Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τί κάνετε?

Ρανιάκι μου πώς είσαι καρδούλα μου?

καλησπερα νατασακι μουυυυυυυυυυυυυυ!

τι κανεις?/η ξενουλα..ειναι καλυτερα?

παω να σηκωσω τον μπεμπη ..τον εχω στη κουνια κ γκρινιαζει!!

τωρα βαλαμε να ακουσουμε αυτο!!ακουστετο δυνατα να δειτε πως θα φτιαξει η διαθεση σας!

εεεε????:tongue:

θα μπαινοβγαινω!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιωαννακι μου γλυκο μην νιωθεις τυψεις!ειναι φυσιολογικα ολα αυατ που περνας κ σκεφτεσαι!σε λιγες μερες θα γελας συνεχεια!

ευχομαι μωλης με το καλο γεννηθει ο μπεμπακος να σου δινει μονο χαρες κ να εχεις εναν ευκολο σαραντησμο απο αποψη ψυχολογιας!να εισαι πολυ καλα!;);)

Έχεις δίκιο Λενάκι μου! Με στεναχωρεί η αλήθεια είναι η εμφάνισή μου! Ποτέ στη ζωή μου δεν στεναχωρέθηκα για επιφανειακά πράγματα αλλά τώρα με έχει χαντακώσει αυτό! Κυρίως το πρήξιμο! Ξέρω πως θα φύγει όταν πρώτα ο Θεός γεννηθεί το μωράκι μου αλλά είναι κάτι που δεν μπορώ να το ελέγξω! Τα έχεις περάσει και ξέρεις! Ευτυχώς με στηρίζει πολύ ο άντρας μου! Αααχχχ την Τετάρτη θα πάω να δω το μπεμπάκι μου! Πόσο θα μεγάλωσε άραγε;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχουλες σας, να ειστε καλα!!!!!!!!!!:tongue:

λενιω μου ξενυχτισατε ε?αχ μωλε, καμια φορα θα τα εχουμε αυτα, παιδακια ειναι, θα εχουν την ανησυχια τους!!!!

αναστασακι και ρανιακι σας εχουν ξεζουμισει ε?υπομονη, θα ειναι λιγο δυσκολα στην αρχη αλλα μετα......θα ειναι ολα τελεια!!!!κι εγω κλαμα που εχω ριξει, αλλο πραγμα!!!!!ακους ιωαννακι????και μετα την γεννα θα ριξεις κλαμα αλλα που θα παει θα ερθουν τα χαμογελα πολυ πολυ συντομα!!!!!!!!!!!:tongue:

χρυσανθακι μου δωσε φιλακια στο χριστινακι!!!!!!!!!!!!:tongue:

νατασσουλα μου τι κανει το γαρδενακι μας?

γιωτουλα........εχεις κουραστει κι εσυ δουλεια, σπιτι, μπεμπα....ουφ!!!!!!

εγω σημερα δεν πηγα δουλεια γιατι η πεθερα μου δεν μπορουσε να μου κρατησει την μπεμπα, η μαμα μου επεσε απο τις σκαλες το σαββατο και στραμπουλιξε το ποδι της, ακινησια αυτη την εβδομαδα, παλι καλα δεν ειναι κατι σοβαρο, αχ χωρις την μανουλα μου τι θα κανω.....στην πεθερα μου κλαιει συνεχεια, γιατι δεν ξερω, δεν μπορει να την κοιμησει ουτε να την ηρεμησει!!!!περιεργο γιατι σε γενικες γραμμες εχει ηρεμησει παρα πολυ η μπεμπουλινα μου!!!!!ακομα μυξουλες εχουμε, ποτε θα φυγει εντελως το κρυωμα δεν ξερω.....εχτες δεν εκανα τιποτα βεβαια για τα γεννεθλια μου, μονο η ξαδερφουλα μου ηρθε και μου εκανε εκπληξη με μια τουρτιτσα, τι καλα, που το ηξερε πως ουτε μια τουρτα δεν ειχα παρει, ετσι για το καλο;)

πολυ κρυο και σημερα αλλα εδω δεν χιονιζει:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλλεναδιτσες! τι κανετε??????

