Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου??????Καλημερααααααααααααα......!!!!!!!!!! Τι μου κανετε????

Ποσο μου λειψατε....!!!!!!!!!!

Εμεις περασαμε μια εβδομαδα ολο βολτες μιας και ειχε και καλο καιρο!

Την τριτη οπως σας ειπα πηγαμε στα ξαδερφακια, την τεταρτη στην Αθηνα στον γιατρο μου και την παρασκευη για ψωνια στην Κορινθο.Γραφτηκα και στον ΟΑΕΔ παλι γιατι με την εγκυμοσυνη δεν πηγαινα να ανανεωσω την καρτα...μεγαλη βλακεια, οχι οτι θα επιανα δουλεια αλλα δεν θα ειχα χασει τοσο καιρο ανεργιας...τεσπα! Παντως εβαλα υποσημειωση για απογευματινη δουλεια προς το παρον οτι ψαχνω μπας και βρεθει κατι για να κραταει τα απογευματα τον μπεμπη ο αντρας μου αφου ειναι παντα πρωινος στη δουλεια του!

Χθες ηρθαν οι κουμπαροι με την βαφτιστηρα μου...η πρωτη επισκεψη για τον μπεμπη....μου το φαγανε το παιδι! Με το που μπηκαν μεσα μου το αρπαξαν απο τα χερια και τον κατσιασαν!!!!χαχαχαχα....αυτος αλλο που δεν ηθελε ολο γελαγε...3 γυναικες να τον πασπατευουν η καλυτερη του....μονο που ο μπαμπας μας ειχε λιγα νευρα οταν εφυγαν γιατι ειναι πολυ υποχονδριος και οταν εβλεπε να μην τον αφηνουν σε ησυχια μαλλον τα πηρε ! Ο κουμπαρος μου εν τω μεταξυ τον κερασε λεφτα και του τα εβαλε στο χερι...βεβαια πηγα και του επλυνα τα χερακια του αμεσως, αλλα τον ειδα καπως του ηρθε αλλα δεν μου ειπε τιποτα οταν εφυγαν, απλα ηταν μουτρωμενος φαινοταν απο χιλιομετρα!

Κοριτσια πλεον ο μπεμπης ειναι 2μιση μηνων και το μονο που απαιτεις ειναι οποιοι ερχονται να ειναι καλα στην υγεια τους για να μην κολλησει καμια ιωση το μωρο και ταλαιπωρειται στα νοσοκομεια! Τωρα, και αγκαλια θα τον παιρνουν και θα τον παιζουν, απλα το μονο που δεν θελω ειναι να του φιλανε τα χερακια και γενικα να του τα πιανουν γιατι τα βαζει στο στομα και μεταφερει με αυτο τον τροπο μικροβια και τους το ειπα χθες και το σεβαστηκαν....τι αλλο να κανεις??? Δεν μπορεις να το βαλει το μωρο σε γυαλα....βεβαια οι συγκεκριμενοι ανθρωποι ειναι σαν οικογενεια μου, με την κουμπαρα μου απο το σχολειο που ειμασταν μαζι φωναζε η μια την αλλη αδερφουλα...καποιοι που δεν εχουν το θαρρος δεν ειναι τοσο εκδηλωτικοι με το μωρο! Ο αντρας μου ομως δεν μπορει να το καταλαβει και φοβαται κιολας πολυ....αφου να φανταστειτε πηγαμε στους γονεις μου χθες για φαγητο πρωτη φορα μετα την γεννα και τους εβαλα πανουλα για να τον παρουν αγκαλια! Ο αντρας μου εχει κολλημα επειδη εχουν σκυλια και συχενεται! Εγω αντιθετα επειδη εχω μεγαλωσει μεσα στο σπιτι με σκυλι τα λατρευω και δεν συχενομαι οποτε καταλαβαινετε οτι δεν τα βρισκουμε σε αυτο το θεμα! Αλλα ηταν η τελευταια φορα που βαζω στους γονεις μου πανα αγκαλιας γιατι σε κανεναν απο την οικογενεια του δεν βαλαμε και εκτος αυτου εκει που δεν φοβασαι εκει την πατας! Με τον ανηψιο που πιανει ολα τα σκατολοϊδια και μετα παει και βαζει τα χερια του στον μπεμπη δεν ειπα τιποτα και ουτε καν ανεφερα οτι μπορει να ειναι αρρωστος και να μην το ξερουν και να κολλησει και ο μπεμπης τοσο κοντα που του πηγαινε στο προσωπο....εν παση περιπτωση, μην τα παρω τωρα, απλα αυτα τα 2 πραγματα που πρεπει να τηρουν οι επισκεπτες θα τα προσεχω και απο κει και περα και ο μπεμπης και χωρις επισκεψεις μπορει να κολλησει κατι απο τον μπαμπα του που πηγαινει για δουλεια...δεν ειπε κανεις οτι το μωρο κολλαει μονο απο τους αλλους....

