Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

τι λες βρε αγαπουλα μου????????εχω στεναχωρεθει πολυ αλλα δοξα τον Θεο ειχατε αγιο!!!!!!!!!!!!!δεν το πιστευω τι παθατε!!!!!!!!!!πω πω φανταζομαι την τρομαρα σας!!!!!!!!!!ας παει κι ας μην ξαναρθει!!!!!!!!καρδουλα μου, να ηρεμησεις και να σκεφτεσαι πως εισασταν πολυ τυχεροι, να αναψεις μια λαμπαδα στην εκκλησια!!!!!!!!!!!!σ'αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Ποπιτσάκι μου τι κάνεις αγάπη;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΟΦΟΥΛΑΑ!!!!!ΚΟΥ ΚΟΥ!!!ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΠΑΤΗΡ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ!!ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ 8 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ..ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ..ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!ΒΑΣΙΚΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΡΗΞΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΩ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ!ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΩ ΚΙ ΟΛΑΣ!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΝΑ???? :tongue:

Α!!!! ωραία θα κάτσει λες;;;; Τι σκέφτεσαι για κανέναν κολικό;;;; Έχεις πολύ πόνο;;;;;

Μανάρα μάνα δε μ'εχουν ξαναπεί έτσι μ' άρεσει!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΣ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ!!ΕΛΕΟΣ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΥΡΙΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΩ????:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ????

νατασακι μουυυυυ καλα ειμαι φιλεναδιτσα μου!

εδω με τον μικρουλη σπιτι..εχει κρυο σημερα αναψα το αιρκοντισιον!χαλια καιρος!:rolleyes::rolleyes:

εσυ πως εισαι..τι πονος ειναι αυτος στα νεφρα..για ναπας στον γιατρο σου κατι ξερει η μανουλα σου να δουμε τι γινεται Νατασακι μου!μην το αφηνεις ετσι;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασούλα μου ένα έχω να σου πω "Πρέπει να βάλεις το μαχαίρι στο κόκαλο" παίρνεις το καπελάκι σου και φεύγεις!!!! Σωτηρία δε θα βρεις!!!

Τι κάνεις άλλο;;;; η τσαχπίνα η ζουζού;;;;

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ!ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ!!!ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!

ΕΣΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΡΥΟΛΩΓΗΣΕΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ??? :(


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

αχ γιατι βρε Σοφακη μου!κρυωσες λες?:confused:

Καιρό είχα να παραπονεθώ ε;;;; δε ξέρω το στομάχι μου δεν πάει καλά με το ζόρι μαγείρεψα σήμερα!!!! πλησιάζουν και οι μέρες και τα κατα φαντασία συμπτώματα έρχονται....δε θέλω να το περάσω πάλι αυτό γίνεται;;;;:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουουουουουουοουο....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ......

τι ενδιαφερον ειναι αυτο που μου δειχνετε ρε αγαπουλες μου????αληθεια σας λεω...δεν το εχω συνηθισει απο φιλους κατι τετοιο......αχ...συγκινηθηκα!!!!!!!

ουφφφφφφφφφ....βαριεμαι να διαβασω......

καλε φανταζεστε να ημουν εγκυος????????αχ παναγιτσα μουουουουουοουυ......τειλικα καθε εμποδιο για καλο...αν και μου τη δινει αυτη η φραση...ειναι πολυ σωστη......


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ!ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ!!!ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!

ΕΣΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΡΥΟΛΩΓΗΣΕΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ??? :(

χαχαχα κατα τα άλλα τα κορίτσια είναι ήσυχα λένε και χαζά!!!! είναι αγοροκόριτσο μήπως;;; με τι παίζει;;;;;

Δε ξέρω αγαπούλα μου πάντως σέρνομαι όλη την ημέρα χωρίς καθόλου μα καθόλου διαθεση και το μόνο που με απασχολεί είναι το πότε θα οριζοντιοποιηθώ ξανά στην κρεβατάρα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να παραπονεθώ ε;;;; δε ξέρω το στομάχι μου δεν πάει καλά με το ζόρι μαγείρεψα σήμερα!!!! πλησιάζουν και οι μέρες και τα κατα φαντασία συμπτώματα έρχονται....δε θέλω να το περάσω πάλι αυτό γίνεται;;;;:-(

τι επαθες σοφακι μουουουουουουου??????αχ περαστικουλιαααααααα....

(((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))

να εισαι οσο μπορεις προσγειωμενη....ε μαναρακι μου??????