ποπακι μου εχει ηρεμησει η μικρουλα ε?? τελεια! μηπως δεν την εχει συνηθισει τοσο την πεθερα σου γι'αυτο κλαιει..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλλεναδιτσες! τι κανετε??????

ποπακι μου εχει ηρεμησει η μικρουλα ε?? τελεια! μηπως δεν την εχει συνηθισει τοσο την πεθερα σου γι'αυτο κλαιει..

καλημερα αναστασακι μου!!!!!ναι εχει ηρεμησει πολυ!!!!δεν ξερω αν δεν την εχει συνηθισει αλλα σιγουρα αγχωνεται πολυ και η μπεμπα το καταλαβαινει αυτο, εχτες της εκλαιγε απο τις 10 μεχρι τις 11...:(τοση ωρα δεν μπορουσε με καποιο τροπο να την ηρεμησει?τι να πω....:(

πως κοιμηθηκατε σημερις μανουλα και γιοκας?


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα αναστασακι μου!!!!!ναι εχει ηρεμησει πολυ!!!!δεν ξερω αν δεν την εχει συνηθισει αλλα σιγουρα αγχωνεται πολυ και η μπεμπα το καταλαβαινει αυτο, εχτες της εκλαιγε απο τις 10 μεχρι τις 11...:(τοση ωρα δεν μπορουσε με καποιο τροπο να την ηρεμησει?τι να πω....:(

πως κοιμηθηκατε σημερις μανουλα και γιοκας?

αχ εγω δεν μπορω να τον εχει αλλο να κλαιει κ να μην μπορει να τον ηρεμησει!! οπως ο αντρας μου π.χ.! εμεις πολυ καλυτερα ειμαστε!

απ'οτι καταλαβα μια ετσι θα ειμαστε μια αλλιως!!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Τα μπεμπάκια σας τα όμορφα τι κάνουν; Εύχομαι να είχατε μία ήσυχη νύχτα! Εγώ πάντως είχα να πω την αλήθεια! Κοιμήθηκα, βέβαια την κρίση αυπνίας την είχα πάλι από τις 5.15 μέχρι τις 7 παρά το πρωί αλλά ξύπνησα στις 9!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Πολύ κρύο βρε κρίτσια! Μας πετάει από καμία νιφάδα εδώ αλλά δεν τον βλέπω ορεξάτο τον καιρό να συνεχίσει! Αύριο έχω γιατρούληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα..τι κάνετε φιλεναδιτσες μου?'

Εμείς καλά..εδώ με τον μπεμπακο..τον έχω στο ριλαξ..ο μεγάλος κοιτάτε ΠΑΙΔΙΚΑ..

Ποπακι μου καλό τι καλά σήμερα σπίτι..ηρέμησε η μπεμπουλα..την πεθερά σου μαλον δεν την συνηθησε ακόμα..κ γω δεν μπορώ αν κλαίει κ δεν είμαι εκεί κοντά αλά το να κάνεις..

Αναστασακι μου καλύτερα ο μπεμπακος..ο ζιζακιας μας..

Χθες πάλι ψιλοξενυχτησαμε..ξυπνητήρι 2 κ κοιμήθηκε 3μιση..ελπίζω να είναι μια κρίση λίγων ημερών αυτή γιατί με είχε κακομαθει να κοιμόμαστε όλο το βράδυ κ τώρα το ξενύχτι μου φαίνεται χάλια .το θέμα είναι ότι τον θηλάζω τον παίρνει ο ύπνος τον σηκώνω να ρευτει κοιμισμένο κ μωλης τον ακουμπάω στο κρεβάτάκι του ξυπνάει..k αυτό γίνεται 4-5 φορές...μέχρι που περνάει η ώρα κ κοιμάται..την πιπίλα την μισεί..μωλης την βάζω τσιριζει..

