Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

γιωτακι μουουουουουουουουου.....τι κανετεεεε?????εμεις καλα ειμαστε....τα διαβασες!!!!

να σε ρωτησω βρε γιωτακι μου.....τα λεφτα απο το γαλα τα παιρνεις πισω ε?εγω της δινω λογω παλινδρομησης το s26 gf....λες να μπορει ο αντρας μου να παρει τα λεφτα απο το τεβε?κι αν ναι τι πρεπει να κανει?

φιλακια πολλα σστο ρανακι μου!!!!:P

καλα ειμαστε κ εμεις! θα της τα δωσω!!!

ναι τα περναμε πισω για 6 μηνες.

τωρα ειμαστε στην διαδικασια εξετασης κ αν βγει οτι συνεχιζει η αλλεργια θα μας το καλυψει για αλλους 6 μηνες μεχρι τον χρονο.

θα παει ο αντρας σου στο τεβε κ να ρωτησει αν το συγκεκριμενο γαλα καλυπτεται, μετα θα πρεπει να βρεις μια γιατρο απο το νοσοκομειο παιδων να σου γραψει μια γνωματευση οτι το παιδι πρεπει να πινει το γαλα αυτο λογω παλινδρομισης(ρωτα τον παιδιατρο μηπως ξερει καποιον να στο γραψει χωρις να κανετε εξετασεις κ ταλαιπωρηθει το παιδι) και να σου γραψει ποσα γαλατα τον μηνα χρειαζεται,εμας μας ειχε γραψει 10 γαλατα τον μηνα, το χαρτι αυτο κ τις αποδειξεις απο το φαρμακειο (να γραφεται πιο γαλα αγορασες) και σε μια κολα χαρτι κολλας τα μπαρκοουτ του γαλακτος και μια φορα τον μηνα πηγαινεις κ περνεις τα λεφτα απο τις παροχες του τεβε. πιο παλια τα καλυπταν ολα, τωρα κανουν μια κρατηση 10%.

το βασικο ειναι να δεις αν το συγκεκριμενο γαλα το καλυπτει το ταμειο.

μακαρι να σας το καλυψει γιατι εινια πολλα τα λεφτα!

φιλακια στο μπιζουδι!!!!!!!

καλε σας ειπα!!!!!! αν την κραταμε απο τα χερακια κανει βηματα!!!!!!!!! 3 μονο μετα κουραζεται!!!!!! το παιδακι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!! τι κανετε? εμεις μόλις φαγαμε!!!! σκευτομαι να κατεβουμε κατω!:rolleyes: ρανακι εμεις τα ειπαμε στο φεις!!

γιωτακι μου καλα ο μπεμπακος μου! θα βαλω φωτο οταν εισαι μεσα να με δεις!;)

ειμαι μεσα! για βαλε κ μετα της σβηνεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Αχ, δεν προλαβαινω να σας διαβασω!! Πολυ απεξω απεξω! Όταν κοιμαται η μικρη κανω καμια δουλιτσα... Κυριακη ερχεται η πεθερουκλα μου για 2 βδομαδες να βοηθησει λιγο, να χαρει και τη μικρη γιατι μενουν καβαλα και μας βλεπουν μια στο τοσο...

Η πεταλουδιτσα χθες μας δυσκολεψε αρκετα... Την πιανουν πονακια και νευρικοτητα φοβερη που ουτε πιπιλα δεν μπορει να πιασει! Κουναει το κεφαλι της δεξια αριστερα σα τρελη για να την πιασει και δεν μπορει! Ανοιγει και το στομα τερμα και που να την πιασει.. Μπορει να μπερδευεται και με τις θηλες μου.. Οταν ειναι ηρεμη ομως δεβ εχει προβλημα. ΟΙ κολικοι καλα κρατουν και νομιζω οτι χειροτερεψαν και λιγο! Πολυ σφιξιμο, πολλες κλανιτσες και γκρινια κοριτσια μου! Αχ! Ρανιούκο σε θυμαμαι οποτε γκρινιαζει... Θυμαμαι που τα ελεγες κι εσυ! Την παιρνω αγκαλιτσα, αλλα οταν την εχει πιασει για τα καλα δεν βολευεται πουθενα σχεδον και κλαιει περισσοτερο!!! :shock:

Σας φιλώ ολες!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μου!!! ειχα βγει! τωρα μπηκα!!

