Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

κ εμεις θεμα με τον υπνο, την τελευταια εβδομαδα!

ελενη μαλλον θα το βαλω το ονομα οταν την βαπτησουμε!:tongue:

ξεχασα να σας πω, οταν ακουει μουσικη χορευει!!! εχει πολυ πλακα!

εχτες ηρθε κ η αδελφουλα μου στο σπιτι, κ εκατσε μεχρι τις 12,30 το βραδυ! το ευχαριστηθηκαμε, ειχαμε να τα πουμε οι δυο μας εδω κ 2 χρονια, παντα θα ηταν κ καποιος αλλος μπροστα! το καταευχαριστηθηκαμε!!!

α μπορει το σκ να παμε διακοπτο στην κουμπαρα μου! μακαρι να το κανονισουμε τελικα! θα ξεφυγουμε!

για διακοπες λεμε για καμια ευβοια, στο πευκι, απεναντι απο σκιαθο νομιζω ειναι, θα δουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντωμεταξύ έφαγα παγωτό ξυλάκι σοκολάτα κ έγινα μουρτζος!! Θα ήμουν κάμποσα λεπτάκια έτσι! Χαχαχαχα πως με βλέπανε άραγε τα μωρά! Χαχαχαχαχαχαχαχα γελάω μόνη!

Αυτααα! Που είστε:??

images?q=tbn:ANd9GcQtILH5KnDwUSyma0HA9zezq8u0OcTnwMR3OsK_TT5cS9KJw2Cv

χαχαχαχαχαχα!!! ετσι θα εισαι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

3.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

4.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

5.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!<ΕΛΕΝΑ>

6.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

7.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)<ΑΛΕΞΗΣ>(05/08/2008 <ΜΙΧΑΛΗΣ>)

8.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(01/11/2011) <ΧΡΙΣΤΙΝΑ>

9.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!<ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

10.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(31/12/11) <ΘΑΝΑΣΗΣ>

11.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

13.εφακη...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(01/02/2012)<ΑΝΤΡΕΑΣ> (07/11/05)<ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>

14.Ιωαννάκι............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(28/02/2012)<ΛΕΥΤΕΡΗΣ>

15.Petalouda82.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

1.ria...!!!................ΕΓΚΥΟΣ!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι!

γιωτακι μου μακαρι να πατε να ξεσκασετε!! τα ειπατε με την αδερφουλα ε? τι καλα! κ εμενα μου αρεσει οταν μενω ΜΟΝΗ μου με τα αδερφια μου!!!!

λενακι!! μουρτζοοοοο!!! χαχαχαχχαχα!!!!! σε φανταστηκα!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για πείτε πως κανετε την κρεατοσουπα?? αυριο θα του δωσω 1η φορα!

βραζω πρωτα το κρεας μονο του, 100 γρ για 2 μερες, μετα πεταω το νερο κ βαζω φρεσκο μαζι με τα λαχανικα, την μια φορα πατατα την αλλη φορα ζυμαρικο, οταν βρασουν καλα τα στραγγιζω, βαζω στο μιξερ την ποσοτητα που ειναι να φαει με ζεστο νερακι η απο την κατσαρολα, λαδι κ λεμονι κ την αλλεθω!

Link to comment
Share on other sites

βραζω πρωτα το κρεας μονο του, 100 γρ για 2 μερες, μετα πεταω το νερο κ βαζω φρεσκο μαζι με τα λαχανικα, την μια φορα πατατα την αλλη φορα ζυμαρικο, οταν βρασουν καλα τα στραγγιζω, βαζω στο μιξερ την ποσοτητα που ειναι να φαει με ζεστο νερακι η απο την κατσαρολα, λαδι κ λεμονι κ την αλλεθω!

δηλαδη μονο κρεας κ πατατα?

και ποση ωρα περιπου βραζει?


