Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

δεν λες τιποτα! ειχα ενα αγχος!

ευχαριστω!!!

εσεις ποτε? δεν θυμαμαι!

εμεις 8/7!!!! αχχχχχχχχχ ειπε λεξουλα???????????? εχει την πιο τελεια φωνουλα του κοσμου να φανταστω????????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμεις 8/7!!!! αχχχχχχχχχ ειπε λεξουλα???????????? εχει την πιο τελεια φωνουλα του κοσμου να φανταστω????????

α κοντευετε εσεις! ναι ναι την πιο τελεια φωνουλα του κοσμου!!! το παραδεχομαι! ειμαι χαζομαμα!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

μαζι γραφαμε! ναι το μωρο μου, λεει διαφορα εδω κ πολυ καιρο αλλα πρωτη φορα συνειδητα! τρελαθηκα εχτες κ ο αντρας μου με δουλευε, μου λεει ονειρευεσαι, τι λες καλε του λεω αφου κοιταγε την πεθερα μου κ την φωναζε!

χεχεχε δε σε πιστευει ο αντρουλης σου ε? σε λιγο που θα τον φωναζει μπαμπα να τον δω..:D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου πως είστε; Εμείς αν εξαιρέσουμε τα δοντάκια που μας ταλαιπωρούν κατά τα άλλα καλα! Πήγα μία βόλτα Λάρισα σήμερα να κοιτάξω για φόρεμα και η αλήθεια είναι πως μου άρεσε ένα στη raxevsky σε μπεζ χρώματα όλο δαντέλα μέχρι το γόνατο και μανίκι 3/4! Σε πολυ καλή τιμή μάλιστα μόνο 100 ?!!! Βέβαια είχε και κάτι ωραία με 400 αλλά μόλις άκουσα τιμή έβαλατα γέλια!!! Πάνε αυτές οι εποχές! Είπα να το πάρω αλλα το medium ήταν μεγάλο και το small μικρό! Οπότε θα περιμένω αφού χάνω κιλά συνέχεια! Μάλλον προς τις 15 Ιουνίου για να είμαι σίγουρη! Μπαίνω και σας γράφω από το κινητό και νευριάζω! Ουφφφφ ο υπολογιστής για να φτιαχτεί θέλει 300? και περιμένω να έρθει το ανταλλακτικό από Αγγλία! Καλεεεεεεεεε σήμερα γίναμε 3 μηνών!!! Μεγάλωσε το παληκάρι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα φιλεναδιτσες μου! Χάθηκα λιγάκι..σας διάβαζα όμως!:wink:

Εμείς είμαστε καλα.σήμερα είμασταν στη μαμά! Αύριο έχουμε πεθερουκλα στο πρόγραμμα !:-()

Τι με χει πιάσει τις τελευταίες μέρες βρε Κορίτσια!! Σαν μια μελαγχολία να το πω..σαν να μου λείπει η εγκυμοσύνη να το πω..σαν κάτι να με τρώει..σήμερα μου ήταν πιο έντονο..είναι ποτ περιμένω κ περίοδο στης 1 Ιουνίου!! Κ ξεκίνησαν τα συμπτώματα !! Πάντως θες δε θες όλο κ σε επηρεάζει..ίσως θυμήθηκα τα παλιά..αχ δε ξέρω θα μου περάσει..αφήστε που όλο θέλω κάτι να τρώω..κ ζαλάδες εντόπισα κ ανακατωσούρες κάνα δύο κ φυσικά όλα αυτά είναι μόνο σύμπτωματα περιόδου γιατί μια φορά κάναμε τρομάρα μας αυτόν τον μήνα κ φυσικά πτοσεχαμε!! Αυτααα...σας γρκινιαξα λιγάκι κ ηρέμησα..μωρέ θα μου περάσει υο ξέρω απλά κάπως μελαγχολίσα!! Μια ερώτηση?? Στα ποσά παιδιά σταματάς να σκέφτεσαι επόμενη εγκυμοσύνη??' όταν θα έρθει εκείνη η ώρα ίσως κ ήδη να ήρθε θα παθω κατάθλιψη!;-(

Αχ αυτές οι ορμόνες!! ΑΧ!!

Φυσικά κ δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης γιατί δεν γίνεται κιόλας μετά τι χρόνο μου είπε η γιατρός..απλά νε αυτά τα λογικά κ καθαρά περιόδου συμπτώματα ( εφόσον δεν κάναμε ελεύθερα ) επηρεάστηκα κ θυμήθηκα τα παλιά.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας αγαπώ πολυυυυυ!! ΣΥΓΝΩΜΗ που δεν θα αναφερθώ στην καθεμία σας..θα υο κάνω όμως μωλης μπω από τον υπολογιστή !!:wink:

Καλό βράδυ σε όλες! Φιλάκια στα αγγελούδάκιΑ σας! (((((())))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!!!!!!!!!!:P

εχθές ο μικρούλης μου πάλι κοιμήθηκε στις 12 παρα , ξυπνησε στις 2 στις 4 κ στις 8! τωρα ακομα κοιμαται! μια χαρα ειναι δεν εχω παραπονο!!!:D

