Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

φιλεναδιτσες μου μωλης τελειωσα με τα παντα!

ηρθε κ ο παπας μας εκανε τον αγιασμο!ο μεγαλος μου του επιασε κ κουβεντα..χαχαχαχα νομιαζα θα κλαει αλα αυτος με το που τον ειδε στην πορτα..τον ρωτουσε τι κανεις παπα?εγω καλα ειμαι?τι θα κανεις?χχααχ κ διαφορα τετια!

ο μικρουλης σημερα με ταλαιπωρησε με τον υπνο του..με το ζορι τον κοιμηζω ολη μερα...κ μου κανει μισαωρα υπνο..πολυ κουραση σημερα..αφου κατεληξα να τον κοιμηζω στο ριλαξ διπλα στον αποροφητηρα κ ετσι τον κοιμησα δυο φορες κ γω!ηρθε κ η κοπελα του αδερφου μου για καφε κ με βοηθησε κ μετα μπανια..τοσο γλυκεια κ καλοψυχη κοπελα δεν εχω λογια!

εκανα κ γω το μπανακι μου τωρα κ ειπα να σας διαβασω!ειμαι ενα πτωμα..σε λιγο θα βαλω κ τον μεγαλο για υπνο κ θα κατσω λιγακι μεχρι ναξαναξυπνησει ο μικρουλης!

Αναστασακι μου σου αρεσεεεε?????πολυ χαιρομαιιιιιιι!!!!!!ειναι η πιο ευκολη συνταγη οτι πρεπει με μωρα..ειδες μπαμ μπαμ κ γινεται πολυ νοστιμη!ααπλα ξεχασα να σου πω μην φας πολυ εμενα τον πειραζε.το ξυσμα απο το πορτοκαλι!γενικα φρουτα τρως..??

εμενα τα εσπεριδοειδη τον πειραζαν πολυ κ ακομα δεν τρωω..μονο μπανανες κ μηλα τρωω!

ο μικρος τελειος στην φωτο..φτου φτου!

Πεταλουδιτσα συμφωνω απολυτα σε αυατ που ειπες..ηθελα να γραψω τοσα κ με το κινητο δεν με βολευε καθολου με καλυψες!;);)

Ιωαννακι μου ξεκηνησαν τα διαφορα πονακια!ολα ειναι ετοιμα πια..εισα στον μηνα σου κ να τα περημενεις ολα!σε λιγες μερουλες πι θα κρατας τον μπεμπακο σου!;);)

Νατασακι μου καλο θα το ξανασυζητησω αλα νευριαζω κμε τον εαυτο μου που ειμαι ετσι αναποφασιστη κ δεν μπορω να πατησω ποδι κ να πω αυτο θα γινειε τελειωσε~δεν ξερω αλα δεν νομιζω να βγαλω ακρη με τον αντρα μου γιατι του εδωσα θαρος απο την αρχη,..επρεπε να επιμηνω πιο πολυ απο την αρχη ..το εκανα αλα οχι με πολυ θαρος :rolleyes:

Ματινακι μου σε σκεφομαι αγαπουλα μου!ελπιζω να ηρεμισες λιγακι κ να εισσαι καλυτερα τωρα!!ο μπεμπακος σου ξερει πλυ καλα οτι η μανουλα του εκανε οτι καλυτερο γιαυτον κ επισης ξερει οτι κ τωρα αυτο κανεις!εφοσν χρειαστικε να δωσεις ξενο θα δωσεις..θα δινεις κ απο το δικο σου κ ο μπεμπακος θα γινει μπουλουκακος!τα βασικα τα πηρε αυτο ειναι το μονο σιγουρο!να του δωσεις πολα φιλακια!κ σε σενα μια σφιχτη αγκαλιτσα!

(((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))

ΡΑΝΙΟΥΚΑΚΟ μουυυυυυυυυυ καρδουλα μου γυρησατε σπιτακι!τι ευτυχειαααααα!να της δωσεις πολα φιλακια στα πατουσακια κ κωλαρινο!

σαγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!@

(((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))

μωλης ξυπνησε ο μικρος..παλι μιση ωρα ακριβως ομως..ε!ουφφφφ!:(:(κ ελεγα να ξαπλωσω λιγο@αν σας πω οτι ολη μερα αυτο προσπαθω να κανω σημερα κ δεν τα εχω καατφερει μεχρι τωρα!5 λεπτα ξαπλα μονο αυτο!:(:(

καληνυχτα αγαπημενες μου!