Γκρίνιαζει ..θα μπαινοβγαίνΩ..


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λενάκι μου! Μήπως ο μικρούλης σου ετοιμάζεται να βγάλει δοντάκια; Συνήθως από τώρα ξεκινάει η ανησυχία τους! Τι να πω ότι και να είναι ελπίζω να κρατήσει λίγο και να ξαναβρείτε τους παλιούς σας ρυθμούς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Τα μπεμπάκια σας τα όμορφα τι κάνουν; Εύχομαι να είχατε μία ήσυχη νύχτα! Εγώ πάντως είχα να πω την αλήθεια! Κοιμήθηκα, βέβαια την κρίση αυπνίας την είχα πάλι από τις 5.15 μέχρι τις 7 παρά το πρωί αλλά ξύπνησα στις 9!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Πολύ κρύο βρε κρίτσια! Μας πετάει από καμία νιφάδα εδώ αλλά δεν τον βλέπω ορεξάτο τον καιρό να συνεχίσει! Αύριο έχω γιατρούληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

καλημερα Ιωαννακι μου!! αυριο θα δεις τον μπεμπακο σου κ θα σου πει περιπου ποτε να περιμενεις ε????????:D:D:D

αχ φιλεναδα μου το λεγαν τα κοριτσια οτι θα μου λειπει η αισθηση να ειμαστε ενα κ να νιθω να κλωτσαει μεσα στην κοιλιτσα.. κ δεν το πιστευα!!! παρολο που ειχα τα προβληματα μου, μου λειπει η κοιλουμπα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια μου

τι κανετε?τι κρυο ειναι αυτο?????

σημερα η νυχτα ηταν πολυ πιο ευκολη....σηκωθηκε 2 φορουλες μονο για ζιζι...τη μια μονο της εδωσα συμπληρωμα τη δευτερη χορτασε απο μενα....δοξα το θεο παναγιτσα μου....σημερα εχουμε γιατρουλη.....για να δουμε τι θα μας πει!!!!

ιωαννακι μου γλυκο εχεις μπει στον 9ο.....αχ τωρα το ειδα αγαπουλα μου....συγνωμη!!!ολα θα περασουν κοριτσακι μου....εχεις βαρυνει αγαπουλα μου και δε μπορεις να κοιμηθεις....σε νιωθω!!!!μολις γεννησεις,ως δια μαγειας, ολα περνουν!!!!μη στενοχωριεσαι καθολου!!!!!ειναι και οι παλιοορμονες....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ.....ολο κλαιω κι εγω....αλλα θα περασει!!!!

νατασακι μου καλυτερα ειμαι λιγο...αλλα με πιανει εκει που δεν το περιμενω....ειδικα οταν βλεπω τον αντρουλη μου...μαλλον επειδη μου λειπει πολυ!!!!το γαρδενακι μου πως ειναι?

λενιω μου τι κανετε????ακουτε μουσικουλα εεεε?????κι εμενα μ'αρεσει πολυ αλλα σ'αυτη τη φαση δε προλαβαινω γιατι θελω να κοιμαμαι!!!!χιχιχιχιχ

γιωτακι μου πολυτιμες οι συμβουλες σου....το ρανακι μας τι κανει?

χρυσανθουλα μου να σας ζησει το χριστινακι!!!!να ειναι παντα γερη η κουκλιτσα σας!!!!μακιααααααα

ματιναρααααααα....εισαι καλυτερα ματακια μου????ουφφφφφ....σε νιωθω.....οποτε της δινω ξενο με πιανει ενα πραγμα...τεσπα,.....για καλο τους ειναι!!!!!

αναστασακι μου ηρεμησες λιγο σημερα ε????μακαρι παναγια μου να βρουμε τους ρυθμους μας γρηγορα....γιατι αυτη η αυπνια δεν παλευεται!!!!!φιλακια στον αντρακλα..χιχιιχχι


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα..τι κάνετε φιλεναδιτσες μου?'

