Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!

ιωαννα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! εμενα γιορταζει ο αδελφος μου!

καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις!

εγω ειμαι λιγο καλυτερα ψυχολογικα, ημουν χαλια λογω μαγαζιου κ διαφορα αλλα, μιλησαμε λιγο με τον αντρα μου κ ειμαι λιγο καλυτερα.

πηρα φορεμα για την βαπτηση, ειναι σομον εχει 2 υφασματα ενα εφαρμοστο απο μεσα κ ενα πιο ριχτο απ εξω δαντελα, μεχρι το γονατο της celestino. πολυ ωραιο. παπουτσι θα βαλω του γαμου μου.

αυτα! τι κανετε εσεις?

Γιωτακι μου μεγια το φορέματακι σου! Πρέπει να είναι πολύ όμορφο! Το χρώμα που διάλεξες είναι υπέροχο! Διακριτικό κ πολύ σικ!:wink:

Χαιρομαι που αισθάνεσαι καλύτερα!:-)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ στο ριλαξ κορίτσια κ μούδιαζει το χέρι μου μέχρι να κοιμηθεί! Ειδικά ο βραδινόΣ ύπνος έχει γίνει πολύ δύσκολοΣ!!:-(

Κορίτσια μου, η μπέμπα μας κοιμάται μόνη της απο την ώρα που γεννήθηκε! Όλες τις ώρες, είτε μέσα στη μέρα, είτε το βράδυ. Απλά την ξαπλώνουμε στην κούνια της, της βάζουμε την πιπίλα (απαραίτητη.. :tongue: ) και μέσα σε λίγη ώρα κοιμάται! Κάποιες φορές μέχρι να την πάρει ο ύπνος τη πέφτει η πιπίλα και την ακούμε που ζουζουνίζει γιατί προσπαθεί να την πάρει, ή τσιρίζει γιατί δεν την βρίσκει καθόλου και πηγαίνουμε να της την δίνουμε. Αυτό είναι όλο... Στον ύπνο δε μας δυσκολέυει καθόλου μέχρι στιγμής ευτυχώς! Και στο φαγητο που μας ζοριζε και παιδευοταν και αυτη το τακτοποιησαμε! ;) ;) ;)

Κατα τα άλλα, το πετρωμα εφυγε τελειως και η μπεμπα πινει το συμπληρωμα κανονικα. Δε δειχνει να μην της αρεσει. Παλι καλα γιατι είναι βιολογικο και φοβομουν μην εχει περιεργη γευση! Επισης τρελαινομαστε για τα μπιμπερο της ΜΑΜ ! Της παρηγγειλα αλλα 2 μεγαλα γιατι αυτα που εχω ειναι τα anticolic με το βιδωτο πατο και δεν μου αρεσουν! :|

Αυτά είναι:

http://www.mambaby.com/gr//--//mam-baby-bottle-270-ml-573-26962-el.html

http://www.mambaby.com/gr//--//mam-baby-bottle-330-ml-1430-26962-el.html

Πήρα και αυτή την πιπίλα:

http://www.mambaby.com/gr///mam-perfect-607-11154-el.html


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φιλεναδιτσες μου! εγω ειχα τη μαμα απο το πρωι μου κρατησε τον μικρο και κατεβηκα λιγο στην αγορα ,και εφυγε πριν λιγο. κοιμησα και τον μικρο και καθησα λιγο να χαλαρωσω! με στεναχωρει που δεν κανει κακα ρε κοριτσια! παλι 3η μέρα ειναι σήμερα! αλλα δεν δειχνει να ζοριζεται καθολου!!!! τι να πω! και μεχρι στιγμης δεν εχει κανει καθολου σκληρα! τουλαχιστον δεν ποναει:oops::oops:. αρχιζω και ετοιμαζω τα πραγματα για τις διακοπες σιγα σιγα!

