Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Αχ Αναστασάκι μου το σκέφτομαι κι εγώ αυτό! Λέω πως καμιά φορά θα μου λείπει η κοιλίτσα μου και οι κλωτσίτσες του! Βέβαια από την άλλη θα τον έχω στην αγκαλιά μου!!! Περιμένω να μου πει αύριο ο γιατρός περίπου πότε θα μας έρθει ο μικρούλης μας! Το μόνο που θέλω είναι να πάνε όλα καλά! Να γεννηθεί καλά ο μπεμπάκος μου! Δεν ξέρω αν είχατε κι εσείς αυτή την αγωνία αλλά είναι το μόνο που σκέφτομαι!

Και εγω μονο αυτο σκευτομουν ιωννακι μου! κ ολα τα κοριτσια πιστευω! μεχρι να ερθει ο αντρας μου να μου πει πως το μωρο ειναι υγιες ειχα ενα αγχος......

ολα καλα θα πανε θα δεις!!

ρανιακι μου τωρα ειδ οτι εγραψες!! ειστε καλύτερα ε??? τελεια!!!!!!!!!!!!εχεις βοηθεια η εισαι μονη??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια, καλυτερα ολες σημερα ε?

και εμεις, κοιμηθηκε η μικρη αμεσως 10,15 και την ξυπνησα εγω στις 9!

το παιδακι μου κρυωνε! την εβαλα στον υπνοσακο και ουτε που ξυπναει καθολου!

μα ειμαι τελειως ασχετη?:-( να κρυωνει το παιδι κ να μην το καταλαβω?

στο δωματιο της το αιρκοντισιον ειναι ανοιχτο μερα-νυχτα + το καλοριφερ που το αναβω!

καλημερα γιωτακι! κρυωνε ε?? πόσους βαθμους εχετε μεσα?? μετρας κ την υγρασια?? επειδη ειπες οτι αναβεις αιρκοντισιον...

ο υπνοσακος σας πως ειναι?? χοντρος?? εστειλα τον αντρα μου κ μου πηρε εναν βαμβακερο κ δεν ειναι πολυ χοντρος κ δν τον βαζω..:rolleyes::rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μονο αυτο σκευτομουν ιωννακι μου! κ ολα τα κοριτσια πιστευω! μεχρι να ερθει ο αντρας μου να μου πει πως το μωρο ειναι υγιες ειχα ενα αγχος......

ολα καλα θα πανε θα δεις!!

ρανιακι μου τωρα ειδ οτι εγραψες!! ειστε καλύτερα ε??? τελεια!!!!!!!!!!!!εχεις βοηθεια η εισαι μονη??

κι εμενα νου ειχε γινει εμμονη ο φοβος να ειναι υγιες ......δε μπορουσα να κοιμηθω απο ασχημες σκεψεις!!!!!!

αναστασακι μου βοηθεια εχω τον αντρουλη μου τα βραδυα κυριως που γυρναει απο δουλεια και μας φτιαχνουν φαγητο οι μαμαδες μας....ολα τ'αλλα εχουν μεινει λιγο πισω αλλα σιγα σιγα πιστευω θα στρωσουμε!!!!:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Να με πάλιΙΙΙ..ήρθα στη μαμά μου..ήρθε μας πήρε ο μπαμπάς νε το αμάξι Γιατί έχει παγωνιά έξω..

Ιωάννακι μου καλημέραααα..τι κάνεις?κοιμήθηκεΣ καλύτερα...σήμερα έχεις γιατρούλη'?τι καλά θα δεις τον μπεμπακο σου..μετρημένες φορές σου μείνανε να τον δεις μέσα από την οθόνη..σε λίγες μέρες live...

Ρανιουκο μουυυ καλημέραααα..ήταν πιο ήρεμο το βράδυ σας..έτσι Ξ μένα την πρώτη νύχτα έκλαιγε πολύ ..πολα Φιλάκια να της δώσεις..θα είναι μια κουκλίτσα..

Αναστασακι μου έτσι ακριβώς..με κακομαθε...ασ ελπισω να γυρίσουμε κ πάλι στα παλιά:tongue:

Τι κάνει το ζουζουνάκι σου?

Γιωτακι μου κρύωνε η μπεμπουλα τελικά..κ γω το σκέφτομαι για υπνοσακο..

Για το αιρκοντισιον έχω ακούσει από τον μαζανη τον παιδίατρο που είπε Ότο δεν είναι καλό για τα μωράκια..δεν κάνει:rolleyes:

Κ γω στις αρχές το αναβα αλά ξέρω ότι δεν γίνεται..


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, καλυτερα ολες σημερα ε?

και εμεις, κοιμηθηκε η μικρη αμεσως 10,15 και την ξυπνησα εγω στις 9!

