Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τέλεια η πορτοκαλόπιτα κορίτσια!!! Περιμένω να τραβήξει το σιρόπι τώρα και το βραδάκι θα χτυπήσω ένα κομματάκι! Μμμμμμμμμ μοσχομύρισε το σπίτι! Μου πέτυχε αυτή τη φορά!!! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια η πορτοκαλόπιτα κορίτσια!!! Περιμένω να τραβήξει το σιρόπι τώρα και το βραδάκι θα χτυπήσω ένα κομματάκι! Μμμμμμμμμ μοσχομύρισε το σπίτι! Μου πέτυχε αυτή τη φορά!!! :P:p:p

Κι εγω περιμενω να κρυωσει και φτιαχνω το σιροπακι! Δε σου πετυχε αλλη φορα; Γιατι;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδουλες μου!!!

ειμαστε καλα....η μπιζουδενια μου ολο τρωει ζιζι κι αυτη...αχχαχαχααχ...με εχει ξεζουμισει...δε χορταινει και ετσι τρωει πολυ ανα 1-2 ωρες και απο τα δυο στηθη!!!!αργει και να ρευτει...η χθεσινη νυχτα ηταν δυσκολη απο θεμα αυπνιας...αλλα ευτυχως σημερα την ειχε το νου του ο αντρουλης μου και ξεκουραστηκα!!!!!

κατα τ'αλλα ολα καλα...οι ορμονες παιρνουν και δινουν...πολυ κλαμαααααααααα!!!!ουφφφφφφ θα περασει...που θα παει!!!

αααα....δε σας ειπα.....προχθες που ζυγιστηκα στο μαιευτηριο (2 μερες μετα τη γεννα) εχασα 10 κιλααααααααααααααααααααααα...χιχιχιχιχιχιχι...οποτε ιωαννακι μου μη φοαβασαι καθολου για τα κιλα....χιχιχιχιχι....

συγνωμη κοριτσακια μου που δεν γραφω ξεχωριστα για τη καθε μια ναι?

παω να ξεκουραστω για λιγο γιατι τωρα κοιμηθηκε και η μπουμπου....μακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα φιλεναδουλες μου!!!

ειμαστε καλα....η μπιζουδενια μου ολο τρωει ζιζι κι αυτη...αχχαχαχααχ...με εχει ξεζουμισει...δε χορταινει και ετσι τρωει πολυ ανα 1-2 ωρες και απο τα δυο στηθη!!!!αργει και να ρευτει...η χθεσινη νυχτα ηταν δυσκολη απο θεμα αυπνιας...αλλα ευτυχως σημερα την ειχε το νου του ο αντρουλης μου και ξεκουραστηκα!!!!!

κατα τ'αλλα ολα καλα...οι ορμονες παιρνουν και δινουν...πολυ κλαμαααααααααα!!!!ουφφφφφφ θα περασει...που θα παει!!!

αααα....δε σας ειπα.....προχθες που ζυγιστηκα στο μαιευτηριο (2 μερες μετα τη γεννα) εχασα 10 κιλααααααααααααααααααααααα...χιχιχιχιχιχιχι...οποτε ιωαννακι μου μη φοαβασαι καθολου για τα κιλα....χιχιχιχιχι....

συγνωμη κοριτσακια μου που δεν γραφω ξεχωριστα για τη καθε μια ναι?

παω να ξεκουραστω για λιγο γιατι τωρα κοιμηθηκε και η μπουμπου....μακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Ρανιουκο μουυυθ σε πεθημησα..χαιρομαι που είστε καλά..σιγά σιγά όλα θα μπουν σε

πρόγραμμα ..κάθε αρχή κ δύσκολη...

Αχ αυτές οι ορμόνες..μας τρελαινουν....

Ειδες με τα κιλά...τέλειααα...να δεις πως θα ρα χάσεις κ χαμπάρι δεν θα πάρεις..

Πολα φιλάκια στην μπεμπουλα σου..

Σ'αγαπώ πολυυυυυ..

(((((((())))))))))))))

Καλό βράδυ να έχετε..


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδουλες μου!!!

ειμαστε καλα....η μπιζουδενια μου ολο τρωει ζιζι κι αυτη...αχχαχαχααχ...με εχει ξεζουμισει...δε χορταινει και ετσι τρωει πολυ ανα 1-2 ωρες και απο τα δυο στηθη!!!!αργει και να ρευτει...η χθεσινη νυχτα ηταν δυσκολη απο θεμα αυπνιας...αλλα ευτυχως σημερα την ειχε το νου του ο αντρουλης μου και ξεκουραστηκα!!!!!