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....ποσο μου εχετε λειψει....φφφφφ

δεν εχω υπολογιστη!!!χαλασε η καρτα γραφικων και περιμενω ανταλλακτικη απο γερμανια...την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο!!!!μπαινω καμια φορα απο το κινητο αλλα δε γραφω....νευριαζω!!!!

ειμαι δουλεια και σε κανενα μισαωρο θα φυγω...ειμαστε καλα....το μπουμπυοκι μου σημερα κλεινει τον 6ο μηνα κοριτσιαααααααααααα!!!!!!ξεκινησαμε χορτοσουπα και δεν την θελει καθολου!!!!ειναι γλυκατζου χαχαχαχχαχαχχααχ!!!!!στις 10 αυγουστου φευγουμε κι εμεις για το νησι για καμια εβδομαδα.....αντε αμηννννννννννν....το εχω πολυ αναγκη....αυτα απο μαςςςςςς!!!!

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥ.... να χαιρεστε τον γιωργακη σας καμαρι μου γλυκο.....να ειναι παντα γερος και δυνατος!!!!!μη δινεις σημασια καλε....γιατι αναλωνεσαι δε καταλαβαινω.....ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!!!σε φιλω γλυκα!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ γλυκο τι κανετε?κι εμενα μου βγαζει το λαδι μεχρι να τη κοιμισω τη μπιζουδενια.....αλλα πηρα ενα mei tai και βρηκα την υγεια μου ...σε 10 λεπτα κοιμαται και μετα την ακουμπαω στο κρεββατι!!!!μαλλον απο τη ζεστη και τα δοντια θα ειναι...ακομα να μας βγουν!!!!!((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ τι κανετε?η αλλεργια ακομα σε ταλαιπωρει ε?υπομονη αγαπουλα μου!!!!!τελικα με το εξωτερικο τι κανατε?

ΕΦΑΚΙ τι κανετε?τα παιδακια σου?πολλα φιλια

ΓΙΩΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....κου κου κου κου κου......πως πατε?πως περνατε?χορευετε?θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωω......ρουφηξε τη μου!!!!!!!!!

ΛΕΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....αγαπουλα μουουουουου...τι κανετε?τα μπουμπουκια μου?δωσε τους πολλα φιλακια ρουφηχτα?

αχχχχχ πρεπει να κλεισω......αν ξεχασα καμια συγνωμη.....φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μονο κρεας κ πατατα?

και ποση ωρα περιπου βραζει?

οχι ρε, ολα τα λαχανικα, πατατα η ζυμαρικο αστρακι κ κολοκυθι στανταρ κ μετα αρχιζω τις παραλαγες αρακα η φασολακια, σπανακι η μελιτζανα, ντοματα κ οτι αλλο εχω. κανα μισαωρο τα βραζω, μεχρι να μαλακωσουν αρκετα!

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....ποσο μου εχετε λειψει....φφφφφ

δεν εχω υπολογιστη!!!χαλασε η καρτα γραφικων και περιμενω ανταλλακτικη απο γερμανια...την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο!!!!μπαινω καμια φορα απο το κινητο αλλα δε γραφω....νευριαζω!!!!

ειμαι δουλεια και σε κανενα μισαωρο θα φυγω...ειμαστε καλα....το μπουμπυοκι μου σημερα κλεινει τον 6ο μηνα κοριτσιαααααααααααα!!!!!!ξεκινησαμε χορτοσουπα και δεν την θελει καθολου!!!!ειναι γλυκατζου χαχαχαχχαχαχχααχ!!!!!στις 10 αυγουστου φευγουμε κι εμεις για το νησι για καμια εβδομαδα.....αντε αμηννννννννννν....το εχω πολυ αναγκη....αυτα απο μαςςςςςς!!!!

