Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εμείς δηλαδή εγώ είμαι λίγο καλύτερα! Πήγα στον αλλεργιολόγο που σας έλεγα και μου είπε πως κάτι προκάλεσε αρχικά τα εξανθήματα αλλά το επιβαρύνω εγώ με το άγχος μου! Τεσπά κάνω μία θεραπεία τώρα, έκανα και αιματολογικές οι οποίες βγαίνουν το απόγευμα! Μακάρι να βγούνε καλές! Εν τω μεταξύ σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου κι έχω τραπέζι το βράδυ! Οχι σημαντικά πράγματα θα έρθει ο κουνιάδος μου με τη συνυφάδα μου και τη μικρή και η αδερφούλα μου με τον άντρα της! Μεταξύ μας θα είμαστε! Και αύριο το πρωί θαλσσίτσα εκεί που είναι η μανούλα μου! Θα πάω να τους δω λίγο γιατί αύριο έχει γενέθλεια και ο ανηψιός μου! Ουφ σας ζάλισα πρωινιάτικα καλέ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εμείς δηλαδή εγώ είμαι λίγο καλύτερα! Πήγα στον αλλεργιολόγο που σας έλεγα και μου είπε πως κάτι προκάλεσε αρχικά τα εξανθήματα αλλά το επιβαρύνω εγώ με το άγχος μου! Τεσπά κάνω μία θεραπεία τώρα, έκανα και αιματολογικές οι οποίες βγαίνουν το απόγευμα! Μακάρι να βγούνε καλές! Εν τω μεταξύ σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου κι έχω τραπέζι το βράδυ! Οχι σημαντικά πράγματα θα έρθει ο κουνιάδος μου με τη συνυφάδα μου και τη μικρή και η αδερφούλα μου με τον άντρα της! Μεταξύ μας θα είμαστε! Και αύριο το πρωί θαλσσίτσα εκεί που είναι η μανούλα μου! Θα πάω να τους δω λίγο γιατί αύριο έχει γενέθλεια και ο ανηψιός μου! Ουφ σας ζάλισα πρωινιάτικα καλέ!

καλημερα κοριτσια!

ιωαννα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! εμενα γιορταζει ο αδελφος μου!

καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις!

εγω ειμαι λιγο καλυτερα ψυχολογικα, ημουν χαλια λογω μαγαζιου κ διαφορα αλλα, μιλησαμε λιγο με τον αντρα μου κ ειμαι λιγο καλυτερα.

πηρα φορεμα για την βαπτηση, ειναι σομον εχει 2 υφασματα ενα εφαρμοστο απο μεσα κ ενα πιο ριχτο απ εξω δαντελα, μεχρι το γονατο της celestino. πολυ ωραιο. παπουτσι θα βαλω του γαμου μου.

αυτα! τι κανετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου! Επιτελους μπηκα! Τρεχω και δεν φτανω....χθες ηρθα απο την δουλεια στις 11 παρα το βραδυ...μιλαμε τα νευρα μου τσαταλια! Και οχι γιατι καθυστερησαμε τοσο αλλα γιατι δεν κλεινανε τις πορτες και εμπαινε ο κοσμος μεχρι τις 10 παρα για να ψωνισει! Μεχρι να κανουμε καθαριοτητα πηγε 10 και μιση και μεχρι να φυγουμε 11 παρα....ουφφφφ...και τα κοριτσια ειπαν χθες οτι τοσο αργα δεν εχουν τελειωσει ποτε! Τι να πω? Ειδικα αυτος ο διευθυντης που ηταν χθες φευγει και για Αθηνα και δεν τον συμφερει να αφηνει τις πορτες ανοιχτες μεχρι τοσο αργα...εν παση περιπτωση μια φορα ηταν και ελπιζω να μην ξαναγινει...την κουραση αρχισα να την κουμανταρω...συνηθισα μαλλον! Απο την εβδομαδα που ερχεται θα ειμαι και πρωινα οποτε θα χαλαρωσω λιγακι γιατι το βραδυνο ειναι σκοτωμα! Θα γλιτωνω και την καθαριοτητα! Μονο το ωραριο 1-5 ειναι παλι βαρβαρο γιατι δεν εχει πολυ κοσμο και αναγκστικα κανεις και αλλες δουλειες! Το 8-12 ειναι το καλυτερο γιατι πας νωρις, ειναι ολα ετοιμα απο το βραδυ και δεν εχεις τιποτα αλλο εκτος απο το ποστο σου...ουφφφφ...αυτα!

