Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα Αναστασακι μου!τι κανετε?

θα την κανεις σημερα..ωραιαααα!αν εχεις καμαι απορια εδω θα ειμαι!;)

ετσι λεω!!!!! εκει που λεει 1 ποτηρι ζαχαρι, τι ποτηρι?νερποτηρο?

οσο για το ονομα θα συμφωνησω με την νατασσα, κ εμενα μ'αρεσει το ιακωβος κ το εβαλε κ μια γνωστη μου στο παιδακι της! αλλα αν ειναι να μαλωνετε τι να πω:rolleyes::rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ότι αποφασίσετε εσείς λενιώ μου αν κι εγώ θα έδινα του μπαμπά μου κι ας μην ήθελε ο άντρας μου...στο κάτω κάτω το πρώτο πήρε το όνομα του πατέρα του τώρα πρέπει να δώσεις τον μπαμπά σου..και το ιάκωβος μου αρέσει πάρα πολύ..δεν καταλαβαίνω πού είναι άσχημο το όνομα..ίσα ίσα...δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά για έναν παππού ή μία γιαγιά...αλλά αφού τα συμφωνήσατε...ο μπαμπάς σου στεναχωρέθηκε?:-(

αχ Νατασακι μου ο αντρας μου δεν αλαζει γνωμη με τιποτα ασε!!

ο μπαμπας μου δειχνει να μην τον πειραζει ..τωρα ξεκηνησαμε να το λεμε οτι θα τον ονομασουμε αλεξη!ξερω γω..ειπα κ την μαμα να τον ρωτησει απεξω απεξω να δωτ ι θα πει!

αν ημουν πιο δυναμικη κ αποφασιστικη ετσι θα επρεπε να κανω Νατασακι μου!κ επισης ο αντρας μου θα επρεπε να δειξει λιγη κατανοηση αλα πουυυυυ!:rolleyes:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι λεω!!!!! εκει που λεει 1 ποτηρι ζαχαρι, τι ποτηρι?νερποτηρο?

οσο για το ονομα θα συμφωνησω με την νατασσα, κ εμενα μ'αρεσει το ιακωβος κ το εβαλε κ μια γνωστη μου στο παιδακι της! αλλα αν ειναι να μαλωνετε τι να πω:rolleyes::rolleyes:

ναι Αναστασακι μου νεροποτηρο!με αυτο θα βαλεις κ τα υπολοιπα υλικα ..εκει που σου λεει ποτηρι!;)

δεν ξερω βρε κοριτσια λετε να ξανααλλαξω γνωμη..ειπα θα ξανασυζητησω με τον αντρα μου γιαυτο το θεμα..ουφφφφφφ~:(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι Αναστασακι μου νεροποτηρο!με αυτο θα βαλεις κ τα υπολοιπα υλικα ..εκει που σου λεει ποτηρι!;)

δεν ξερω βρε κοριτσια λετε να ξανααλλαξω γνωμη..ειπα θα ξανασυζητησω με τον αντρα μου γιαυτο το θεμα..ουφφφφφφ~:(

ναι βρε λενακι μου! ξανα συζητησε το!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?????

Εγω ειμαι να σκασω....πηγαμε χθες στην παιδιατρο να τον ζυγισουμε και εχει παρει μονο 105 γραμμαρια αυτες τις 15 μερες! Ξεκινησαμε και ξενο γαλα απο χθες μετα την παιδιατρο...μας εδωσε ενα βιολογικο για αρχη που πλησιαζει το μητρικο! Το ηπιε μια χαρα και αμεσως πιπιλισε την θηλη του μπιμπερο!

Σημερα εκανα προσπαθεια να βγαλω με το θηλαστρο μετα απο 4 ωρες που ειχα να θηλασω και εβγαλα 70 γραμμαρια και απο τα 2 στηθη...δεν ειναι ασχημα μπου ειπε η παιδιατρος αλλα καθε φορα του εδινα εν αλλαξ μια απο το ενα μια απο το αλλο και βασικα επαιρνε πολυ λιγο και σε μικρος χρονικο διαστημα που δεν προλαβαινε να γεμισει.....αλλα βασικα νιωθω τυψεις γιατι εδειχνε να εχω αρκετο και τελικα δεν ειχα οσο επρεπε για να του φτανει! Αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παραπονιοταν αφου δεν του εφτανε...τι να πω? Το μονο που θελω ειναι να ξεκινησει η καμπυλη αναπτυξης να ειναι στα φυσιολογικα ορια και οχι να μενει στασιμη οπως εδω και ενα μηνα...

