Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια! δεν προλαβα να διαβασω νεα σας!!! εχθες ειχα την κομμωτρια εβαψα κου κουρεψα το μαλλι , ειχα κ τη μαμα να μου κραταει τον μικρο. τωρα την περιμενω να ξανα ερθει για να κανουμε κ ανταυγειες!! θα ερθει η νυφη μου να τον κρατησει! κατα τα αλλα ο μικρος καλά!!! φιλακια σε ολεςςςςςςς!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γυρίσαμε κοριτσάκια μου! Τα κλείσαμε όλα..μπομπονιέρες έκανα συνδυασμό γαλάζιο λαχανι!! Προσκλήσεις μπλε με το στεμα του πρίγκιπα !! Πολύ μαρεσαν κ ένα ωραίο ποιηματάκι δεν τ θυμάμαι καλα μωλης της παρΩ θα σας πω..

Αχ γκρίνιαζει..επανέρχομαι ...φιλάκια!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! δεν προλαβα να διαβασω νεα σας!!! εχθες ειχα την κομμωτρια εβαψα κου κουρεψα το μαλλι , ειχα κ τη μαμα να μου κραταει τον μικρο. τωρα την περιμενω να ξανα ερθει για να κανουμε κ ανταυγειες!! θα ερθει η νυφη μου να τον κρατησει! κατα τα αλλα ο μικρος καλά!!! φιλακια σε ολεςςςςςςς!!!

Αναστασακι μου μεγια το μαλακι!! Τι χρώμα τα έβαψες?? Φιλάκια στο μικρούλη!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λενακι! φρικαρες εχτες ε? κ εγω το εχω παθει αυτο! ευτυχως που εισαι καλα σημερα!

κ εμεις καλα ειμαστε, η μπουμπου κοιμαται κ εγω θα σιδερωσω σε λιγακι, εχτες καθαρισα ολο το σπιτι, δουλευα κιολας το απογευμα, αστα τα επαιξα!

αχ τι ωραια που θα πατε για μπουμπουνιερες κ γλυκα! εμεις αργουμε ακομη!

οι αλλες που ειστε καλε???????????

ελατε κερναω καφεδακι!

images?q=tbn:ANd9GcSzW5rJWwHGcd48G-vcg5Wk_YGTm7SnkpG-V9y0QIkUI32a00z5_A

γιωτακι μουυυυυ καλα ειμαι ναιι:Dνα μου φιλισεισ την μπεμπουλα σου!!!!!

(((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))):P


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Κορίτσια είμαι ένα ράκος!! Θέλω απλά να πάω για ύπνο!! Ο μεγάλος κοιμήθηκε ..ο μικρούλης δεν τον βλέπω..είναι η ώρα να κοιμηθεί αλά τίποτα..κουνάω τόση ώρα. Έχει μουδιασει το χέρι μου!! Ξαφνικά έπεσα κ ψυχολογικά κ σωματικά αυτή τη στιγμή !! Δεν ξέρω αν θα αντέξω να θηλάζω πάνω από χρόνο..θέλω να τον θηλάΣω μέχρι να ξεκίνησεΙ να πίνει φρέσκο γάλα. Ύστερα θα προσπαθήσω να τον αποθηλασω σιγά σιγά!! Τι έπαθα τώρα ουφφ..μου βγήκε η κούραση μαζεμένη ..δεν με ενοχλεί τη μέρα ο θηλασμόςκ τη νύχτα τον σηνυθησα δρ μπορώ να πω απλά δεν νομίζω να αντέξω για παραπάνω καιρό..πιο μικρούλης δρ ξυπνούσε τόσο συχνά..τώρα 3 φορές ξυπνάει ,! Αυτά σας γκρινιάξΑ ..άντε να κοιμηθεί ο σκατουλης να ξαπλώσω κ γω γιατί δρ την παλεύω αλο,!!

Καληνύχτα !!

αχ λενακι μου μια χαρα τα πηγατε!!! δοξα το θεο!!!!