το παιδακι μου κρυωνε! την εβαλα στον υπνοσακο και ουτε που ξυπναει καθολου!

μα ειμαι τελειως ασχετη?:-( να κρυωνει το παιδι κ να μην το καταλαβω?

στο δωματιο της το αιρκοντισιον ειναι ανοιχτο μερα-νυχτα + το καλοριφερ που το αναβω!

ελα βρε γιωτακι μου....που να το καταλαβεις????δεν εισαι ασχετη...παντως τωρα ειναι μια χαρα!!!!!το λουλουδακι μωλε κρυωνε!!!

παντως ρε κοριτσια μονο με τυψεις και ενοχες θα ζουμε απο δω και περα....χιχιχι...


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια, καλυτερα ολες σημερα ε?

και εμεις, κοιμηθηκε η μικρη αμεσως 10,15 και την ξυπνησα εγω στις 9!

το παιδακι μου κρυωνε! την εβαλα στον υπνοσακο και ουτε που ξυπναει καθολου!

μα ειμαι τελειως ασχετη?:-( να κρυωνει το παιδι κ να μην το καταλαβω?

στο δωματιο της το αιρκοντισιον ειναι ανοιχτο μερα-νυχτα + το καλοριφερ που το αναβω!

κι εμενα νου ειχε γινει εμμονη ο φοβος να ειναι υγιες ......δε μπορουσα να κοιμηθω απο ασχημες σκεψεις!!!!!!

αναστασακι μου βοηθεια εχω τον αντρουλη μου τα βραδυα κυριως που γυρναει απο δουλεια και μας φτιαχνουν φαγητο οι μαμαδες μας....ολα τ'αλλα εχουν μεινει λιγο πισω αλλα σιγα σιγα πιστευω θα στρωσουμε!!!!:lol:

κ εγω μονο τον αντρα μου εχω κ καμια φορα μαγειρευει κιολας!:lol::lol: ναι μωρε θα στρωσουμε που θα παει! εγω μετα το απογευμα πεφτω... νιωθω πολυ κουραση..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να με πάλιΙΙΙ..ήρθα στη μαμά μου..ήρθε μας πήρε ο μπαμπάς νε το αμάξι Γιατί έχει παγωνιά έξω..

Ιωάννακι μου καλημέραααα..τι κάνεις?κοιμήθηκεΣ καλύτερα...σήμερα έχεις γιατρούλη'?τι καλά θα δεις τον μπεμπακο σου..μετρημένες φορές σου μείνανε να τον δεις μέσα από την οθόνη..σε λίγες μέρες live...

Ρανιουκο μουυυ καλημέραααα..ήταν πιο ήρεμο το βράδυ σας..έτσι Ξ μένα την πρώτη νύχτα έκλαιγε πολύ ..πολα Φιλάκια να της δώσεις..θα είναι μια κουκλίτσα..

Αναστασακι μου έτσι ακριβώς..με κακομαθε...ασ ελπισω να γυρίσουμε κ πάλι στα παλιά:tongue:

Τι κάνει το ζουζουνάκι σου?

Γιωτακι μου κρύωνε η μπεμπουλα τελικά..κ γω το σκέφτομαι για υπνοσακο..

Για το αιρκοντισιον έχω ακούσει από τον μαζανη τον παιδίατρο που είπε Ότο δεν είναι καλό για τα μωράκια..δεν κάνει:rolleyes:

Κ γω στις αρχές το αναβα αλά ξέρω ότι δεν γίνεται..

καλυτερα ειμαστε σημερα μεχρι στιγμης... περιμενουμε κ τον γιατρο να ερθει!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γιωτακι! κρυωνε ε?? πόσους βαθμους εχετε μεσα?? μετρας κ την υγρασια?? επειδη ειπες οτι αναβεις αιρκοντισιον...

ο υπνοσακος σας πως ειναι?? χοντρος?? εστειλα τον αντρα μου κ μου πηρε εναν βαμβακερο κ δεν ειναι πολυ χοντρος κ δν τον βαζω..:rolleyes::rolleyes:

εχω το αιρκοντισιον στους 23, να μην πεσει δηλ η θερμοκρασια κατω απο εκει, αν πεσει αναβει! ετσι μου εχει πει η γιατρος να εχω σταθερα 22-23 βαθμους. για την υγρασια εχω υγραντηρα.

ο σακος εινια φλις r10-04_html_f1d1ed3.jpg της μαραζιλ, καπως ετσι, μοιαζει πολυ!

Link to comment
Share on other sites

εχω το αιρκοντισιον στους 23, να μην πεσει δηλ η θερμοκρασια κατω απο εκει, αν πεσει αναβει! ετσι μου εχει πει η γιατρος να εχω σταθερα 22-23 βαθμους. για την υγρασια εχω υγραντηρα.

