Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Neverstop είπε:

      @Angot τα νέα σου??!

      βγάλαμε χθες τον όρο και στο 3 το άρχισε πάλι ο χαμός! ειχα πολλούς πόνους όποτε αναγκαστικά μ το έβγαλαν! θα δει ο γιατρός σήμερα τα nst μου και αν δει ότι ακόμα κ με όρο δεν ηρεμώ θα γεννήσουμε την πεμτπτη! αν όμως δει οτι με πιάνει θα με κρατήσει να πάμε 34 και αν τραβάω ακόμα να πάμε 35! για την ώρα ειμαι καλα 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέραααα! Τι μου κάνετε,?

Εγώ είμαι στο μπαλκόνι με το φραπεδακι μου! Μετά κόπων κ βασάνων κοιμησΑ τον μικρό!

Πωπω έχει γίνει πολύ δύσκολος στο να αποκοιμηθεί.αποκοιμιεται αλα μωλης τον βάζω στο κρεβάτι του ξυπνάει κ ξανά από την αρχή! Χθες το βράδυ μου έκανε τα ίδια η αλήθεια είναι ότι νευριάσα πολύ κ φώναξα λιγακι:-( κοιμήσου! Είχα τύψεις φυσικά αλα από της 9 μου κοιμήθηκε στης 10 κ κάτι! Το θέμα είναι ότι τον κουνάω στο ριλαξ μόνο εκεί του αρέσει.αριστερά δεξιά έτσι του αρέσει κ να του τραγουδάω ααααα ααα! Ούτε στο στήθος κοιμάται ούτε στην αγκαλιά μου!

Αυτά!

Ιωάννακι μου καλα είμαστε!:wink: εσεις? Ο Λευτέρακος?

Θα μπω μετά από τον υπολογιστή να βρω το πίνακακι κ να συμπληρώσω ονόματα! Θα μου επιτρέψετε να βάλω κ τον Μιχαλάκη μου!:-(

Ματίνακι μου πόσο,δίκιο έχεις! Έχω περάσει κ γω ένα τέτοιο σκηνικό παρεξήγησης στο θέμα τηλεφώνων κ γιατί δεν παίρνεις αλα όπως λες όταν έχεις παιδιά όπως κ μεις μπορείς να κατανοήσεις καπια πράγματα! Ευτυχώς δεν είναι όλοι,έτσι κ καταλαβαίνουμε! Επίσης κ στο θέμα γενεθλίων κ γω πολες φορές ενώ το θυμάμαι εκείνη τη μέρα τυχαίνει να το ξεχάσω.έτσι έπαθα κ με την σθνηφαδα μου φέτος το ίδιο κ αυτή μετά αλα φυσικά κ δεν παρεξηγηθηκαμε! Αυτό λέγαμε πως έτσι είναι ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι με,παιδιά αυτά παθαίνεις! Όσο για τους στενούς σας φίλους που θυμόταν κ ούτε καν πήραν να ευχηθούν τι να πω! Κρίμα! Στην εποχή μας οι ανθρώπινη θα έπρεπε να είναι πιο ανοιχτομυαλοι! Κρίση έχουμε κ τα οικονομικά πόλων ανθρώπων δυστυχώς είναι σε τραγική κατάσταση! Θα έπρεπε να σεβαστούν την απόφαση σας! Όσο για τους ακαλεστους ένα έχω να πω πόσο θράσος πια! Ποτέ δε θα το έκανα!!!

Καλημερα Λενιω μου! Τι κανετε? Δυσκολευεσαι να τον κοιμησεις τον Αλεξακο ε? Με τοση ζεστη πως να κοιμηθουν κι αυτα μωρε???? Εννοειται οτι θα βαλεις και τον Μιχαλακη στο πινακακι...και οποια αλλη εχει παραπανω απο 1 παιδακι θεωρω οτι πρεπει να γραφτουν ολα!