Ιωαννακι ωραιο ακουγεται το φορεμα!!:D 3 μηνων ε????????? καλέ πως περναει ο καιρός?????????????ουφφφφφφφφφ

λενακι μου μαλλον οπως ειπες απο την παλιο κοκκινη ειναι πιστευω που νιωθεις ετσι!!! οσο να πεις ορμονες ειναι αυτες! επηρεαζουν!!:rolleyes:κ εμενα με πιανει παντως ωρες ωρες οταν ειμαι κουρασμενη !!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!!!!!!!!!!:P

εχθές ο μικρούλης μου πάλι κοιμήθηκε στις 12 παρα , ξυπνησε στις 2 στις 4 κ στις 8! τωρα ακομα κοιμαται! μια χαρα ειναι δεν εχω παραπονο!!!:D

Ιωαννακι ωραιο ακουγεται το φορεμα!!:D 3 μηνων ε????????? καλέ πως περναει ο καιρός?????????????ουφφφφφφφφφ

λενακι μου μαλλον οπως ειπες απο την παλιο κοκκινη ειναι πιστευω που νιωθεις ετσι!!! οσο να πεις ορμονες ειναι αυτες! επηρεαζουν!!:rolleyes:κ εμενα με πιανει παντως ωρες ωρες οταν ειμαι κουρασμενη !!!

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις φαγαμε στις 9 κ τωρα παιζει το καλο μου!

εχει πιασει τον γουινι μπουσουλιτσα απο το αυτι! χαχαχαχαχα τι πλακα εχει!

βασω ετσι κ τον πει μπαμπα θα θελει υπογλωσσια ο αντρας μου! μεγαλη αδυναμια!

ελεντισα οι ορμονες καλα βαστουν! παντως αυτο το συζηταγα με τον αντρα μου οτι μου εχει λειψει το πολυ μωρακι κ οτι η μπεμπα μεγαλωνει κ θα γινει παιδακι τωρα κ μου λεει, ολα τα μωρα γινονται παιδακια κ μετα μεγαλωνουν, τι θα γινει ολο μωρα θα κανουμε?????????????????? χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

παντως εγω δεν καταλαβαινω ποτε μου ερχετε κ ποτε μου φευγει η περιοδος!

αναστασακι μου αν εισαι κ εσυ μεσα βαλε φωτο !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου πως είστε; Εμείς αν εξαιρέσουμε τα δοντάκια που μας ταλαιπωρούν κατά τα άλλα καλα! Πήγα μία βόλτα Λάρισα σήμερα να κοιτάξω για φόρεμα και η αλήθεια είναι πως μου άρεσε ένα στη raxevsky σε μπεζ χρώματα όλο δαντέλα μέχρι το γόνατο και μανίκι 3/4! Σε πολυ καλή τιμή μάλιστα μόνο 100 ?!!! Βέβαια είχε και κάτι ωραία με 400 αλλά μόλις άκουσα τιμή έβαλατα γέλια!!! Πάνε αυτές οι εποχές! Είπα να το πάρω αλλα το medium ήταν μεγάλο και το small μικρό! Οπότε θα περιμένω αφού χάνω κιλά συνέχεια! Μάλλον προς τις 15 Ιουνίου για να είμαι σίγουρη! Μπαίνω και σας γράφω από το κινητό και νευριάζω! Ουφφφφ ο υπολογιστής για να φτιαχτεί θέλει 300? και περιμένω να έρθει το ανταλλακτικό από Αγγλία! Καλεεεεεεεεε σήμερα γίναμε 3 μηνών!!! Μεγάλωσε το παληκάρι μου!!!

ιωανναααααααααααααααααα!!! σε ξεχασα καλεεεεεε!

ωραιο το φορεμα θα ειναι, μ'αρεσουν τα raxevsky γενικως, εχει ωραια κομματια κ σιγουρακι οπως λεει κ μια φιλη, δεν υπαρχει περιπτωση να πας κ να μην βρεις κατι! παντως πολυ καλη η τιμη!

χαρουμενα μηνογεννεθλια!!!!!!!!!!!!!!!!1 να χιλιασετε τα χρονια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε αναστασακι τι κουκλος ειναι αυτος?????????? να σου πω μοιαζει του αντρα σου ε? ετοιμαζω προσωπικο αλμπουμ κ θα σου κανω αιτημα φιλιας για να μπορεις να τις δεις. τα μαλλια ειναι τωρα που τα ανοιξες? σου πανε! θυμαμαι μια φωτο που ηταν σκουρα κ σγουρα.

Link to comment
Share on other sites

ρε αναστασακι τι κουκλος ειναι αυτος?????????? να σου πω μοιαζει του αντρα σου ε? ετοιμαζω προσωπικο αλμπουμ κ θα σου κανω αιτημα φιλιας για να μπορεις να τις δεις. τα μαλλια ειναι τωρα που τα ανοιξες? σου πανε! θυμαμαι μια φωτο που ηταν σκουρα κ σγουρα.

σε ευχαριστω γιωτακι!!! ναι το καινουργιο χρωμμα ειναι! σου εβαλα τις πιο προσφατες φωτο!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...