λενακι μου το αβοκαντο το ελιωσα με το πιρουνι πολυ καλα (ηταν πολυ ωριμο) εβαλα και λιγο λαδακι και λιγο λεμονακι ισα ισα να νοστιμινει. και σημερα θα του δωσω μπας και τον βοηθησω με τα κακα. πολύ χαιρομαι που περνατε ομορφα στο παρκο κ χαιροντε κ τα μικρα!:P

ματινακι μου!!!!!!!! κουραζεσαι ε φιλεναδα?? ουφφφ εχεις και τη βαπτιση και το φανταζομαι το αγχος σου!!!! ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!:D:D:D:D

γιωτακι μεγεια το φορεμα!!!!!!!!!!!! πως ειναι???????

Ιωαννακι μου πηρες τα αποτελεσματα? ολα καλα ευχομαι να ναι κοπελα μου! να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

πεταλουδιτσα!! τι καλο που ειναι το κοριτσι μας??!!! μονη της?? σωτηρια πιπιλα!! χεχεχεχε!! στο επομενο πρωτα ο θεος θα δωσω πιπιλα απο νωρις!! τωρα γνωριζω!!;););) και εμενα δεν με κουραζει στο θεμα του υπνου! θηλαζει και κοιμαται και μετα τον αφηνω στο κρεβατι του! το βραδυ ομως απο την κουραση δεν ξερω αν θα αντεξω τα πηγαινε ελα.. και τον εχω διπλα ακομα! (αλλο που δεν θελουμε!!!:tongue::tongue::tongue:) και εκτος αυτου απο τη ζεστη αναβουμε το κλιματιστικο που ειναι στο παιδικο απεναντι απο το δικο μας για να δροσιζομαστε και να μην ανοιγουμε στο ιδιο δωματιο που κοιμομαστε! οποτε ο μπεμπης θα παει στο δωματιο του οταν δρωσισει για τα καλα!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα άλλα, το πετρωμα εφυγε τελειως και η μπεμπα πινει το συμπληρωμα κανονικα. Δε δειχνει να μην της αρεσει. Παλι καλα γιατι είναι βιολογικο και φοβομουν μην εχει περιεργη γευση! Επισης τρελαινομαστε για τα μπιμπερο της ΜΑΜ ! Της παρηγγειλα αλλα 2 μεγαλα γιατι αυτα που εχω ειναι τα anticolic με το βιδωτο πατο και δεν μου αρεσουν! :|

Αυτά είναι:

http://www.mambaby.com/gr//--//mam-baby-bottle-270-ml-573-26962-el.html

http://www.mambaby.com/gr//--//mam-baby-bottle-330-ml-1430-26962-el.html

Πήρα και αυτή την πιπίλα:

http://www.mambaby.com/gr///mam-perfect-607-11154-el.html

ξεχασα να σχολιασω!!

εφυγε το πετρωμα ε??? τελεια!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p

και πολυ ωραια και τα μπιμπερο και η πιπιλα! και εγω της ΜΑΜ εχω που φοσφοριζουν κιολας! και το βραδυ δεν τις ψαχνεις!! εντομεταξυ εμενα παιρνει πιπιλα αν νυσταζει και τον κοιμιζω ετσι καποιες φορες! και του πηρα και πιο μεγαλη αλλα ηθελε αυτη της ΜΑΜ που ειναι απο νεογεννητο!:tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σχολιασω!!

εφυγε το πετρωμα ε??? τελεια!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p

και πολυ ωραια και τα μπιμπερο και η πιπιλα! και εγω της ΜΑΜ εχω που φοσφοριζουν κιολας! και το βραδυ δεν τις ψαχνεις!! εντομεταξυ εμενα παιρνει πιπιλα αν νυσταζει και τον κοιμιζω ετσι καποιες φορες! και του πηρα και πιο μεγαλη αλλα ηθελε αυτη της ΜΑΜ που ειναι απο νεογεννητο!:tongue:

Κι εμεις αναβουμε κλιματιστικο της σαλοκουζινας για να ερχεται στο υπνοδωματιο που κοιμομαστε και οι τρεις! :P Δεν παλευεται αλλιως η ζεστη...

