Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      Όλα καλά να πάνε εύχομαι! Με μια ζουμπουρλουδικη χοριακη!! 💕

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πως γίνεται όταν έχω πολλή δουλειά να μαζεύεστε όλες και να λυσσάτε στο μπίρι μπίρι κι όταν λείπει το αφεντικό μου, να λείπετε κι εσείς?....Βρε, μπας και το κάνετε επίτηδες????......Ελάτε καλά μου παιδάκια.....έχω κάνει μπάνιο σήμερα.....:mrgreen::mrgreen::roll::roll:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

φτου σας φτου σας και ξανα φτου σας ατιμες!!!!!

Καλα εισαστε γαιδαρες!!!!βαλτε καλε μια φωνη να ερθω κι εγω που ιταν μπαινω εχετε φυγει ολες εχετε γραψει 2 σελιδες και καποιες κανατε και μπανιο!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα πάααααααλιιιιιιι.........

Καλημέρα Μαλμεδένια μου, τι κάνεις???....Μύρισες φρεσκάδα κι ήρθες?????...είμαι μοσχομυριστή??

Κυρά Αθηνάαααααααααααααααα, τι φωνάζεις?????????

Αφού μπήκες, είπες μια καλημέρα κι εξαφανίστηκες!!!!!!:mrgreen::tongue:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθα πάααααααλιιιιιιι.........

Καλημέρα Μαλμεδένια μου, τι κάνεις???....Μύρισες φρεσκάδα κι ήρθες?????...είμαι μοσχομυριστή??

Κυρά Αθηνάαααααααααααααααα, τι φωνάζεις?????????

Αφού μπήκες, είπες μια καλημέρα κι εξαφανίστηκες!!!!!!:mrgreen::tongue:

με μυρισε κατι καλο.....ολα καλα μπιφτεκακι ????;););)


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσα...να μαι παλι...σας ελειψα ε.....

Καρπουζάκι μου....τι κάμνεις?

Αθηνουλι μου //ετσαφανιστηκες καλα λεει και η φατσουλα..μπαινεις μας κραζεις και την κάνεις.....χιχιχιχι


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα...να μαι παλι...σας ελειψα ε.....

Καρπουζάκι μου....τι κάμνεις?

Αθηνουλι μου //ετσαφανιστηκες καλα λεει και η φατσουλα..μπαινεις μας κραζεις και την κάνεις.....χιχιχιχι

Eίδες είδες Τζορτζάκο μου, τι άτιμο πλάσμα είναι????????......Από κράξιμο μας έχει χορτάσει!!!!!!!.....Καμιά αγκαλίτσα και κανένα φιλάκι!!.....Τα κρατάει όλα για τον μπέμπη της, κατάλαβες?:rolleyes:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!!!!!ναντιμορακι τι κανεις?αυγατιζεις??????χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!υπολοιπα κοριτσακια ολα καλα?τι νεα?εμεις μια χαρα.η κορη μου εχει αρχισει να ψιλοκοιματε κανα τριωρο συνεχομενο και μαζι της ξεκουραζομαι κι εγω.κατα τα αλλα δεν τη χορτενω με τιποτα.βγαινω για λιγο και γυριζω σαν την τρελλη να τη μυρισω.αυτη η μυρωδια ειναι ολα τα λεφτα.


 

Link to comment
Share on other sites

Eίδες είδες Τζορτζάκο μου, τι άτιμο πλάσμα είναι????????......Από κράξιμο μας έχει χορτάσει!!!!!!!.....Καμιά αγκαλίτσα και κανένα φιλάκι!!.....Τα κρατάει όλα για τον μπέμπη της, κατάλαβες?:rolleyes:

Αντε ντε...τι να κανει και αυτη όμως μανα ειναι και κοιταει το γιοκα της....αχ...κριμα η νυφη ...θα το φάει το κοριτσακι....(αχ κρισακι και να ξερες που το δινεις το κοριτσι σου)....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα...να μαι παλι...σας ελειψα ε.....

Καρπουζάκι μου....τι κάμνεις?

Αθηνουλι μου //ετσαφανιστηκες καλα λεει και η φατσουλα..μπαινεις μας κραζεις και την κάνεις.....χιχιχιχι

καλως το κοτοπουλακι...καλα ειμαι μια χαρουλα....εσυ καλα? παντα καλα...


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!ναντιμορακι τι κανεις?αυγατιζεις??????χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!υπολοιπα κοριτσακια ολα καλα?τι νεα?εμεις μια χαρα.η κορη μου εχει αρχισει να ψιλοκοιματε κανα τριωρο συνεχομενο και μαζι της ξεκουραζομαι κι εγω.κατα τα αλλα δεν τη χορτενω με τιποτα.βγαινω για λιγο και γυριζω σαν την τρελλη να τη μυρισω.αυτη η μυρωδια ειναι ολα τα λεφτα.

α..ρε δολια μανα και εσυ.....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τόσα και τόσα πράγματα έχει ανακαλύψει ο άνθρωπος και μας έχουν διευκολύνει την καθημερινότητα....μπορείτε να μου πείτε ΠΟΙΟΣ μα ΠΟΙΟΣ ανακαλύψε την δουλειά το καλοκαίρι επί 8ωρου βάσεως????????.....Έπρεπε να δουλεύουμε 1-2 ώρες το πολύ και μετά να πίναμε καφέ και να πηγαίναμε για ψώνια.......Έτσι και τον βρω μπροστά μου, αυτόν που την ανακάλυψεεεεεεε.......αλίμονό του!!!!!:roll::roll::roll:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...