Σας ζαλισα πρωι πρωι ε?????Συγνωμη ρε κοριτσακια μου αλλα ηθελα να τα πω γιατι θα εσκαγα...μπορει να λες πολλα πραγμτα πριν γεννησεις οτι δεν θα τα κανεις ποτε αλλα στην πραξη πολλα κανεις που δεν ηθελες! Ειναι δυσκολο να κρατησεις εντελως ασυπτες συνθηκες και δεν κανει κιολας γιατι με το πρωτο που θα βγει εξω το μωρο θα την πατησει...

Ας αλλαξω θεμα λιγο....χθες μιλουσα με την Ρανια μας στο φεις και την ρωτησα αν εχει συνεννοηθει με καποια για το πως θα ενημερωθουμε οτι γεννησε...μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα οταν παει στο δωματιο γιατι το κινητο της θα ειναι κλειστο! Οποτε αναμονη μεχρι να μου στειλει μηνυμα!

Ρανια μου,κοριτσακι μου καλο, εφτασε η ωρα που θα αντικρυσεις τον καρπο τους ερωτα σας, αυτο το θαυμα του Θεου που μεγαλωνε 9 μηνες μεσα στην κοιλιτσα σου! Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και η Παναγια μαζι σας!

Πολυ συγκινηση λεμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε; Θα πιούμε καφεδάκι σήμερα;

Καλημερα Ιωαννακι μου!!!! Τι κανετε μανουλα και μπεμπακος????

Χαθηκαμε και δεν ξερω τα νεα σας....για πες για πες...ολα καλα????

Αντε εισαι η επομενη τωρα....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ιωαννακι μου!!!! Τι κανετε μανουλα και μπεμπακος????

Χαθηκαμε και δεν ξερω τα νεα σας....για πες για πες...ολα καλα????

Αντε εισαι η επομενη τωρα....!!!!

Καλημέρα Ματινάκι μου! Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα ανέφερες πριν σχετικά με το μωρό! Δεν μπορούμε μωρέ να τα έχουμε σε γυάλα αλλά όσο κρατάνε τα κρύα και τα μικρόβια κυκλοφορύν σε αφθονία ακόμη καλό θα ήταν όσοι επισκέπτονται ένα μέρος με τόσο μικρά μωράκια να προσέχουν πολύ!

Εμείς καλά είμαστε! Έχουμε ετοιμάσει το δωμάτιο του μπεμπάκου μας και σε λίγο περιμένω και τη μαμά μου να μου πλύνει μία κουβέρτα στο χέρι! Η βαλίτσα είναι σχεδόν έτοιμη μόνο τα τελευταία τα δικά μου προσωπικά είδη περιμένουν να μπουν μέσα! Σε 4 μέρες μπαίνω κι εγώ στο μήνα μου Ματινάκι μου! Απίστευτο μου φαίνεται!!!! Στη 1 Φεβρουαρίου έχω ξανά γιατρό κι εκεί θα κάνουμε μία πρώτη εκτίμηση για το πότε περίπου θα έρθει το θαυματάκι μας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου....τι κανετε?

εγω μολις εφαγα τα corn flakes μου...χιχιχιχιχιχι

αχ εχει να πεσει πεινα αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....μολις γεννησω με το καλο θα τους φαω ολους εκει μεσα!!!!αχαχααχααχαχαχαχααχ....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ματινάκι μου! Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα ανέφερες πριν σχετικά με το μωρό! Δεν μπορούμε μωρέ να τα έχουμε σε γυάλα αλλά όσο κρατάνε τα κρύα και τα μικρόβια κυκλοφορύν σε αφθονία ακόμη καλό θα ήταν όσοι επισκέπτονται ένα μέρος με τόσο μικρά μωράκια να προσέχουν πολύ!