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥ.... να χαιρεστε τον γιωργακη σας καμαρι μου γλυκο.....να ειναι παντα γερος και δυνατος!!!!!μη δινεις σημασια καλε....γιατι αναλωνεσαι δε καταλαβαινω.....ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!!!σε φιλω γλυκα!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ γλυκο τι κανετε?κι εμενα μου βγαζει το λαδι μεχρι να τη κοιμισω τη μπιζουδενια.....αλλα πηρα ενα mei tai και βρηκα την υγεια μου ...σε 10 λεπτα κοιμαται και μετα την ακουμπαω στο κρεββατι!!!!μαλλον απο τη ζεστη και τα δοντια θα ειναι...ακομα να μας βγουν!!!!!((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ τι κανετε?η αλλεργια ακομα σε ταλαιπωρει ε?υπομονη αγαπουλα μου!!!!!τελικα με το εξωτερικο τι κανατε?

ΕΦΑΚΙ τι κανετε?τα παιδακια σου?πολλα φιλια

ΓΙΩΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....κου κου κου κου κου......πως πατε?πως περνατε?χορευετε?θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωω......ρουφηξε τη μου!!!!!!!!!

ΛΕΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....αγαπουλα μουουουουου...τι κανετε?τα μπουμπουκια μου?δωσε τους πολλα φιλακια ρουφηχτα?

αχχχχχ πρεπει να κλεισω......αν ξεχασα καμια συγνωμη.....φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ρανακι μουυυυυυυυυυυ, τι κανετε καλε???? χαλασε ο υπολογιστης! κριμα! η μπιζουδενια σου βγαζει το λαδι στον υπνο? χαχαχαχαχα κ εμενα μερικες φορες, ολο ορθια την βρησκω!!! sorry αλλα τι ειναι το mei tai??????? το θελω κ εγω!!! να κοιμαται σε 10'!!!!!!!!!!!!

σε πιο νησι πατε??????????? τελεια! καλες διακοπες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ματινάκι μου γλυκό, να σας ζήσει ο νεοφώτιστος Γεώργιος!!!! Πάντα καλότυχος και γερός να είναι και να τον καμαρώνετε!!

(Στο θέμα μας...) Μη χαλάς τη ζαχαρένια σου για άτομα που σκέφτονται τόσο εγωιστικά! Γιατί μόνο εγωιστική μπορώ να χαρακτηρίσω αυτή τη συμπεριφορά. Να μην πάρουν να ευχηθούν επειδή αποφασίσατε να κάνετε κλειστη βάφτιση... Μα σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς ποιος δεν μπορεί να το καταλάβει και κρατάει μούτρα γι αυτό;;; (ρητορική ερώτηση...) Το σίγουρο είναι οτι οι άνθρωποι μας εκπλήσσουν συνεχώς και δυστυχώς πολλές φορές αρνητικά! Ακόμη και δικοί μας άνθρωποι, συγγενείς, φίλοι... Μη σου κάνει εντύπωση, ο καθένας σκέφτεται με βάση τα μυαλά του και διαφορετικά από τους άλλους. Μην προσπαθείς να μπεις στο σκεπτικό τους. Λογικό να απογοητεύεσαι, σε καταλαβαίνω, όμως μην απορείς... Γνώμη μου; Να αποδόσεις τα ίσα με την πρώτη ευκαιρία, αν αυτό σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Βέβαια ο θυμός σου σύντομα θα φύγει...

Δε θυμάμαι αν σας έχω πει τα δικά μας... Σχετικά με τους κουμπάρους μας (τα παιδιά που μας πάντρεψαν). Τρελή απογοήτευση! Σχεδόν ουσιαστικά έχουμε παρεξηγηθεί και δε βλέπω να συνεχίζεται η σχέση μας. Ούτε καν για τα τυπικά! Κάποια στιγμή θα σας γράψω τι έγινε αναλυτικά αν και νομίζω οτι σας το έχω ξαναπει. Θα τα επαναλάβω για φρεσκάρισμα και για να ξεδώσω γιατί με τρώει κι εμένα, μη νομίζεις.... :?:evil:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....ποσο μου εχετε λειψει....φφφφφ

δεν εχω υπολογιστη!!!χαλασε η καρτα γραφικων και περιμενω ανταλλακτικη απο γερμανια...την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο!!!!μπαινω καμια φορα απο το κινητο αλλα δε γραφω....νευριαζω!!!!