μια χαρα ολα ετοιμα για την βαπτιση σχεδον ε?????/ τελειααα!!!!!:P

Αχ, Ιωαννάκι μου, εχουμε κολικους και τσιριζουμε! :shock: Ευτυχως οχι συνεχεια, αλλά ενα ζορι υπαρχει ολη μερα! Κατα τα αλλα ησυχη ηταν πριν αρχισουνε...

Εσείς πώς είστε;;

λενιω μου ποναει η μικρουλα μααςα???? ξουτττ βρωμοκολικοι!!!!!:evil::evil:

Ιωαννακι πως ειναι ο μικρος??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!! τελειωσα με το μαλλι! εκανα κ ανταυγειες! μου αρεσα πολυ! χεχεχεχεχε!!! αν ειχε κ καλο καιρο να πηγαιναμε κ καμια βολτα καλα θα ηταν!!!:rolleyes:

Αναστασακι μου μεγια το μαλακι !! Ανανεώθηκες!:-)τα άνοιξες είπες? Ωραία θα είναι με ανταύγειες!! Ο μικρούλης σου τι κάνει? Εγώ εδώ κουνάω να κοιμηθεί !! Σήμερα αργήσαμε γιατί ξύπνησε κατά ΥΗΣ 8 από τον απογεύματινο ύπνο ! Ο μιχαλάκηΣ κοιμήθηκε ! Άντε να έρθει κ η σειρά μου!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ λενακι μου μια χαρα τα πηγατε!!! δοξα το θεο!!!!

μια χαρα ολα ετοιμα για την βαπτιση σχεδον ε?????/ τελειααα!!!!!:P

λενιω μου ποναει η μικρουλα μααςα???? ξουτττ βρωμοκολικοι!!!!!:evil::evil:

Ιωαννακι πως ειναι ο μικρος??

Ναι σχεδόν όλα έτοιμα..ανυπομονώ !:wink:

έμεινε να διαλέξουμε σταυρουδακι!!

Θέλω να πάω να δω κ για φόρεμα..κίτρινο λέω..είδα ένα κ ξετρελαθικα..αμ βρω κ μου πηγαίνει θα το προτιμήσω !


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Εμείς καλά είμαστε! Ο μικρούλης από εχθές κάνει κακούλια μοναχούλης του! Τι καλά! Αύριο θα πάω να ψωνίσω τα δώρα των κουμπάρων και για φόρεμα δικό μου αρχές Ιουνίου! Τα προσκλητήρια και οι μπομπονιέρες είναι πάρα πολύ όμορφα! Ξετρελλάθηκα και για να πω την αλήθεια συγκινήθηκα μόλις διάβασα το κείμενο! Μιλάει για το όνειρό μας να αποκτήσουμε παιδάκι! Αααααχχχχ πολύ κλάμα λέμε!

Αναστασάκι μου μεγειά το μαλλάκι! Αχ εγώ πριν τη βάφτιση θα τα φτιάξω τώρα!

Λενάκι μου τι κάνετε; Ξεκουράστηκες;

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Εμείς καλά είμαστε! Ο μικρούλης από εχθές κάνει κακούλια μοναχούλης του! Τι καλά! Αύριο θα πάω να ψωνίσω τα δώρα των κουμπάρων και για φόρεμα δικό μου αρχές Ιουνίου! Τα προσκλητήρια και οι μπομπονιέρες είναι πάρα πολύ όμορφα! Ξετρελλάθηκα και για να πω την αλήθεια συγκινήθηκα μόλις διάβασα το κείμενο! Μιλάει για το όνειρό μας να αποκτήσουμε παιδάκι! Αααααχχχχ πολύ κλάμα λέμε!

Αναστασάκι μου μεγειά το μαλλάκι! Αχ εγώ πριν τη βάφτιση θα τα φτιάξω τώρα!

Λενάκι μου τι κάνετε; Ξεκουράστηκες;

Ιωάννακι μου τι κάνεις!:wink:

Κάνει ΥΑ κακουλινια του ο μπεμπακος! Ουφφ σου φύγε ένα μεγάλο άγχος!