Εμείς καλά είμαστε! Έχουμε ετοιμάσει το δωμάτιο του μπεμπάκου μας και σε λίγο περιμένω και τη μαμά μου να μου πλύνει μία κουβέρτα στο χέρι! Η βαλίτσα είναι σχεδόν έτοιμη μόνο τα τελευταία τα δικά μου προσωπικά είδη περιμένουν να μπουν μέσα! Σε 4 μέρες μπαίνω κι εγώ στο μήνα μου Ματινάκι μου! Απίστευτο μου φαίνεται!!!! Στη 1 Φεβρουαρίου έχω ξανά γιατρό κι εκεί θα κάνουμε μία πρώτη εκτίμηση για το πότε περίπου θα έρθει το θαυματάκι μας!!!

Αχ αγαπουλα μου φτανει και ο μπεμπακος σου! Τι ευτυχια ειναι αυτη σε αυτο το καφε??? Πως ξεκινησαμε και πως ειμαστε τωρα ε? Παναγια μου μεγαλη η χαρη σου!

Ετοιμα ολα οποτε ε? Μπραβο κοριτσακι μου με το καλο να ερθει το θαυματακι σας!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι δυστυχως εμεις τρωμε ολο τον χειμωνα αλλα και παλι δεν μπορουμε ουτε κλεισμενο στο σπιτι να τον εχουμε αλλα ουτε να γινουμε και αντικοινωνικοι....καποιοι φιλοι μας ειπαν οτι οταν θα δεχομαστε επισκεψεις να τους το πουμε να ερθουν...η κουμπαρα μου δεν ερχοταν πριν τα πρωτα εμβολια με τιποτα...αλλοι θελανε να ερθουν πριν καν 40ντισουμε και φαγανε πορτα...ειναι ανθρωποι και ανθρωποι και εννοειται οτι στα παραλογα δεν θα κοιταξω μην στενοχωρησω τον αλλο αλλα την υγεια του παιδιου μου θα κοιταξω! Απλα δεν θελω ο αντρας μου να ειναι τοσο υποχονδριος...δεν βλεπω να συνεννοουμαστε σ'αυτο το θεμα μεχρι να βγει ο χειμωνας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας αλλαξω θεμα λιγο....χθες μιλουσα με την Ρανια μας στο φεις και την ρωτησα αν εχει συνεννοηθει με καποια για το πως θα ενημερωθουμε οτι γεννησε...μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα οταν παει στο δωματιο γιατι το κινητο της θα ειναι κλειστο! Οποτε αναμονη μεχρι να μου στειλει μηνυμα!

Ρανια μου,κοριτσακι μου καλο, εφτασε η ωρα που θα αντικρυσεις τον καρπο τους ερωτα σας, αυτο το θαυμα του Θεου που μεγαλωνε 9 μηνες μεσα στην κοιλιτσα σου! Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και η Παναγια μαζι σας!

Πολυ συγκινηση λεμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα ζουζουνα μου....τι ομορφα που του ειπες.....ο καρπος του ερωτα μας!!!!!αχχχχχχχχχχχχ....

ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ποτε περασε ο καιρος?????θυμαμαι στην αρχη δεν περνουσε με τιποτα......μετα τον 7ο ξαφνικα δε καταλαβα τιποτα!!!!

κοριτσακια μου θα στειλω μυν στο ματινακι μολις με ανεβασουν στο δωματιο ναι???θα εχω κλειστο το κινητο!!!:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου....τι κανετε?

εγω μολις εφαγα τα corn flakes μου...χιχιχιχιχιχι

αχ εχει να πεσει πεινα αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....μολις γεννησω με το καλο θα τους φαω ολους εκει μεσα!!!!αχαχααχααχαχαχαχααχ....

Καλημερα καμαρι!!!! Πως ειναι η ψυχολογια μας? Ανεβασμενη ελπιζω ε????

