Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κ από μένα.ρανια μου μην στεναχώριε φιλενάδα είπαμε όλες προσπαθούμε για το καλύτερο.δεν θα ξανά πω τα ίδια με κάλυψαν οι αλλες κοπέλες! Γιώτακι τι είχε η μικρούλα μας? Φαντάζομαι νύστα ε?κ εγώ μια από τα ίδια...ΙΩΑΝΝΑΚΙ! Κοντεύεις κ θα φύγει η παλιό καουρα!εγώ μέχρι την στιγμή που γεννούσα είχα άσε!

Εμείς κορίτσια κ εχθές δύσκολα!περιμένω πως κ πως να πάρω τον γιατρό να δω αν μπορεί να έρθει σήμερα! Θέλω να βγάλω με το θηλαστρο αλλά το θέμα είναι ότι δεν μένει κανένα στήθος παραπάνω από 2 ώρες χωρίς να φάει ο μικρός..πλέον πονάω..κ ας βάζω κρέμα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου κοιμήθηκα από τις 7 το πρωί μέχρι τις 8.30 αλλά και πάλι αισθάνομαι λες κι έφαγα ξύλο! Που θα πάει; Θα περάσει μωρέ! Από μέρα σε μέρα θα έρθει ο πρίγκηπάς μου!:P:p:p:p:p:p:p

Αναστασάκι μου γλυκό καλά θα κάνεις να φωνάξεις τον παιδίατρο! Να είσαι σίγουρη για ότι κι αν κάνεις!

Τα άλλα κοριτσάκια τι κάνετε;

Ράνια μου ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου....

ειμαι λιγο καλυτερα νομιζω....βεβαια μ'αυτες τις παλιοορμονες συνεχιζεται το κλαμα στα καλα καθουμενα!!!!τι να πω?????ευτυχως εχω τον αντρουλη μου....λειπει πολλες ωρες βεβαια αλλα οταν εινια εδω ξενυχταει κι αυτος μαζι μου και τη κραταει για να κοιμηθω κι εγω λιγακι!!!!

πολυ σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωω.....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου....

ειμαι λιγο καλυτερα νομιζω....βεβαια μ'αυτες τις παλιοορμονες συνεχιζεται το κλαμα στα καλα καθουμενα!!!!τι να πω?????ευτυχως εχω τον αντρουλη μου....λειπει πολλες ωρες βεβαια αλλα οταν εινια εδω ξενυχταει κι αυτος μαζι μου και τη κραταει για να κοιμηθω κι εγω λιγακι!!!!

πολυ σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωω.....

ρανιακι μου!! εισαι καλυτερα ε? μπραβο γλυκια μου! παλι καλα εσενα καθεται κ στον αντρα σου, εμενα ηρεμει μονο μαζι μου! ο καημενος δεν τα καταφερνει...

ποπακι!!!!!!!!! χρονια σου πολλα κοπελα μου και απο εδω!!!!!!!!!!!!!!! να εισαι παντα καλα, με υγεια και ευτυχια! να σε χαιροντε οσοι σ'αγαπανε!!!!!!!!! 114092-%C3%97%C3%B9%C3%B1%C3%9F%C3%B2%20%C3%B4%C3%9F%C3%B4%C3%AB%C3%AF.jpg


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κ από μένα.ρανια μου μην στεναχώριε φιλενάδα είπαμε όλες προσπαθούμε για το καλύτερο.δεν θα ξανά πω τα ίδια με κάλυψαν οι αλλες κοπέλες! Γιώτακι τι είχε η μικρούλα μας? Φαντάζομαι νύστα ε?κ εγώ μια από τα ίδια...ΙΩΑΝΝΑΚΙ! Κοντεύεις κ θα φύγει η παλιό καουρα!εγώ μέχρι την στιγμή που γεννούσα είχα άσε!

Εμείς κορίτσια κ εχθές δύσκολα!περιμένω πως κ πως να πάρω τον γιατρό να δω αν μπορεί να έρθει σήμερα! Θέλω να βγάλω με το θηλαστρο αλλά το θέμα είναι ότι δεν μένει κανένα στήθος παραπάνω από 2 ώρες χωρίς να φάει ο μικρός..πλέον πονάω..κ ας βάζω κρέμα!

