Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερααααααα!!!!

τι κανετε κοριτσακια μου?

εμεις ολα καλα!γυρισαμε χτες απο τη θαλλασιτσα,περασαμε πολυ καλα!

ειχαμε ενα δωματιο μπροστα στην αυλη διπλα στη θαλλασα και χορτασαμε βουτιες! βουτηξα και την μικρη ενα απογευματακι! δεν εκλαψε ευτηχως αλλα ηταν γατζωμενη πανω μου!αχχχχ ωραια ηταν εστω και για λιγο το χρειαζομουνα;)....

ΜΑΤΙΝΑΚΙ να σας ζησει ο νεωφωτιστος γιωργακης! να ειναι παντα γερος και ευτηχισμενος ευχομαι!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!!! σημερα φευγει ο νατρας μου για πειραια με καραβι και θα παρει και λαπτοπ γιατι αυριο εγω δε θα κουβαλαω τιποτα! οποτεε θα τα πουμε απο κρητη!! σας φιλωωωω!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!! σημερα φευγει ο νατρας μου για πειραια με καραβι και θα παρει και λαπτοπ γιατι αυριο εγω δε θα κουβαλαω τιποτα! οποτεε θα τα πουμε απο κρητη!! σας φιλωωωω!!!!!!!!!!!!

καλο δρομο αναστασακι να περασετε τελειααααααααααα!!!:D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες μου καλές τι κάνετε!?

Εμείς καλα!

Το πρωί πήγαμε θάλασσα ! Ωραία ήταν αυτή τη φορά χαλαρώσΑ κ γω!

( χωρίς την πεθερουκλα ευτυχώς)!!

Γυρίσαμε κατά της 1 κάναμε μπανακι ξεκούραστηκάμε κοιμηθήκαμε κ μετά ήρθε η ξαδέρφη μου με την θεία μου για καφεδάκο!

Αργότερα βγήκαμε κ την βολτίτσα μας! Γυρίσαμε ξανά κάναμε μπανακι κ τώρα πάλευΩ ξα κοιμησω τον αλεξάκη! Ουφφ!

Αναστασακι μου καλές διακοπές κ καλό ταξίδι να έχετε! Να περάσετε τέλεια!

Αχ δε μπορώ να γράψω γκρίνιαζει:-(

Φιλάκια πολα σε όλες!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααααααααα

απολαυσες την θαλασσα ελενη μου μπραβο!!εγω δουλεια σημερα και νυσταζω ο μικρος εδω και 3 μερες ξυπνα γυρο στες 3 μας κοβει στο καλητερο υπνο ευτυχως ξανα κοιμαται!!:rolleyes:

σας ειπα οτι ερχομαι θεσσαλονικη 6/8 φτανω!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε?

Εμεις καλα ειμαστε αν εξαιρεσουμε την ζεστη που ειναι ο εφιαλτης μας! Ακομα κοιμομαστε οι 3 μας τα βραδια στο κρεβατι με τον ανεμιστηρα....ποτε θα σταματησει επιτελους ο καυσωνας? Στην θαλασσα εχουμε να παμε καιρο μιας και την προηγουμενη εβδομαδα ημουν απογευματινη...χθες δουλευα πρωινη αλλα το απογευμα περιμεναμε ενα φιλικο μας ζευγαρι να ερθει για τις ευχες για την βαφτιση και μετα πηγαμε για φαγητο σε ενα πολυ ωραιο μαγαζακι που τοσα χρονια δεν ειχαμε ξετρυπωσει...ηταν πολυ ωραια διπλα στην θαλασσα και εχει τρομερα φαγητα...τουμπανο γιναμε!Κοριτσια για φαγητο ειχαμε να παμε απο την επετειο γαμου που ημουν 7 μηνων εγκυος...το καταευχαριστηθηκαμε! Εγω εγινα λιγο κουδουνι με την μπυρα αλλα το ευχαριστηθηκα! Ο Γιωργακος μας ηταν πολυ ησυχος και μετα το γαλα του κοιμηθηκε και ουτε που ακουστηκε στο μαγαζι....τα παιδια του φερανε μια στρατα αυτοκινητακι πολυ ωραια της fisher price με ηχους και πολυ του αρεσε...τωρα θελουμε να την συναρμολογησουμε για να του την δωσουμε να παιζει....και ειναι απ αυτες που δεν μπαινει μεσα το παιδι...απλα ενωνει καποια στιγμη και γινεται αυτοκινητακι...πολυ ωραια και διασκεδαστικη για τα παιδια!

