Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια...ηξερα οτι αν θα σας πω τον πονο μου θα με κανετε να νιωσω καλυτερα!

Η αληθεια ειναι οτι ειχα περαν του δεοντος ζηλο για τον θηλασμο και αυτο με τυφλωσε...ειδα οτι ειχα γαλα και πιστεψα οτι χορταινε ο μπεμπης...οτι επρεπε να βγαλω με το θηλαστρο για να δω ποσο τρωει επρεπε....οι παρωπιδες δεν κανουν καλο....δεν θα παθαινε τιποτα ο μπεμπης αν επινε και ξενο λιγο πιο νωρις...ισα ισα που θα τον βοηθουσε στην αναπτυξη! Τεσπα ο φανατισμος δεν φερνει καλα αποτελεσματα οποτε οι θηλαζουσες καντε τεστ να δειτε ποσο τρωνε τα μπουμπουκια σας!

Παω να ζεστανω το γαλατακι να του το δωσω...θα τα πουμε αργοτερα!

Φιλια πολλα σε ολες και στα παιδακια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια...ηξερα οτι αν θα σας πω τον πονο μου θα με κανετε να νιωσω καλυτερα!

Η αληθεια ειναι οτι ειχα περαν του δεοντος ζηλο για τον θηλασμο και αυτο με τυφλωσε...ειδα οτι ειχα γαλα και πιστεψα οτι χορταινε ο μπεμπης...οτι επρεπε να βγαλω με το θηλαστρο για να δω ποσο τρωει επρεπε....οι παρωπιδες δεν κανουν καλο....δεν θα παθαινε τιποτα ο μπεμπης αν επινε και ξενο λιγο πιο νωρις...ισα ισα που θα τον βοηθουσε στην αναπτυξη! Τεσπα ο φανατισμος δεν φερνει καλα αποτελεσματα οποτε οι θηλαζουσες καντε τεστ να δειτε ποσο τρωνε τα μπουμπουκια σας!

Παω να ζεστανω το γαλατακι να του το δωσω...θα τα πουμε αργοτερα!

Φιλια πολλα σε ολες και στα παιδακια σας!!!!

λες να βγαλω και εγω να δω η ακομα ειναι νωρις??? εγω οποτε και να παταω το στηθος δεν βγαζει!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια...ηξερα οτι αν θα σας πω τον πονο μου θα με κανετε να νιωσω καλυτερα!

Η αληθεια ειναι οτι ειχα περαν του δεοντος ζηλο για τον θηλασμο και αυτο με τυφλωσε...ειδα οτι ειχα γαλα και πιστεψα οτι χορταινε ο μπεμπης...οτι επρεπε να βγαλω με το θηλαστρο για να δω ποσο τρωει επρεπε....οι παρωπιδες δεν κανουν καλο....δεν θα παθαινε τιποτα ο μπεμπης αν επινε και ξενο λιγο πιο νωρις...ισα ισα που θα τον βοηθουσε στην αναπτυξη! Τεσπα ο φανατισμος δεν φερνει καλα αποτελεσματα οποτε οι θηλαζουσες καντε τεστ να δειτε ποσο τρωνε τα μπουμπουκια σας!

Παω να ζεστανω το γαλατακι να του το δωσω...θα τα πουμε αργοτερα!

Φιλια πολλα σε ολες και στα παιδακια σας!!!!