ο σακος εινια φλις r10-04_html_f1d1ed3.jpg της μαραζιλ, καπως ετσι, μοιαζει πολυ!

για τον υγραντηρα θα σου ελεγα κ εγω:lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να με πάλιΙΙΙ..ήρθα στη μαμά μου..ήρθε μας πήρε ο μπαμπάς νε το αμάξι Γιατί έχει παγωνιά έξω..

Ιωάννακι μου καλημέραααα..τι κάνεις?κοιμήθηκεΣ καλύτερα...σήμερα έχεις γιατρούλη'?τι καλά θα δεις τον μπεμπακο σου..μετρημένες φορές σου μείνανε να τον δεις μέσα από την οθόνη..σε λίγες μέρες live...

Ρανιουκο μουυυ καλημέραααα..ήταν πιο ήρεμο το βράδυ σας..έτσι Ξ μένα την πρώτη νύχτα έκλαιγε πολύ ..πολα Φιλάκια να της δώσεις..θα είναι μια κουκλίτσα..

Αναστασακι μου έτσι ακριβώς..με κακομαθε...ασ ελπισω να γυρίσουμε κ πάλι στα παλιά:tongue:

Τι κάνει το ζουζουνάκι σου?

Γιωτακι μου κρύωνε η μπεμπουλα τελικά..κ γω το σκέφτομαι για υπνοσακο..

Για το αιρκοντισιον έχω ακούσει από τον μαζανη τον παιδίατρο που είπε Ότο δεν είναι καλό για τα μωράκια..δεν κάνει:rolleyes:

Κ γω στις αρχές το αναβα αλά ξέρω ότι δεν γίνεται..

το αιρκοντισιον στο κρυο μου ειχε πει η γιατρος τους πρωτους 6 μηνες δεν κανει. πρεπει να εχω σταθερη θερμοκρασια στον χωρο που ειναι το παιδι ιδιως την νυχτα, αλλα δε μπορω να εχω το καλοριφερ μερα-νυχτα!

ελενιτσα χιονισε στην πατριδα?

ρε ποπακι περαστικα στην μανουλα! πωπω παλι καλα που δεν εσπασε κανα ποδι παναγια μου!

ασε ρε ρανακι, καλα που την εβαλε ο αντρας μου στον υπνοσακο, αλλιως θα κρυωνε ακομα :-(, ΤΥΨΕΙΣ!!!!

κοριτσια και εγω δεν εχω βοηθεια, ο αντρας μου κανει ολες τις εξωτερικες δουλειες και γενικα λειπει ολη μερα. με βοηθαει πολυ με το παιδι ομως οταν ειναι σπιτι κ οταν παω για δουλεια, και μπανιο την κανει κ την αλλαζει κ ολα.

μεχρι να σαραντισω ειχε ερθει η μαμα μου δυο-τρεις φορες για δουλειες να με βοηθησει, αλλα εγω δεν μπορω, θελω να τα κανω μονη μου και με την ησυχια μου.

αναστασακι να μας πεις τι ειπε ο γιατρος κ μην ξεχασεις ρωτα τον για το κιντερντε η χαμομηλι

Link to comment
Share on other sites

το αιρκοντισιον στο κρυο μου ειχε πει η γιατρος τους πρωτους 6 μηνες δεν κανει. πρεπει να εχω σταθερη θερμοκρασια στον χωρο που ειναι το παιδι ιδιως την νυχτα, αλλα δε μπορω να εχω το καλοριφερ μερα-νυχτα!

ελενιτσα χιονισε στην πατριδα?

ρε ποπακι περαστικα στην μανουλα! πωπω παλι καλα που δεν εσπασε κανα ποδι παναγια μου!

ασε ρε ρανακι, καλα που την εβαλε ο αντρας μου στον υπνοσακο, αλλιως θα κρυωνε ακομα :-(, ΤΥΨΕΙΣ!!!!

κοριτσια και εγω δεν εχω βοηθεια, ο αντρας μου κανει ολες τις εξωτερικες δουλειες και γενικα λειπει ολη μερα. με βοηθαει πολυ με το παιδι ομως οταν ειναι σπιτι κ οταν παω για δουλεια, και μπανιο την κανει κ την αλλαζει κ ολα.

μεχρι να σαραντισω ειχε ερθει η μαμα μου δυο-τρεις φορες για δουλειες να με βοηθησει, αλλα εγω δεν μπορω, θελω να τα κανω μονη μου και με την ησυχια μου.

αναστασακι να μας πεις τι ειπε ο γιατρος κ μην ξεχασεις ρωτα τον για το κιντερντε η χαμομηλι

μου ειχε πει την προηγουμενη φορα να μην δωσω τιποτα αλλο. ουε χαμομηλι ουτε τποτα..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...