συγκινήθηκες Ε !! Αχ έτσι είναι ιωάννακι μου φτάσατε με υο καλό κ στη βάφτιση !! Εγώ να πω ότι ξεκούραστΙΚΑ όχι,απλά είμαι καλα ψυχολογικά σήμερα..χθες ήμουν κ ξενυχτησμενη κ μου βγήκε όλη η κούραση υο βράδυ.άστα ΝΣ πάνε! Μωλης γύρισα να δω αν κοιμάται ο σκατουλης μου κ έχει τεντωμένο το χεράκι σε μπουνιά κ με κοιτάει μεστά μάτια.χαχαχαχα το γιαυρακι μου ζαβλακωθηκε ..ΝΣ μου φιλήσεις υο ζουζουνακι σου..έβαλα ΜΕΓΚΑ τώρα τον Γρηγόρη..δείχνει θάλασσα νησιά καμία σχέση με αυτί που ζούμε εις με το κρύο Λ τη βροχή..αφού σκέφτομαι ότι μέχρι 17 Ιούνη που θα γίνει η βάφτιση θα έχει ψυχρά..


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Εμείς καλά είμαστε! Ο μικρούλης από εχθές κάνει κακούλια μοναχούλης του! Τι καλά! Αύριο θα πάω να ψωνίσω τα δώρα των κουμπάρων και για φόρεμα δικό μου αρχές Ιουνίου! Τα προσκλητήρια και οι μπομπονιέρες είναι πάρα πολύ όμορφα! Ξετρελλάθηκα και για να πω την αλήθεια συγκινήθηκα μόλις διάβασα το κείμενο! Μιλάει για το όνειρό μας να αποκτήσουμε παιδάκι! Αααααχχχχ πολύ κλάμα λέμε!

Αναστασάκι μου μεγειά το μαλλάκι! Αχ εγώ πριν τη βάφτιση θα τα φτιάξω τώρα!

Λενάκι μου τι κάνετε; Ξεκουράστηκες;

σε ευχαριστω ιωαννακι μου!!! συγκινηθηκες ε??? αχχχχχ ποτε φτασαμε να μιλαμε και γι αβαπτισεις χαμπαρι δεν πηρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι σχεδόν όλα έτοιμα..ανυπομονώ !:wink:

έμεινε να διαλέξουμε σταυρουδακι!!

Θέλω να πάω να δω κ για φόρεμα..κίτρινο λέω..είδα ένα κ ξετρελαθικα..αμ βρω κ μου πηγαίνει θα το προτιμήσω !

κιτρινο ε?? πολυ μου αρεσει!! αλλα να ειμαι μαυρισμενη!! εδω εγω σκευτομαι πωςς θα βγαλω το ποδι φορα παρτιδα μες στην ασπριλα και δεν μου αρεσει καθολουυυυυυυ!!!!!!!!:(

Αναστασακι μου μεγια το μαλακι !! Ανανεώθηκες!:-)τα άνοιξες είπες? Ωραία θα είναι με ανταύγειες!! Ο μικρούλης σου τι κάνει? Εγώ εδώ κουνάω να κοιμηθεί !! Σήμερα αργήσαμε γιατί ξύπνησε κατά ΥΗΣ 8 από τον απογεύματινο ύπνο ! Ο μιχαλάκηΣ κοιμήθηκε ! Άντε να έρθει κ η σειρά μου!:wink:

σε ευχαριστω λενακι μου!!!! ναι τα ανοιξα! εβαλα φωτο στο φεις!!!

αντε να κοιμηθει και η δολια η μανα !! χεχχεχεχε

εγω τον εβαλα για υπνο να δουμε για ποσο!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααα.....επιτελους με βαζει....γιατι δε ξερω...εμπαινα σας διαβαζα,εβαζα τους κωδικους μου αλλα δε μπορουσα να γραψω!!!!!

τι κανετε????εμεις καλα....χθες κλεισαμε τον 4ο μηνα!!!!καναμε το εμβολιακι μας!!!!ειμαστε 65 ποντους και 6900....μια χαρουλα ειμαστε!!!!ειχα ενα αγχος για τα κιλα επειδη τρωει πολυ!!!!ξεκιναμε και νερακι και τον ιουνιο κρεμουλα ρυζαλευρο!!!!αχ ποσο ανυπομονωωωωωωω....αυτα απο μας!!!!!

