Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν έχω καταλάβει να έχει δροσίσει εδώ προς το παρόν κ χθες το βράδυ ζοριστηκα πολύ με τη ζέστη ελπίζω να δροσίσει σήμερα γιατί με τον ανεμιστήρα όλο το βράδυ θα κρυωσουμε στο τέλος κ δε πρέπει. Κ εγώ από αύριο σκέφτομαι να έχω τη βαλίτσα στο αμάξι για παν ενδεχόμενο αν κ πιστεύω ότι θα πάω  μέχρι τη ΠΗΤ .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!!πόσο χαίρομαι που διαβάζω ότι πλέον έχουμε γεννητούρια...να σας ζήσουν,γερα και καλότυχα να είναι τα μωράκια!με το καλό και σε εμάς που περιμένουμε από μέρα σε μέρα πλέον!εμένα η μικρή άλλαξε θεση πριν 3 μερες και το κεφάλι της ειναι στο στήθος μου,δύσκολα...έχω πόνο στο στομάχι όλη μέρα και δυσποιες!εαν δεν αλλάξει θέση έως και την ερχόμενη Πέμπτη θα κλείσουμε ραντεβού για καισαρική!μου είπε και ο γιατρός για ανάταξη θέσης,αλλα δεν θέλει να μου κάνει...και ακούγοντας τους λόγους ουτε εγω θα το επέλεγα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Βρίσκομαι 37+5 και χτες από τις 22:00 το βράδυ ξεκίνησα να έχω συσπάσεις! Πήγα για καρδιοτοκογραφο και όντως ήταν συσπάσεις αλλά ακανόνιστες!Με εξέτασαν από κάτω αλλά ο τράχηλος ήταν σκληρός και το μωρο ψηλά! Το πέρασε καμία; Πλησιάζει ο τοκετός η μπορεί να πάει έτσι μέχρι τις 40 βδομάδες; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gianna! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν έχω καταλάβει να έχει δροσίσει εδώ προς το παρόν κ χθες το βράδυ ζοριστηκα πολύ με τη ζέστη ελπίζω να δροσίσει σήμερα γιατί με τον ανεμιστήρα όλο το βράδυ θα κρυωσουμε στο τέλος κ δε πρέπει. Κ εγώ από αύριο σκέφτομαι να έχω τη βαλίτσα στο αμάξι για παν ενδεχόμενο αν κ πιστεύω ότι θα πάω  μέχρι τη ΠΗΤ .

Έχεις δίκιο!Τώρα βγήκα και έχει πολύ ζέστη!

Ναι αν νιώθεις σιγουριά να την έχεις στο αμάξι.

Just now, Mvasi είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!πόσο χαίρομαι που διαβάζω ότι πλέον έχουμε γεννητούρια...να σας ζήσουν,γερα και καλότυχα να είναι τα μωράκια!με το καλό και σε εμάς που περιμένουμε από μέρα σε μέρα πλέον!εμένα η μικρή άλλαξε θεση πριν 3 μερες και το κεφάλι της ειναι στο στήθος μου,δύσκολα...έχω πόνο στο στομάχι όλη μέρα και δυσποιες!εαν δεν αλλάξει θέση έως και την ερχόμενη Πέμπτη θα κλείσουμε ραντεβού για καισαρική!μου είπε και ο γιατρός για ανάταξη θέσης,αλλα δεν θέλει να μου κάνει...και ακούγοντας τους λόγους ουτε εγω θα το επέλεγα!

Καλώς το κορίτσι!ατίθαση από τώρα η μικρή ε?μακάρι να γυρίσει κοριτσάκι μου.η να κάνεις και καισαρική να ξελαφρωσεις γιατί βλέπω περνάς ζορι.

Just now, Elpis912 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Βρίσκομαι 37+5 και χτες από τις 22:00 το βράδυ ξεκίνησα να έχω συσπάσεις! Πήγα για καρδιοτοκογραφο και όντως ήταν συσπάσεις αλλά ακανόνιστες!Με εξέτασαν από κάτω αλλά ο τράχηλος ήταν σκληρός και το μωρο ψηλά! Το πέρασε καμία; Πλησιάζει ο τοκετός η μπορεί να πάει έτσι μέχρι τις 40 βδομάδες; 

Καλησπέρα κορίτσι!