Χθες το βραδυ εκλαιγα συνεχεια δεν μπορουσα να σταματησω....αφου το καταλαβε κι ο μπεμπης και δεν μπορουσε να κοιμηθει...ουφ!Παω να σκασω αληθεια σας λεω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?????

Εγω ειμαι να σκασω....πηγαμε χθες στην παιδιατρο να τον ζυγισουμε και εχει παρει μονο 105 γραμμαρια αυτες τις 15 μερες! Ξεκινησαμε και ξενο γαλα απο χθες μετα την παιδιατρο...μας εδωσε ενα βιολογικο για αρχη που πλησιαζει το μητρικο! Το ηπιε μια χαρα και αμεσως πιπιλισε την θηλη του μπιμπερο!

Σημερα εκανα προσπαθεια να βγαλω με το θηλαστρο μετα απο 4 ωρες που ειχα να θηλασω και εβγαλα 70 γραμμαρια και απο τα 2 στηθη...δεν ειναι ασχημα μπου ειπε η παιδιατρος αλλα καθε φορα του εδινα εν αλλαξ μια απο το ενα μια απο το αλλο και βασικα επαιρνε πολυ λιγο και σε μικρος χρονικο διαστημα που δεν προλαβαινε να γεμισει.....αλλα βασικα νιωθω τυψεις γιατι εδειχνε να εχω αρκετο και τελικα δεν ειχα οσο επρεπε για να του φτανει! Αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παραπονιοταν αφου δεν του εφτανε...τι να πω? Το μονο που θελω ειναι να ξεκινησει η καμπυλη αναπτυξης να ειναι στα φυσιολογικα ορια και οχι να μενει στασιμη οπως εδω και ενα μηνα...

Χθες το βραδυ εκλαιγα συνεχεια δεν μπορουσα να σταματησω....αφου το καταλαβε κι ο μπεμπης και δεν μπορουσε να κοιμηθει...ουφ!Παω να σκασω αληθεια σας λεω....

ματινακι μου εσυ προσπαθεις για το καλυτερα φιλεναδα μου!!! μην σκευτεσαι ετσι!!! κ εγω αγχωνμαι πολυ γι'αυτο το θεμα! ο μικρος ζηταει συνεχεια κ νιωθω οτι δεν εχω τοσο!!! καθε ποτε πρεπει να το βλέπει ο παιδιατρος??? δευτερα θα τον παρω την να ερθει ουτος η αλλως.. ευτυχως πηρε ευκολα το μπιμπερο δεν λες???


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου εσυ προσπαθεις για το καλυτερα φιλεναδα μου!!! μην σκευτεσαι ετσι!!! κ εγω αγχωνμαι πολυ γι'αυτο το θεμα! ο μικρος ζηταει συνεχεια κ νιωθω οτι δεν εχω τοσο!!! καθε ποτε πρεπει να το βλέπει ο παιδιατρος??? δευτερα θα τον παρω την να ερθει ουτος η αλλως.. ευτυχως πηρε ευκολα το μπιμπερο δεν λες???

Aχ Αναστασακι μου αυτο προσπαθουσα να κανω το καλυτερο αλλα επρεπε να βγαλω πιο νωρις με το θηλαστρο για να δω ποσο πινει,αφου το ειχα, αδικαιολογητη ειμαι!

Καθε μηνα παμε παιδιατρο βαση ημερομηνιας γεννησης...εμεις επρεπε να παμε 11 φεβρουαριου αλλα επειδη δεν την ικανοποιησε το βαρος, μας ειπε να παμε σε 15 μερες....

Παλι καλα που επιασε το μπιμπερο δεν λες τιποτα,μαλλον βοηθησε σ'αυτο πιστευω το οτι εχει δεχτει την πιπιλα γενικοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?????

Εγω ειμαι να σκασω....πηγαμε χθες στην παιδιατρο να τον ζυγισουμε και εχει παρει μονο 105 γραμμαρια αυτες τις 15 μερες! Ξεκινησαμε και ξενο γαλα απο χθες μετα την παιδιατρο...μας εδωσε ενα βιολογικο για αρχη που πλησιαζει το μητρικο! Το ηπιε μια χαρα και αμεσως πιπιλισε την θηλη του μπιμπερο!