Αναστασακι μου φευγετε για διακοπες σημερα ε? Αντε ματια μου καλο ταξιδι να εχετε, καλα να περασετε και καλη επιστροφη...αν ειναι να περασετε απο δω μετα παρε με τηλ. να συνεννοηθουμε ναι? Φιλακια στον Θανασακο μας τον ομορφο!

Σας διαβασα στα πεταχτα οπως παντα τον τελευταιο καιρο....σημερα δουλευω παλι απογευμα και παλι στις 10 και θα γυρισω στο σπιτι....παντως το πρωινο ειναι πολυ καλυτερο...εχει μεν δουλεια αλλα φευγεις οταν ειναι η ωρα και δεν εχεις να κανεις τιποτε αλλο....δεν καθυστερεις εκτος κι αν το θελησεις....εν παση περιπτωση! Χθες ο Γωργος εκατσε με την μαμα μου και ηταν πολυ καλουλης...παλι καλα γιατι το ειχα αγχος επειδη η μαμα μου δεν ερχεται πολυ συχνα και καποιες φορες εκλαιγε οταν τον επαιρνε αγκαλια...αλλα δοξα το Θεο ηταν ησυχος και ολα πηγαν τελεια!

Παω να σας διαβσω οσο προλαβω τωρα που κοιμαται ο μικρος!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα

απολαυσες την θαλασσα ελενη μου μπραβο!!εγω δουλεια σημερα και νυσταζω ο μικρος εδω και 3 μερες ξυπνα γυρο στες 3 μας κοβει στο καλητερο υπνο ευτυχως ξανα κοιμαται!!:rolleyes:

σας ειπα οτι ερχομαι θεσσαλονικη 6/8 φτανω!!

Καλημερα Εφακη μου! Τι κανετε????

Στον καλυτερο υπνο σας ξυπναει ο μικρος ε??? Ειδα το βιντεακι στο φεις...τι γλυκας ειναι ρε συ αυτος? Να τον φαω μου ρχεται....ο μεγαλος τι κανει????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Εφακη μου! Τι κανετε????

Στον καλυτερο υπνο σας ξυπναει ο μικρος ε??? Ειδα το βιντεακι στο φεις...τι γλυκας ειναι ρε συ αυτος? Να τον φαω μου ρχεται....ο μεγαλος τι κανει????

καλημερα ματινα μου ,καλα ειμαστε εσεις??μας κοβει στο καλητερο υπνο και δεν θελει και κατι δεν ξερω τι παθενει,ειδες ποσο μιλα γλωσσα δεν βαζει μεσα!!ο μεγαλος μου αρχισε τες ζηλιες και δεν τον βλεπω και πολυ καλα προσπαθω αλλα και παλι πεφτει η ψυχολογια του και αρχιζε το κλαμα:(θα δυσκολευτει τελικα να προσαρμοστει με το αδερφακι του!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινα μου ,καλα ειμαστε εσεις??μας κοβει στο καλητερο υπνο και δεν θελει και κατι δεν ξερω τι παθενει,ειδες ποσο μιλα γλωσσα δεν βαζει μεσα!!ο μεγαλος μου αρχισε τες ζηλιες και δεν τον βλεπω και πολυ καλα προσπαθω αλλα και παλι πεφτει η ψυχολογια του και αρχιζε το κλαμα:(θα δυσκολευτει τελικα να προσαρμοστει με το αδερφακι του!!

Ξεκινησε ο μεγαλος τις ζηλιες ε? Αναμενομενο ηταν...παντα τα πρωτα παιδια εχουν τετοιο θεμα....οσο μεγαλα και να ειναι δεν καταλαβαινουν οτι οι γονεις τα αγαπανε κι αυτα πολυ επειδη ενα μωρο σε εχει περισσοτερη αναγκη νομιζουν οτι τα αγαπας περισσοτερο....γαμωτο ειναι δυσκολη περιοδος αυτη....και αντε να του εξηγησεις...δεν θα καταλαβει! Το σκεφτομαι πολυ αυτο κι εγω...ολες οι μαναδες πιστευω το σκεφτονται...και τι να κανεις? Υπαρχει τροπος να του εξηγησεις και να καταλαβει? Ειναι και στον χαρακτηρα του παιδιου...ουφφφφφ....δυσκολες καταστασεις αλλα οχι τραγικες...με τον καιρο θα καταλαβει!

