Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημεραααααα φιλεναδιτσες μουυυ!

τι καιρος παλι ε!~ουφφφ!

να δειτε που την βαφτιση με βροχη θα την κανουμε:rolleyes:

Ρανιουκο μουυυυυυ τι κανετε?το μπιζουδακι?

Πεταλουδιτσα μου τι κανει το κοριτσακι σου..αχ αυτοι οι κολικοι αργουν να ηρεμισουν..θελει υπομονη η μανουλα κ κουραγιο το μωρακι μωρε!φφφφφ:(

Αναστασακι μου εμεισ τα ειπαμε κ χθεσ;)τι κανει το ζουζουνακι;)

Βασουλα θα μετακομισετε ε~σε πιον ορφο μενεισ?εγω στον δευτερο κ μεισ χωρησ ασανσερ..τα φοβαμαιιι:shock:εχψ κλειστοφοβια:tongue:

Γιωτακι μουυ κανει βηματακια το ρανακι μας?αχ μωρε!πσοσ γηργορα μεγαλωνουν..τα κοριτσακια ειναι κ πιο τσαχπινικα ωριμαζουν γρηγοροτερα:tongue:εμενα στεκεται πολυ καλα..αν το βαλω πανω στο τραπεικ τον κραταω πολυ ελαφρα παταει γερα... ενα δυο βηματακια μου εχει κανει:tongue:χθες μου εκανε κατι που κριμα να μην το εχω σεββιντεο..που λετε οταν τον πηγαινω για μπανιο με το που του βγαζω τα ρουχαλακια τον παω στο καθρευτη κ βλεπει τον εαυτο του κ χαμογελαει κ του κανω κουκου τσα..αυτο το κανω εδω κ καιρο κ εδω κ λιγεσ μερε σμε το που τον παω στον καθρευτη κ αρχισω κουκουυυυ μετα απο λιγο μου κανει τααα κατι τετια ταα ταα ντααα αχχχχχχ στην αρχη λεω μου φανηκε αλα μερα με τη μερα κοριτσια το κανει παντα..χθες ομως το εκανε συνεχωμενα μετα παο μενα 5 φορες κ στο τελος δεν αντεξα με πιασαν τα γελια κ με κοιταει μεστα ματια κ χαχανιζι κ αυτος..δεν σταματουσε γελουσα εγω γελουσε κ αυτος με φωνουλα..αχχχχχ ξετρελαθηκααα...ηθελεα να τους παρω ολους να τους το πω:tongue:κ σημερα μου ξεκινησε το μπα μπα μπα!ο μπαμπας φυσικα χαρηκε παρα πολυ!παντως τα παιδακια ξεκινανε με το μπαμπα παντα μετα ερχεται το μαμα το οπιο το ενουουν γιατι τωρα ειναι απλα μπα- μπα -μπα χωρης να σημαινει κατι;);)

αυταααα!:tongue:

ματινακιιιιιιιιιιιι,ποπακιιιιιιιι ,νατασακιιιιιιιιι ΡΑΝΙΟΥΚΟΟ ΦΩΝΑΖΩ Κ ΓΩ ΜΠΑς Κ ΜΑς ΑΚΟΥΣΟΥΝ:tongue:ΣΑς ΠΕΘΥΜΗΣΑΜΕΕΕΕΕ;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!!!

αναστασακι σαπισαμε στη βροχη ε? αστα να πανε ..περασαμε δυσκολο χειμωνα φετος ειπαμε να ερθει η ανοιξη να βγαινουμε βολτουλες και μας εφαγε η κλεισουρα!σημερα λεγαμε για βολτα που δεν δουλευει ο αντρας μου ,το σαββατο το περιμενω πως και πως αλλα με τετοια βροχη που να πας:(

ρανακι μαδας και συ ε? ειναι γενικο το κακο βλεπω ολες λιγο πολυ μας πεφτουν τα μαλλια..ελπιζω να μας μεινει καμια τριχα στο κεφαλι μεχρι τη βαφτιση:confused: ναι σκεφτομαι να μετακομισω συντομα:D