Οσο για το δικο μου θεμα το ξερω οτι εχω δικιο αλλα που να το βρω? Δεν περιμενα τετοια συμπεριφορα απο συγκεκριμενους ανθρωπους...βεβαια εχουν κι αυτοι παιδια και μπορει να πουν οτι δεν προλαβαιναν ουτε τηλ να παρουν....δεκτον απο την μια αλλα απο την αλλη ειναι μια υποχρεωση που ειναι σοβαρη...αν καποιος ξεχασει τα γενεθλια του δεν θα με νοιαξει καθολου...εν παση περιπτωση....! Ο καθενας κανει τις επιλογες του οπως νομιζει....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

3.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

4.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

5.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!<ΕΛΕΝΑ>

6.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

7.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)<ΑΛΕΞΗΣ>(05/08/2008 <ΜΙΧΑΛΗΣ>

8.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(01/11/2011)

9.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

10.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΘΑΝΝΑΣΗΣ>

11.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

13.εφακη...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(01/02/2012)<ΑΝΤΡΕΑΣ>

14.Ιωαννάκι............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(28/02/2012)<ΛΕΥΤΕΡΗΣ>

15.Petalouda82.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

1.ria...!!!................ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ!ΑΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΙΟ ΟΝΟΜΑ ΛΑΘΟς ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ!!!ΕΠΙΣΗς ΡΙΑΚΙ Κ ΕΦΑΚΙ ΒΑΛΤΕ Κ ΤΙς ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕς ΤΩΝ ΠΡΩΝΩ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑς Κ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ!;);)

ΑΥΤΑ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

μια γλυκια καλημερα και απο εμενα!!!παω να σας διαβασω εχει καιρο να μπω!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΙς?Κ ΟΤΙ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΟΝΟΜΑ Κ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙς!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ματινα μου να σου ζησει ο γεωργιος σου!!μην χαλας αγαπη μου τες πιο σημαντικες στιγμες της ζωης με τους πιο ασημαντουσ ανθρωπουσ!!!

ελενη μου βαλε το πινακακι ωραιο θα ειναι!!!και εμενα αρχισε να με δυσκολευει στον υπνο κουραγιο που θα πανε θα μεγαλωσουν και θα στρωσουν!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

3.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

4.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

5.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!<ΕΛΕΝΑ>

6.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

7.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)<ΑΛΕΞΗΣ>(05/08/2008 <ΜΙΧΑΛΗΣ>

8.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(01/11/2011)

9.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

10.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΘΑΝΝΑΣΗΣ>

11.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

13.εφακη...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(01/02/2012)<ΑΝΤΡΕΑΣ>

14.Ιωαννάκι............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(28/02/2012)<ΛΕΥΤΕΡΗΣ>

15.Petalouda82.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

1.ria...!!!................ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ!ΑΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΙΟ ΟΝΟΜΑ ΛΑΘΟς ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ!!!ΕΠΙΣΗς ΡΙΑΚΙ Κ ΕΦΑΚΙ ΒΑΛΤΕ Κ ΤΙς ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕς ΤΩΝ ΠΡΩΝΩ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑς Κ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ!;);)

ΑΥΤΑ!

μπερδευτηκα στο να τα γραψω θα σου πω τα στοιχεια να το κανεις εσυ παναγιωτης 7/11/2005


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΙς?Κ ΟΤΙ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΟΝΟΜΑ Κ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙς!;)