Κι εγω οταν γεννηθηκε ο αδερφος μου ημουν 7,5 χρονων και παρ'ολη την αγαπη που του ειχα και τον προσεχα , καποια στιγμη ζητησα απο την μανα μου να μου παρει μπιμπερο να πινω το γαλα μου οπως το μωρο...δεν εκδηλωνα αλλου τυπου ζηλια αλλα αυτο δεν εδειχνε οτι ζηλευα? Τεσπα...ευχομαι να το ξεπερασει γρηγορα ο μεγαλος σου γιατι πραγματικα στενοχωριουνται τα κακομοιρακια μωρε....ουφφφφφφφ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και πάλι! Με πήρανε τηλέφωνο από το μικροβιολογικό εργαστήριο για το τεστ ΠΑΠ και ευτυχώς βγήκε καθαρό! Ουφφφφ τι ανακούφιση κι αυτή! Η αλήθεια είναι πως ένα άγχος το είχα! Δεν είχα κάνει ποτέ είναι η αλήθεια! Ξέρω είμαι απαράδεκτη αλλά.......!!!!! Τέλος καλό όλα καλά! Από εδώ και πέρα μία φορά το χρόνο απαραίτητα! Ωστόσο οι εξετάσεις που είχα κάνει την Πέμπτη για την αλλεργία βγήκαν και όντως ο δείκτης είναι ανεβασμένος και περιμένω τηλ από το γιατρό για ραντεβού! Άντε να δούμε κι εκεί τι θα γίνει! Μέχρι τότε χαπακώνομαι κάργα! Μέσα στη μαστούρα όμως! Εν τω μεταξύ κι ο Λευτεράκης δυσκολεύεται την ημέρα πάρα πολύ στον ύπνο! Δεν ξέρω η ζέστη; Τα δοντάκια του; Δεν με είχε μάθει έτσι και η αλήθεια ψιλοζορίζομαι!

Ιωαννα μου τελεια για το τεστ παπ....εγω ακομα δεν το εχω κανει και πρεπει να παω οπωσδηποτε στην επομενη περιοδο...αλλα μια η δουλεια τωρα μια το οικονομικο πριν με κανανε να το καθυστερησω...οσο για την αλλεργια δεν λεει να περασει ε? Για να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος....

Και γω με τον Γιωργο το εχω παρατηρησει αυτο...δεν κοιμαται με την ιδια ευκολια οπως πριν...μαλλον η ζεστη θα ειναι γιατι οποτε τον κοιμιζω και μετα που ξυπναει ειναι μουσκεμα στον ιδρωτα...τα τζιτζικια δεν εχουν σταματησει...συνεχεια τα ακουω μερα νυχτα και αυτο σημαινει οτι η ζεστη καλα κραττει και θα κραττει ακομα....ουφφφφφ!!!! Δωσε φιλια στον Λευτερακο μας!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα!

ματινακι ασχολιαστο ολο το σκηνικο!!!! για τετοιους λογους εχω μονο κολλητη την κουμπαρα μου, φιλες που βρησκομαστε αραια κ που 2-3, και ολους τους αλλους τους εχω κανει delete! το ιδιο κ ο αντρας μου! οταν ο αλλος δεν φερεται σωστα, του φερεσαι αναλογα!

Γιωτουλα μου καλημερα!

Οσο και να στενοχωριεμαι ακρη δεν βρισκω γιατι ο καθενας εχει τον χαβα του...δεν μπορουν να καταλαβουν σε τι θεση μπορει να βρισκεται ο αλλος για να κανει τοσο κλειστη βαφτιση....το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να λενε οτι δεν τους θεωρουμε οικογενεια μαλλον και γι αυτο δεν τους καλεσαμε...αλλα αυτοι που μας θεωρουν οικογενεια δεν θα επρεπε να σεβαστουν την αποφαση μας αφου μας αγαπανε τοσο πολυ? Καλυτερα ειναι να παρεξηγουνται και να σε κανουν να νιωθεις ασχημα απο το να το καταλαβουν και να παρουν τηλ. για ευχες παρ'ολο που μπορει να νιωσανε ασχημα? Και να σου πω και κατι τελευταιο για να τελειωσω εδω. Εγω ποτε δεν θα παρεξηγουσα κανεναν αν γινοταν προς εμας αυτο, γιατι οσο στενη σχεση και να εχεις με τον αλλο δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις οταν βλεπεις την επιλογη του να ειναι αντιθετη απ αυτη που ισως περιμενες! Και το κυριοτερο? Θα επαιρνα τηλ. για ευχες οσο πειραγμενη και να ημουν γιατι πανω απ'ολα οι ευχες ειναι για ενα μωρο που μπαινει στον δρομο του Θεου. Ο Θεος ευλογει με την βαφτιση και δεν σηκωνει αυτη η ευλογια τετοιου ειδους συμπεριφορας....κοιταμε πρωτα το καλο και αν μπορουμε το κακο το διωχνουμε μακρυα...εμεις σαν οικογενεια ετσι πραττουμε...τωρα οι αλλοι ας το βλεπουν εγωιστικα! Δεν καλεσαμε κανεναν για να ειμαστε δικαιοι με ολους! Οχι οτι δεν θεωρουμε οικογενεια μας τους ανθρωπους που πραγματικα αγαπαμε...καλυτερα να κοιταξουμε στην καθημερινοτητα τι κανουμε γι αυτους που αγαπαμε...απο μικρα καθημερινα πραγματα φαινεται η αγαπη και οχι απο πραγματα που αναγκαζεσαι να κανεις για να εισαι δικαιος προς ολους! Αυτα....η μπουμπουδενια μας τι κανει?????