ελενιτσα καταρχας πολυ ωραια ακουγοντε αυτα που εγραψες για την βαφτιση! πρεπει να κανες πολυ καλη επιλογη ε? και δεν το συζητω και η τιμη που σας εκαναν ακουγεται σουπερ!!! τρομερη εκπτωση μαλλον εχουν πεσει πολυ οι τιμες βλεπω. μενω στο πρωτο αλλα ειναι ψηλα εχει δλδ πολλα σκαλια γιατι εχουμε μονο 2 οροφους στην οικοδομη.δεν ξερω εγω πολυ δυσκολευομαι χωρις ασανσερ...σαν να μου κοβουν τα ποδια κ δεν μπορω να βγαινω με το μωρο μονη για ψωνια και τετοια σκεφτομαι το κουβαλημα το ανεβα κατεβα.εσυ πως την παλευεις?:shock:...


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!!!

αναστασακι σαπισαμε στη βροχη ε? αστα να πανε ..περασαμε δυσκολο χειμωνα φετος ειπαμε να ερθει η ανοιξη να βγαινουμε βολτουλες και μας εφαγε η κλεισουρα!σημερα λεγαμε για βολτα που δεν δουλευει ο αντρας μου ,το σαββατο το περιμενω πως και πως αλλα με τετοια βροχη που να πας:(

ρανακι μαδας και συ ε? ειναι γενικο το κακο βλεπω ολες λιγο πολυ μας πεφτουν τα μαλλια..ελπιζω να μας μεινει καμια τριχα στο κεφαλι μεχρι τη βαφτιση:confused: ναι σκεφτομαι να μετακομισω συντομα:D

ελενιτσα καταρχας πολυ ωραια ακουγοντε αυτα που εγραψες για την βαφτιση! πρεπει να κανες πολυ καλη επιλογη ε? και δεν το συζητω και η τιμη που σας εκαναν ακουγεται σουπερ!!! τρομερη εκπτωση μαλλον εχουν πεσει πολυ οι τιμες βλεπω. μενω στο πρωτο αλλα ειναι ψηλα εχει δλδ πολλα σκαλια γιατι εχουμε μονο 2 οροφους στην οικοδομη.δεν ξερω εγω πολυ δυσκολευομαι χωρις ασανσερ...σαν να μου κοβουν τα ποδια κ δεν μπορω να βγαινω με το μωρο μονη για ψωνια και τετοια σκεφτομαι το κουβαλημα το ανεβα κατεβα.εσυ πως την παλευεις?:shock:...

Βασουλα μου ευχαριστω πολυ!οντως εχουν πεσει πολυ οι τιμες!στα περισοτερα κατστηματα με παιδικα ρουχαλακια απο εξω γραφει βαφτιστικα πακετα με 200 -250 μια χαρα ειναι!εμενα ηταν απο 280 το πηρα 300 γιατι ειχαν μια διαφορα στη τιμη τα παπουτσια που επελεξα;)

ενω μου αρεσε παρα πολυ αυο που διαλεξα μου εμεινε κ ενα αλο στο μυαλο κ το σκεφτομα μηπως να το αλλαξω,.:rolleyes:το εβγαλα φωτο θα σας το δειξω να μου πειτε γνωμες!το αλο που μαρεσε επισης στην ιδι αιμη ειναι λευκο παντελονι λευκο πουκαμισο λευκο πανωφορι κ απο πανω παλι ενα αλο πανωφορι σιελ κ σιελ φουλαρι στο λαιμο!αχ εσεις τι λετε!το δευετρο ειναι πιο καλοκαιρινο αλα κ το πρωτο μαρεσει πολυ!ουφφ!