Σημερα εκανα προσπαθεια να βγαλω με το θηλαστρο μετα απο 4 ωρες που ειχα να θηλασω και εβγαλα 70 γραμμαρια και απο τα 2 στηθη...δεν ειναι ασχημα μπου ειπε η παιδιατρος αλλα καθε φορα του εδινα εν αλλαξ μια απο το ενα μια απο το αλλο και βασικα επαιρνε πολυ λιγο και σε μικρος χρονικο διαστημα που δεν προλαβαινε να γεμισει.....αλλα βασικα νιωθω τυψεις γιατι εδειχνε να εχω αρκετο και τελικα δεν ειχα οσο επρεπε για να του φτανει! Αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παραπονιοταν αφου δεν του εφτανε...τι να πω? Το μονο που θελω ειναι να ξεκινησει η καμπυλη αναπτυξης να ειναι στα φυσιολογικα ορια και οχι να μενει στασιμη οπως εδω και ενα μηνα...

Χθες το βραδυ εκλαιγα συνεχεια δεν μπορουσα να σταματησω....αφου το καταλαβε κι ο μπεμπης και δεν μπορουσε να κοιμηθει...ουφ!Παω να σκασω αληθεια σας λεω....

Ματινακι μου?

Μην ανησυχεις ψυχη μου μπορει να μην εβαλε πολυ αλλα εβαλε εστω και λιγο...τι ακριβως σας ειπε η γιατρος?οτι δεν ετρωγε αρκετα?

Στην καμπυλη δεν ειναι μεσα?

Ας ειναι στασιμη ειναι μεσα στην καμπυλη?

Να μην στεναχωριέσαι καθόλου να δεις τώρα με το ξένο γάλα πώς θα παχύνει το ζουζουνέλι σου..εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες όπως είπε το αναστασάκι μας...Όσο εσύ είσαι ταραγμένη το μωρό θα είναι και αυτό γι αυτό ηρέμησε...όλα καλά είναι απλά θέλει λίγο παραπάνω φαγάκι ο μπουμπούκος...πόσα ml του δίνεις τώρα με το μπιμπερό?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?????

Εγω ειμαι να σκασω....πηγαμε χθες στην παιδιατρο να τον ζυγισουμε και εχει παρει μονο 105 γραμμαρια αυτες τις 15 μερες! Ξεκινησαμε και ξενο γαλα απο χθες μετα την παιδιατρο...μας εδωσε ενα βιολογικο για αρχη που πλησιαζει το μητρικο! Το ηπιε μια χαρα και αμεσως πιπιλισε την θηλη του μπιμπερο!

Σημερα εκανα προσπαθεια να βγαλω με το θηλαστρο μετα απο 4 ωρες που ειχα να θηλασω και εβγαλα 70 γραμμαρια και απο τα 2 στηθη...δεν ειναι ασχημα μπου ειπε η παιδιατρος αλλα καθε φορα του εδινα εν αλλαξ μια απο το ενα μια απο το αλλο και βασικα επαιρνε πολυ λιγο και σε μικρος χρονικο διαστημα που δεν προλαβαινε να γεμισει.....αλλα βασικα νιωθω τυψεις γιατι εδειχνε να εχω αρκετο και τελικα δεν ειχα οσο επρεπε για να του φτανει! Αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παραπονιοταν αφου δεν του εφτανε...τι να πω? Το μονο που θελω ειναι να ξεκινησει η καμπυλη αναπτυξης να ειναι στα φυσιολογικα ορια και οχι να μενει στασιμη οπως εδω και ενα μηνα...

Χθες το βραδυ εκλαιγα συνεχεια δεν μπορουσα να σταματησω....αφου το καταλαβε κι ο μπεμπης και δεν μπορουσε να κοιμηθει...ουφ!Παω να σκασω αληθεια σας λεω....

ματινακι δεν υπαρχει λογος να στεναχωριεσαι, αυτος ειναι ο λογος που βλεπει το παιδι ο γιατρος τοσο συχνα! να δει τι γινεται με το γαλα, με την αναπτηξη κ με τα αντανακλαστικα. για 15 μερες που πηρε λιγο βαρος δεν παθαινει τιποτα! μηπως εχεις ποσοτητα γαλακτος κ δεν πειναει ο μικρος αλλα το γαλα ειναι ελαφρυ κ γιαυτο δεν παιρνει βαρος?

εχω ακουσει μαμα που της εκοψε το γαλα ο γιατρος γιατι ηταν πολυ λιπαρο κ το μωρο ειχε γινει χοντρο!

τωρα με το μπιμπερο θα αναπληρωσει, θα του δινεις κ στηθος ε?