καλο ξημερωμα να εχουμε..

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))

ετρεξε ο μεγαλος μεσα κ τον ακουω που του λεει ξυπνησες!μην κλαις βρε χαζουλιαγκα...τωρα θα σε σηκωσω..κ αμεσως πεταγομαι εγω κ λεω οχι μην το σηκωσεις..κ ερχεται με υφος κ μου λεει...αφου ειμαι μικρουλης πως θα τον σηκωσωωω..εε..απλα του μηλαω μαμα!χαχααχαχαχαχα απιστευτα ειναι τα σκατουλικα!

γελαει ο μικρουληςςςς..αχ θα τα φαωωωωωωωωωωωω@:tongue::P:p


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας αλλα εχω ξεχασει ν'αλλαξω τικερακι.Εχουμε κλεισει εδω κι 1 μηνα τον πρωτο μας χρονο.Ματινακι μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα απο'δω και περα!!!Ρανια μου καλωσορισες στο σπιτακι σου και καλο σαραντισμο.τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?ειναι καμια μεσα?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Kαλημέρα Αναστασάκι μου!Κοιμηθήκατε καλά το βράδυ?

Εμείς μετά από σχεδόν 2 μήνες επιτέλους εχθές κοιμηθήκαμε.......


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας αλλα εχω ξεχασει ν'αλλαξω τικερακι.Εχουμε κλεισει εδω κι 1 μηνα τον πρωτο μας χρονο.Ματινακι μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα απο'δω και περα!!!Ρανια μου καλωσορισες στο σπιτακι σου και καλο σαραντισμο.τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?ειναι καμια μεσα?

Ριάκι μου καλό τί κάνεις??Καλά ε η μπέμπα μία τρέλα!!!!Κούκλα είναι!!!!Να την χαίρεστε γερή και τυχερή να είναι στην ζωή της!Με το καλό να της χαρίσεις ένα αδερφάκι!!!!((((((((()))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια μου γλυκα....

δεν εχω λογια για ολες τις ευχουλες σας....χιλια ευχαριστω!!!!

σας αγαπω πολυ...

εμεις γυρισαμε το μεσημερακι σπιτακι μας.....και ολο κλαιω!!!!απο φοβο ,απο χαρα απο ανασφαλεια...απο ολα....τι να πω...δε θελω να ειμαι ετσι!!!

το αγγελουδι μας δεν μπορω να σας το περιγραψω....αχχχχχχχχχχχχ....ειναι ολη μου η ζωηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!

αχ δεν εχω πολυ χρονο να σας γραψω....πρεπι να παω να τη θηλασω...θα μπω ομως παλι μετα!!!!

σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ρανιούκο τα είπαμε και στο φέις αλλά σε έχω στην σκέψη μου!Τί έγινε τελικά με την μπέμπα?Όποτε μπορέσεις μπές να πείς!!!Όλα καλά θα πάνε και με τον καιρό θα βρείς τους ρυθμούς σου!Έχεις κάποιον κοντά σου αυτές τις μέρες να σε βοηθάει?

Ρανιούκο μου έγινες μανούλα .....!!!!!!!!!!!!!(((((((((((((((()))))))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδιτσες μου μωλης τελειωσα με τα παντα!

ηρθε κ ο παπας μας εκανε τον αγιασμο!ο μεγαλος μου του επιασε κ κουβεντα..χαχαχαχα νομιαζα θα κλαει αλα αυτος με το που τον ειδε στην πορτα..τον ρωτουσε τι κανεις παπα?εγω καλα ειμαι?τι θα κανεις?χχααχ κ διαφορα τετια!

ο μικρουλης σημερα με ταλαιπωρησε με τον υπνο του..με το ζορι τον κοιμηζω ολη μερα...κ μου κανει μισαωρα υπνο..πολυ κουραση σημερα..αφου κατεληξα να τον κοιμηζω στο ριλαξ διπλα στον αποροφητηρα κ ετσι τον κοιμησα δυο φορες κ γω!ηρθε κ η κοπελα του αδερφου μου για καφε κ με βοηθησε κ μετα μπανια..τοσο γλυκεια κ καλοψυχη κοπελα δεν εχω λογια!

