Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

αθηνουλα 8 ωρες συνεχομενες?φτου φτου φτου.αντε και στα δικα μας.

και στα δικα σας αλλα μετα το 2 μηνα εκτος εαν εισαι τυχερη και στο κανει νωριτερα!!:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλως το μου ..καλως το μου...

Αμαν αμεσως να βαλεις να τσακωθούμε...πωπω παναγία μου ..εισαι σει μια σουρτουκο αλλο πραμα τζιερι μου..:-D:-D:-D

Εγωωωωωωωωωωωωωωωω μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη θτου θου αυτο θου λεω μονο!!θτου θου!!!

Μπου αχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!Κολόπαιδοοοοοοο!!!!!Δεν θα μου μείνει άντερο απ'τα γέλια!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Ξέρετε ποιες λείπουν τώρα,ε???????......Η Εμμα κι η Γλωσσού. Να έρθει να δέσει το γλυκό!!!

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κολοπαιδο η συμπεθερα μου μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη????αμα σε πιασω αμα σε πιασω αυτο σου λεω μονο!!!!!!:mrgreen::mrgreen:

Φωναξε για να ερθουν καιπες οτι εχεις κανει και μπανακι!!!:tongue::tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου καρπουζομωρακι αααααχ παω θα τσιμπησω λιγο καρπουζακι δεν μπορω το λιγουρευομαι πολυ πολυ ειναι το αγαπημενο μου φρουτο!!!!

τι φτιαχνς???ποιος σε πειραζει εσενα???εε????

φτιαχνω κουλουρακια με τα δυο μου τα χερακια....λεμε τωρα..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με πειραζει το κοτοπουλο....εμενα..που της εδωσα ολο μου το ειναι:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

αθηνουλα 8 ωρες συνεχομενες?φτου φτου φτου.αντε και στα δικα μας.

μαρη Ελιναααααααααααα τον χρειαζεσαι τον υπνο μου φαινεται μπεμπουλα πουθενα σε φωτο!!!!

δεν πειραζει ομως ευκαιρια να βαλετε καμια ποιο προσφατη να δουμε και εμεις μαγουλακια που τα γουσταρουμε πολυ!!!!:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

φτιαχνω κουλουρακια με τα δυο μου τα χερακια....λεμε τωρα..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με πειραζει το κοτοπουλο....εμενα..που της εδωσα ολο μου το ειναι:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εεεεεεεεεεεεεεε κοπελια να προσεχεις και εσυ που το δινεις!!!!!

σε κοτοπουλο πηγες να το δωσεις????κατευθειαν να σε φαει ηθελε!!!

μαρη Ελιναααααααααααα τον χρειαζεσαι τον υπνο μου φαινεται μπεμπουλα πουθενα σε φωτο!!!!

δεν πειραζει ομως ευκαιρια να βαλετε καμια ποιο προσφατη να δουμε και εμεις μαγουλακια που τα γουσταρουμε πολυ!!!!:mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φτιαχνω κουλουρακια με τα δυο μου τα χερακια....λεμε τωρα..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με πειραζει το κοτοπουλο....εμενα..που της εδωσα ολο μου το ειναι:mrgreen::mrgreen:

ειδες η αχαριστη γυναικα εσυ της εδωσες ολο σου το ειναι και αυτη κολλησε στην εξωτερικη εμφανιση θελει και αυτην τι να κανουμε τωρα σου λεει ξεκαθαρα θα φαει και τις φλουδες!!!:rolleyes:

ασχετο φτιαχνεις στα αληθεια κουλουρακια???:confused::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

ειδες η αχαριστη γυναικα εσυ της εδωσες ολο σου το ειναι και αυτη κολλησε στην εξωτερικη εμφανιση θελει και αυτην τι να κανουμε τωρα σου λεει ξεκαθαρα θα φαει και τις φλουδες!!!:rolleyes:

ασχετο φτιαχνεις στα αληθεια κουλουρακια???:confused::roll:

Σου μυρισανε συμπεθερα μου???φτιαχνω εγω να σε στειλω??:-D:-D

Πεινάω......:(

Θκαθιλα μας!!!!!:tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπου αχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!Κολόπαιδοοοοοοο!!!!!Δεν θα μου μείνει άντερο απ'τα γέλια!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Ξέρετε ποιες λείπουν τώρα,ε???????......Η Εμμα κι η Γλωσσού. Να έρθει να δέσει το γλυκό!!!

ναι ρε γμτ που ειναι και αυτες??? γιατι αλλιως γλυκο δεν βλεπω να σερβιρεται εδω μεσα και τζαμπα περιμενω μου φαινεται:roll::roll:

:roll::roll::roll::roll: αμαν μας πιασανε Λιακο μου σε λέω....η Σαλονικια μας καταλαβε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:(:(:(:(:(:(:( γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:tongue::tongue::tongue::tongue: μασε τι σνιφ φατσα ζε μπολω να σε βλεπω ετσι.....στεναχωριεμαι και ζεν σα φαω ολο το φαι μου:roll::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φτιαχνω κουλουρακια με τα δυο μου τα χερακια....λεμε τωρα..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με πειραζει το κοτοπουλο....εμενα..που της εδωσα ολο μου το ειναι:mrgreen::mrgreen:

Συγνωμη που σε προδωσα...:(:(:(:( η άτιμη...ο ιμε..

(τα ορθογραφικα παραβλεψτε τα..ειμαι ανορθογραφη ξέρετε...βιαζομαι να γραψω κιολας καταλαβαίνετε....χιχιχιχι)


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Πεινάω......:(

δεν πεινας , διψας...πιεκα λιγο νερο!!!

Σου μυρισανε συμπεθερα μου???φτιαχνω εγω να σε στειλω??:-D:-D

Θκαθιλα μας!!!!!:tongue:

ααααααχ αληθεια???καλε τι χρυσοχερα συμπεθρα εχω ......ειμαι πεερηφανη!!!!:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

ειδες η αχαριστη γυναικα εσυ της εδωσες ολο σου το ειναι και αυτη κολλησε στην εξωτερικη εμφανιση θελει και αυτην τι να κανουμε τωρα σου λεει ξεκαθαρα θα φαει και τις φλουδες!!!:rolleyes:

ασχετο φτιαχνεις στα αληθεια κουλουρακια???:confused::roll:

φτιαχνω αλλου ειδους κουλουρακια....:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που σε προδωσα...:(:(:(:( η άτιμη...ο ιμε..

(τα ορθογραφικα παραβλεψτε τα..ειμαι ανορθογραφη ξέρετε...βιαζομαι να γραψω κιολας καταλαβαίνετε....χιχιχιχι)

καλε ποια ορθογραφικα λαθη εδω κοντευουμε να γραψουμε δικη μας γραμματικη εδω μεσα εσυ ζητας και συγνωμη???....εγω δεν ζητησα ποτες τωρα που το σκεφτομαι.....:roll::roll::roll:.....μηπως ειμαι λιγο αναγωγη ....:roll::roll::roll:.....μπαααααααααααααα.....δεν νομιζω ειμαι τελεια!!!!!:cool::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...