ειμαι δουλεια και σε κανενα μισαωρο θα φυγω...ειμαστε καλα....το μπουμπυοκι μου σημερα κλεινει τον 6ο μηνα κοριτσιαααααααααααα!!!!!!ξεκινησαμε χορτοσουπα και δεν την θελει καθολου!!!!ειναι γλυκατζου χαχαχαχχαχαχχααχ!!!!!στις 10 αυγουστου φευγουμε κι εμεις για το νησι για καμια εβδομαδα.....αντε αμηννννννννννν....το εχω πολυ αναγκη....αυτα απο μαςςςςςς!!!!

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥ.... να χαιρεστε τον γιωργακη σας καμαρι μου γλυκο.....να ειναι παντα γερος και δυνατος!!!!!μη δινεις σημασια καλε....γιατι αναλωνεσαι δε καταλαβαινω.....ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!!!σε φιλω γλυκα!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ γλυκο τι κανετε?κι εμενα μου βγαζει το λαδι μεχρι να τη κοιμισω τη μπιζουδενια.....αλλα πηρα ενα mei tai και βρηκα την υγεια μου ...σε 10 λεπτα κοιμαται και μετα την ακουμπαω στο κρεββατι!!!!μαλλον απο τη ζεστη και τα δοντια θα ειναι...ακομα να μας βγουν!!!!!((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ τι κανετε?η αλλεργια ακομα σε ταλαιπωρει ε?υπομονη αγαπουλα μου!!!!!τελικα με το εξωτερικο τι κανατε?

ΕΦΑΚΙ τι κανετε?τα παιδακια σου?πολλα φιλια

ΓΙΩΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....κου κου κου κου κου......πως πατε?πως περνατε?χορευετε?θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωω......ρουφηξε τη μου!!!!!!!!!

ΛΕΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....αγαπουλα μουουουουου...τι κανετε?τα μπουμπουκια μου?δωσε τους πολλα φιλακια ρουφηχτα?

αχχχχχ πρεπει να κλεισω......αν ξεχασα καμια συγνωμη.....φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ρανιακι μου!!!!!! ειναι γλυκατζου η μπιζουδενια ε??? χεχεχεχεχχε!!!

με το καλο να πατε διακοπες!! να χαλαρωσετεεεε!!! πηρες μει ται??? πως ειναι? το εχω για δυσκολο!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ρανιακι μου!!!!!! ειναι γλυκατζου η μπιζουδενια ε??? χεχεχεχεχχε!!!

με το καλο να πατε διακοπες!! να χαλαρωσετεεεε!!! πηρες μει ται??? πως ειναι? το εχω για δυσκολο!!!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΙ ΤΑΙ???????????????????????????????????

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?????:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΙ ΤΑΙ???????????????????????????????????

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?????:confused:

οκ ειδα τι ειναι, σιγα μην κατσει η μπεμπα εκει μεσα!!! χαχαχαχαχαα αλλα κ να κατσει οταν κοιμηθει, πως θα την βγαλω? δεν θα ξυπνησει????????????

Link to comment
Share on other sites

οκ ειδα τι ειναι, σιγα μην κατσει η μπεμπα εκει μεσα!!! χαχαχαχαχαα αλλα κ να κατσει οταν κοιμηθει, πως θα την βγαλω? δεν θα ξυπνησει????????????

εγω παντως που εχω σλινγκ απο οταν ηταν νεογεννητο δεν εχει κακομαθει! απλα ειναι μια λυση και αυτο!;) και του αρεσει τρελα!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...