ΧΘΕς το ειδειξα κ στο Αναστασακι;)Αναστασακι μου οντως θα ειναι πολυ ζεστο αλα κοριτσια δεν εχω δει κοντομανιακ βαφτιστικα κοστουμια...γιατι αραγε:rolleyes:ολα εχουν ενα σωρο ρουχα το σετακι!τι να κανω το σκεφτομαι!:rolleyes:

οσο για τις σκαλες Βασω μου τις συνηθισα!το καλο ειναι οτι ο μιχαλακης ανεβοκατεβαινει πια μονος κ εγω κραταω το μωρο..αν εχω ψωνια βεβαια δυσκολα!η θα ανεβω πανω να βαλω το μωρο στο καρεκλακι κ τρεχωντασ ξανακαταιβαινω να τα παρω η αποφευγω να κανω πολα ψωνια οταν ειμαι μονη;)

το κοριτσακι σου τι κανει/?;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

P1030357MIKRESMIKRES.JPGκ αυτο μου αρεσε πολυ τωρα που το βλεπω στη σελιδα τους!;)

Βασουλα μου δεσ την σελιδα τους κ συ θεσσαλονικα εισαι...ειναι κοντα στην ηλιουπολη κ εχει καλεσ τιμεσ κ απο εξυπηρετηση πολυ καλη!;)

���������� ����� & ���� ��� �����������


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε τι εκανα την ξαναπηρα τηλεφωνο κ της ειπα για το αλο σχεδι που μου αρεσε..(παρεπιπτοντως πολυ ευγενικη κ προθυμη να βοηθησει)κ μου λεει δευετρα θα φερει κ διαφορα αλα σχεδια με burberry κ μου λεει αν θελω παω τα βλεπω κ το αλλαζω δνε υπαρχει κανενα προβλημα!οποτε κοριτσια ισως να το αλλαξω κ να διλαξεω κατι σε λινο!αυταααα!οτι να ναι ειμαι!δεν πειραζει ομως εχω χρονο ακομα μπροστα μου να παρω αποφασεις:tongue:

μαρεσει που μιλαω μονη τοσην ωρα..αλα υατο δνε εχει καμια σημασιαααααα:tongue:χαχαχχα

αυτααααααα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ λενακι μου μου αρεσε κ το λευκο σετακι!!!!! πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

καλημερα βασουλα!! ασε πολυ χαλια καιρος! οπως το ειπες! μας εφαγε η κλεισουρα!!!:evil:

εμενα κοριτσια μ'αρεσουν παντως και αυτα που δεν ειναι κουστουμακι! πιο πρακτικα αλλα εξισου καλα!;);)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε τι εκανα την ξαναπηρα τηλεφωνο κ της ειπα για το αλο σχεδι που μου αρεσε..(παρεπιπτοντως πολυ ευγενικη κ προθυμη να βοηθησει)κ μου λεει δευετρα θα φερει κ διαφορα αλα σχεδια με burberry κ μου λεει αν θελω παω τα βλεπω κ το αλλαζω δνε υπαρχει κανενα προβλημα!οποτε κοριτσια ισως να το αλλαξω κ να διλαξεω κατι σε λινο!αυταααα!οτι να ναι ειμαι!δεν πειραζει ομως εχω χρονο ακομα μπροστα μου να παρω αποφασεις:tongue:

μαρεσει που μιλαω μονη τοσην ωρα..αλα υατο δνε εχει καμια σημασιαααααα:tongue:χαχαχχα

αυτααααααα!

χαχααχααχαχ!! καλα εκανες! αυτα ο κουμπαρος δεν τα παιρνει???:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ λενακι μου μου αρεσε κ το λευκο σετακι!!!!! πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

καλημερα βασουλα!! ασε πολυ χαλια καιρος! οπως το ειπες! μας εφαγε η κλεισουρα!!!:evil:

εμενα κοριτσια μ'αρεσουν παντως και αυτα που δεν ειναι κουστουμακι! πιο πρακτικα αλλα εξισου καλα!;);)

χαχααχααχαχ!! καλα εκανες! αυτα ο κουμπαρος δεν τα παιρνει???:rolleyes:

xaaxaxxaχαχαχχα ειδεις Αναστασακι μου δεν ειμαι καθολου αναποφασιστηοπως σου ειπα:tongue::D:D

