Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

εμενα μου ειχε πει να δωσω για τα πονακια, γιαυτο στο λεω

θα τον ξανα ρωτησω..

πως καταλαβαινεις οτι εχει πονακια στην κοιλιτσα? οταν σιγγεται κ μαζευει ποδαρακια??? γιατι οταν το κανει αυτο αν τον βαλω στο στηθος, αμεσως σταματαει..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου διαφωτίστε με λίγο! Πήρα κι εγώ υγραντήρα για το δωμάτιο του μπέμπη αλλά η απορία μου είναι η εξής! Πρέπει να τον έχω να δουλέυει όλη την ημέρα; Πως πρέπει να τον λειτουργώ;:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

θα τον ξανα ρωτησω..

πως καταλαβαινεις οτι εχει πονακια στην κοιλιτσα? οταν σιγγεται κ μαζευει ποδαρακια??? γιατι οταν το κανει αυτο αν τον βαλω στο στηθος, αμεσως σταματαει..

σταματαει γιατι τα ανακουφιζει οταν πιπιλανε, και εμενα το εκανε με το μπιμπερο, εκει ξεκινησαμε την πιπιλα, για βαλτου πιπιλα να δεις τι κανει. βαλτον πλαι και στερεωσε την πιπιλα με ενα μαξιλαρι η ενα κουκλακι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου διαφωτίστε με λίγο! Πήρα κι εγώ υγραντήρα για το δωμάτιο του μπέμπη αλλά η απορία μου είναι η εξής! Πρέπει να τον έχω να δουλέυει όλη την ημέρα; Πως πρέπει να τον λειτουργώ;:confused::confused::confused:

δεν τον βαζω ολη μερα, ιδιως τωρα που εχει πολυ κρυο 2-3 ωρες την ημερα

Link to comment
Share on other sites

μόλις εφυγε ο παιδιατρος. τον εξετασε , τον ζυγισε κιολας, ειναι 4180. μου ειπε οτι ειναι πολυ καλά. μου ειπε να μην αγχωνομαι να συνεχισουμε ετσι.. τωρα μας ειπε θα μας δει για το εμβολιο σε 1 μηνα.

με ειδε πολυ αγχωμενη παντως και μου ελεγε συνεχεια να το αποβαλω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μόλις εφυγε ο παιδιατρος. τον εξετασε , τον ζυγισε κιολας, ειναι 4180. μου ειπε οτι ειναι πολυ καλά. μου ειπε να μην αγχωνομαι να συνεχισουμε ετσι.. τωρα μας ειπε θα μας δει για το εμβολιο σε 1 μηνα.

με ειδε πολυ αγχωμενη παντως και μου ελεγε συνεχεια να το αποβαλω!

Μπραβο, Αναστασακι!!! Ολα καλα λοιπον, μην αγχωνεσαι πλεον!!!! :P Μεγαλωνει και θεριευει το αγορακι σου! Ποσα σου πηρε;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο, Αναστασακι!!! Ολα καλα λοιπον, μην αγχωνεσαι πλεον!!!! :P Μεγαλωνει και θεριευει το αγορακι σου! Ποσα σου πηρε;

60 ευρω (στο ιατρειο ειναι 50 απ'οσο ξερω)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μόλις εφυγε ο παιδιατρος. τον εξετασε , τον ζυγισε κιολας, ειναι 4180. μου ειπε οτι ειναι πολυ καλά. μου ειπε να μην αγχωνομαι να συνεχισουμε ετσι.. τωρα μας ειπε θα μας δει για το εμβολιο σε 1 μηνα.

με ειδε πολυ αγχωμενη παντως και μου ελεγε συνεχεια να το αποβαλω!

TELEIA ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΒΑΖΕΙ Κ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!

ΟΥΦΦΦ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ:(

60 ΕΥΡΩ ΠΑΙΡΝΕΙ..ΣΥΝΗΘΩς ΤΟΣΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ..ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟς ΜΑς ΠΑΙΡΝΕΙ 30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΒΓΑΙΝΕΙ 45 ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 60 ΕΥΡΩ!ΑΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ..ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΜΕΝΗ!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο, Αναστασακι!!! Ολα καλα λοιπον, μην αγχωνεσαι πλεον!!!! :P Μεγαλωνει και θεριευει το αγορακι σου! Ποσα σου πηρε;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ?;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

το αιρκοντισιον στο κρυο μου ειχε πει η γιατρος τους πρωτους 6 μηνες δεν κανει. πρεπει να εχω σταθερη θερμοκρασια στον χωρο που ειναι το παιδι ιδιως την νυχτα, αλλα δε μπορω να εχω το καλοριφερ μερα-νυχτα!

ελενιτσα χιονισε στην πατριδα?

ρε ποπακι περαστικα στην μανουλα! πωπω παλι καλα που δεν εσπασε κανα ποδι παναγια μου!

ασε ρε ρανακι, καλα που την εβαλε ο αντρας μου στον υπνοσακο, αλλιως θα κρυωνε ακομα :-(, ΤΥΨΕΙΣ!!!!

κοριτσια και εγω δεν εχω βοηθεια, ο αντρας μου κανει ολες τις εξωτερικες δουλειες και γενικα λειπει ολη μερα. με βοηθαει πολυ με το παιδι ομως οταν ειναι σπιτι κ οταν παω για δουλεια, και μπανιο την κανει κ την αλλαζει κ ολα.

μεχρι να σαραντισω ειχε ερθει η μαμα μου δυο-τρεις φορες για δουλειες να με βοηθησει, αλλα εγω δεν μπορω, θελω να τα κανω μονη μου και με την ησυχια μου.

αναστασακι να μας πεις τι ειπε ο γιατρος κ μην ξεχασεις ρωτα τον για το κιντερντε η χαμομηλι

ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕς ΟΛΟ ΤΥΨΕΙς ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕς!;)

ΔΕΝ ΧΙΟΝΙΣΕΕΕ:(:(ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΟΟΟΟΟ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑΑΑΑ!ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΝΟΜΙΖΕΙς ΠΩς ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΑ ΜΩΛΗ; ΒΓΕΙς ΠΑΓΩΝΕΙς!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕ!ΕΣΤΩ ΜΙΟΑ ΜΕΡΑ!:(

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟς Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟς..ΜΑΛ,ΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΓΩ ΕΝΑΝ!ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΕς ΦΟΡΕς Κ ΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΩΝΕΙ..ΕΜΕΙς ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΤΟΥς 20-21 ΒΑΘΜΟΥς Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς ΑΝΑΒΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΤΕ ΔΥΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!ΕΧΕΙ ΨΥΧΡΑ ΟΜΩς Κ Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟς ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΑΝΑΒΩ!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι καλά δεν ειναι τα κιλακια? ενταξει δεν πηρε πολυ αλλα ειναι φυσιολογικο!

ναι καλύτερα να ερχεται σπιτι! αλλα για το εμβολιο εμεις δεν θα παμε??? γινεται εμβολιο στο σπιτι?? μου ειπε οτι εξω γινεται χαμός απο ιωσεις!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...