Σε λιγο περιμενω την μανουλα μου να ερθει για να κανω κατι τελευταιες δουλιτσες...θα πλυνω την μπροστινη βεραντα και το βραδυ θα στολισουμε για αυριο να ειναι ετοιμα για τις φωτο! Πηραμε και τα βαφτιστικα...ειναι μουρλια και μας εχει στολισει και πολυ ωραια λαμπαδα και βαλιτσα! Θα προσπαθησω να βγαλω φωτο και να σας αναβεσαω να δειτε! Δεν σας εχω καλοδιαβασει....ελπιζω να προλαβω μεχρι να ερθει η μαμα μου!

Εχω και ενα ευχαριστο που θα σας το πω μισο βεβαια....καποια απο την παλια παρεα μας που δεν μπαινει πια ειναι εγκυουλα! Προσπαθουσε πολυ καιρο και τελικα εμεινε εγκυος! Θα μπει να σας το πει η ιδια δεν θελω να σας το ανακοινωσω εγω....δεν εχω μιλησει ακομα μαζι της στο τηλ. δεν εχω προλαβει οποτε οταν μιλησω θα της πω να μπει να σας το πει....σιγουρα θελει να το ανακοινωσει απλα περιμενει και την 2η χοριακη για να δει οτι ολα πανε καλα και μετα μαλλον θα το ανακοινωσει και σε σας!!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη παντως που τα καταφερανε γιατι ειχε κανει προσπαθειες εξωσωματικης 2 αν δεν κανω λαθος αποτυχημενες....λεπτομεριες δεν ξερω βεβαια αν εκανε παλι εξωσωματικη αλλα απο την τελευταια συζητηση που ειχαμε μου ειχε πει οτι κουραστηκε να κανει και δεν θα ξανακανει...αυτα!

Παω και επανερχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!

εγω ειμαι λιγο καλυτερα ψυχολογικα, ημουν χαλια λογω μαγαζιου κ διαφορα αλλα, μιλησαμε λιγο με τον αντρα μου κ ειμαι λιγο καλυτερα.

πηρα φορεμα για την βαπτηση, ειναι σομον εχει 2 υφασματα ενα εφαρμοστο απο μεσα κ ενα πιο ριχτο απ εξω δαντελα, μεχρι το γονατο της celestino. πολυ ωραιο. παπουτσι θα βαλω του γαμου μου.

αυτα! τι κανετε εσεις?

Καλημερα Γιωτουλα μου!

Πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα ψυχολογικα...ετσι να ανεβαινουμε λιγακι γιατι δεν καταφερνουμε και τιποτα με τοσο αγχος!

Μεγεια και το φορεμα σου! Πολυ ωραιο ακουγεται να μας το ανεβασεις να το δουμε...με το καλο η βαφτιση σας κουκλιτσα μου! Κι εγω ηθελα να παρω ενα φορεμα για να το συνδιασω με τα παπουτσια του γαμου αλλα τελικα δεν πηρα και δεν θα τα φορεσω...δεν τα εχω ξαναφορεσει ποτε και ειναι τοσο ομορφα....τεσπα!

Φιλακια στην μπουμπουδενια σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εμείς δηλαδή εγώ είμαι λίγο καλύτερα! Πήγα στον αλλεργιολόγο που σας έλεγα και μου είπε πως κάτι προκάλεσε αρχικά τα εξανθήματα αλλά το επιβαρύνω εγώ με το άγχος μου! Τεσπά κάνω μία θεραπεία τώρα, έκανα και αιματολογικές οι οποίες βγαίνουν το απόγευμα! Μακάρι να βγούνε καλές! Εν τω μεταξύ σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου κι έχω τραπέζι το βράδυ! Οχι σημαντικά πράγματα θα έρθει ο κουνιάδος μου με τη συνυφάδα μου και τη μικρή και η αδερφούλα μου με τον άντρα της! Μεταξύ μας θα είμαστε! Και αύριο το πρωί θαλσσίτσα εκεί που είναι η μανούλα μου! Θα πάω να τους δω λίγο γιατί αύριο έχει γενέθλεια και ο ανηψιός μου! Ουφ σας ζάλισα πρωινιάτικα καλέ!