ιωαννακι μου ολα ετοιμα ε????αχ κι εμεις τα εχουμε βρει σχεδον ολα αλλα δεν τα εχουμε κλεισει....μεχρι τον σεπτεμβρη εχουμε καιρο ακομα!!!!με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!

αναστασακι μουοοουουου...τι κανετεεεεε????ο μπεμπουλινος μας?τι παιδι ειναι αυτο????το μαλλακι τελειο....μεγειαααααααα!!!!

λενιω μου κι εσεις ετοιμοι????αχ ναι κιτρινο να παρεις....θα εισαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......κι εγω κιτρινο πηρα τελικα αφου με επρηξαν ολοι με το μαυρο.....χαχαααχαχαχαχχα......με το καλο αγαπουλα μου κι εσεις!!!

χρυσανθουλα μου τι κανετε?χαθηκαμε....αχ θα περνατε τελεια τωρα που ανοιξε ο καιρος στη κρητη!!!!!αχχχχχχχχχχχχχχ.....μακια πολλαααααααααα

ματιναρααααααααααααα.......που εισαι καμαρι?ειχες γενικη?φφφφφφ....δε μπορουσαν ολα να γινονται αυτοματα με μια κινηση???????θα πατε στο τοπο της συλληψεως?????χααχααχαχαχαχαχ.......αντε....να το καψετε το πελεκουδι.....χαχαχα

ελενακι μου γλυκο αρχισαν οι κολικοι μωρε?αχ σου ευχομαι ολοψυχα κοριτσακι μου να μη κρατησουν πολυ!!!!!!!να ειναι οσο πιο ηπιοι γινεται....αχ τι τραβαν τα κακομοιρα!!!!αχ τα θυμηθηκα τωρα και μου σηκωνεται η τριχα.....τι ταλαιπωρια θεε μου!!!!!να ξερεις μονο η αγκαλιτσα της μανουλας τα ηρεμει πραγματικα...και μην ακους κανεναν οτι θα κακομαθει!!!!!!να την παιρνεις γιατι της κανεις το μεγαλυτερο δωρο εκτος του θηλασμου....την ασφαλεια!!!!!φιλακια πολλα στα πατουσακια της!!!!

τα αλλα κοριτσακια που ειναι??????μακιαααααααααααααααααααααααααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααα.....επιτελους με βαζει....γιατι δε ξερω...εμπαινα σας διαβαζα,εβαζα τους κωδικους μου αλλα δε μπορουσα να γραψω!!!!!

τι κανετε????εμεις καλα....χθες κλεισαμε τον 4ο μηνα!!!!καναμε το εμβολιακι μας!!!!ειμαστε 65 ποντους και 6900....μια χαρουλα ειμαστε!!!!ειχα ενα αγχος για τα κιλα επειδη τρωει πολυ!!!!ξεκιναμε και νερακι και τον ιουνιο κρεμουλα ρυζαλευρο!!!!αχ ποσο ανυπομονωωωωωωω....αυτα απο μας!!!!!

ιωαννακι μου ολα ετοιμα ε????αχ κι εμεις τα εχουμε βρει σχεδον ολα αλλα δεν τα εχουμε κλεισει....μεχρι τον σεπτεμβρη εχουμε καιρο ακομα!!!!με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!

αναστασακι μουοοουουου...τι κανετεεεεε????ο μπεμπουλινος μας?τι παιδι ειναι αυτο????το μαλλακι τελειο....μεγειαααααααα!!!!

λενιω μου κι εσεις ετοιμοι????αχ ναι κιτρινο να παρεις....θα εισαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......κι εγω κιτρινο πηρα τελικα αφου με επρηξαν ολοι με το μαυρο.....χαχαααχαχαχαχχα......με το καλο αγαπουλα μου κι εσεις!!!