Ματινακι μου γλυκο, εγω μανουλα δεν ειμαι, δε θηλαζω και σιγουρα δεν μπορω να σε συμβουλεψω επι πρακτικων θεματων... Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι οπωσδηποτε δεν πρεπει να νιωθεις τυψεις απο τη στιγμη που τοσο καιρο θηλαζεις, που οσο ησουν εγκυος ενημερωθηκες καταλληλα για το θηλασμο και την αξια του και μαλιστα οπως λες ολα αυτα σου εγιναν βιωμα και ειχες μεγαλο ζηλο! Τι παραπανω να εκανες; Το οτι δεν εβγαλες νωριτερα με το θηλαστρο για να δεις ποσο τρωει δεν ηταν και καταστροφικο για να νιωθεις τοσο ασχημα.. Απλα λιγακι καθυστερησες να το διαπιστωσεις. Αντε και αρχιζες 2 βδομαδες νωριτερα το ξενο και ειχε 600 γραμμαρια παραπανω τωρα ο μπεμπακος. Δε θα αλλαζε κατι. Και τωρα μια χαρα ειναι ο ζουζουνος σου και τα γραμμαρια θα τα παρει με το παραπανω! Δες το πιο χαλαρα οσο μπορεις, δεν του εκανες κανενα κακο! Αντιθετως το γαλα της μανουλας ωφελει εστω και λιγο να παιρνει... Διαβαζω αυτες τις μερες το βιβλιο του Στελιου Παπαβεντση για το Θηλασμο και η αληθεια ειναι οτι κοντευω κ εγω να πορωθω και να αποκτησω ζηλο περισσοτερο απο οσο πρεπει... Στην πραξη ομως ειναι αλλιως τα πραγματα και πρεπει να περιμενουμε ειτε δυσκολιες, ειτε διακοπη θηλασμου οσο κι αν μας πονεσει... Και το τονιζει και ο ιδιος, ΟΧΙ ΤΥΨΕΙΣ!

Το αγορακι σου ειναι υγιεστατο, οσο μπορεις θα συνεχιζεις να το θηλαζεις και παραλληλα θα το βοηθας με το συμπληρωμα για να παρει το επιθυμητο βαρος. Ολα ειναι καλα και θα πανε ακομη καλυτερα και σε παρακαλω, μη στεναχωριεσαι!!! :P Ειναι φανερο οτι εισαι μια παρα πολυ καλη μανουλα που λατρευεις το μωρακι σου και φυσικα κι εκεινο εσενα!! :lol:

blessed-friend.gif


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια εμενα το μεσσημερι που εφαγα κ τωρα παλι με το που τον σηκωσα τα εβγαλε.... το μεσσημερι ρευτηκε κ ταυτοχρονα τα εβγαλε κ τωρα με το που τον σηκωσα....


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε λενακι μου! ξανα συζητησε το!!!

αχ βρε λενακι ξανασυζητησε το!και συζητηση δεν σημαινει παντα οτι πρεπει να δεχεσαι οτι λεει ο αλλος!καλο ειναι να μην μαλωσεις με τον αντρα σου αλλα εχεις καθε δικαιωμα να θελεις να τιμησεις τον πατερα σου!

που στο κατω κατω σας βοηθαει κι ολας απο οσα εχεις πει.

και το Ιακωβος ειναι ενα σπανιο και παρα πολυ ωραιο ονομα.ειδες ολες εχουμε μια περιπτωση που βαφτισανε ετσι παιδακι και προσφατα μαλιστα και ολες συμφωνουμε οτι ειναι ενα πολυ ευηχο ονομα.οσο για τον μπαμπα σου απο διακριτικοτητα λεει να κανετε οτι θελετε κατα βαθος θα πικραθει ακουσε με.η μεγαλη μου αδερφη στην κορη της εδωσε ασχετο ονομα δεν εδωσε καμμια γιαγια.ο αντρας της ειναι ιταλος κι εκει δεν εχουνε τετοια εθιμα οποτε εκεινη η γιαγια ουτε ασχοληθηκε με τα ονοματα..η μαμα μου οταν την ρωτησανε ειπε οτι θελετε να κανετε εγω δεν θα στεναχωρεθω καθολου..τοτε ημουνα σιγουρη και το ελεγα στην αδερφη μου οτι το ειπε για να μην δημιουργησει θεμα..κι εκεινη ελεγε οχι δεν εχει προβλημα η μαμα..τωρα ομως που η μικρη ειναι 8 χρονων το ομολογησε οτι πικραθηκε πολυ που δεν την ειπανε στο ονομα της...παρ' ολα αυτα την χαρα της την εδωσα εγω με την κορουλα μου που την εβγαλα στην μαμα μου!Γι αυτο σου λεω ξανασκεψου το!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια εμενα το μεσσημερι που εφαγα κ τωρα παλι με το που τον σηκωσα τα εβγαλε.... το μεσσημερι ρευτηκε κ ταυτοχρονα τα εβγαλε κ τωρα με το που τον σηκωσα....