κανει βηματακια η μπεμπα???????? αχ μωρε μεγαλωσε!!! πω πωωωω!!!!

ελενιτσα μου θα εθει η πεθερουκλα ε? χαχααχαχαχ πολυ γελαω μ'αυτη τη λέξη!! θα εχεις κ βοηθεια! μια χαρα!!:D

εμεις κατεβηκαμε βόλτα κ πριν λιγο ανεβηκαμε! τωρα τρωει ο μπεμπης κ θα σηκωθω κ εγω να κανω φαγακι! η αρκα η φασολακια!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα !

βγηκαμε μια βολτουλα το πρωι κ τωρα πεσαμε για υπνο!

αναστασακι μεγια το μαλλι ρε συ πολυ ωραιο εγινε σου παει τρελλα;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα !

βγηκαμε μια βολτουλα το πρωι κ τωρα πεσαμε για υπνο!

αναστασακι μεγια το μαλλι ρε συ πολυ ωραιο εγινε σου παει τρελλα;)

σε ευχαριστω πολύ βασούλα!!! βολταρατε κ εσεις ε?? εχει πολυ καλη μερα προς το παρον!!!:P

ναι πολυ μου αρεσε!! μου τα εκανε μια κοπελα! αδερφη μιας φιλης μου που ηρθε σπίτι!! κ οι τιμες καμια σχεση με κομμωτηριο!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολύ βασούλα!!! βολταρατε κ εσεις ε?? εχει πολυ καλη μερα προς το παρον!!!:P

ναι πολυ μου αρεσε!! μου τα εκανε μια κοπελα! αδερφη μιας φιλης μου που ηρθε σπίτι!! κ οι τιμες καμια σχεση με κομμωτηριο!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock:

ναι βγηκαμε μια βολτουλα μετα κοπων και βασανων καθως δενε χω ασανσερ και το σκεφτομαι καθε φορα το ανεβα κατεβα με το καροτσι,αλλα σημερα βαριομουνα μεσα εχουμε και λαικη σημερα εδω απο κατω και περπατησαμε λιγακι!! να την εχουμε στα υποψη την κοπελα αμα μας κανει και καλες τιμες γιατι οχι!! αλλα εμενα ακομα μου πεφτουν τα μαλλια για αυτο δεν σκεφτομαι να τα βαψω πολυ τριχοπτωση λεμε...σε κανα μηνα θα κανω το εγχειρημα αμα δεν εχω καραφλιασει μεχρι τοτε :shock:!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι βγηκαμε μια βολτουλα μετα κοπων και βασανων καθως δενε χω ασανσερ και το σκεφτομαι καθε φορα το ανεβα κατεβα με το καροτσι,αλλα σημερα βαριομουνα μεσα εχουμε και λαικη σημερα εδω απο κατω και περπατησαμε λιγακι!! να την εχουμε στα υποψη την κοπελα αμα μας κανει και καλες τιμες γιατι οχι!! αλλα εμενα ακομα μου πεφτουν τα μαλλια για αυτο δεν σκεφτομαι να τα βαψω πολυ τριχοπτωση λεμε...σε κανα μηνα θα κανω το εγχειρημα αμα δεν εχω καραφλιασει μεχρι τοτε :shock:!

κ εμενα μου πεφτουν πολυ! τα εκοψα λιγο να δυναμωσουν! κ μετα τη βαπτιση θα τα κοψω περισσοτερο! αν θες να σου στειλω π.μ. με τις τιμες!! παει παντου η κοπελα!

δεν εχετε ανσασερ ε???? πω πωω δυσκολα!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα μου πεφτουν πολυ! τα εκοψα λιγο να δυναμωσουν! κ μετα τη βαπτιση θα τα κοψω περισσοτερο! αν θες να σου στειλω π.μ. με τις τιμες!! παει παντου η κοπελα!

δεν εχετε ανσασερ ε???? πω πωω δυσκολα!!!

ναι και βεβαια να μου στειλεις θα την χρειαστουμε σιγουρα!! σου πεφτουν και σενα ε? απο τη γεννα λενε οτι ειναι αιντε να δουμε ποσο θα κρατησει!