Πότε δεν ξέρεις...Είμαστε και δευτερομανουλες κάποιες και κοντεύουμε 40 εβδομάδες...Και εγώ μόλις μπήκα στις 38 είχα αρκετές συσπάσεις.με το καλό σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάντως ότι όλες έχουμε τις ανησυχίες μας!επίσης δεν την παλεύω άλλο με την ζέστη.... @foroulina η μικρή τρελός τσαμπουκάς λέμε!:roll: διάβασα και για την ομαδούλα στο messenger,θα προτιμήσω και εγω το forum να σας διαβάζω,γιατι είναι άδικο για τις κοπέλες που δεν έχουν messenger!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Και εγώ δεν έχω καταλάβει δροσιά καθόλου...κοιμάμαι αγκαλιά με το κλιματιστικό αλλιώς νιώθω ότι θα μεινω...ιδρώνω και εύκολα στην εγκυμοσύνη και δεν την παλεύω συνέχεια με ντους είμαι! Σκέφτομαι τις μανουλες που χουν να περάσουν έτσι όλο το καλοκαίρι... !  @Mvasi δλδ πριν ήταν με το κεφαλακι κάτω κ γύρισε τώρα στα τελειώματα;;; Τσαμπουκαλου!!! Υπομονή και όντως δεις ότι δεν γυρνάει μην ταλαιπωρηθεις... Ότι σου πει ο γιατρός.μεχρι να βγουν θα μας βγάλουν το λάδι τα ατιμακια μας! Εύχομαι στις μανουλες που πλησιάζουν η έχουν μπει στην εβδομάδα τους να μην ταλαιπωρηθουν και να τους έρθει το μπεμπινι εύκολα και μόνο του!!! 

  • Μου αρέσει 2

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για καρδιοτοκογραφημα το πρωί, ειχα συσπασεις ανά 5λεπτο 100αρες χωρίς πόνο βέβαια, ο τράχηλος είναι μαλακός αλλά δεν έχει ανοίξει!! Μου είπαν έχω ακόμα 2 - 3 μέρες..  

Κατά τα άλλα και εγώ αγκαλιά με το κλιματιστικό μόνιμα είμαι..  Να δω πόσο θα έρθει η ΔΕΗ :confused: αλλά χωρίς αυτό υποφέρω!!

@Elpis912 το πρώτο σου μωράκι ειναι;; ο τράχηλος μαλακώνει σιγά σιγά με τις συσπασεις και με το βάρος του μωρού..  Υπομονή θέλει!! 

@Mvasi όπως γύρισε 1 φορά προς τα πάνω έτσι μπορεί να γυρίσει πάλι κάτω!!! Ξερω για τον εξωτερικό μετασχηματισμό, κάποιοι γιατροί κάνουν για να αποφύγει η γυναικα το χειρουργείο, βέβαια είναι μια πρακτική με ρίσκα!! Σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα??

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας χαιρετώ!!!

Μπαίνω και εγώ και σας διαβάζω, αλλά η αλήθεια είναι πως εμένα προσωπικά με βολεύει καλύτερα η ομάδα στο messenger γιατί στέλνεις πιο άμεσα μήνυμα και μπορείς να πεις και κάποια πράγματα που δεν μπορείς εδώ. Είμαι και πολυλογου και θα έπρεπε να στέλνω κατεβατα εδώ για να μπορέσω να απαντησω. Χαχαχαχ..

Ωστόσο, χαίρομαι που η ομαδουλα συνεχίζει και από εδώ. Αν δείτε και η ομάδα του Ιουνίου νομιζω έχει κάνει το ίδιο και δεν γράφουν τόσο συχνα, όπως και άλλες ομάδες πιο παλιές. Εγώ, πάντως, χαίρομαι που συνεχίζει να υπάρχει και εδώ η ομαδα και ο,τι βολεύει την καθεμια!!! Τώρα για το messenger που είπατε παραπάνω, νομίζω ότι κανείς δεν πίεσε κανέναν, απλά αναφέρθηκε ότι όποιος δεν θέλει να κάνει facebook μπορεί να κάνει messenger εφόσον το επιθυμεί για να επικοινωνήσει. Αν δεν θέλει να κάνει, είναι δικαιωμα του και βασικά επειδή δίνεις κάποια στοιχεία σου ο άλλος μπορεί να μην θέλει να τα δώσει και να θέλει να μιλάει ανώνυμα από εδώ. Είναι απολύτως σεβαστό αυτό νομίζω από όλες!!!

