Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

αχ!! Ρανιούκο μου θυμασαι τη σαμπάνια;;;; ποτε δεν ανοιχθηκε αλλά πολύ με συγκίνησες!!!!

Και το Λενιώ μας!!! είχε αφήσει τις δουλίτσες της και έμπαινε και έβγαινε!!!!!!

Και τα άλλα κοριτσάκια πολύ μου στάθηκαν!!!!!

οκ πάνε αυτά τώρα πάμε γι' άλλα;)

αχ ασε σοφακι μου.....αφου να φανταστεις οταν φτασαμε στο συνεργειο στη πρεβεζα πηγα στη τουαλετα...και εκτος του οτι κατουραγα μια ωρα απο τη τρομαρα μου, εβγαλα και λιγο αιμα.....τρελλαθηκαααααααα....απο το σοκ ηταν...πηρα τον γιατρο κατευθειαν......και με ηρεμησε....

αγκαλιτσα μεγαλη ελατεεεεεε((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ!! Ρανιούκο μου θυμασαι τη σαμπάνια;;;; ποτε δεν ανοιχθηκε αλλά πολύ με συγκίνησες!!!!

Και το Λενιώ μας!!! είχε αφήσει τις δουλίτσες της και έμπαινε και έβγαινε!!!!!!

Και τα άλλα κοριτσάκια πολύ μου στάθηκαν!!!!!

οκ πάνε αυτά τώρα πάμε γι' άλλα;)

χαχαχαχ....το θυμαμαι αγαπη μου.....

αλλα ειναι αναγκη να ειμαστε εγκυες για να ανοιξουμε σαμπανια?????

οχιιιιιιιιιιιιιι....λοιπον....θα οργανωσεις μια βραδυα με τον αντρουλη σου,θα βαλεις τα sexy εσωρουχα και θα ανοιξεις μια σαμπανια νααααααααααα......με το συμπαθειο κιολας....χχαχαχααχαχαχ...


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΕΙ!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΕΣ !!!!ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!

Α!!!! γιατί φοβαται τους ψηλούς;;;; κάπως της έρχεται ε;;;

Μακάρι να μην είναι τίποτα!!!!! αν ήταν κολικός θα είχες πολύ πόνο!!!!! Θα περιμένουμε ε;;;;

Και γω ανοίγω σώματα όταν νιώσω κρύο και τώρα ανοιχτά τα έχω!!!!! αχ θέλω να φτιάξει ο καιρός!!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

αγκαλιτσα μεγαλη ελατεεεεεε((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.....αγαπη μουουουουουουουουου....γινατε πορτοκαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....τρελλαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγκαλιτσα μεγαλη ελατεεεεεε((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΕΙ!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΕΣ !!!!ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!

ετσι ειμαστε κ μεις σαν μανουλιτσες!;);)

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΕΙ!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΕΣ !!!!ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!

τι επαθε το γαρδενακι μας καλεεεεε?????αχ βρε νατασακι μουουουουουουυ....συγνωμη αλλα ειμαι ακομα λιγο στη κοσμαρα μυοουουουυου....


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ....το θυμαμαι αγαπη μου.....

αλλα ειναι αναγκη να ειμαστε εγκυες για να ανοιξουμε σαμπανια?????

οχιιιιιιιιιιιιιι....λοιπον....θα οργανωσεις μια βραδυα με τον αντρουλη σου,θα βαλεις τα sexy εσωρουχα και θα ανοιξεις μια σαμπανια νααααααααααα......με το συμπαθειο κιολας....χχαχαχααχαχαχ...

αχ!!! δεν πίνω καθόλου γμ με εμφιαλωμένο νερό γίνεται;;;; σε κούφανα ε;;;;:tongue::tongue::tongue:

άντε μωρέ κανένα κρασάκι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα κατα τα άλλα τα κορίτσια είναι ήσυχα λένε και χαζά!!!! είναι αγοροκόριτσο μήπως;;; με τι παίζει;;;;;

Δε ξέρω αγαπούλα μου πάντως σέρνομαι όλη την ημέρα χωρίς καθόλου μα καθόλου διαθεση και το μόνο που με απασχολεί είναι το πότε θα οριζοντιοποιηθώ ξανά στην κρεβατάρα μου!!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ!!ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΧΡΙ 7-8 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΣΟΥΠ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ BARBIE ΚΟΥΚΛΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ(ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ)!!!

ΤΙΣ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΥΠΟΥ ΠΑΖΛ!!!ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!ΑΣΕ ΑΣΕ!!ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΤΙΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ!ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ!!ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΥΜΟΥΛΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Ε???


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ!!! δεν πίνω καθόλου γμ με εμφιαλωμένο νερό γίνεται;;;; σε κούφανα ε;;;;:tongue::tongue::tongue:

άντε μωρέ κανένα κρασάκι!!!!!

χαχαχαχαχχαχχαχ...εχωπεθανει στο γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

ας μη πινεις....εσυ θα τη βγαλεις, θα τη κουνησεις και θα την ανοιξειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....ετσι για showwwwwwwwww.....

xaxaaxxaaxxaxaxaxa......


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ!!ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΧΡΙ 7-8 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΣΟΥΠ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ BARBIE ΚΟΥΚΛΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ(ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ)!!!

ΤΙΣ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΥΠΟΥ ΠΑΖΛ!!!ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!ΑΣΕ ΑΣΕ!!ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΤΙΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ!ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ!!ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΥΜΟΥΛΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Ε???

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....εσενα ποναει η κοιλιτσα????Αχ δε παω καλαααααααααααα.......να πας στο γιατρο γλυκουλα μου....μπορει να ειναι απο αγχος!!!!!!!!


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

και για να μην ξεχνιομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

http://www.youtube.com/watch?v=DQOz48TX-Ws&feature=related

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και σωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

παμε λιγο να ζεσταθουμεεεεεεεεε.....


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ!!ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΧΡΙ 7-8 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΣΟΥΠ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ BARBIE ΚΟΥΚΛΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ(ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ)!!!

ΤΙΣ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΥΠΟΥ ΠΑΖΛ!!!ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!ΑΣΕ ΑΣΕ!!ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΤΙΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ!ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ!!ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΥΜΟΥΛΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Ε???

χαχαχα πως την κατάλαβα ε;;;; έχω εμπειρία με αγοροκόριτσα η φιλενάδα του μικρού είναι ένα από αυτά τώρα παιζουν μέσα με playmobil, αλλά και gormiti, bacugan και όλα τα σχετικά!!!!!

Σίγουρα φταίει και ο καιρός!!!!! διαβασματάκι κάναμε ένα μαθηματάκι για να τελειώνει σιγά σιγά μην του ρθουνε και πολλά!!!! από βδομάδα θα πάει να μείνει στην πεθερά μου οπότε να είναι τελειωμένος!!!! Κατα τα άλλα ξεκουραση!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...