κατα τ'αλλα ολα καλα...οι ορμονες παιρνουν και δινουν...πολυ κλαμαααααααααα!!!!ουφφφφφφ θα περασει...που θα παει!!!

αααα....δε σας ειπα.....προχθες που ζυγιστηκα στο μαιευτηριο (2 μερες μετα τη γεννα) εχασα 10 κιλααααααααααααααααααααααα...χιχιχιχιχιχιχι...οποτε ιωαννακι μου μη φοαβασαι καθολου για τα κιλα....χιχιχιχιχι....

συγνωμη κοριτσακια μου που δεν γραφω ξεχωριστα για τη καθε μια ναι?

παω να ξεκουραστω για λιγο γιατι τωρα κοιμηθηκε και η μπουμπου....μακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Χαχαχα! Ξεκουρασου και μαζεψε δυναμεις για τη μπιζουδενια σου!!! Φιλακια πολλα!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδουλες μου!!!

ειμαστε καλα....η μπιζουδενια μου ολο τρωει ζιζι κι αυτη...αχχαχαχααχ...με εχει ξεζουμισει...δε χορταινει και ετσι τρωει πολυ ανα 1-2 ωρες και απο τα δυο στηθη!!!!αργει και να ρευτει...η χθεσινη νυχτα ηταν δυσκολη απο θεμα αυπνιας...αλλα ευτυχως σημερα την ειχε το νου του ο αντρουλης μου και ξεκουραστηκα!!!!!

κατα τ'αλλα ολα καλα...οι ορμονες παιρνουν και δινουν...πολυ κλαμαααααααααα!!!!ουφφφφφφ θα περασει...που θα παει!!!

αααα....δε σας ειπα.....προχθες που ζυγιστηκα στο μαιευτηριο (2 μερες μετα τη γεννα) εχασα 10 κιλααααααααααααααααααααααα...χιχιχιχιχιχιχι...οποτε ιωαννακι μου μη φοαβασαι καθολου για τα κιλα....χιχιχιχιχι....

συγνωμη κοριτσακια μου που δεν γραφω ξεχωριστα για τη καθε μια ναι?

παω να ξεκουραστω για λιγο γιατι τωρα κοιμηθηκε και η μπουμπου....μακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ρανιουκο μου καλωσορισατε σπιτακι καρδουλα μου!!!!!αχ αλλη μια ζιζου στην παρειτσα!!!!!!υπομονη κοριτσακι μου, η μπιζουδενια θα σε ανταμειψει στο επακρο για την κουραση και την αυπνια!!!!!τα κιλα θα φυγουν στο αψε σβησε!!!!!!;)σ'αγαπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

κοριτσακια μου τι κανετε?εμεις τα ιδια....η μπεμπα ακομα αρρωστουλα, εγω ειμαι μια χαρα σημερα, δεν γινοταν το αντιθετο:(τελοσπαντων θα περασει!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια μου!

ρανακι μου, καλως ηρθατε σπιτακια σας! πως τα πατε? μην αγχωνεσαι, ολες τα περασαμε!

κοριτσακια τι κανετε εσεις?????

εμεις μια χαρα! η μπουμπου κοιμαται κ εμεις εχουμε αραξει!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα!!!!!μπρρρρρρρρρ....κρυο!!!!!!τι κανετε?εγω εχω σηκωθει απο τις 6.30 και ενοιωθα πως ημουν σε χωριο, ανοιξα την μπαλκονοπορτα και μπηκε κρυος καθαρος αερας, ακουγα εναν κοκορα, ποιος εχει κοκορα μεσα στην πολη, δεν ξερω, χαχαχαχαχα, και τα πουλακια κελαηδουσαν και μετα στις 7.00 ακουστηκαν και οι καμπανες απο την εκκλησια, ηταν τελεια αισθηση!!!!!!:Pη μπεμπα μου η μυξου ειναι μια γλυκα!!!!!!!!:P

τι αλλα νεα????????:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χαλια....εχω ριξει το κλαμα....σαν το ματινακι μας!!!!

χθες ηταν εφιαλτικη η νυχτα....απο τις 11 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι το μωρο μου δε μπιρουσε να χορτασει και κατα συνεπεια να κοιμηθει για νε ηρεμισει!!!!

της εδωσα ξενο κοριτσια...εστειλα τον αντρα μου 5 το πρωι να βρει ξενο....το δικο μετα απο τοσες ωρες ειναι σαν ''νερομενο''!!!!!δε ξερω τι να πω....μολις της εδωσα εφαγε με λαχταρα και κοιμηθηκε σαν πουλακι!!!!