Λοιπόν, χαίρομαι για όλες σας που πάνε όλα καλά!!! Εγώ κορίτσια για την ιστορία, κατάφερα και έφτασα στην 36η μετά από πολύ αγώνα και θα μπω και στην 37η πρώτα ο Θεος. Ο μπέμπης βγαίνει μικρός και έτσι μου είπε ο γιατρός να προσπαθήσω να το παρατείνω λίγο ακόμα για να πάρει κανένα γραμμαριακι και να μπει και στην 37η για να είναι ευχαριστημένοι και οι παιδίατροι. Εχω ξεκινησει τη σταδιακή μείωση των φαρμάκων και αύριο τέλος τα φάρμακα!!! Μόνο σίδερο!!! Επιτέλους από την 25η εβδομάδα που μου έλεγαν ότι μπορεί να γεννήσω πρόωρα έχω εδώ και πάνω από μια εβδομαδα και αναπνέω ελεύθερα χωρίς άγχος. Το έβαλα και εγώ πείσμα και τα κατάφερα!!! Την τρίτη έχω πάλι καρδιοτοκογραφο και εξεταση με τον γιατρό και από εκεί και έπειτα θα ξεκινήσω και εγώ κανονικά τις δουλειές μου όλες και περπάτημα μέχρι να έρθει ο μπέμπης!!! Καλή μας συνέχεια λοιπόν!!

Θα συνεχίσω να μπαίνω να σας διαβάζω!!! 

  • Μου αρέσει 10

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

 

Πλησιάζει η μέρα και μου φαίνεται απίστευτο.Σε λίγες μέρες θα κρατάω το μωράκι μου αγκαλιά!!!!!!!

Η βαλίτσα μου είναι έτοιμη και... περιμένουμε.Τα παιδάκια μου μόλις με βλέπουν και πονάω αμέσως ρωτάνε αν θα βγει σήμερα το μωρό!

Αλλά και ο αντρουλης μου όταν τον παίρνω τηλ.στη δουλειά με ρωτάει "γεννάμε;"

Τι γλυκειά προσμονή για όλους!!!

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες!!τι κανετε;;ζεστη και σημερα.χθρς φυσουσε το βραδυ για λιγο ημασταν χωρις κλιματιστικο αλλα μετα επιασε μια απνοια που εγινα μουσκεμα στον υπνο μου!!σημερα μπηκα 37η εβδομαδα και χθες το βραδυ μεσα στον υπνο μου για πρωτη φορα ενιωσα πονους περιοδου που δεν ηταν και πολυ εντονοι!!την Πεμπτη ειχαμε ραντεβου και μου ειπε να ξεκινησω περπατημα να κατεβει η μητρα γιατι ειναι ακομη ψηλα και πως απο βδομαδα να ξεκινησουμε τις επαφες!!περιττο να πω οτι μολις το ακουσε ο αντρας μου την αγριοκοιταξε :lol: απο χθες ξεκινησα και κανω βαλιτσουλες και την δικια μου και του μωρου!!

@Mvasi προχθες μου ελεγε η γιατρος μου οτι μια κοπελα τωρα σαν και εμενα κοντα τις μερες της ηρθε για nst και εψαχναν το μωρο χαμηλα οπως καθε φορα και αυτο ειχε γυρισει πανω!της ειπα αν υπαρχει τροπος να γυρισει και μου ειπε πως ναι καποιοι το κανουν αλλα ριναι ρισκο να μπεις σε αυτην την διαδικασια γιατι υπαρχρι λογος που γυρισρ το μωρο.γιατι ας πουμε αν εχει τυλιχτει με τον λωρο θα ριναι επικυνδινο να προσπαθησει να το γυρισεις!!οποτε η δικια μου δεν ειναι αυτης της αποψης!!

