες απο την ηλιοθεραπεια ο εγκεφαλος σκεφτεται λιγο περιεργα η μου φαινεται???????αντε γα@@@@@@σου εμμακι μπας και δεις ασπρη μερα.σκεψου θετικα και προχωρα.τις γοννημες εδω μεσα δεν τις αφηνουμε ανεκμεταλευτες.τοοοσο καιρο τιποτα δεν εμαθες σε αυτο το φορουμ????????εχεις και το οκ του ντοκτορα και ακομα το σκεφτεσαι?η τριτη φορα θα ειναι και η φαρμακερη σου λεω.θα δεις ολα θα πανε καλα. βουρρρρρρρρρρρρρ και μη σε νιαζει τιποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

δε μου λες απο την ηλιοθεραπεια ο εγκεφαλος σκεφτεται λιγο περιεργα η μου φαινεται???????αντε γα@@@@@@σου εμμακι μπας και δεις ασπρη μερα.σκεψου θετικα και προχωρα.τις γοννημες εδω μεσα δεν τις αφηνουμε ανεκμεταλευτες.τοοοσο καιρο τιποτα δεν εμαθες σε αυτο το φορουμ????????εχεις και το οκ του ντοκτορα και ακομα το σκεφτεσαι?η τριτη φορα θα ειναι και η φαρμακερη σου λεω.θα δεις ολα θα πανε καλα. βουρρρρρρρρρρρρρ και μη σε νιαζει τιποτα.

κραταω το αντε γα@@@@@@σου ως ευχη και προχωρω!!!αντε να δω το τριτο τι θα ειναι!!!!:tongue::tongue:αν και ο μπαμπας μου ειπε(παρουσια του νατρα μου..)με την τριτη μπηκες στην σχολη με την τριτη παντρευτηκες ε με την τριτη θα κανεις και παιδι....:mrgreen::mrgreen:


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...