Μαρη γιατι να πεινας αυριο??? Καισαρικη θα κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ματινάκι μου! Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα ανέφερες πριν σχετικά με το μωρό! Δεν μπορούμε μωρέ να τα έχουμε σε γυάλα αλλά όσο κρατάνε τα κρύα και τα μικρόβια κυκλοφορύν σε αφθονία ακόμη καλό θα ήταν όσοι επισκέπτονται ένα μέρος με τόσο μικρά μωράκια να προσέχουν πολύ!

Εμείς καλά είμαστε! Έχουμε ετοιμάσει το δωμάτιο του μπεμπάκου μας και σε λίγο περιμένω και τη μαμά μου να μου πλύνει μία κουβέρτα στο χέρι! Η βαλίτσα είναι σχεδόν έτοιμη μόνο τα τελευταία τα δικά μου προσωπικά είδη περιμένουν να μπουν μέσα! Σε 4 μέρες μπαίνω κι εγώ στο μήνα μου Ματινάκι μου! Απίστευτο μου φαίνεται!!!! Στη 1 Φεβρουαρίου έχω ξανά γιατρό κι εκεί θα κάνουμε μία πρώτη εκτίμηση για το πότε περίπου θα έρθει το θαυματάκι μας!!!

καλημερα ιωαννακι μουουουυουουουυοουυυ......μπαινεις στον 9ο?????????????????????????????????ουφφφφφφφφφφφφφφφφ....για μια ακομα φορα ....πως περναει ετσι ο καιρος??ποτε πηγες εκανες την εξεταση και ποτε πιασατε το σποριδιο σας κι εσεις.....

με το καλο κοριτσακι μου!!!:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καμαρι!!!! Πως ειναι η ψυχολογια μας? Ανεβασμενη ελπιζω ε????

Μαρη γιατι να πεινας αυριο??? Καισαρικη θα κανεις???

καλα ειμαι....σαν να μην ειναι να παω να γεννησω...χαχαχααχαχαχχα

προς το παρον!!!!

γιατι μου ειπε να πιω ενα γαλατακι μονο με λιγα κορν φλεικς πριν παω!!!

δε ξερω ποση ωρα θα κανω να γεννησω,......οποτε θα πεινασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ζουζουνα μου....τι ομορφα που του ειπες.....ο καρπος του ερωτα μας!!!!!αχχχχχχχχχχχχ....

ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ποτε περασε ο καιρος?????θυμαμαι στην αρχη δεν περνουσε με τιποτα......μετα τον 7ο ξαφνικα δε καταλαβα τιποτα!!!!

κοριτσακια μου θα στειλω μυν στο ματινακι μολις με ανεβασουν στο δωματιο ναι???θα εχω κλειστο το κινητο!!!:lol:

Περναει ο καιρος Ρανακι μου...ρε συ ποτε καναμε το τεστ εγκυμοσυνης και ποτε ηρθε η ωρα της γεννας ουτε που το καταλαβα! Παιζει ρολο ομως που ειχαμε και καλες εγκυμοσυνες μαλλο και δεν υποφεραμε απο κατι....

Οσο θυμαμαι που περιμεναμε την ακατανομαστη να μην ερθει και ερχοταν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειμαι....σαν να μην ειναι να παω να γεννησω...χαχαχααχαχαχχα

προς το παρον!!!!

γιατι μου ειπε να πιω ενα γαλατακι μονο με λιγα κορν φλεικς πριν παω!!!

δε ξερω ποση ωρα θα κανω να γεννησω,......οποτε θα πεινασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......:lol:

αχαχαχαχ.....παλι καλα που σου ειπε να φας κατι...εγω δεν ειχα ρωτησει και ειχα παει νηστικη!!!! Δεν ηταν ομως σιγουρο οτι θα γενναγα...μετα που γεννησα ομως μιας και δεν καθυστερησα, εφαγα απ'εξω μεριδα γυρο....τον τσακισα μιλαμε...χαχααχαχαχα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ψυχουλιτσες μου καλες, καλημερααααααααααα και καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ μουυυυυυυυυυυ, να σου ζησει καρδουλα μου!!!!!!!!!!!!!γερος και τυχερος ο μπεμπης μας!!!!!!!!!!!