καλημεραααααααααααα

ελενη μου δεν ηξερα να το κανω σου εγραψα να το κανεις εσυ εαν μπορεις!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι! Με πήρανε τηλέφωνο από το μικροβιολογικό εργαστήριο για το τεστ ΠΑΠ και ευτυχώς βγήκε καθαρό! Ουφφφφ τι ανακούφιση κι αυτή! Η αλήθεια είναι πως ένα άγχος το είχα! Δεν είχα κάνει ποτέ είναι η αλήθεια! Ξέρω είμαι απαράδεκτη αλλά.......!!!!! Τέλος καλό όλα καλά! Από εδώ και πέρα μία φορά το χρόνο απαραίτητα! Ωστόσο οι εξετάσεις που είχα κάνει την Πέμπτη για την αλλεργία βγήκαν και όντως ο δείκτης είναι ανεβασμένος και περιμένω τηλ από το γιατρό για ραντεβού! Άντε να δούμε κι εκεί τι θα γίνει! Μέχρι τότε χαπακώνομαι κάργα! Μέσα στη μαστούρα όμως! Εν τω μεταξύ κι ο Λευτεράκης δυσκολεύεται την ημέρα πάρα πολύ στον ύπνο! Δεν ξέρω η ζέστη; Τα δοντάκια του; Δεν με είχε μάθει έτσι και η αλήθεια ψιλοζορίζομαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι! Με πήρανε τηλέφωνο από το μικροβιολογικό εργαστήριο για το τεστ ΠΑΠ και ευτυχώς βγήκε καθαρό! Ουφφφφ τι ανακούφιση κι αυτή! Η αλήθεια είναι πως ένα άγχος το είχα! Δεν είχα κάνει ποτέ είναι η αλήθεια! Ξέρω είμαι απαράδεκτη αλλά.......!!!!! Τέλος καλό όλα καλά! Από εδώ και πέρα μία φορά το χρόνο απαραίτητα! Ωστόσο οι εξετάσεις που είχα κάνει την Πέμπτη για την αλλεργία βγήκαν και όντως ο δείκτης είναι ανεβασμένος και περιμένω τηλ από το γιατρό για ραντεβού! Άντε να δούμε κι εκεί τι θα γίνει! Μέχρι τότε χαπακώνομαι κάργα! Μέσα στη μαστούρα όμως! Εν τω μεταξύ κι ο Λευτεράκης δυσκολεύεται την ημέρα πάρα πολύ στον ύπνο! Δεν ξέρω η ζέστη; Τα δοντάκια του; Δεν με είχε μάθει έτσι και η αλήθεια ψιλοζορίζομαι!

μπραβο ιωαννα μου που πηγαν ολα καλα,να κανεις το τεστ σου μην το αμελας!!αχ αυτες οι αλλεργιες μεγαλη ταλαιπωρια!!!και μενα με δυσκολευει τι τους φταιει ουτε και εγω ξερω!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια!!!

ματιναρα μου γραψτους ολους κανονικά κ μην στεναχωριεστε καμαρι μου! δεν αξιζουν! η οικογενεια σου να ειναι καλα κ μην αναλωνεις χρονο!!! το ξερω πως σε πειραξε αλλα ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ!!! τι να τους κανεις τετοιους φιλους κ συγγενεις??ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!

Ιωαννακι μου αλλεργια τελικα ε? για να δουμε τι θα σου πει κ ο αλλεργιολογος! !!

λενακι μου κ εμενα δυσκολα κοιμαται τελευταια!! ουφφ!!

εγω ετοιμαζω τις βαλιτσες για τις διακοπές κ εχω ακομα καποια για σιδερο!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

3.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

4.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

5.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!<ΕΛΕΝΑ>

6.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

7.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)<ΑΛΕΞΗΣ>(05/08/2008 <ΜΙΧΑΛΗΣ>)

8.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(01/11/2011) ΧΡΙΣΤΙΝΑ

9.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

10.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΘΑΝΑΣΗΣ>

11.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

13.εφακη...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(01/02/2012)<ΑΝΤΡΕΑΣ>

14.Ιωαννάκι............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(28/02/2012)<ΛΕΥΤΕΡΗΣ>

15.Petalouda82.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

1.ria...!!!................ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ!ΑΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΙΟ ΟΝΟΜΑ ΛΑΘΟς ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ!!!ΕΠΙΣΗς ΡΙΑΚΙ Κ ΕΦΑΚΙ ΒΑΛΤΕ Κ ΤΙς ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕς ΤΩΝ ΠΡΩΝΩ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑς Κ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ!;);)

ΑΥΤΑ!

καλημερα κ απο εμενα!

τι κανετε? σας διαβασα!!!

ελενιτσα εγραψα της χρυσανθης, εχει πολυ καιρο να μπει! τι να κανει αραγε? μιλαει καμια μαζι της? κ η ποπη εξαφανισμενη! ας ειναι καλα κ οι δυο!!! γραφουμε το ονομα οταν βαπτηστει το μωρο? παντως πολυ ωραα ιδεα!