Καλημερα Ιωαννα μου! Αν και καθυστερημενα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Καλη αρχη στην θεραπεια σου και περαστικα ρε μαναρι...ταλαιπωρεισαι ρε γαμωτο μου καλοκαιριατικο! Καλα αποτελεσματα και απο τις εξετασεις να εχεις!

Να τα εκατοστησει και ο ανηψιος σου καλε!!!! Μπανακι σημερα ε? Καλα να περασετε μαναρακι μου...κανε μια βουτια και για μενα γιατι την θαλασσα θα την βλεπω με το κυαλι μαλλον λογω δουλειας...ουφφφφ!!!!!

Φιλακια πολλα στον Λευτερακο μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακι τι μου κανετε?

εμεις ολα καλα! μολις κοιμησα την μικρη μου και υα αρχισω τωρα σιγα σιγα να πλενω και να ετοιμαζω τα πραγματακια μας για τις διακοπες! σαββατο φευγουμε πρωι πρωι!!!

χαρηκα τωρα γιατι πηρα τηλ στο ικα περιμενα κατι καθυστερουμενα λεφτα απο περσι τον ιουλιο που ειχα κανει ενσταση,λογο επαπειλουμενης εγκυμοσυνης που ειχα,κ δεν περιμενα να τα παρω ποτε, αλλα μου ειπανε οτι βγηκε δεκτη η αποφαση επιτελους και θα τα βαλουν σε καμια βδομαδουλα !!!γιουπιιιι οποτε θα παμε ποιο ανετα τωρα!!!!!

Καλημερα Βασουλα μου! Ετοιμαζεσαι για τις διακοπουλες σας ε? Αχ τι ωραια...αντε με το καλο να πατε και καλη επιστροφη να εχετε!

Μια χαρα σας εκατσε που βγηκε δεχτη η αποφαση για τα λεφτα...θα κανετε πιο ανετα τις διακοπουλες σας τελεια!!!!!!!

Δωσε πολλα πολλα φιλια στην μαγουλιτσα μας! Και καλα να περασετε ματια μου....δεν νομιζω να ξαναμπω για σημερα οποτε ας σου ευχηθω απο τωρα! Καντε και καμια βουτια για μας ναι? Φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπεραααα:P

τι κανετε?

εμεις καλαα~ειμαι τοσο ενθουσιασμενη τωρα με τον μικρο!ακουστε τι εκανε?του φωναζω εγω ελα ελα ελα κ στο καπακι μου φωναζει κ αυτος εα εα εα κανονικα ε!κ οχι μια φορα..του το λεω συνεχεια κ απανταει..επισης τελευταια λεει μια λεξη,,κακοοοο!κ μετα το ελα ελα για να καταλαβω αν κανονικα το λεει η απλα ετυχε του λεω κακοοοο κακοοο κ μου απανταει κ αυτος κακοοο κακοοο κ μετα ελα ελα κ το ιδο κ αυτος!εχουμε ξετρελαθει τωρα με την μαμα το κατεγραψα κ σε βιντεο!αχ κοριτσια καταλαβαινει κ λεει λεξουλες θα τρελαθωω!!:P:p:p

που λετε τελικα χθεσ δουλευε ο αντρας μου αλα πριν φυγει για δουλεια μας εβγαλε μια βολτιτσα:D

το βραδυ τους εβγαλα κ γω βολτα στο παρκο κ περασαμε ομορφα!ηρθε κ η κουμπαρα μου μαζι;)

σημερα απο το πρωι ημουν στον οαεδ εβγαλα καρτα ανεργιας κ εφτιαξα τα χαρτια για να παει παιδικο ο μιχαλακης !;)ειχε τοσοοο κοσμοοοοο χαμος!