  • Μου αρέσει 3

vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!! Πως ειστε;;;;απ οτι διαβασα στα γρηγορα υπήρξε ενα θεματάκι για το msg δεν κατάλαβα γιατι δημιουργήθηκε το θεμα αλλα δε θα ασχοληθω περαιτερω θα το κλεισω λεγοντας πτι δεν εγινε κατι επίτηδες απ τη πλευρα μου κ ουτε καν μπηκα στη διαδικασια να σκεφτω που να.γραψω κτλ γιατι πλεον δεν υπαρχει κ πολύ χρονος..γεννησα που λετε κοριτσια μου κ γω τη τριτη!! Καισαρικουλα..ηταν μια γρηγορη κ "ευκολη" εμπειρια για μενα..δε με δυσκολεψε καθολου το μετα!!! Απο χθες ειμαστε κ σπιτακι μας κ βρίσκουμε τα πατηματα μας!! Νομιζω οτι απο εδω κ περα συνεχως θα υπαρχει κ μια γέννησή γιατι για τα καλοκαιρινα μωρακια ηρθε η σειρα τους πια!! Φοβερο συναισθημα κοριτσια..αχχχχ..καθε μερα δυναμωνουν τα συναισθηματα κ νιωθεις πιο μαμα..

Πως αλλαζει το τικερακι πια;;απλα φτιαχνω καινουργιο;;

  • Μου αρέσει 12

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Χαίρομαι που βλέπω νέα κοριτσιών που είχαν καιρό να γράψουν.Με θλίβει λιγάκι η διάθεση αρνητικής κριτικής σε κάποια πόστς που διάβασα.Είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και μπορούμε να επιλέγουμε αν θέλουμε να συμμετέχουμε σε μια ομάδα ή όχι.Υποχρεωμένη δεν είναι καμία απο εμάς να γράφει ούτε εδώ αν δεν το θέλει ούτε να ενταχθεί στην ομάδα του messenger, αν επίσης δεν το θέλει.Δεν υπάρχουν "πρέπει" ούτε υποχρεώσεις σε κανένα φόρουμ και σε καμία ομάδα.Υπάρχει μόνο η ελευθερία να επιλέγουμε αυτό που θέλουμε και μας ταιριάζει καλύτερα.

Να είστε όλες καλά και με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας.

 

@foroulina εδώ είμαι κορίτσι μου!Χθες ήμουν όλη σχεδόν τη μέρα εκτός σπιτιού!Ακόμα τίποτα εδώ...κλωτσιές μόνο και καθόλου συσπάσεις!!!

  • Μου αρέσει 6

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Πήγα για καρδιοτοκογραφημα το πρωί, ειχα συσπασεις ανά 5λεπτο 100αρες χωρίς πόνο βέβαια, ο τράχηλος είναι μαλακός αλλά δεν έχει ανοίξει!! Μου είπαν έχω ακόμα 2 - 3 μέρες..  

Κατά τα άλλα και εγώ αγκαλιά με το κλιματιστικό μόνιμα είμαι..  Να δω πόσο θα έρθει η ΔΕΗ :confused: αλλά χωρίς αυτό υποφέρω!!

@Elpis912 το πρώτο σου μωράκι ειναι;; ο τράχηλος μαλακώνει σιγά σιγά με τις συσπασεις και με το βάρος του μωρού..  Υπομονή θέλει!! 

@Mvasi όπως γύρισε 1 φορά προς τα πάνω έτσι μπορεί να γυρίσει πάλι κάτω!!! Ξερω για τον εξωτερικό μετασχηματισμό, κάποιοι γιατροί κάνουν για να αποφύγει η γυναικα το χειρουργείο, βέβαια είναι μια πρακτική με ρίσκα!! Σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα??

Ααααχ ευλογημένος αυτός που ανακάλυψε το air condition!!!!!!Είμαι 37εβδομάδα! Έχεις δίκιο, έτσι μου είπε κ η μαια αλλά και ο γιατρός...δυστυχώς όμως είμαι μικρόσωμη και δεν θα υπάρχει ιδιαίτερος χώρος από δω και πέρα να γυρίσει!η κοιλιά μου και γενικά ο οργανισμός μου εχει ζοριστεί πολύ λόγω χώρου!δεν με νοιάζει να αποφύγουμε το χειρουργείο...θέλω μόνο να είμαστε και οι δυο μας καλά!!!

Just now, kerasia93 είπε:

Γεια σας μανουλες!!τι κανετε;;ζεστη και σημερα.χθρς φυσουσε το βραδυ για λιγο ημασταν χωρις κλιματιστικο αλλα μετα επιασε μια απνοια που εγινα μουσκεμα στον υπνο μου!!σημερα μπηκα 37η εβδομαδα και χθες το βραδυ μεσα στον υπνο μου για πρωτη φορα ενιωσα πονους περιοδου που δεν ηταν και πολυ εντονοι!!την Πεμπτη ειχαμε ραντεβου και μου ειπε να ξεκινησω περπατημα να κατεβει η μητρα γιατι ειναι ακομη ψηλα και πως απο βδομαδα να ξεκινησουμε τις επαφες!!περιττο να πω οτι μολις το ακουσε ο αντρας μου την αγριοκοιταξε :lol: απο χθες ξεκινησα και κανω βαλιτσουλες και την δικια μου και του μωρου!!