ματινακι ασχολιαστο ολο το σκηνικο!!!! για τετοιους λογους εχω μονο κολλητη την κουμπαρα μου, φιλες που βρησκομαστε αραια κ που 2-3, και ολους τους αλλους τους εχω κανει delete! το ιδιο κ ο αντρας μου! οταν ο αλλος δεν φερεται σωστα, του φερεσαι αναλογα!

εφακι μου το κανετε?

ιωαννα μια χαρα τα αποτελεσματα, μια φορα τον χρονο οπωσδηποτε τεστ παπ! για την αλλεργια, τι αλλο, υπομονη!!!

αναστασακι που ποτε φευγετε? που πατε στην κρητη?θα δεις κ την χρυσανθη?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

3.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

4.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

5.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!<ΕΛΕΝΑ>

6.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

7.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)<ΑΛΕΞΗΣ>(05/08/2008 <ΜΙΧΑΛΗΣ>)

8.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(01/11/2011) <ΧΡΙΣΤΙΝΑ>

9.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

10.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΘΑΝΑΣΗΣ>

11.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

13.εφακη...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(01/02/2012)<ΑΝΤΡΕΑΣ> (07/11/05)<ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>

14.Ιωαννάκι............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(28/02/2012)<ΛΕΥΤΕΡΗΣ>

15.Petalouda82.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

1.ria...!!!................ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κ γωωω!:wink:

ταΐζΑ τα αντρακιΑ μου! Έκανα που λέτε αρακά λαδερο σήμερα με μοσχαράκι μέσα κ πριν βάλω αλάτι έβγαλα μια μερίδα στο Αλεξάκη! Του άρεσε παρά πολύ! Του το έδινα με το χέρι λίγο λίγο το έλιωνα στο δάχτυλο μου κ το έτρωγε.του άρεσε ευτυχώς του άνοιξε η όρεξη! Από δω κ πέρα έτσι θα κάνω ότι μαγειρεύω εγώ θα του δίνω όλα φυσικά πριν το αλάτι εκτός από κάποιες φορές που ΤΠ φαγητό θα είναι ακατάλληλο γι'αυτόν αν είναι πολύ καυτερό η πολύ βαρύ!! Α χθες του έδωσα κ λίγη φακή να δοκιμάσει! Μια χαρά δε τον πείραξε φυσικά κάνα δύο κουταλιτσες να ΦΑΓΕ αλα όλα καλα! Στον Μιχαλάκη όταν ήταν ενός του έδινα κ από το δικό μας στο δεύτερο όμως καλα λένε ότι είσαι πιο σίγουρη για καπια πράγματα κ αναλόγως πράτεις!

Επίσης από χθες μου μιλάει σαν ένα μικρό γλυκό ξωτικό!:wink: κάπως έτσι τκοι τκοοι τκοι τουκου τουκου αλα πολύ γλυκά!

Γιωτακι μου φυσικά να βάλεις κ το δικό σας όμορφο ονοματάκι :wink:

Αναστασακι μου καλή ευκολία με τις βαλίτσες!

Ιωάννακι μου εύχομαι να είναι περαστική η παλιόαλεργια!

Εφακι μου μωλης μπω από το υπολογιστή θα βάλω κ τα δικά σου Ναι?:wink: εκτός κ αν νε προλάβει κ θέλει να το κάνει καπια αλα φιλεναδιτσΑ!:wink:

Πάω γιατί γκρίνιαζει!

Βλέπω όλες έχουμε θέμα με τον ύπνο! Ουφφ!

Πολύ ζόρι κορίτσια! Αχ υπομονή υπομονή υπομονή!:wink:

Φιλάκιαααααα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ έφαγα παγωτό ξυλάκι σοκολάτα κ έγινα μουρτζος!! Θα ήμουν κάμποσα λεπτάκια έτσι! Χαχαχαχα πως με βλέπανε άραγε τα μωρά! Χαχαχαχαχαχαχαχα γελάω μόνη!

Αυτααα! Που είστε:??


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...