Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Σας γράφω από το κινητό γιατι ο υπολογιστής τα έπαιξε!!! Δεν μπορώ να σας διαβάσω καλα! Ας αρχίσω με τον καιρό! Τα έχω πάρει χοντρά! Δεν μπορω να πάω πουθενά με τον μπέμπη! Ήρθε η Κουμπάρα μου τις προάλλες και μου έδειξε το σταυρό! Αααααχχχχ τέλειος! Θα τον φοράει το παιδάκι μου μία ζωή! Αύριο θα πάμε Βόλο στους παππούδες να καλέσουμε και σε ένα φιλικό μας ζευγάρι! Έχω τόση ανάγκη να βγω από το σπίτι! Θέλω να πάω και για φόρεμα! Αγχώνομαι μήπως δεν βρω! Τι στο καλό; Σε ολόκληρη Λάρισα δεν θα υπάρχει ένα που να μου αρέσει; Ουφφφφ κουράστηκα με το κινητό! Σας φιλώ όλες γλυκά! Να μου ρουφήξετε τα μπουμπουκάκια σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Σας γράφω από το κινητό γιατι ο υπολογιστής τα έπαιξε!!! Δεν μπορώ να σας διαβάσω καλα! Ας αρχίσω με τον καιρό! Τα έχω πάρει χοντρά! Δεν μπορω να πάω πουθενά με τον μπέμπη! Ήρθε η Κουμπάρα μου τις προάλλες και μου έδειξε το σταυρό! Αααααχχχχ τέλειος! Θα τον φοράει το παιδάκι μου μία ζωή! Αύριο θα πάμε Βόλο στους παππούδες να καλέσουμε και σε ένα φιλικό μας ζευγάρι! Έχω τόση ανάγκη να βγω από το σπίτι! Θέλω να πάω και για φόρεμα! Αγχώνομαι μήπως δεν βρω! Τι στο καλό; Σε ολόκληρη Λάρισα δεν θα υπάρχει ένα που να μου αρέσει; Ουφφφφ κουράστηκα με το κινητό! Σας φιλώ όλες γλυκά! Να μου ρουφήξετε τα μπουμπουκάκια σας!

γεια σου ιωαννακι!! ασε ολες στην ιδια κατασταση ειμαστε με το καιρο εξαλλες!!! αφου θα βγεις αυριο μια χαρα υπομονη μεχρι αυριο!!πηρατε κ το σταυρουδακι ε?? πω πω τι ωραια χαιρομαι που σου αρεσε...οσο για το φορεμα που λες η λαρισσα εχει εκπληκτικη αγορα σιγουρα θα βρεισ κατι που να σου αρεσει;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!! τι κανετε????????? εγω σηκωθηκα και αφησα τους αντρες μου να κοιμουντε!!!

εχθες που λετε ο μικρός, ξυπνησε στις 11 το πρωι , μετα κοιμηθηκε στις 14.00 ξυπνησε στις 15.00 και μετα τον κοιμησα κατα τις 21.00! τον αφηνω κοιμαται κανενα 20λεπτο.. κλαιει... ξανα παω τον κοιμιζω .. μετα κανενα τεταρτο τα ιδια...

εγινε αυτο 3- 4 φορες... μετα ξυπνησε και ξανα κοιμηθηκε στις 24.00!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock:

και εννοειτε το βραδυ ξυπνησε μονο 1 φορα και 1 στις 7.30 το πρωι και ακομα κοιμαται!!!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!

τι κανετε κοριτσακια! εμεις καλα η μικρουλα κοιματε την περιμενω οπου να ναι να ξυπνησει.χτες αργησε να μου κοιμηθει μας πηρε 2 η ωρα ισως γιατι κοιμηθηκε αρκετα το μεσημερι !εκτος αν ειχε αγωνια για τα αποτελεσματα της eyrovision και αυτη γιατι μολις τελειωσε ξεραθηκε χεχεχε :P.μου ξυπνησε ομως 1 φορα στις 4 και μετα στις 7. προχτες το βραδυ κοιμηθηκε απο τις 11,30 το βραδυ μεχρι στις 10 το πρωι:shock: τι να πεις:confused:

τωρα περιμενω μια φιλεναδα για καφε ο αντρουλης μου λειπει σε δουλεια.