τι μανα ειμαι εγω???????εχω τρελλαθει!!!!!ευτυχως θα ερθει ο παιδιατρος τη τριτη....

τωρα περιμενω να ξυπνησει για να της δωσω απο το δικο μου.....

συγνωμη που σας πρηζω.....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χαλια....εχω ριξει το κλαμα....σαν το ματινακι μας!!!!

χθες ηταν εφιαλτικη η νυχτα....απο τις 11 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι το μωρο μου δε μπιρουσε να χορτασει και κατα συνεπεια να κοιμηθει για νε ηρεμισει!!!!

της εδωσα ξενο κοριτσια...εστειλα τον αντρα μου 5 το πρωι να βρει ξενο....το δικο μετα απο τοσες ωρες ειναι σαν ''νερομενο''!!!!!δε ξερω τι να πω....μολις της εδωσα εφαγε με λαχταρα και κοιμηθηκε σαν πουλακι!!!!

τι μανα ειμαι εγω???????εχω τρελλαθει!!!!!ευτυχως θα ερθει ο παιδιατρος τη τριτη....

τωρα περιμενω να ξυπνησει για να της δωσω απο το δικο μου.....

συγνωμη που σας πρηζω.....

Καλά είσαι χαζή; Συγγνώμη βρε ματάκια μου που στο λέω έτσι χύμα αλλά να μην στεναχωριέσαι! Είναι λίγο και οι ορμόνες που έχουν πάθει κοκομπλόκο αλλά μην στεναχωριέσαι για το θηλασμό! Κάνεις ότι μπορείς και μία χαρά μανούλα είσαι που λατρεύει τη μπιζουδένια της! Καλά έκανες κι έδωσες ξένο! Ξέρουμε πως είναι δύσκολο αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και θαύματα! Το έγραψα στο Ματινάκι μας τις προάλλες θα το πω και σε σένα! Τα μωράκια μας πάνω από όλα θέλουν να είμαστε εμείς καλά για να είναι κι αυτά! Σε παρακαλώ να μην στεναχωριέσαι αγαπούλα μου!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χαλια....εχω ριξει το κλαμα....σαν το ματινακι μας!!!!

χθες ηταν εφιαλτικη η νυχτα....απο τις 11 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι το μωρο μου δε μπιρουσε να χορτασει και κατα συνεπεια να κοιμηθει για νε ηρεμισει!!!!

της εδωσα ξενο κοριτσια...εστειλα τον αντρα μου 5 το πρωι να βρει ξενο....το δικο μετα απο τοσες ωρες ειναι σαν ''νερομενο''!!!!!δε ξερω τι να πω....μολις της εδωσα εφαγε με λαχταρα και κοιμηθηκε σαν πουλακι!!!!

τι μανα ειμαι εγω???????εχω τρελλαθει!!!!!ευτυχως θα ερθει ο παιδιατρος τη τριτη....

τωρα περιμενω να ξυπνησει για να της δωσω απο το δικο μου.....

συγνωμη που σας πρηζω.....

Γλυκό μου κοριτσάκι τί κουβέντες είναι αυτές που λές???

Κι επειδή της έδωσες ξένο τί έγινε?Τόσα και τόσα μωρά δεν θηλάζουνε καθόλου μάλιστα..παθαίνουνε τίποτα?ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!Σκέψου κι εμένα που θήλασα 7 μήνες αποκλειστικότατα και τί κατάλαβα χιχιχιχιχιχιχι Όλο άρρωστη είναι η μικρή μου χιχιιχιιχιιχιχ...Θέλω να σου πώ ότι δεν χρειάζεται τόση τρέλα για τον θηλασμό βρε αγάπη μου!Κακώς το πήρατε έτσι από την αρχή...έπρεπε όλα να γίνουνε ''πιο χαλαρά'' ώστε μία αποτυχία να μην φέρει την καταστροφή για εσένα αλλά και για όλα τα κοριτσάκια...ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΤΟ!!!!!!! ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ! Βέβαια θα ήτανε πολύ καλό να θηλάζαμε όσο περισσότερο αλλά εφ'όσον ευνοούνε οι συνθήκες..ΟΧΙ ΔΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...

ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ..ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΣΥ! Το είπες και μόνη σου έφαγε με λαχτάρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...αυτό δεν έχει σημασία για εσένα?

Οτι θέλεις είμαστε εδώ κι εννοείται δεν μας πρήζεις ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

(((((((((((((())))))))))))) ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...