ειναι οτι πιο συνηθισμενο σε αυτες τις ηλικιες μην αγχωνεσαι αναστασακι!ρουκετα εκανε η απλα εβγαλε?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Ματινακι μου γλυκο, εγω μανουλα δεν ειμαι, δε θηλαζω και σιγουρα δεν μπορω να σε συμβουλεψω επι πρακτικων θεματων... Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι οπωσδηποτε δεν πρεπει να νιωθεις τυψεις απο τη στιγμη που τοσο καιρο θηλαζεις, που οσο ησουν εγκυος ενημερωθηκες καταλληλα για το θηλασμο και την αξια του και μαλιστα οπως λες ολα αυτα σου εγιναν βιωμα και ειχες μεγαλο ζηλο! Τι παραπανω να εκανες; Το οτι δεν εβγαλες νωριτερα με το θηλαστρο για να δεις ποσο τρωει δεν ηταν και καταστροφικο για να νιωθεις τοσο ασχημα.. Απλα λιγακι καθυστερησες να το διαπιστωσεις. Αντε και αρχιζες 2 βδομαδες νωριτερα το ξενο και ειχε 600 γραμμαρια παραπανω τωρα ο μπεμπακος. Δε θα αλλαζε κατι. Και τωρα μια χαρα ειναι ο ζουζουνος σου και τα γραμμαρια θα τα παρει με το παραπανω! Δες το πιο χαλαρα οσο μπορεις, δεν του εκανες κανενα κακο! Αντιθετως το γαλα της μανουλας ωφελει εστω και λιγο να παιρνει... Διαβαζω αυτες τις μερες το βιβλιο του Στελιου Παπαβεντση για το Θηλασμο και η αληθεια ειναι οτι κοντευω κ εγω να πορωθω και να αποκτησω ζηλο περισσοτερο απο οσο πρεπει... Στην πραξη ομως ειναι αλλιως τα πραγματα και πρεπει να περιμενουμε ειτε δυσκολιες, ειτε διακοπη θηλασμου οσο κι αν μας πονεσει... Και το τονιζει και ο ιδιος, ΟΧΙ ΤΥΨΕΙΣ!

Το αγορακι σου ειναι υγιεστατο, οσο μπορεις θα συνεχιζεις να το θηλαζεις και παραλληλα θα το βοηθας με το συμπληρωμα για να παρει το επιθυμητο βαρος. Ολα ειναι καλα και θα πανε ακομη καλυτερα και σε παρακαλω, μη στεναχωριεσαι!!! :P Ειναι φανερο οτι εισαι μια παρα πολυ καλη μανουλα που λατρευεις το μωρακι σου και φυσικα κι εκεινο εσενα!! :lol:

blessed-friend.gif

Λενιώ συμφωνώ σε όλα!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

λες να βγαλω και εγω να δω η ακομα ειναι νωρις??? εγω οποτε και να παταω το στηθος δεν βγαζει!!

αλλο να πατας το στηθος και αλλο να θηλαζει το μωρο

θηλαζοντας κατεβαινει μην ανησυχεις


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Ματινακι μου πως εισαι?Μην στεναχωριεσαι εσυ εκανες το καλυτερο...εισαι μια πολυ καλη μανουλα..


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι οτι πιο συνηθισμενο σε αυτες τις ηλικιες μην αγχωνεσαι αναστασακι!ρουκετα εκανε η απλα εβγαλε?

νατασα μου οχι ρουκετα, αλλα εβγαλε ποσοτητα.. δεν προλαβε να ρευτει την 2η φορα αμεσως με το που τον σηκωσα εβγαλε....


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι η πορτοκαλοπιτα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πρεπει να στειλω κ στη δουλεια να παει ο αντρας μου να φανε γιατι αν μεινει εδω.. ασ'το καλύτεραααα!!!!!!

το ρανιακι μας τι να κανει αραγε??????????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι η πορτοκαλοπιτα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πρεπει να στειλω κ στη δουλεια να παει ο αντρας μου να φανε γιατι αν μεινει εδω.. ασ'το καλύτεραααα!!!!!!

το ρανιακι μας τι να κανει αραγε??????????

Ειναι ευκολο να μου δωσεις τη συνταγη;;;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να μου δωσεις τη συνταγη;;;

http://demideli.blogspot.com/2010/01/blog-post.html και ειναι πολυ γρηγορη συνταγη!! να φανταστεις με το ποδι κουνουσα ταυτοχρονα το καροτσι! χιχιχι


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...