αναστασακι πολυ καλα σου κοιμηθηκε ο μπομπιρακος ε? ειναι μια μεχρι να κοιμηθει μετα λιωνει στον υπνο.πολυ ωραιο αυτο το αρθρο που αναβασες που λεει για το θηλασμο..η αληθεια ειναι οτι κ μενα ετσι μου λενε οτι μετα τον 6 μηνα δεν προσφερει τπτ στο μωρο,οτι θα πινει πολυ λιγο απο μενα και τετοια...που οπως βλεπω τπτ απο ολα αυτα δεν ισχυει:rolleyes:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Πώς είστε εσέις και τα ζουζουνια σας;

Κλασικα δεν σας εχω διαβασει ακομη, αλλα σε κανενα μισαωρο σβηνω το φαγητο και θα μπορεσω! Περιμενω πεθερα σημερα!!! :shock:

Θελω τι γνωμη και τα φωτα σας για κατι σχετικα με τα κακακια της μικρης γιατι χθες βραδυ προβληματιστηκαμε με τον αντρα μου.

Εχει κοντα 2 βδομαδες που κανει αρκετα νερουλα κακακια (θηλαζουμε αποκλειστικα) και φοβομαστε μην τυχον ειναι διαρροια... Τις πρωτες μερες της ζωης της και μετα το μυκωνιο ηταν ελαφρως πιο σφιχτα και τωρα καπως πιο νερουλα ειδικα την ωρα που βγαινουν! Βγαινουν σα νερακι σχεδον και μετα λιγάκι πηζουν. Και ενα δευτερο ερωτημα σχετικα με το χρωμα τους. Ειναι συνηθως κιτρινοκαφε και τις τελευταιες 2-3 φορες ειναι κιτρινοπρασινα και εχουν και βλεννα. Ρωτησα τη γιατρο για τη βλεννα και ειπε οτι μπορει να ειναι και απο τους κολικους. Εσεις τι εμπειρια εχετε σχετικα με την υφη, τη βλεννα και το χρωμα κατα το θηλασμο;; :|


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Πώς είστε εσέις και τα ζουζουνια σας;

Κλασικα δεν σας εχω διαβασει ακομη, αλλα σε κανενα μισαωρο σβηνω το φαγητο και θα μπορεσω! Περιμενω πεθερα σημερα!!! :shock:

Θελω τι γνωμη και τα φωτα σας για κατι σχετικα με τα κακακια της μικρης γιατι χθες βραδυ προβληματιστηκαμε με τον αντρα μου.

Εχει κοντα 2 βδομαδες που κανει αρκετα νερουλα κακακια (θηλαζουμε αποκλειστικα) και φοβομαστε μην τυχον ειναι διαρροια... Τις πρωτες μερες της ζωης της και μετα το μυκωνιο ηταν ελαφρως πιο σφιχτα και τωρα καπως πιο νερουλα ειδικα την ωρα που βγαινουν! Βγαινουν σα νερακι σχεδον και μετα λιγάκι πηζουν. Και ενα δευτερο ερωτημα σχετικα με το χρωμα τους. Ειναι συνηθως κιτρινοκαφε και τις τελευταιες 2-3 φορες ειναι κιτρινοπρασινα και εχουν και βλεννα. Ρωτησα τη γιατρο για τη βλεννα και ειπε οτι μπορει να ειναι και απο τους κολικους. Εσεις τι εμπειρια εχετε σχετικα με την υφη, τη βλεννα και το χρωμα κατα το θηλασμο;; :|

γεια σου λενακι μου! εμας ετσι ηταν! οχι πως τωρα διαφερουν κ πολυ! μην ανηυχεις!:D:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, Αναστασάκι μου ευχαριστώ πολύ! Πολύ ενθαρρυντικο αυτο!

πολλες φορες που τυχαινε να του αλλαξω pampers εκεινη την ωρα τα εκανε κ ηταν σαν την fanta ενα πραγμα! :tongue::tongue::tongue: χεχεχεχεχε!! ωραια περιγραφη εκανα παλι!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου ρωτησα την κοπελα ποσο παιρνει στο χτενισμα κ μου ειπε γυρω στα 20 ευρω! στο πιστολακι παιρνει 10.


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε? σκατοκαιρος σημερα, παλι μεσα κατσαμε, ολο βροχη κ υγρασια!