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε ο μεγαλος τις ζηλιες ε? Αναμενομενο ηταν...παντα τα πρωτα παιδια εχουν τετοιο θεμα....οσο μεγαλα και να ειναι δεν καταλαβαινουν οτι οι γονεις τα αγαπανε κι αυτα πολυ επειδη ενα μωρο σε εχει περισσοτερη αναγκη νομιζουν οτι τα αγαπας περισσοτερο....γαμωτο ειναι δυσκολη περιοδος αυτη....και αντε να του εξηγησεις...δεν θα καταλαβει! Το σκεφτομαι πολυ αυτο κι εγω...ολες οι μαναδες πιστευω το σκεφτονται...και τι να κανεις? Υπαρχει τροπος να του εξηγησεις και να καταλαβει? Ειναι και στον χαρακτηρα του παιδιου...ουφφφφφ....δυσκολες καταστασεις αλλα οχι τραγικες...με τον καιρο θα καταλαβει!

Κι εγω οταν γεννηθηκε ο αδερφος μου ημουν 7,5 χρονων και παρ'ολη την αγαπη που του ειχα και τον προσεχα , καποια στιγμη ζητησα απο την μανα μου να μου παρει μπιμπερο να πινω το γαλα μου οπως το μωρο...δεν εκδηλωνα αλλου τυπου ζηλια αλλα αυτο δεν εδειχνε οτι ζηλευα? Τεσπα...ευχομαι να το ξεπερασει γρηγορα ο μεγαλος σου γιατι πραγματικα στενοχωριουνται τα κακομοιρακια μωρε....ουφφφφφφφ!!!!!!!!!!

ξεκινησε ματινα μου και το κακο ειναι οτι ειναι πολυ εσωστρεφης και δεν εκφραζετε τα κρατα ολα μεσα του με αποτελεσμα να ξεσπα σε κλαματα!!το μιλαω δειχνει να καταλαμβαινει και την αλλη μερα παλι τα ιδια!!δεν ειναι επιθετικος απεναντι στο μωρο αλλα δεν θελει να ερχετε κανενας να βλεπει το μωρο και αρχισε να μην θελει να πηγαινει στο πατερα του για να μην φευγει να μας αφηνει μονουσ με το μωρο.


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησε ματινα μου και το κακο ειναι οτι ειναι πολυ εσωστρεφης και δεν εκφραζετε τα κρατα ολα μεσα του με αποτελεσμα να ξεσπα σε κλαματα!!το μιλαω δειχνει να καταλαμβαινει και την αλλη μερα παλι τα ιδια!!δεν ειναι επιθετικος απεναντι στο μωρο αλλα δεν θελει να ερχετε κανενας να βλεπει το μωρο και αρχισε να μην θελει να πηγαινει στο πατερα του για να μην φευγει να μας αφηνει μονουσ με το μωρο.

Ωχ,το τελευταιο ειναι το πιο ασχημο....φαντασου ποσο ζηλευει...αχ μωρε το καμαρι μας...πρεπει να βρειτε εναν τροπο να τον κανετε να μην στενοχωριεται...πως ομως?

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,το τελευταιο ειναι το πιο ασχημο....φαντασου ποσο ζηλευει...αχ μωρε το καμαρι μας...πρεπει να βρειτε εναν τροπο να τον κανετε να μην στενοχωριεται...πως ομως?

δεν ξερω ματινα μου αλλα εκνευριζομαι και που ολοι μωλις δουν το μωρο κανουν χαρουλες και ειναι και ο παναγιωτης εκει και τους βλεπει,ασε μου η κορη της αδερφης μου που ειναι στην ηλικια του παναγιωτη και παιζανε πολυ παλια τωρα με το που ερχετε παει κατευθεια στο μωρο ετσι και ο παναγιωτης εγινε επιθετικος μαζι της ,του μιλω του εξηγω και πιανει τα κλαματα και δεν ξερω ουτε και εγω τι να κανω!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...