Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!

ποπακι να σας ζησει και με το ονομα η μπουμπου!!!!

τι ηταν αυτο που παθετε βρε κοριτσακι μου??? πωπωπω!!! καλα που ειστε εσεις καλα! αλλα και αυτα που σας κλεψανε μεγαλης αξιας!! πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ θα φοβομαστε και στα σπιτια μας!! ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!:oops::oops:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!!!!!!

Γεια σου Ποπάκι! Να σας ζήσει το ονοματάκι! Να είναι γερή η νεοφώτιστη! :P Πωπω λαχτάρα με τους ληστές!!! :shock: Χριστουλη μου και Παναγιτσα μου!!! Ευτυχως δεν τους πετυχατε μεσα!!!

Γιωτακι μου με το καλο να βαφτισετε τη ζουζουνα! Με γεια και ο κουμπαρος! ;)

Αναστασάκι, Βασούλα και ολα τα κοριτσακια φιλακια πολλα!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Πώς είστε εσέις και τα ζουζουνια σας;

Κλασικα δεν σας εχω διαβασει ακομη, αλλα σε κανενα μισαωρο σβηνω το φαγητο και θα μπορεσω! Περιμενω πεθερα σημερα!!! :shock:

Θελω τι γνωμη και τα φωτα σας για κατι σχετικα με τα κακακια της μικρης γιατι χθες βραδυ προβληματιστηκαμε με τον αντρα μου.

Εχει κοντα 2 βδομαδες που κανει αρκετα νερουλα κακακια (θηλαζουμε αποκλειστικα) και φοβομαστε μην τυχον ειναι διαρροια... Τις πρωτες μερες της ζωης της και μετα το μυκωνιο ηταν ελαφρως πιο σφιχτα και τωρα καπως πιο νερουλα ειδικα την ωρα που βγαινουν! Βγαινουν σα νερακι σχεδον και μετα λιγάκι πηζουν. Και ενα δευτερο ερωτημα σχετικα με το χρωμα τους. Ειναι συνηθως κιτρινοκαφε και τις τελευταιες 2-3 φορες ειναι κιτρινοπρασινα και εχουν και βλεννα. Ρωτησα τη γιατρο για τη βλεννα και ειπε οτι μπορει να ειναι και απο τους κολικους. Εσεις τι εμπειρια εχετε σχετικα με την υφη, τη βλεννα και το χρωμα κατα το θηλασμο;; :|

Γεια σου πεταλουδιτσα!!Τα κακά του θηλασμού ποικίλουν από μέρα σε μέρα και από παιδί σε παιδί. Μπορεί κάποιες φορές να είναι πράσινα, λιγότερο ή περισσότερο νερουλά. Συνήθως δε μυρίζουν άσχημα.:P


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

00020329.gif

γεια σου αναστασακι!!

hello!!!!!!

Γεια σου πεταλουδιτσα!!Τα κακά του θηλασμού ποικίλουν από μέρα σε μέρα και από παιδί σε παιδί. Μπορεί κάποιες φορές να είναι πράσινα, λιγότερο ή περισσότερο νερουλά. Συνήθως δε μυρίζουν άσχημα.:P

αν δει πρασινα καλυτερα να μιλησει με τον παιδιατρο.. δεν ειναι κατι συνηθισμενο.. εμενα παντως δεν μου εχει τυχει.. συνηθως υπαρχει λογος κ καπου οφειλοντε τα πρασινα κακα..:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

ρε ποπακι τι ηταν αυτο παγαγιτσα μου! ευτυχως που λειπατε, αλλα κριμα για τον σταυρο κ τις βερες. να σας ζησει το κοριτσακι σας! καλοφωτιστο!

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες!

πωπω νυσταζω σε λιγο θα ταισω την μπουμπου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε ξεχασα να σας πω! ειπε γιαγια εχτες μια φορα κ κοιταγε την πεθερα μου στα ματια κ σημερα μου ειπαν (γιατι ελειπα για δουλεια το πρωι) οτι την φωναξε 2-3 φορες κ την κοιταγε! το παιδακι μου!!! τωρα πρεπει να της μαθω το μαμα μπαμπα κ το παππου!:P

Link to comment
Share on other sites

αν δει πρασινα καλυτερα να μιλησει με τον παιδιατρο.. δεν ειναι κατι συνηθισμενο.. εμενα παντως δεν μου εχει τυχει.. συνηθως υπαρχει λογος κ καπου οφειλοντε τα πρασινα κακα..:rolleyes:

Αναστασακι εμενα μου εκανε που και που πρασινα κακακια ,αλλα ηταν απο το ελαφρυ γαλα επρεπε δλδ να επειμενω περισσοτερο σε καθε στηθος ανα θηλασμο.. την μονη φορα που ηταν ανυσηχητικο ηταν οταν μου εκανε συνεχομενα πρασινα με βλεννες αλλα ειχε βροχιολιτιδα ηταν αρωστουλα το ξεραμε.ενοειτε οτι για οτιδηποτε μας ανυσηχει μιλαμε με παιδιατρο;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλε ξεχασα να σας πω! ειπε γιαγια εχτες μια φορα κ κοιταγε την πεθερα μου στα ματια κ σημερα μου ειπαν (γιατι ελειπα για δουλεια το πρωι) οτι την φωναξε 2-3 φορες κ την κοιταγε! το παιδακι μου!!! τωρα πρεπει να της μαθω το μαμα μπαμπα κ το παππου!:P

γεια σου γιωτακι...πω πω πω αρχισατε να μιλατε!!!! αχ ποσο ανυπομονω και γω για αυτη την μερα:D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Αναστασακι εμενα μου εκανε που και που πρασινα κακακια ,αλλα ηταν απο το ελαφρυ γαλα επρεπε δλδ να επειμενω περισσοτερο σε καθε στηθος ανα θηλασμο.. την μονη φορα που ηταν ανυσηχητικο ηταν οταν μου εκανε συνεχομενα πρασινα με βλεννες αλλα ειχε βροχιολιτιδα ηταν αρωστουλα το ξεραμε.ενοειτε οτι για οτιδηποτε μας ανυσηχει μιλαμε με παιδιατρο;)

γεια σου βασω! τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου γιωτακι...πω πω πω αρχισατε να μιλατε!!!! αχ ποσο ανυπομονω και γω για αυτη την μερα:D

μαζι γραφαμε! ναι το μωρο μου, λεει διαφορα εδω κ πολυ καιρο αλλα πρωτη φορα συνειδητα! τρελαθηκα εχτες κ ο αντρας μου με δουλευε, μου λεει ονειρευεσαι, τι λες καλε του λεω αφου κοιταγε την πεθερα μου κ την φωναζε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...