Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα και το δικο σου δεν θα με χαλαγε..λέμε τωλα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ Αγάπη μου γλυκια ήρθες???/ πανω στην ώρα ...και ότι έλεγα τα καλύτερα για σένα....σταζει μέλι το στόμα μου...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ κανουμε και χουμορ???

αμε αμε!!!!τρεις ωρες και ενα τεταρτο για την ακριβια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D εγω πλεον κοιμαι 8ωρο!!!πειραζει???(ειμαι λιγο κ.....δο):mrgreen:

ας περασει πρωτα απο το μαιευτηριο και μετα απο τη χαρα δεν το γλυτωνει το δαφνι!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: σωστααααααααααααααααααααααααα!!!

τσ τσ τσ καλε γλωσσα δεν βαλατε μεσα.......τι ειστε εσεις!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γεια σας τσουπριτσες επανειλθα:cool:

ουουουουουουουουου συμπεθεραααααααααααααα βοηθεια με κραζει το κοτοπουλακι!!!:(


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο φατσοβιβλιο εχει φωτο της κορης μου απο το μαιευτηριο.απο τοτε εχουμε μια καποια αναπτυξη πολυ μεγαλυτερα μαγουλα και πολλα παχακια.

και εγω πως δεν το εχω ανακαλυψει αυτο???τρομεροοοοοοο εχω συγκλονιστει θα παω να εξερευνησω μετα:roll::roll:

αμε αμε!!!!τρεις ωρες και ενα τεταρτο για την ακριβια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ετσι να ειμαστε ακριβης πανω απο ολα!!!:rolleyes:

χμμμμ....θα το σκεφτω αν θα σας συγχωρησω γιατι ειπατε βαριες κουβεντες!! θα πεταγατε τις φλουδες μου στις κοτες....τσσσσ....πολυ κριμα για το επιπεδο σας μανταμ!!:mrgreen:

:shock::shock::shock: στις κοτουλες???παλι αυτη θα το ετρωγε δηλαδη το καρπουζι Γιαννς πινει Γιαννς κερναει μου φαινεται κοτοπουλακι -Λιακο μου!!!:tongue::tongue::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε ελινα που ειναι η μπεμπα ..εγω γιατι δεν τη βλέπω?>??
μη μου λες τετοια γιατι δεν το κατεχω και πολυ το αθλημα.πηγαινε κατω απο τη φωτο που ειμαι εγω.λεει 2 φωτο.πατα εκει.αν δεν τη δεις εχω κανει πατατα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον στο φατσοβιβλιο εχει φωτο της κορης μου απο το μαιευτηριο.απο τοτε εχουμε μια καποια αναπτυξη πολυ μεγαλυτερα μαγουλα και πολλα παχακια.
Έφυγααααααααααααααα!!!!!Πάω να τη δωωωωωω!!!!

εσυ πολυ τακτικα αναφερεις το Δαφνι μηπως θελεις να μας πεις κατι???:rolleyes::rolleyes:

λεω εγω τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Άη μαρή σουρτούκωωωωωωωω......εμ άργησες να έρθεις, εμ μας τη λες κιόλας!!!!:tongue::tongue::tongue:
Αχ Αγάπη μου γλυκια ήρθες???/ πανω στην ώρα ...και ότι έλεγα τα καλύτερα για σένα....σταζει μέλι το στόμα μου...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Α, την παλιοψευτρού τι λέειιιιιιιιιιιιιιιιι???????????
τσ τσ τσ καλε γλωσσα δεν βαλατε μεσα.......τι ειστε εσεις!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γεια σας τσουπριτσες επανειλθα:cool:

Επιτέλους!!!!!Να κι ένας σοβαρός άνθρωπος εδώ μέσα!!!!:roll:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι πες ρε αθηνουλα φταιω???? μου ειπε οτι θα μου βγαλει τα κουκουτσια, θα με ρουφηξει και μετα θα ταισει τις φλουδες μου στις κοτες...:(:( και ειχε και αδικο!!

οχι βεβαια το δικιο ειναι ολοοοοοοοοοοοοοοοοο δικο σου!!!!(εγω λεω να μηντης μιλαμε ετσι για να μαθει!!!μεταξυ μας ομως ετσιιιιιιι μην με καρφωσεις!!!):mrgreen:

καλως τηνα την περδικα!!!!!

και τη περδικααααααααααααααααααααααα!!!!:D

Ρε ελινα που ειναι η μπεμπα ..εγω γιατι δεν τη βλέπω?>??

γιατι εισαι κακο κοριτσι και δεν θελει να σου την δειξει για να μαθεις!!!:tongue::tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ....θα το σκεφτω αν θα σας συγχωρησω γιατι ειπατε βαριες κουβεντες!! θα πεταγατε τις φλουδες μου στις κοτες....τσσσσ....πολυ κριμα για το επιπεδο σας μανταμ!!:mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τσ τσ τσ καλε γλωσσα δεν βαλατε μεσα.......τι ειστε εσεις!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γεια σας τσουπριτσες επανειλθα:cool:

Καλως το μου ..καλως το μου...

1029616db977tf2hv.gif

πωωωωωωωωπωωωωωωωωωωωωωω γλειψιμοοοοοοο!:tongue::tongue:

Αμαν αμεσως να βαλεις να τσακωθούμε...πωπω παναγία μου ..εισαι σει μια σουρτουκο αλλο πραμα τζιερι μου..:-D:-D:-D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

μη μου λες τετοια γιατι δεν το κατεχω και πολυ το αθλημα.πηγαινε κατω απο τη φωτο που ειμαι εγω.λεει 2 φωτο.πατα εκει.αν δεν τη δεις εχω κανει πατατα.

Λυπάμαι αλλα νομμιζω ότι εχεις κανει πατάτα..μπεμπα πουθενα δεν εβρέθει....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λελουδομωρο??????? καλημερουδια:-D:-D:-D

γεια σου καρπουζομωρακι αααααχ παω θα τσιμπησω λιγο καρπουζακι δεν μπορω το λιγουρευομαι πολυ πολυ ειναι το αγαπημενο μου φρουτο!!!!

τι φτιαχνς???ποιος σε πειραζει εσενα???εε????


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: στις κοτουλες???παλι αυτη θα το ετρωγε δηλαδη το καρπουζι Γιαννς πινει Γιαννς κερναει μου φαινεται κοτοπουλακι -Λιακο μου!!!:tongue::tongue::tongue:
Μπου αχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!Κολόπαιδοοοοοοο!!!!!Δεν θα μου μείνει άντερο απ'τα γέλια!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Ξέρετε ποιες λείπουν τώρα,ε???????......Η Εμμα κι η Γλωσσού. Να έρθει να δέσει το γλυκό!!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: στις κοτουλες???παλι αυτη θα το ετρωγε δηλαδη το καρπουζι Γιαννς πινει Γιαννς κερναει μου φαινεται κοτοπουλακι -Λιακο μου!!!:tongue::tongue::tongue:

:roll::roll::roll::roll: αμαν μας πιασανε Λιακο μου σε λέω....η Σαλονικια μας καταλαβε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Α, την παλιοψευτρού τι λέειιιιιιιιιιιιιιιιι???????????

Εγω Ψευταρου...έλεος πια με τις συκοφαντίες σας.....

γιατι εισαι κακο κοριτσι και δεν θελει να σου την δειξει για να μαθεις!!!:tongue::tongue:

:(:(:(:(:(:(:( γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...