:P


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να παραπονεθώ ε;;;; δε ξέρω το στομάχι μου δεν πάει καλά με το ζόρι μαγείρεψα σήμερα!!!! πλησιάζουν και οι μέρες και τα κατα φαντασία συμπτώματα έρχονται....δε θέλω να το περάσω πάλι αυτό γίνεται;;;;:-(

αχ σοφακη μου μακαρι να μην το ξαναπερασεις αν ειναι να κατεβει ασ κατεβει στην ωρα της αλιως να ειναι εγκυμοσηνη!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουουουουουουοουο....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ......

τι ενδιαφερον ειναι αυτο που μου δειχνετε ρε αγαπουλες μου????αληθεια σας λεω...δεν το εχω συνηθισει απο φιλους κατι τετοιο......αχ...συγκινηθηκα!!!!!!!

ουφφφφφφφφφ....βαριεμαι να διαβασω......

καλε φανταζεστε να ημουν εγκυος????????αχ παναγιτσα μουουουουουοουυ......τειλικα καθε εμποδιο για καλο...αν και μου τη δινει αυτη η φραση...ειναι πολυ σωστη......

Που είσαι βρε θηρίο;;;; Κάνεις διάλλειμα από το διάβασμα;;;;

Αν ήσουν εγκυούλα όλα καλά θα ήταν πάλι, απλά θα τρόμαζες!!! Ναι είναι σπαστική η φραση και μενα μου τη δίνει...αλλά με τον καιρό όλα δείχνουν ότι έτσι είναι καλύτερα!!!!

Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μουυυυυυυυυυ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ!ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!ΝΑ ΑΝΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!!ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ..ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΕΕ?????

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΓΑΠΑΚΙ!!!

((((((((())))))))

σε λατρευωωωωωωωωωωωωωωω.....

και ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς........:P


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

σε λατρευωωωωωωωωωωωωωωω.....

και ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς........:P

κ μεις σαγαπαμε πολυ πολυ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

(((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))););)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Α!!!! ωραία θα κάτσει λες;;;; Τι σκέφτεσαι για κανέναν κολικό;;;; Έχεις πολύ πόνο;;;;;

Μανάρα μάνα δε μ'εχουν ξαναπεί έτσι μ' άρεσει!!!:cool:

νατασακι μουυυυυ καλα ειμαι φιλεναδιτσα μου!

εδω με τον μικρουλη σπιτι..εχει κρυο σημερα αναψα το αιρκοντισιον!χαλια καιρος!:rolleyes::rolleyes:

εσυ πως εισαι..τι πονος ειναι αυτος στα νεφρα..για ναπας στον γιατρο σου κατι ξερει η μανουλα σου να δουμε τι γινεται Νατασακι μου!μην το αφηνεις ετσι;)

ΠΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΕΙ!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΕΣ !!!!ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε θηρίο;;;; Κάνεις διάλλειμα από το διάβασμα;;;;

Αν ήσουν εγκυούλα όλα καλά θα ήταν πάλι, απλά θα τρόμαζες!!! Ναι είναι σπαστική η φραση και μενα μου τη δίνει...αλλά με τον καιρό όλα δείχνουν ότι έτσι είναι καλύτερα!!!!

Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μουυυυυυυυυυ!!!!!!

αχ ασε σοφακι μου.....αφου να φανταστεις οταν φτασαμε στο συνεργειο στη πρεβεζα πηγα στη τουαλετα...και εκτος του οτι κατουραγα μια ωρα απο τη τρομαρα μου, εβγαλα και λιγο αιμα.....τρελλαθηκαααααααα....απο το σοκ ηταν...πηρα τον γιατρο κατευθειαν......και με ηρεμησε....


bg1142822.jpg

princess2.gif

Link to comment
Share on other sites

τι επαθες σοφακι μουουουουουουου??????αχ περαστικουλιαααααααα....

(((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))

να εισαι οσο μπορεις προσγειωμενη....ε μαναρακι μου??????

:P

αχ!! Ρανιούκο μου θυμασαι τη σαμπάνια;;;; ποτε δεν ανοιχθηκε αλλά πολύ με συγκίνησες!!!!

Και το Λενιώ μας!!! είχε αφήσει τις δουλίτσες της και έμπαινε και έβγαινε!!!!!!

Και τα άλλα κοριτσάκια πολύ μου στάθηκαν!!!!!

οκ πάνε αυτά τώρα πάμε γι' άλλα;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...