τα μωρα τα ειχα στη μαμα οποτε ηρθα κ γω απο δω;)

Ματινακι μουυυυυυυυυ ειναι απο την κουραση αγαπουλα μου ει,αι σιγουρη!εχει κουραστει κ πιεστει λιγακι γιαυτο!καλο ειναι να κλαιμε που κ που ξεσπαμε ετσι κ νιωθουμε καλυτερα!κλαψε να βγει ολη η αρνητικη ενεργεια απο μεσα σου κ σιγουρα σε λιγες μερες που θα σινηθισεις στα καινουρια δεδομενα θα εισαι καλυτερα!σε καταλαβαινωωωω ξερω πως νιωθεις που αφηνεις κ το μωρο κ σου λεειπει !ουφφ τι να κανει΅ς~!ετσι οπως γιναμε ουτε να απολαυσουμε τα παιδακια μας δε μπορουμε για ενα χρονικο διαστημα κ μετα επιστρεφουμε στ η δουλεα δε λεω αλα τοσο μικρουλικα θα επρεπε το κρατος να εξασφαλισει την καθε μανουλα κ να μπορει να ειναι διπλα στα παιδια της χωρης να τους στερει το φαγητο τους:(:(

παω να φτιαξω χαλβα σοκολατενιο..θα ερθουν τα πεθερικα σημερα απο εδω στη μαμα για να δουν κ την γιαγια μετα τον θανατο του παππου !

αυτααααααα!παωωωωωωω!φιλακια πολλααααα!

Καλημερα Λενιω μου...!!!!

Αχ θα τρελαθω λεει λογακια ο Αλεξακος μας μωρε? Αχ μωρε το παιδακι μας το καλο....εκανες και τα χαρτια για να παει ο Μιχαλακης παιδικο ε? Μεγαλωσε μωρε το ζουζουνι...να τους δωσεις πολλα πολλα ρουφηχτα φιλακια!

Εγω καλυτερα ειμαι απο θεμα κουρασης τελικα αρχισα να συνηθιζω στο βαρβαρο βραδινο ωραριο...τωρα που θα κανω και αλλες βαρδιες θα ειμαι πιο καλα....σε φιλω γλυκα Λενιω μου!

Link to comment
Share on other sites

αα δε σας ειπα! σημερα αντι για χορτοσουπα του εδωσα αβοκαντο!! με λιγο λαδακι και λιγο λεμονακι και του αρεσε! εφαγε σχεδον το μισο!:P:p:p πολύ χαρηκα γιατι ειναι πολυ θρεπτικο!!!

Καλημερα Αναστασακι μου!!!!!

Πολυ ωραιο και θρεπτικο το αβοκαντο....το ειχα ξεχασει καλε...θα του βαλω κι εγω αλα στην φρουτοκρεμα! Κανονικα θα επρεπε να ειχε ξεκινησει και αυγο ο δικος μου και γιαουρτακι αλλα δεν του εχω δωσει ακομα....απο βδομαδα θα του τα ξεκινησω και τα 2....για να δουμε θα του αρεσουν?????

Δωσε φιλακια πολλα στον Θανασακο μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθε η μαμα! Παω για να ξεκινησουμε γιατι δεν εχω και απεριοριστο χρονο...το απογευμα παω παλι για δουλεια! Τελικα ρεπο πηρα την πεμπτη γιατι παρασκευη και σαββατο δεν δινουν λογω πολυ δουλειας!

Σε οσες δεν αναφερθηκα ζητω συγνωμη...δεν εχω πολυ χρονο! Σας αγαπω ολες παρα πολυ και δεν σας ξεχνω...απλα πλεον ο χρονος μου ειναι περιορισμενος!

Φιλακια πολλα! Αν βρω χρονο θα μπω να σας ανεβασω φωτο με τα βαφτιστικα και τις μπομπονιερες μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα φιλεναδιτσες μου καλές!!

Τι κάνετε?

Εμείς καλα!Ήρθαμε από την μαμά !! Ο Αλεξάκης μου κοιμηθηκε κ ο μιχαλάκηΣ αποκοιμήθηκε κ αυτός !:wink:

Κάθε απόγευμα εκεί γύρω στης 8 τους βγάζω η στο πάρκο η στην εκκλησία μας που είναι πολύ όμορφα κ δροσερά! Ανάβουμε κ κεράκια κ περνάμε την ώρα,μας εκεί με την κουμπάρα μου κ θα κοπέλα που γνώρισα στο πάρκο! Το έχουμε κάνει καθημερινή συνήθεια πια!:wink: παρόλο που κουράζομαι με ευχαριστεί πολύ ταυτόχρονα γιατί τα βλέπω που περνάνε καλα.ο μιχαλάκηΣ με τα,ξαδέρφακια του κ ο μικρούλης στη κούνια που τόσο του αρέσει.επίσης τρελαίνεται για βόλτες με το καρότσι!