κ δεν θελω τυψεις! ολες προσπαθουμε να θηλασουμε, τι επρεπε να κανεις δηλαδη, να το κοψεις απο μονη σου? που να ξερεις????:rolleyes:

παντως κ 2.5 μηνες θηλασμος μια χαρα ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

επισης να πω οτι δεν ειμαστε Θεοι και οτι κανουμε το κανουμε απο αγαπη για τα παιδια μας! κ εγω ακομα αναρωτιεμαι αν εκανα σωστα που της εδωσα πολυ νωρις συμπληρωμα η επρεπε να παλεψω τον θηλασμο λιγο περισσοτερο!

ματινακι εκανες αυτο που σου ελεγε το ενστικτο σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ματινακι δεν υπαρχει λογος να στεναχωριεσαι, αυτος ειναι ο λογος που βλεπει το παιδι ο γιατρος τοσο συχνα! να δει τι γινεται με το γαλα, με την αναπτηξη κ με τα αντανακλαστικα. για 15 μερες που πηρε λιγο βαρος δεν παθαινει τιποτα! μηπως εχεις ποσοτητα γαλακτος κ δεν πειναει ο μικρος αλλα το γαλα ειναι ελαφρυ κ γιαυτο δεν παιρνει βαρος?

εχω ακουσει μαμα που της εκοψε το γαλα ο γιατρος γιατι ηταν πολυ λιπαρο κ το μωρο ειχε γινει χοντρο!

τωρα με το μπιμπερο θα αναπληρωσει, θα του δινεις κ στηθος ε?

κ δεν θελω τυψεις! ολες προσπαθουμε να θηλασουμε, τι επρεπε να κανεις δηλαδη, να το κοψεις απο μονη σου? που να ξερεις????:rolleyes:

παντως κ 2.5 μηνες θηλασμος μια χαρα ειναι!!!

Συμφωνώ!!Η κουμπάρα μου σταμάτησε να θηλάζει την πρώτη της κόρη με εντολή του γιατρού γιατί είχε πολύ λιπαρό γάλα και το μωρό είχε παχύνει πέρα από το φυσιολογικό και μετά αναγκάστηκε να της κάνει ειδική διατροφή μόλις άρχισε στερεές τροφές γύρω στους 6 μήνες...τώρα η μικρή 3 χρονών και είναι μια χαρά..απλά έχει λίγο τα μπουτάκια της...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Aχ Αναστασακι μου αυτο προσπαθουσα να κανω το καλυτερο αλλα επρεπε να βγαλω πιο νωρις με το θηλαστρο για να δω ποσο πινει,αφου το ειχα, αδικαιολογητη ειμαι!

Καθε μηνα παμε παιδιατρο βαση ημερομηνιας γεννησης...εμεις επρεπε να παμε 11 φεβρουαριου αλλα επειδη δεν την ικανοποιησε το βαρος, μας ειπε να παμε σε 15 μερες....

Παλι καλα που επιασε το μπιμπερο δεν λες τιποτα,μαλλον βοηθησε σ'αυτο πιστευω το οτι εχει δεχτει την πιπιλα γενικοτερα!

Μην ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου ματινάκι μου!Έκανες το καλύτερο..και που δεν έβγαλες με το θήλαστρο δεν σημαίνει ότι έκανες κάτι κακό...γιατί θα έπρεπε να βγάλεις δηλαδή???αφού το μωρό δεν διαμαρτυρόταν εσύ ήξερες ότι χόρταινε...μην νιώθεις ενοχές για τίποτα και το μωράκι σου μια χαρά είναι μην στεναχωριέσαι..


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Ματινακι μου?

Μην ανησυχεις ψυχη μου μπορει να μην εβαλε πολυ αλλα εβαλε εστω και λιγο...τι ακριβως σας ειπε η γιατρος?οτι δεν ετρωγε αρκετα?

Στην καμπυλη δεν ειναι μεσα?

Ας ειναι στασιμη ειναι μεσα στην καμπυλη?

Να μην στεναχωριέσαι καθόλου να δεις τώρα με το ξένο γάλα πώς θα παχύνει το ζουζουνέλι σου..εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες όπως είπε το αναστασάκι μας...Όσο εσύ είσαι ταραγμένη το μωρό θα είναι και αυτό γι αυτό ηρέμησε...όλα καλά είναι απλά θέλει λίγο παραπάνω φαγάκι ο μπουμπούκος...πόσα ml του δίνεις τώρα με το μπιμπερό?

Νατασα μου τι κανεις?Το λουλουδακι μας????

Η γιατρος δεν ηταν και πολυ ικανοποιημενη απο την προηγουμενη επισκεψη που ειχε παρει σε εναν μηνα μονο 460γραμμαρια...ειπαμε να αλλαξουμε τον τροπο και τα ωραρια θηλασμου να μην κανει εμετους ετσι ωστε να παρει περισσοτερο! Τωρα ομως ακομα χειροτερα...πηρε λιγοτερο και απο πριν!