δυσκολα δεν λες τιποτα ,να θες να βγεις βολτα κ να το σκεφτεσαι!! αλλα δε πειραζει για λιγο καιρο θα μαστε ακομα εδω οποτε υπομονη λιγακι ακομα:tongue:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι και βεβαια να μου στειλεις θα την χρειαστουμε σιγουρα!! σου πεφτουν και σενα ε? απο τη γεννα λενε οτι ειναι αιντε να δουμε ποσο θα κρατησει!

δυσκολα δεν λες τιποτα ,να θες να βγεις βολτα κ να το σκεφτεσαι!! αλλα δε πειραζει για λιγο καιρο θα μαστε ακομα εδω οποτε υπομονη λιγακι ακομα:tongue:

ναι αν ειναι για λιγο κανε υπομονη!:D

και απο τον θηλασμο ειναι που πεφτουν τα μαλλια βασουλα!

σου στελνω πμ!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!! τι χειμωνιατικος καιρος ειναι αυτοςς?? ελεος!!!

εχω βαρεθει να βρεχει!!!!!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφφφφ

καλημερα αναστασακι μου......εδω τωρα εχει ηλιο αλλα ειπαν θα χαλασει!!!!!!!!ημαρτον πιααααααααααα.......μια βολτα να παμε τα παιδακια μας!!!!:cry:

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια.....:P


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι και βεβαια να μου στειλεις θα την χρειαστουμε σιγουρα!! σου πεφτουν και σενα ε? απο τη γεννα λενε οτι ειναι αιντε να δουμε ποσο θα κρατησει!

δυσκολα δεν λες τιποτα ,να θες να βγεις βολτα κ να το σκεφτεσαι!! αλλα δε πειραζει για λιγο καιρο θα μαστε ακομα εδω οποτε υπομονη λιγακι ακομα:tongue:

βασουλαααααα....αχχχχ σε ξεχασα τις προαλλες που εγραψα.....τι κανετε?αχ κι εμενα μου πεφτουν τα μαλλια αλλα 3 μηνες που θηλασα δεν επεσε ουτε μια τριχα.....τωρα μαδαω σαν κοτα!!!!χααχααχαχαχαχαχαχ......

θα αλλαξετε σπιτακι?αντε με το καλο γιατι χωρις ασανσερ δε λεει:cry:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαστε κ εμεις! θα της τα δωσω!!!

ναι τα περναμε πισω για 6 μηνες.

τωρα ειμαστε στην διαδικασια εξετασης κ αν βγει οτι συνεχιζει η αλλεργια θα μας το καλυψει για αλλους 6 μηνες μεχρι τον χρονο.

θα παει ο αντρας σου στο τεβε κ να ρωτησει αν το συγκεκριμενο γαλα καλυπτεται, μετα θα πρεπει να βρεις μια γιατρο απο το νοσοκομειο παιδων να σου γραψει μια γνωματευση οτι το παιδι πρεπει να πινει το γαλα αυτο λογω παλινδρομισης(ρωτα τον παιδιατρο μηπως ξερει καποιον να στο γραψει χωρις να κανετε εξετασεις κ ταλαιπωρηθει το παιδι) και να σου γραψει ποσα γαλατα τον μηνα χρειαζεται,εμας μας ειχε γραψει 10 γαλατα τον μηνα, το χαρτι αυτο κ τις αποδειξεις απο το φαρμακειο (να γραφεται πιο γαλα αγορασες) και σε μια κολα χαρτι κολλας τα μπαρκοουτ του γαλακτος και μια φορα τον μηνα πηγαινεις κ περνεις τα λεφτα απο τις παροχες του τεβε. πιο παλια τα καλυπταν ολα, τωρα κανουν μια κρατηση 10%.

το βασικο ειναι να δεις αν το συγκεκριμενο γαλα το καλυπτει το ταμειο.

μακαρι να σας το καλυψει γιατι εινια πολλα τα λεφτα!

φιλακια στο μπιζουδι!!!!!!!

καλε σας ειπα!!!!!! αν την κραταμε απο τα χερακια κανει βηματα!!!!!!!!! 3 μονο μετα κουραζεται!!!!!! το παιδακι μου!!!

χιλια ευχαριστω γιωτακι μου.....αλλα δεν τον βλεπω να ρωταει...παλι εγω θα τα κανω!!!!!!φφφφφφφφφ.....

κανει βηματα το ρανακι μας?????αχ θα τρελλαθωωωωωωωωωω:-P:shock:ζουπηξε την μου!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...