ΡΑΝΙΟΥΚΟ μουυυυυυυυυυυυυυ, αυριο η μεγαλη μερα, με το καλο παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχουυυυυυυυ, πολυ συγκινηση λεμε!!!!!!!!!!σ'αγαπω πολυ, θα σε σκεφτομαι συνεχεια, θα περιμενουμε νεα απο το ματινακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπαινω απο την δουλεια, στα γρηγορα!!!!!!!!!!!!!;)σας αγαπω!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ψυχουλιτσες μου καλες, καλημερααααααααααα και καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ μουυυυυυυυυυυ, να σου ζησει καρδουλα μου!!!!!!!!!!!!!γερος και τυχερος ο μπεμπης μας!!!!!!!!!!!

ΡΑΝΙΟΥΚΟ μουυυυυυυυυυυυυυ, αυριο η μεγαλη μερα, με το καλο παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχουυυυυυυυ, πολυ συγκινηση λεμε!!!!!!!!!!σ'αγαπω πολυ, θα σε σκεφτομαι συνεχεια, θα περιμενουμε νεα απο το ματινακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπαινω απο την δουλεια, στα γρηγορα!!!!!!!!!!!!!;)σας αγαπω!!!!!!!!!!

Καλημερα Ποπακι μου τι κανεις ρε ψυχη? Χρονια και ζαμανια...ποσο καιρο εχω να σε πετυχω?????

Η μπεμπουλα πως παει? Καλυτερα με το θεμα γκρινιας????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ποπακι μου τι κανεις ρε ψυχη? Χρονια και ζαμανια...ποσο καιρο εχω να σε πετυχω?????

Η μπεμπουλα πως παει? Καλυτερα με το θεμα γκρινιας????

ματινακι μου καλο, πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!!καλυτερα με το θεμα γκρινιας αλλα με το θεμα υπνου......:(κοιμομαστε αγκαλιτσα στο κρεβατι μου γιατι θελει να θηλαζει καθε 2 με 3 ωρες το βραδυ, το θελει για να νανουριζεται!!!!βεβαια ετσι κοιμαμαι και εγω και αυτη μια χαρα αλλα προβληματιζομαι πολυ πως θα κοιμαται στο κρεβατι της οταν της σταματισω το στηθος!!!!:(τελος παντων, κατα τ΄αλλα ολα πολυ καλα!!!!!ο μπεμπακος σου τι κανει?να του δωσεις πολλα φιλια!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου καλο, πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!!καλυτερα με το θεμα γκρινιας αλλα με το θεμα υπνου......:(κοιμομαστε αγκαλιτσα στο κρεβατι μου γιατι θελει να θηλαζει καθε 2 με 3 ωρες το βραδυ, το θελει για να νανουριζεται!!!!βεβαια ετσι κοιμαμαι και εγω και αυτη μια χαρα αλλα προβληματιζομαι πολυ πως θα κοιμαται στο κρεβατι της οταν της σταματισω το στηθος!!!!:(τελος παντων, κατα τ΄αλλα ολα πολυ καλα!!!!!ο μπεμπακος σου τι κανει?να του δωσεις πολλα φιλια!!!!!!!!!!

Κι εγω αρκετες φορες κοιμαμαι αγκαλια με τον μπεμπη την νυχτα για τον ιδιο λογο ακριβως...βασικα επειδη κοιμαμαι μονο το βραδυ, δεν προλαβαινω να κοιμηθω αλλη ωρα, οποτε ξυπναω για να τον θηλασω, μετα μας παιρνει ο υπνος και τους 2 αγκαλια...οταν καταλαβαινω οτι κοιμομαστε ετσι τον βαζω στο παρκο που τον κοιμιζω διπλα μου! Σωθηκα με το παρκο βασικα...σχεδον αιωρειται και αν τυχον γκρινιαξει μετα την αγκαλια, τον κουναω 2 λεπτα και κοιμαται...αλλες φορες δεν χρειαζεται καθολου κουνημα!

Μια χαρα θα μαθει να κοιμαται στην κουνια της...θα εχει μεγαλωσει κιολας και θα εχει στρωσει η κατασταση μην φοβασαι! Να της δωσεις πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

Ο μπεμπακος εδω καθεται με την μανουλα και παιζει....! Θα του τα δωσω τα φιλακια ποπακι μου....ρουφηχτα ρουφηχτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...