Κι εμείς έχουμε αυτες που φωσφοριζουν! Δεν φεγγουν ομως ολο το βραδυ και σημερα τα ξημερωματα την εψαχνα μεσα στο λικνο και αγχωθηκα! Πουθενα δεν την εβρισκα.... Τι στο καλο, σκεφτηκα, την εφαγε;;;!!! :shock: Τελικα ηταν κολλημενη στο σκρατς απο το σφηνακι. Εχω βγαλει το μικρο τριγωνακι και εχω μονο το μεγαλο για πισω στην πλατη της να μη γυριζει οσο γινεται...

Εχουμε ηδη 5 πιπιλες ΜΑΜ και πηρα και αυτη που ειναι λεει καλυτερη για τα δοντακια. Ειναι καινουρια σχετικα και στα μαγαζια δεν μπορω να τη βρω. Ουτε και αυτα τα μπιπερο. Ισως ερθουν απο γερμανια γιατι ειχε 10 ευρω μεταφορικα! :shock: Αντε να δουμε ποτε θα ερθουν...

Ο γλυκας ο Θανασακης σου, δεν πιανει καθολου πιπιλα; Τρωει τα χερακια; Ρωταω γιατι της μπεμπας οταν της πεφτει η πιπιλα ακουω "βουτς - βουτς" "πλιτς - πλατς" και παω και τη βλεπω να ρουφαει τα χερακια!! :tongue: Δεν πολυ κανει να τα ρουφανε και να τα βυζαινουν,ε;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις αναβουμε κλιματιστικο της σαλοκουζινας για να ερχεται στο υπνοδωματιο που κοιμομαστε και οι τρεις! :P Δεν παλευεται αλλιως η ζεστη...

Κι εμείς έχουμε αυτες που φωσφοριζουν! Δεν φεγγουν ομως ολο το βραδυ και σημερα τα ξημερωματα την εψαχνα μεσα στο λικνο και αγχωθηκα! Πουθενα δεν την εβρισκα.... Τι στο καλο, σκεφτηκα, την εφαγε;;;!!! :shock: Τελικα ηταν κολλημενη στο σκρατς απο το σφηνακι. Εχω βγαλει το μικρο τριγωνακι και εχω μονο το μεγαλο για πισω στην πλατη της να μη γυριζει οσο γινεται...

Εχουμε ηδη 5 πιπιλες ΜΑΜ και πηρα και αυτη που ειναι λεει καλυτερη για τα δοντακια. Ειναι καινουρια σχετικα και στα μαγαζια δεν μπορω να τη βρω. Ουτε και αυτα τα μπιπερο. Ισως ερθουν απο γερμανια γιατι ειχε 10 ευρω μεταφορικα! :shock: Αντε να δουμε ποτε θα ερθουν...

Ο γλυκας ο Θανασακης σου, δεν πιανει καθολου πιπιλα; Τρωει τα χερακια; Ρωταω γιατι της μπεμπας οταν της πεφτει η πιπιλα ακουω "βουτς - βουτς" "πλιτς - πλατς" και παω και τη βλεπω να ρουφαει τα χερακια!! :tongue: Δεν πολυ κανει να τα ρουφανε και να τα βυζαινουν,ε;

αχαχχαχαχ πολυ γελασα με το "λες να την εφαγε!!" χαχαχα!:tongue::tongue::tongue:

οχι δεν βυζαινει τα δαχτυλα ετσι κοιμαται! μονο για να νανουριστει την παιρνει και μετα απο 2 λεπτα την πεταει.!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχαχ πολυ γελασα με το "λες να την εφαγε!!" χαχαχα!:tongue::tongue::tongue:

οχι δεν βυζαινει τα δαχτυλα ετσι κοιμαται! μονο για να νανουριστει την παιρνει και μετα απο 2 λεπτα την πεταει.!

χαχαχαχχαχ!! Ναι, παιδί μου, αφού μέσα στη ζάλη μου και τη θολούρα κοιτούσα το στόμα της να δω αν είναι μέσα!!!! :shock: Τα' χω πάιξει τελειως! Ηταν και λιγο σκοτεινα και δεν εβλεπα καλα και εκανα 3-4 λεπτα να τη βρω και αγχωθηκα!

