Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!οκ τωραααααααααααααααααααααααααααααααα?????

Και εσυ κοτοπουλακι μου????αυτο δεν το περιμενα απο σενα!!!:confused::confused:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη δεν ντρεπεσαι????το συνεχιζεις κι αλλο????φτου θου αυτο θου λεω μονο!!!:mad::mad:

Εσεναααααααααααααααααααααααααααααααααα δεν θα σε αλλο και γι αυτο το εκμεταλευεσαι αλλα εγω ειμαι καμηλα και θα το θυμαμαι και τοτε θα δεις!!!!;)(μακια μακια μακια)

Ήρθες βρε τέρας????....Καιρός ήταν....:roll::roll::roll:.

Εκείνη η συμπεθέρα σου, χάθηκε πάλι......:twisted:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο φατσοβιβλιο εχει φωτο της κορης μου απο το μαιευτηριο.απο τοτε εχουμε μια καποια αναπτυξη πολυ μεγαλυτερα μαγουλα και πολλα παχακια.


 

Link to comment
Share on other sites

Παντα αγάπη μου..........εγω ειμαι μία ντιβα.....:-D:grin::-D:grin:

Α...παιδια αν με εξιωσει τελικα ο θεος να κανω ενα παιδακι θα ηθελα να είναι σαν αυτο στο αβατάρ μου...μιλάμε το έχω ερωτευτει....πειλαζει?????:(:(:(

μονο η φασολαδα πειλαζει!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:D:D:D:D:D:Dκαι πέντε......και μετά βουρρρρρρ!!! στο Δαφνί!!!

εσυ πολυ τακτικα αναφερεις το Δαφνι μηπως θελεις να μας πεις κατι???:rolleyes::rolleyes:

λεω εγω τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως το κοτοπουλακι...καλα ειμαι μια χαρουλα....εσυ καλα? παντα καλα...

Ουπσσσσσσσσσσσσσσ...τι πατησα..λεμε.....πολυ λυπουμαθτε για την παρεξήση.....να ένας τροπος να εξιλεωθούμε:roll::roll::roll:

1912915zrr1js1w1o.gif


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθες βρε τέρας????....Καιρός ήταν....:roll::roll::roll:.

Εκείνη η συμπεθέρα σου, χάθηκε πάλι......:twisted:

Εγω τερας???????:mad::mad::mad::mrgreen:

εισαι σιγουρη οτι θελεις να ερθει???εεεεεεεεεεε??????:roll:

καλημερα αθηνουλαααααα:-D:-D

Καλημερα καρπουζακι!!

λοιπον στο φατσοβιβλιο εχει φωτο της κορης μου απο το μαιευτηριο.απο τοτε εχουμε μια καποια αναπτυξη πολυ μεγαλυτερα μαγουλα και πολλα παχακια.

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα παω να τη δω κι εγωωωωωωωωωωω!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου τη χάλασες τώρα......εγώ νόμιζα πως είχες ερωτευτεί το δικό μου!!!!:(:(.....Καλέ τι να πειράζει????...το δικό σου θα είναι πιο όμορφο κι απ'αυτό!!!

Καλα και το δικο σου δεν θα με χαλαγε..λέμε τωλα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μονο η φασολαδα πειλαζει!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εσυ πολυ τακτικα αναφερεις το Δαφνι μηπως θελεις να μας πεις κατι???:rolleyes::rolleyes:

λεω εγω τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Αχ Αγάπη μου γλυκια ήρθες???/ πανω στην ώρα ...και ότι έλεγα τα καλύτερα για σένα....σταζει μέλι το στόμα μου...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καρπουζακι μου καλο!!!

Ελιναααααααααααααααααααααααα ουουουυουουου καλημερααααα τι μας λες κοιμασαι 3ωρο??????μπραβο βρεεεεε!!!

αμε αμε!!!!τρεις ωρες και ενα τεταρτο για την ακριβια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ουπσσσσσσσσσσσσσσ...τι πατησα..λεμε.....πολυ λυπουμαθτε για την παρεξήση.....να ένας τροπος να εξιλεωθούμε:roll::roll::roll:

1912915zrr1js1w1o.gif

χμμμμ....θα το σκεφτω αν θα σας συγχωρησω γιατι ειπατε βαριες κουβεντες!! θα πεταγατε τις φλουδες μου στις κοτες....τσσσσ....πολυ κριμα για το επιπεδο σας μανταμ!!:mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μονο η φασολαδα πειλαζει!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εσυ πολυ τακτικα αναφερεις το Δαφνι μηπως θελεις να μας πεις κατι???:rolleyes::rolleyes:

λεω εγω τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ας περασει πρωτα απο το μαιευτηριο και μετα απο τη χαρα δεν το γλυτωνει το δαφνι!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

τσ τσ τσ καλε γλωσσα δεν βαλατε μεσα.......τι ειστε εσεις!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γεια σας τσουπριτσες επανειλθα:cool:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

1029616db977tf2hv.gif

πωωωωωωωωπωωωωωωωωωωωωωω γλειψιμοοοοοοο!:tongue::tongue:

οχι πες ρε αθηνουλα φταιω???? μου ειπε οτι θα μου βγαλει τα κουκουτσια, θα με ρουφηξει και μετα θα ταισει τις φλουδες μου στις κοτες...:(:( και ειχε και αδικο!!


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...