ναι η κουμπαρα τα παιρνει απλα επειδη μενει μακρι αυτη κ εχει εξτασεισ τοανελαβα εγω η αναποφασιστη καταλαβεσ!σαρεσε κ το λευκο ε~αχ το σκεφτομαι πλυ αναστασκαι μου αλονθα το αλλαξω!κοιτα κ αυτο..μαρεσε επισησ πολυ!;)

P1030357MIKRES.JPG (JPEG εικόνα, 768x1024 εικονοστοιχεία) - Σε κλίμακα (86%)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xaaxaxxaχαχαχχα ειδεις Αναστασακι μου δεν ειμαι καθολου αναποφασιστηοπως σου ειπα:tongue::D:D

ναι η κουμπαρα τα παιρνει απλα επειδη μενει μακρι αυτη κ εχει εξτασεισ τοανελαβα εγω η αναποφασιστη καταλαβεσ!σαρεσε κ το λευκο ε~αχ το σκεφτομαι πλυ αναστασκαι μου αλονθα το αλλαξω!κοιτα κ αυτο..μαρεσε επισησ πολυ!;)

P1030357MIKRES.JPG (JPEG εικόνα, 768x1024 εικονοστοιχεία) - Σε κλίμακα (86%)

εγω ψηφιζω λευκο!!!!! δαγκωτο!!:D

μακαρι ο κουμπαρος να διαλεξει κατι λευκο! αυτο που του ειπα μονο ειναι, να μην παρει βαρια ρουχα!! οσο πιο αναλαφρα γινεται! θελω να μπορεσε να τα ξανα βαλει! τι να τα κανω μες στην ντουλαπα??:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ψηφιζω λευκο!!!!! δαγκωτο!!:D

μακαρι ο κουμπαρος να διαλεξει κατι λευκο! αυτο που του ειπα μονο ειναι, να μην παρει βαρια ρουχα!! οσο πιο αναλαφρα γινεται! θελω να μπορεσε να τα ξανα βαλει! τι να τα κανω μες στην ντουλαπα??:rolleyes:

to λευκο λες ε αναστασακι μου:Dλοιπον δευτερα παω ξανα κ μαλον θα το αλλαξω!ναι ειναι καλο να παρουμε κατι που θα μπορεσει να το ξαναβαλει!;)

παω να φτιαξω καφεδακι να πιουμε με μαμα κ γιαγια ..ηρθα απο τη μαμα!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

to λευκο λες ε αναστασακι μου:Dλοιπον δευτερα παω ξανα κ μαλον θα το αλλαξω!ναι ειναι καλο να παρουμε κατι που θα μπορεσει να το ξαναβαλει!;)

παω να φτιαξω καφεδακι να πιουμε με μαμα κ γιαγια ..ηρθα απο τη μαμα!;)

οκ λενακι μου! κ εεμενα μολις ξυπνησε ο μικρος! 1 ωριτσα κοιμηθηκε!! παλι καλα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε τι εκανα την ξαναπηρα τηλεφωνο κ της ειπα για το αλο σχεδι που μου αρεσε..(παρεπιπτοντως πολυ ευγενικη κ προθυμη να βοηθησει)κ μου λεει δευετρα θα φερει κ διαφορα αλα σχεδια με burberry κ μου λεει αν θελω παω τα βλεπω κ το αλλαζω δνε υπαρχει κανενα προβλημα!οποτε κοριτσια ισως να το αλλαξω κ να διλαξεω κατι σε λινο!αυταααα!οτι να ναι ειμαι!δεν πειραζει ομως εχω χρονο ακομα μπροστα μου να παρω αποφασεις:tongue:

μαρεσει που μιλαω μονη τοσην ωρα..αλα υατο δνε εχει καμια σημασιαααααα:tongue:χαχαχχα

αυτααααααα![/quote

τι να μην μπερδευτεις βρε ελενιτσα εδω μπερδευτηκαμε εμεις που τα βλεπουμε !!! εμενα ολα μου αρεσουν πραγματικα καθε ενα εχει την χαρη του!!ειναι τελεια! απλα τωρα κοιτα να διαλεξεις κατι που να σε βολεψει και για ποιο μετα να το φορεσει ο μικρος σου οπως ειπε κ η αναστασια;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...