αχ αναστασακι μου κι εμενα τα ιδια...καθε 2 ωρες θελει να τρωει και μου εχει κανει τις θηλες μου χαλια


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ αναστασακι μου κι εμενα τα ιδια...καθε 2 ωρες θελει να τρωει και μου εχει κανει τις θηλες μου χαλια

μα εμενα δεν προλαβαινει να τελειωσει το γευμα κ ζηταει κι αλλο... αυτη τη στιγμη παλι θηλαζω! βαζεις κρεμουλα?εγω βαζω αλλα παλι τσουζουν..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτες οι ορμονεςςςςςςςςςςςςς τι θα κανουμε ρε κορίτσια?????????????????????

Εσείς έχετε γεννήσει τουλάχιστον! Εγώ η καημένη και άυπνη, και πρησμένη και χοντρή και χάλια γενικότερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσείς έχετε γεννήσει τουλάχιστον! Εγώ η καημένη και άυπνη, και πρησμένη και χοντρή και χάλια γενικότερα!

και εμεις τα περασαμε αυτα αγαπουλα μου!!! σεψου πως μετα που γεννησεις θα τα ξεχασεις ολα αυτα με το αγγελουδι σου!!! μετα ερχοντε αλλα....:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?

αναστασακι μου σε ευχαριστω πολυ και απο εδω ;)

ρανιουκο μου πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα παραπανω απο τα κοριτσια που τα ειπαν τοσο πολυ ομορφα, κανε μια υπομονη γλυκουλα μου, το κλαμα θα περασει σιγα σιγα, κι εμενα μου κρατησε πολυ, οι ορμονες τρελενονται!!!!

ιωαννακι μου κανε κι εσυ ενα κουραγιο, οι μερες ειναι μετρημενες πια, το μπεμπακι ερχεται, το ξερω εχεις κουραστει γλυκουλα μου!!!!!

γιωτουλα την ματιασαμε την μπεμπουλα σου, το καμαρι μου, σας ταλαιπωρησε εχτες...:(

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?

αναστασακι μου σε ευχαριστω πολυ και απο εδω ;)

ρανιουκο μου πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα παραπανω απο τα κοριτσια που τα ειπαν τοσο πολυ ομορφα, κανε μια υπομονη γλυκουλα μου, το κλαμα θα περασει σιγα σιγα, κι εμενα μου κρατησε πολυ, οι ορμονες τρελενονται!!!!

ιωαννακι μου κανε κι εσυ ενα κουραγιο, οι μερες ειναι μετρημενες πια, το μπεμπακι ερχεται, το ξερω εχεις κουραστει γλυκουλα μου!!!!!

γιωτουλα την ματιασαμε την μπεμπουλα σου, το καμαρι μου, σας ταλαιπωρησε εχτες...:(

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!

αχ κοριτσακια μου, ολες ειχαμε επεισοδιακη νυχτα βλεπω, οχι μονο οτι δουλεψα απο τις 7,30 μεχρι τις 12,30, ηρθα εδω τρεχοντας, μαγειρεψα, συμαζεψα και γενικα ενα σωρο δουλειες + την μπεμπα! επρεπε να ξυπνησει στις 5 και εινια ξυπνια τωρα!

παω και ξαναερχομαι!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου, ολες ειχαμε επεισοδιακη νυχτα βλεπω, οχι μονο οτι δουλεψα απο τις 7,30 μεχρι τις 12,30, ηρθα εδω τρεχοντας, μαγειρεψα, συμαζεψα και γενικα ενα σωρο δουλειες + την μπεμπα! επρεπε να ξυπνησει στις 5 και εινια ξυπνια τωρα!

παω και ξαναερχομαι!

γιωτακι με προγραμμα κοιμαται κ ξυπναει??

τελικα ο γιατρος θα ερθει αυριο πρωι.


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ποπακι μου εχεις γενεθλια? να τα εκατοστησεις κοριτσακι μου και να χαιρεσαι την μπεμπουλα και τον αντρα σου!!! και φυσικα οσους σ'αγαπανε!

images?q=tbn:ANd9GcSVpivq2XND0OPz3ezbyiqZaBFgH3FIzMpinEQ64Wf1Gr1k2kz1images?q=tbn:ANd9GcTNd2BF4zMFZiiqt7A4BX--CkelBfI0CGP07YPg7UbpWMFF_3QRBA

αναστασακι μου καλα θα κανεις με τον γιατρο, να ξερεις που βρισκεσαι!

ιωαννακι μου υπομονη!!! ε ε ερχετε ο πριγκηπας!!!

ρανακι μου καθε αρχη και δυσκολη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...