εκανα κ γω το μπανακι μου τωρα κ ειπα να σας διαβασω!ειμαι ενα πτωμα..σε λιγο θα βαλω κ τον μεγαλο για υπνο κ θα κατσω λιγακι μεχρι ναξαναξυπνησει ο μικρουλης!

Νατασακι μου καλο θα το ξανασυζητησω αλα νευριαζω κμε τον εαυτο μου που ειμαι ετσι αναποφασιστη κ δεν μπορω να πατησω ποδι κ να πω αυτο θα γινειε τελειωσε~δεν ξερω αλα δεν νομιζω να βγαλω ακρη με τον αντρα μου γιατι του εδωσα θαρος απο την αρχη,..επρεπε να επιμηνω πιο πολυ απο την αρχη ..το εκανα αλα οχι με πολυ θαρος :rolleyes:

καληνυχτα αγαπημενες μου!

καλο ξημερωμα να εχουμε..

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))

ετρεξε ο μεγαλος μεσα κ τον ακουω που του λεει ξυπνησες!μην κλαις βρε χαζουλιαγκα...τωρα θα σε σηκωσω..κ αμεσως πεταγομαι εγω κ λεω οχι μην το σηκωσεις..κ ερχεται με υφος κ μου λεει...αφου ειμαι μικρουλης πως θα τον σηκωσωωω..εε..απλα του μηλαω μαμα!χαχααχαχαχαχα απιστευτα ειναι τα σκατουλικα!

γελαει ο μικρουληςςςς..αχ θα τα φαωωωωωωωωωωωω@:tongue::P:p

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αχου μωρέ το αγοράκι σου!!!αχαχαχχαχαχα πολύ γέλασα με αυτά που έλεγε στον ιερέα!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

Ελενίτσα μου αν είναι να μαλώνεις άσ'το...δεν είναι θέμα θάρρους είναι θέμα σεβασμού..όπως τον σέβεσαι να σε σέβεται κι εκείνος αλλά αν είναι να μαλώνεις τί να πώ...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αναστασάκι γίνατε 1 μήνα!! χαχαχαχαχαχαχαχα

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ αγαπούλα μου!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Αναστασάκι μου!Κοιμηθήκατε καλά το βράδυ?

Εμείς μετά από σχεδόν 2 μήνες επιτέλους εχθές κοιμηθήκαμε.......

καλυτερα νατασσακι μου. κ εσεις κοιμηθηκατε ε? μπραβοοοο!!!!:P:p

με εχει κουρασει ο μικρος απο εχθες δεν ξεκολαει απο το στηθος κ δυσανεσχετει κιολας.μολις τον αφηνω κλαιει κ ψαχνει ξανα!!!!! τι θα κανω????:confused::confused::confused: να πω τον γιατρο να ερθει σημερα αν μπορει???


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασάκι γίνατε 1 μήνα!! χαχαχαχαχαχαχαχα

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ αγαπούλα μου!!!!!

κανονικ την δευτερα γινομαστε! γιατι το βγαζει τωρα??? αλλα σε ευχαριστουμε!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κανονικ την δευτερα γινομαστε! γιατι το βγαζει τωρα??? αλλα σε ευχαριστουμε!!!

(((((((((((((((((((()))))))))))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα νατασσακι μου. κ εσεις κοιμηθηκατε ε? μπραβοοοο!!!!:P:p

με εχει κουρασει ο μικρος απο εχθες δεν ξεκολαει απο το στηθος κ δυσανεσχετει κιολας.μολις τον αφηνω κλαιει κ ψαχνει ξανα!!!!! τι θα κανω????:confused::confused::confused: να πω τον γιατρο να ερθει σημερα αν μπορει???

Έβγαλες να δείς πόσο πίνει?Μήπως δεν χορταίνει?:confused:

Πάρε τον γιατρό να τον ρωτήσεις αν και πιστεύω μάλλον θα πεινάει!:rolleyes:


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλες να δείς πόσο πίνει?Μήπως δεν χορταίνει?:confused:

Πάρε τον γιατρό να τον ρωτήσεις αν και πιστεύω μάλλον θα πεινάει!:rolleyes:

σε καποια φαση μου το ξανα κανε αυτο... αλλες φορες μαλωνει με το στηθος κ αλλες μονο πιπιλαει κ κοιμαται.... οπως τωρα π.χ..... ουφφφφ θα τον ρωτησω .


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...