@Mvasi προχθες μου ελεγε η γιατρος μου οτι μια κοπελα τωρα σαν και εμενα κοντα τις μερες της ηρθε για nst και εψαχναν το μωρο χαμηλα οπως καθε φορα και αυτο ειχε γυρισει πανω!της ειπα αν υπαρχει τροπος να γυρισει και μου ειπε πως ναι καποιοι το κανουν αλλα ριναι ρισκο να μπεις σε αυτην την διαδικασια γιατι υπαρχρι λογος που γυρισρ το μωρο.γιατι ας πουμε αν εχει τυλιχτει με τον λωρο θα ριναι επικυνδινο να προσπαθησει να το γυρισεις!!οποτε η δικια μου δεν ειναι αυτης της αποψης!!

Και εμένα ο γιατρός μου έκανε έλεγχο και ενω εκανε μέτρηση της κοιλιάς του μωρού ξαφνικά τον ακούω να λέει "βρε ένα κεφαλάκι σε λάθος θέσηηηη" @kerasia93 ακριβώς το ίδιο μου ειπε,για τον ομφάλιο λώρο και φυσικά δεν τον προτείνει να το κάνουμε,απλά με ενημέρωσε ότι γενικά υπάρχει τρόπος,απλα μη αποδεκτός!

Απλά κορίτσια είναι ταλαιπωρία γιατι χτυπάει με το κεφάλι της συνέχεια το στομάχι μου και το διάφραγμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mvasi είπε:

Ααααχ ευλογημένος αυτός που ανακάλυψε το air condition!!!!!!Είμαι 37εβδομάδα! Έχεις δίκιο, έτσι μου είπε κ η μαια αλλά και ο γιατρός...δυστυχώς όμως είμαι μικρόσωμη και δεν θα υπάρχει ιδιαίτερος χώρος από δω και πέρα να γυρίσει!η κοιλιά μου και γενικά ο οργανισμός μου εχει ζοριστεί πολύ λόγω χώρου!δεν με νοιάζει να αποφύγουμε το χειρουργείο...θέλω μόνο να είμαστε και οι δυο μας καλά!!!

Και εμένα ο γιατρός μου έκανε έλεγχο και ενω εκανε μέτρηση της κοιλιάς του μωρού ξαφνικά τον ακούω να λέει "βρε ένα κεφαλάκι σε λάθος θέσηηηη" @kerasia93 ακριβώς το ίδιο μου ειπε,για τον ομφάλιο λώρο και φυσικά δεν τον προτείνει να το κάνουμε,απλά με ενημέρωσε ότι γενικά υπάρχει τρόπος,απλα μη αποδεκτός!

Απλά κορίτσια είναι ταλαιπωρία γιατι χτυπάει με το κεφάλι της συνέχεια το στομάχι μου και το διάφραγμα!

Υπάρχουν διάφορες στάσεις που ίσως βοηθήσουν τη κατάσταση ώστε να δημιουργηθεί λιγος χώρος μήπως και γυρίσει και δε σε πιέζει και εσένα.. αν κάνεις αναζήτηση με τον όρο spinning babies θα δεις πολλά!!! Οτι καλύτερο εύχομαι ❤❤


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Υπάρχουν διάφορες στάσεις που ίσως βοηθήσουν τη κατάσταση ώστε να δημιουργηθεί λιγος χώρος μήπως και γυρίσει και δε σε πιέζει και εσένα.. αν κάνεις αναζήτηση με τον όρο spinning babies θα δεις πολλά!!! Οτι καλύτερο εύχομαι ❤❤

Σε ευχαριστώ πάαααρα πολύ!!!θα κανω αναζήτηση να δω!η αλήθεια είναι ότι εδώ και 3 ημέρες κάθομαι σε μια συγκεκριμένη αμηχανη σταση που μου ειπε η μαια!και σε εσένα ο,τι καλύτερο!όλες μας να είμαστε καλά με τα μωράκια μας αγκαλιά!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...