Μια χαρα και ο δικος σου! Ή με το ζιζακι ή με την πιπίλα κοιμάται το γιαβρί μου! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχ!! Ναι, παιδί μου, αφού μέσα στη ζάλη μου και τη θολούρα κοιτούσα το στόμα της να δω αν είναι μέσα!!!! :shock: Τα' χω πάιξει τελειως! Ηταν και λιγο σκοτεινα και δεν εβλεπα καλα και εκανα 3-4 λεπτα να τη βρω και αγχωθηκα!

Μια χαρα και ο δικος σου! Ή με το ζιζακι ή με την πιπίλα κοιμάται το γιαβρί μου! :P

ναι το παιδι μου!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

εμεις πηγαμε λουτρακι εχτες ημερισια κ γυρισαμε στις 1,30 το βραδυ, οπου ξυπνησε η μπεμπα κ ξανακοιμηθηκε στις 2,30! δεν ηξερε η κακομοιρα αν εινια πρωι η βραδυ, εκανε χαρουλες κ εμεις ειμασταν κομματια! ευτυχως κοιμηθηκε στις 2,30! περασαμε πολυ ωραια!

το ματινακι μας βαπτηζει σημερα!!! καλοφωτιστος ο νεαρος!!! υγεια να εχει ματινακι μου κ αγαπη στην ζωη του!!!

αναστασακι το φορεμα ειναι σομον, δυο υφασματα, ενα μεσα εφαρμοστο κ το εξω ριχτο δαντελα, το μεσα λιγο πιο κοντο το εξω πανω απο το γονατο, πολυ μου αρεσε, εψαχνα κατι αναλαφρο κ κλειστο μπροστα, επειδη θα εχω το παιδι αγκαλια, μην τραβολογαω το φορεμα, ειναι με λαιμοκοψη "χαμογελο" που λενε.

πεταλουδιτσα μου κ εμας ετσι κοιμοταν μεχρι που αρχισε να σηκωνεται ορθια πανω στην κουνια κ να φωναζει εεεεεεεε εεεεεεεεε ωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωχχχχχχ εεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεε!

τωρα καθομαι μαζι της κανα δεκαλεπτο τεταρτο της βαζω μουσικη, της τραγουδαω κ μερικες φορες κοιμαται αμεσως κ φευγω αλλες φορες φευγω πριν κοιμηθει.

λενακι μου ευχαριστω πολυ!

ιωαννακι βασουλα φιλακια πολλα!

ρανακι που εισαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα !!! σήμερα βαπτιζεται ο μπεμπης της ματινας!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτακι πολυ ωραιο ακουγεται το φορεμα!!!!

εμεις ξυπνησαμε στις 9.30 φαγαμε γαλατακι και τωρα παιζουμε!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!!:wink:

Τι κάνετε?

Εμείς καλα! Πήγαμε τι πρωί κοινωνήσαμέ κ μετά πήγαμε με την.κουμπάρα μου κ τα παιδιά σε μια μπουγάτσα εκεί κοντά ειπιαμε τον καφέ μας! Τα παιδάκια μας παίζανε κ ο Αλεξάκης κοιμήθηκε! Κατά της 12 γύρισα κ τώρα κοιμηζω τονμικρό πάλι! Ο μιχαλάκηΣ πήγα με την.νονά του.θα συναντηθούμε στην απογευματινή μας βόλτα πάλ!

Περιμένω κ την μανούλα μου να έρθει! Σήμερα ούτε μαγείρεμα δεν θα κάνω! Θα μας φέρει ο άντρας μου σουβλάκιΑ από κει που δουλεύει!

Να έχετε μια όμορφη μέρα! Φιλάκιαααααα πολα!:wink:

Ματίνακι μουυυ καλοφωτιστος ο μικρούλης σας! Να είναι πάντα ευτυχισμένος στην ζωή του! Να σας ζήσει :wink:

(((((((((((((((()))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου να σας ζησει ο νεωφοτιστος!!!!!!!!! φανταζομαι ακομα δεν θα εχει καθησει ε?? φιλακια! περιμενουμε νεα!!

