Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!!!!!!ναντιμορακι τι κανεις?αυγατιζεις??????χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!υπολοιπα κοριτσακια ολα καλα?τι νεα?εμεις μια χαρα.η κορη μου εχει αρχισει να ψιλοκοιματε κανα τριωρο συνεχομενο και μαζι της ξεκουραζομαι κι εγω.κατα τα αλλα δεν τη χορτενω με τιποτα.βγαινω για λιγο και γυριζω σαν την τρελλη να τη μυρισω.αυτη η μυρωδια ειναι ολα τα λεφτα.
Αχ, μη μου λες γι'αυτή τη μυρωδιάααααααα.......τρελαίνομαι!!!!!!....Κοιμάσαι ρε θηρίο ένα τρίωρο??????:mrgreen::mrgreen:......Εμείς φωτογραφίες δεν θα δούμε τη μπουμπού??????......Εγώ τα κλώσσισα τα αυγά μου.....:roll::roll:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως να βαλω φωτο?δεν ξερω.εχει βαλει ο αντρας μου στο φατσοβιβλιο.παιδια σημερα η κορη μου ειναι 18 ημερων και 4200!!!!!!!τρωει πολυ η ατιμη:tongue:
Σόρρυ που στο πμ ήμουν σύντομη αλλά έχω το αφνετικό εδώ....:rolleyes:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι θα κάνεις????.....θα της βγάλεις τα κουκούτσια?????/:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλοοοοοοοο......ναι θα τις βγαλω τα κουκουτσια...θα την ρουφιξω..και μετα θα πεταξω τα φλούδια στις κότες:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλοοοοοοοο......ναι θα τις βγαλω τα κουκουτσια...θα την ρουφιξω..και μετα θα πεταξω τα φλούδια στις κότες:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχααχαχααχαχαχαχαχ........έγραψες Τζορτζάκο!!!!!.....


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κυρια καρπουζι μου..δεν μου μιλας...δεν πειλαζει θα σου δειξω εγω...:mad::mad::mad:

μηπως να κοιταζαμε την προηγουμενη σελιδα πριν αρχισουμε να εκτοξευουμε απειλες απο δω και κει??? λεω εγω τωρα μηπως????:twisted::twisted::twisted:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σόρρυ που στο πμ ήμουν σύντομη αλλά έχω το αφνετικό εδώ....:rolleyes:
ενταξει λοιπον παρεξηγηθηκα παρα παρα πολυ.γι αυτο θα σου αφιερωσω τα παιδια του πειραια....ως ηθελα να εχω ενα και δυο και τρεια και τεσσερα παιδιαααααααα!!!!!

ωπααααα!!!!δικο σου!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχαχααχαχαχαχαχ........έγραψες Τζορτζάκο!!!!!.....

Παντα αγάπη μου..........εγω ειμαι μία ντιβα.....:-D:grin::-D:grin:

Α...παιδια αν με εξιωσει τελικα ο θεος να κανω ενα παιδακι θα ηθελα να είναι σαν αυτο στο αβατάρ μου...μιλάμε το έχω ερωτευτει....πειλαζει?????:(:(:(


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ενταξει λοιπον παρεξηγηθηκα παρα παρα πολυ.γι αυτο θα σου αφιερωσω τα παιδια του πειραια....ως ηθελα να εχω ενα και δυο και τρεια και τεσσερα παιδιαααααααα!!!!!

ωπααααα!!!!δικο σου!!!!

:D:D:D:D:D:Dκαι πέντε......και μετά βουρρρρρρ!!! στο Δαφνί!!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καλημέρα είπες τώρα που το ξαναβλέπω.....:roll::roll:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!οκ τωραααααααααααααααααααααααααααααααα?????

Τσα...να μαι παλι...σας ελειψα ε.....

Καρπουζάκι μου....τι κάμνεις?

Αθηνουλι μου //ετσαφανιστηκες καλα λεει και η φατσουλα..μπαινεις μας κραζεις και την κάνεις.....χιχιχιχι

Και εσυ κοτοπουλακι μου????αυτο δεν το περιμενα απο σενα!!!:confused::confused:

Αντε ντε...τι να κανει και αυτη όμως μανα ειναι και κοιταει το γιοκα της....αχ...κριμα η νυφη ...θα το φάει το κοριτσακι....(αχ κρισακι και να ξερες που το δινεις το κοριτσι σου)....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη δεν ντρεπεσαι????το συνεχιζεις κι αλλο????φτου θου αυτο θου λεω μονο!!!:mad::mad:

Eίδες είδες Τζορτζάκο μου, τι άτιμο πλάσμα είναι????????......Από κράξιμο μας έχει χορτάσει!!!!!!!.....Καμιά αγκαλίτσα και κανένα φιλάκι!!.....Τα κρατάει όλα για τον μπέμπη της, κατάλαβες?:rolleyes:

Εσεναααααααααααααααααααααααααααααααααα δεν θα σε αλλο και γι αυτο το εκμεταλευεσαι αλλα εγω ειμαι καμηλα και θα το θυμαμαι και τοτε θα δεις!!!!;)(μακια μακια μακια)


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντα αγάπη μου..........εγω ειμαι μία ντιβα.....:-D:grin::-D:grin:

Α...παιδια αν με εξιωσει τελικα ο θεος να κανω ενα παιδακι θα ηθελα να είναι σαν αυτο στο αβατάρ μου...μιλάμε το έχω ερωτευτει....πειλαζει?????:(:(:(

Μου τη χάλασες τώρα......εγώ νόμιζα πως είχες ερωτευτεί το δικό μου!!!!:(:(.....Καλέ τι να πειράζει????...το δικό σου θα είναι πιο όμορφο κι απ'αυτό!!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...