χρυσανθουλα μου τι κανετε?χαθηκαμε....αχ θα περνατε τελεια τωρα που ανοιξε ο καιρος στη κρητη!!!!!αχχχχχχχχχχχχχχ.....μακια πολλαααααααααα

ματιναρααααααααααααα.......που εισαι καμαρι?ειχες γενικη?φφφφφφ....δε μπορουσαν ολα να γινονται αυτοματα με μια κινηση???????θα πατε στο τοπο της συλληψεως?????χααχααχαχαχαχαχ.......αντε....να το καψετε το πελεκουδι.....χαχαχα

ελενακι μου γλυκο αρχισαν οι κολικοι μωρε?αχ σου ευχομαι ολοψυχα κοριτσακι μου να μη κρατησουν πολυ!!!!!!!να ειναι οσο πιο ηπιοι γινεται....αχ τι τραβαν τα κακομοιρα!!!!αχ τα θυμηθηκα τωρα και μου σηκωνεται η τριχα.....τι ταλαιπωρια θεε μου!!!!!να ξερεις μονο η αγκαλιτσα της μανουλας τα ηρεμει πραγματικα...και μην ακους κανεναν οτι θα κακομαθει!!!!!!να την παιρνεις γιατι της κανεις το μεγαλυτερο δωρο εκτος του θηλασμου....την ασφαλεια!!!!!φιλακια πολλα στα πατουσακια της!!!!

τα αλλα κοριτσακια που ειναι??????μακιαααααααααααααααααααααααααα

καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε?

ρανακι μου ποσο καιρο εχω να σε πετυχω! τι κανετε? το μπιζουδι?

αναστασακι με γεια το μαλακι!!!!!! βαλε καμια φωτο να σε δω, δεν εχω φεις το ξερεις!!! τι κανει το ζουζουνι?

λενακι μου ολα ετοιμα?

ιωαννακι μου τι κανετε? ευτυχως ολα καλα με τα κακα του! μα τι αγχος ειναι αυτο με το χ3σιμο!!! χαχαχαχαχχα κ εγω τα ιδια ειχα. τωρα να δεις που εχουμε ξεκινησει κανονικο γαλα για να δουμε αν της περασε η αλλεγια κ καθε φορα που τα κανει τα ψαχνω για αιματακι με οδοντογλυφιδες, και βρωμανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

πεταλουδιτσα μου πως παει η κοιλιτσα μας? ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει πολυ με τους βρωμοκολικους!!!!

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε?

ρανακι μου ποσο καιρο εχω να σε πετυχω! τι κανετε? το μπιζουδι?

αναστασακι με γεια το μαλακι!!!!!! βαλε καμια φωτο να σε δω, δεν εχω φεις το ξερεις!!! τι κανει το ζουζουνι?

λενακι μου ολα ετοιμα?

ιωαννακι μου τι κανετε? ευτυχως ολα καλα με τα κακα του! μα τι αγχος ειναι αυτο με το χ3σιμο!!! χαχαχαχαχχα κ εγω τα ιδια ειχα. τωρα να δεις που εχουμε ξεκινησει κανονικο γαλα για να δουμε αν της περασε η αλλεγια κ καθε φορα που τα κανει τα ψαχνω για αιματακι με οδοντογλυφιδες, και βρωμανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

πεταλουδιτσα μου πως παει η κοιλιτσα μας? ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει πολυ με τους βρωμοκολικους!!!!

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτακι μουουουουουουουουου.....τι κανετεεεε?????εμεις καλα ειμαστε....τα διαβασες!!!!

να σε ρωτησω βρε γιωτακι μου.....τα λεφτα απο το γαλα τα παιρνεις πισω ε?εγω της δινω λογω παλινδρομησης το s26 gf....λες να μπορει ο αντρας μου να παρει τα λεφτα απο το τεβε?κι αν ναι τι πρεπει να κανει?

φιλακια πολλα σστο ρανακι μου!!!!:P


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! τι κανετε? εμεις μόλις φαγαμε!!!! σκευτομαι να κατεβουμε κατω!:rolleyes: ρανακι εμεις τα ειπαμε στο φεις!!

γιωτακι μου καλα ο μπεμπακος μου! θα βαλω φωτο οταν εισαι μεσα να με δεις!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...