Η καμπυλη μας ειπε ειναι στασιμη αλλα αν δεν παρει αμεσα θα κατεβει...ηδη αρχισε δηλαδη...

Τωρα στο ξενο ξεκινησαμε με 60 ml για 2 μερες ενα γευμα δικο μου ενα ξενο και μετα θα το ανεβαζω σταδιακα στα 90 και μετα στα 120 και παει λεγοντας!

Δεν πιστευα οτι με τοσο γαλα θα βαλουμε τοσο γρηγορα ξενο...δεν πειραζει ομως ο μπεμπακος μου να ειναι καλα...ετσι κι αλλιως δεν τον σταματαμε τον θηλασμο...τεσπα...εγω ακομα χαλια ειμαι...κλαιω συνεχεια και σε λιγο θα ερθει ο αντρας μου και δεν θελω να με δει ετσι...χθες το βραδυ του ειπα οτι με εχει πιασει το αυχενικο και επειδη παντα κλαιω απο τον πονο του ειπα αυτη την δικαιολογια! Οχι οτι δεν ποναγα αλλα περισσοτερο ημουν στενοχωρημενη...εβλεπα και τον μπεμπακο να μου γελαει και τοσο πιο πολυ τα εμπιγα...δεν του εφτανε το γαλα και γω το ζωον δεν το καταλαβα....

Link to comment
Share on other sites

Ματίνακι μου όπως είπαν κ τα Κορίτσια εσύ έκανεσ ότι καλύτερο μπορούσες..κ τώρα αυτό θα κανείς.αυτό που είναι καλύτερο για το μωράκι σου...μην έχεις τύψεις..

Τι σου είπε ο γιατρός..θα δίνεις κ ξένο απ κ από το δικό σου..

Κ εγώ μου φαίνεται θα έχω θέμα κορίτσια..εμένα έχει γίνει μπουλουκακος..κ προσέχΩ να τηρω αν όχι τρίωρο ακριβώς τουλάχιστον δυόμισι ώρες...λέτε να χρειαστεί να το κόψω...


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασα μου τι κανεις?Το λουλουδακι μας????

Η γιατρος δεν ηταν και πολυ ικανοποιημενη απο την προηγουμενη επισκεψη που ειχε παρει σε εναν μηνα μονο 460γραμμαρια...ειπαμε να αλλαξουμε τον τροπο και τα ωραρια θηλασμου να μην κανει εμετους ετσι ωστε να παρει περισσοτερο! Τωρα ομως ακομα χειροτερα...πηρε λιγοτερο και απο πριν!

Η καμπυλη μας ειπε ειναι στασιμη αλλα αν δεν παρει αμεσα θα κατεβει...ηδη αρχισε δηλαδη...

Τωρα στο ξενο ξεκινησαμε με 60 ml για 2 μερες ενα γευμα δικο μου ενα ξενο και μετα θα το ανεβαζω σταδιακα στα 90 και μετα στα 120 και παει λεγοντας!

Δεν πιστευα οτι με τοσο γαλα θα βαλουμε τοσο γρηγορα ξενο...δεν πειραζει ομως ο μπεμπακος μου να ειναι καλα...ετσι κι αλλιως δεν τον σταματαμε τον θηλασμο...τεσπα...εγω ακομα χαλια ειμαι...κλαιω συνεχεια και σε λιγο θα ερθει ο αντρας μου και δεν θελω να με δει ετσι...χθες το βραδυ του ειπα οτι με εχει πιασει το αυχενικο και επειδη παντα κλαιω απο τον πονο του ειπα αυτη την δικαιολογια! Οχι οτι δεν ποναγα αλλα περισσοτερο ημουν στενοχωρημενη...εβλεπα και τον μπεμπακο να μου γελαει και τοσο πιο πολυ τα εμπιγα...δεν του εφτανε το γαλα και γω το ζωον δεν το καταλαβα....

Αχ ματίνακι μου μη σκέφτεσαι έτσι..λογικά δεν στο έδειχνε ο μπεμπακος ότι δεν χορταίνει..θα έκλαιγε συνέχεια αλλιώς..κ γω σκέφτομαι πως αν χρειαστεί να το κόψω θα στεναχωρεθω πολΥ ..είπαμε ότι είναι καλύτερο για τα παιδάκια μας.γκρίνιαζει κ ο μικρούλης κ δεν μπορώ να γράψω καλά κ αυτά που θέλω..θα ξαναμπώ...


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...