εχτες ηρθαν οι γονεις μου στο σπιτι το απογευμα κ το βραδυ ηρθε ο κουμπαρος που μας παντρεψε κ τελικα μας ειπε οτι θα μας βαπτησει την μικρη! ευτυχως γιατι ειχα ενα αγχος οτι δεν θα θελει, γιατι ειναι λιγο ασχετος με τα παιδια κ μονος του (χωρις κοπελα) και φυσικα κανενας δεν αναλαμβανει λογω οικονομικων. μου ειχε πει κ η κολλητη μου να μου την βαπτησει αλλα εχουμε ηδη κουμπαρια, την εχω παντρεψει κ εχω βαπτησει την κορη της, γινοταν να βαπτησει κ εκεινη το δικο μου? τεσπα εχουμε νονο!!!!!!!!!!!!!!!! κ πολυ χαιρομαι!!! εμεις λεμε για την βαπτηση κατα τον σεπτεμβη, ισως 15 πεφτει σαββασο κ στις 14 εχουμε γενεθλια μηπως τα κανουμε ολα μαζι!

ελενη το τελευταιο βαπτηστικο μου αρεσε, πολυ αριστοκρατικο! αντε με το καλο.

ολες καλα εισαστε απο οτι διαβασα!

φιλακια σε ολες κ στα μπουμπουκια σας!

Link to comment
Share on other sites

πολλες φορες που τυχαινε να του αλλαξω pampers εκεινη την ωρα τα εκανε κ ηταν σαν την fanta ενα πραγμα! :tongue::tongue::tongue: χεχεχεχεχε!! ωραια περιγραφη εκανα παλι!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου ρωτησα την κοπελα ποσο παιρνει στο χτενισμα κ μου ειπε γυρω στα 20 ευρω! στο πιστολακι παιρνει 10.

χαχαχαχα πραγματικα σαςν fanta οπως το ειπες!!!

λενακι μην ανησυχεις!

αναστασακι μου καλα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου, επιτελους εμφανιστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας εχω πεθυμησει τοοοοσο πολυ!!!!!!!τι κανουν τα ζουζουνια σας??????????φιληστε τα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον η βαπτιση της μπεμπους εγινε, της ελενας πια!!!!!!!!!!!!!!!ολα ηταν πολυ ωραια, εκλαιγε βεβαια συνεχεια αλλα αυτο το περιμενα, ελπιζω να βγηκε καμια φωτο γελαστη αν και στις τελευταιες φωτογραφιες ειχε αποκοιμηθει στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!αχ παει κι αυτο!!!!!!δεν μπορεσα να το χαρω και πολυ γιατι 3 μερες πριν την βαπτιση μπηκα στο σπιτι μονη μου μαζι με την κορουλα μου και το βρηκα ανω-κατω, ειχαν μπει κλεφτες και μου πηραν οοοοολα τα χρυσαφικα και τον σταυρουδακι που της εκανε δωρο η πεθερα μου για το ονομα της 1.600 ευρω με μπριγιαν, τις βερες μας, την τσαντα μου την luis vuitton, 2 ζευγαρια γυαλια ακριβα, υπολογιζω πανω απο 10.000 αξιζαν τα χρυσα που μου πηραν, ασε την τρομαρα που πηρα οταν αντικρυσα τον χαμο, νομιζα οτι ηταν ακομα μεσα στο σπιτι αλλα δοξα τον Θεο που δεν ειμασταν μεσα!!!!!μονο αυτο σκεφτομαι και ηρεμω........βεβαια τωρα βαλαμε συναγερμο, αλλαξαμε κλειδαρια, βαλαμε χιλιαδυο κλειδαμπαρωματα στις μπαλκονοπορτες, οχι για να μην μας παρουν τιποτα γιατι δεν εχουν και τι αλλο να παρουν αλλα για την ζωη μας φυσικα!!!!!αυτα.....κατα τ'αλλα η ελενα μου μεγαλωνει και μου εχει παρει τα μυαλα τελειως!!!!!!!!!!!δεν εχουμε βγαλει ακομα δοντακι, λεμε μαμ μα μα μαμ, ολο θελει να σηκωνεται ορθια με βοηθεια φυσικα, δεν μπουσουλαμε αλλα εκει που θελουμε να παμε, παμε με χιλιουςδυο ελιγμους......αυτα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!οσες ετοιμαζοσαστε για την βαπτιση, με το καλο!!!!!!!!!σας αγαπω πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...