Ένα αλο που μου κάνει τελευταία κ λιώνωωωωωωω..είναι όταν τον παίρνω αγκαλιά γέρνει το κεφαλάκι του να νε κοιτάξει μέσα στα,μάτια κ μου,σκάει ένα τεράστιο χαμόγελο! Με χει τρελάνει κορίτσια? Όταν το κάνει αυτό αισθάνομαι πολύ ευτυχισμένη!! Είναι τόσο γλυκούλης!

Αυτά από την κουκουβάγια μάνα!:wink:))

Ματινουλι μουυυ με το ΚάΛο η βάφτιση σας! Χαιρομαι παρά πολύ που νιώθεισ καλύτερα! Η κούραση στο φουλ Ε!:-( θα πάρεις καθόλου,άδεια άραγε?:-(

Φιλάκια πολα στον ταρζανικο που από αύριο πως είπαμε θα τον φωνάξετε?:-( το ξέχασα!

Βασουλα μου να περάσετε πολύ όμορφα! Καλό δρόμο να έχετε κ κΑλή επιστροφή!!!:wink:

Δεν θυμάμαι αλλά!

Φιλάκια πολα σε όλες!

Να έχετε μια όμορφη μέρα!:wink:

Πόλα Φιλάκια στα αγγελούδάκιΑ σας!

((((((()())))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αα δε σας ειπα! σημερα αντι για χορτοσουπα του εδωσα αβοκαντο!! με λιγο λαδακι και λιγο λεμονακι και του αρεσε! εφαγε σχεδον το μισο!:P:p:p πολύ χαρηκα γιατι ειναι πολυ θρεπτικο!!!

Αναστασακι μου το έφαγε?? Μπράβο! Για πες πως το κΆνεισ?? Το βράζειΣ?

Θα δοκιμάσω κ γω αν κ πιστεύω πως δε θα του αρέσει γιατί είναι ΓλύκατζηΣ κ θα του ξινισει το λεμόνι!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βασουλα μου να σε ρωτησω. Εσυ πως την κοιμιζεις; στο στηθος η αγκαλια ξ μονη της; εγω νιωθω τοσο κουρασμενη το βραδυ που τον παιρνω ξαπλα κ τρωει κ κοιμαται ετσι...[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Εγώ στο ριλαξ κορίτσια κ μούδιαζει το χέρι μου μέχρι να κοιμηθεί! Ειδικά ο βραδινόΣ ύπνος έχει γίνει πολύ δύσκολοΣ!!:-(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εμείς δηλαδή εγώ είμαι λίγο καλύτερα! Πήγα στον αλλεργιολόγο που σας έλεγα και μου είπε πως κάτι προκάλεσε αρχικά τα εξανθήματα αλλά το επιβαρύνω εγώ με το άγχος μου! Τεσπά κάνω μία θεραπεία τώρα, έκανα και αιματολογικές οι οποίες βγαίνουν το απόγευμα! Μακάρι να βγούνε καλές! Εν τω μεταξύ σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου κι έχω τραπέζι το βράδυ! Οχι σημαντικά πράγματα θα έρθει ο κουνιάδος μου με τη συνυφάδα μου και τη μικρή και η αδερφούλα μου με τον άντρα της! Μεταξύ μας θα είμαστε! Και αύριο το πρωί θαλσσίτσα εκεί που είναι η μανούλα μου! Θα πάω να τους δω λίγο γιατί αύριο έχει γενέθλεια και ο ανηψιός μου! Ουφ σας ζάλισα πρωινιάτικα καλέ!

Ιωάννακι μου καλα αποτέλεσματα να έχεις!:wink:

Καλα να περάσετε σήμερα! Να χαίρεσαι το ανηψακΙ σου χρόνια του πολα!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...