λενακι μου περασατε ωραια Ε?? μπραβο!!!!!! πολυ χαιρομαι!! να μου φιλησεις τις αγορινες σου!!

εμεις καλα ειμαστε! κοιμηθηκε ο μικρος 2,5 ωριτσες το μεσσημερι και μας αφησε να φαμα και να χαλαρωσουμε με την ησυχια μας με τον μπαμπα του!!!;);););) αχ συζητουσαμε για το ποτε να ξεκινησουμε για 2ο παιδακι πρωτα ο θεος και του ειπα σιγουρα μετα που χρονισει ο μικρος!! δηλαδη για του χρονου το καλοκαιρι να βαλουμε μπρος;););):P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

τι κανετε?

εμεις μια χαρα! εχτες την βγαλαμε σπιτι, ειχαμε κουραστει πολυ απο το σαββατο κ ειπαμε να χαλαρωσουμε.

αναστασακι μου με το καλο να σας ερθει το καινουριο μπεμπε οταν το θελησετε!!! καλα ειναι να χρονισει ο μπεμπης για να τον ευχαριστηθεις κ αυτον κ την εγκυμοσυνη σου!

λενακι μου ωραια περασατε! μπραβο!

ματινακι μπες να πεις νεα!

τα αλλα κοριτσακια τι κανετε????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου! Τι κάνετε; Εμείς το Σάββατο πήγαμε για μπανάκι αλλά τον Λευτεράκη δεν τον εβαλα αυτή τη φορά μέσα γιατί φυσούσε πάρα πολύ!

Ματινάκι μου είχατε τη βαφτισούλα σας εχθές; Να σας ζήσει κοπελάρα μου, καλοφωτισμένος να είναι σε όλη του τη ζωή!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Που είστε βρε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενες με τις οικογενειες σας!

Και το ονομα αυτου: ΓΕΩΡΓΙΟΣ!!!!!!!

Ηταν ολα τελεια και απο ζεστη την παλεψαμε...ειχε κλιματιστικο η εκκλησια και ηταν μια χαρα! Ο Γιωργακης μας ηταν πολυ ησυχος και εκλαψε πολυ λιγο την ωρα που τον πηρε ο παπας να τον βουτηξει στο νερο...μολις εμπαινε στο νερο σταματαγε και οταν τον εβγαζε εκλαιγε αλλα οχι γοερα...σαν να του ελεγε καλε γιατι με βγαζεις???αχαχαχχα....την ωρα που ελεγε το πιστευω ο αδερφος μου ο Γιωργακης κοιτουσε τον παπα που κραταγε το βιβλιο και του ελεγε συνεχεια εϊ...γελαγε ο παπουλης και τον χαϊδε στο κεφαλι! Παρεπιπτοντως ο παπας πολυ καλος και γελαστος! Οταν αρχισε να γκρινιαζει λιγο πριν τον ξεντυσω μου ειπε ο παπουλης να τον παρω εγω αγκαλια δεν πειραζει και μετα να τον δωσω στον νονο...ο Γιωργος αν δεν νυσταζε δεν θα εκλαιγε καθολου...ηταν η ωρα του υπνου ομως και γι αυτο ειχε λιγη γκρινιτσα...μολις του διναμε κατι να παιζει τσιμουδια δεν εβγαζε....το μαναρακι μου....και στις φωτο πρεπει να βγηκε πολυ καλος γιατι δεν εκλαιγε καθολου....δεν το ειχα αγχος βεβαια γιατι ημουν προετοιμασμενη ψυχολογικα...αυτα!

Το σαββατο ειχα βγαλει φωτο με τα βαφτιστικα μας για να σας ανεβασω να δειτε αλλα δεν προλαβα με τις δουλειες! Θα σας ανεβασω σημερα να δειτε αλλα δεν βλεπω να μαζευομαστε για να τις δειτε ολες και μετα να τις σβησω...οποτε μαλλον πρωτα θα μαζευτειτε και μετα θα σας ανεβασω να δειτε!!!!!

Αυτα παω να του φτιαξω φρουτοκρεμα και επανερχομαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...