Εμείς καλά..εδώ με τον μπεμπακο..τον έχω στο ριλαξ..ο μεγάλος κοιτάτε ΠΑΙΔΙΚΑ..

Ποπακι μου καλό τι καλά σήμερα σπίτι..ηρέμησε η μπεμπουλα..την πεθερά σου μαλον δεν την συνηθησε ακόμα..κ γω δεν μπορώ αν κλαίει κ δεν είμαι εκεί κοντά αλά το να κάνεις..

Αναστασακι μου καλύτερα ο μπεμπακος..ο ζιζακιας μας..

Χθες πάλι ψιλοξενυχτησαμε..ξυπνητήρι 2 κ κοιμήθηκε 3μιση..ελπίζω να είναι μια κρίση λίγων ημερών αυτή γιατί με είχε κακομαθει να κοιμόμαστε όλο το βράδυ κ τώρα το ξενύχτι μου φαίνεται χάλια .το θέμα είναι ότι τον θηλάζω τον παίρνει ο ύπνος τον σηκώνω να ρευτει κοιμισμένο κ μωλης τον ακουμπάω στο κρεβάτάκι του ξυπνάει..k αυτό γίνεται 4-5 φορές...μέχρι που περνάει η ώρα κ κοιμάται..την πιπίλα την μισεί..μωλης την βάζω τσιριζει..

Γκρίνιαζει ..θα μπαινοβγαίνΩ..

καλομαθε τη μανουλα να κοιμαται κ τωρα μας τα γυρναει ο μπομπιρας???

μηοως βγαζει δοντακια λενακι??:rolleyes::rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου

τι κανετε?τι κρυο ειναι αυτο?????

σημερα η νυχτα ηταν πολυ πιο ευκολη....σηκωθηκε 2 φορουλες μονο για ζιζι...τη μια μονο της εδωσα συμπληρωμα τη δευτερη χορτασε απο μενα....δοξα το θεο παναγιτσα μου....σημερα εχουμε γιατρουλη.....για να δουμε τι θα μας πει!!!!

ιωαννακι μου γλυκο εχεις μπει στον 9ο.....αχ τωρα το ειδα αγαπουλα μου....συγνωμη!!!ολα θα περασουν κοριτσακι μου....εχεις βαρυνει αγαπουλα μου και δε μπορεις να κοιμηθεις....σε νιωθω!!!!μολις γεννησεις,ως δια μαγειας, ολα περνουν!!!!μη στενοχωριεσαι καθολου!!!!!ειναι και οι παλιοορμονες....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ.....ολο κλαιω κι εγω....αλλα θα περασει!!!!

νατασακι μου καλυτερα ειμαι λιγο...αλλα με πιανει εκει που δεν το περιμενω....ειδικα οταν βλεπω τον αντρουλη μου...μαλλον επειδη μου λειπει πολυ!!!!το γαρδενακι μου πως ειναι?

λενιω μου τι κανετε????ακουτε μουσικουλα εεεε?????κι εμενα μ'αρεσει πολυ αλλα σ'αυτη τη φαση δε προλαβαινω γιατι θελω να κοιμαμαι!!!!χιχιχιχιχ

γιωτακι μου πολυτιμες οι συμβουλες σου....το ρανακι μας τι κανει?

χρυσανθουλα μου να σας ζησει το χριστινακι!!!!να ειναι παντα γερη η κουκλιτσα σας!!!!μακιααααααα

ματιναρααααααα....εισαι καλυτερα ματακια μου????ουφφφφφ....σε νιωθω.....οποτε της δινω ξενο με πιανει ενα πραγμα...τεσπα,.....για καλο τους ειναι!!!!!

αναστασακι μου ηρεμησες λιγο σημερα ε????μακαρι παναγια μου να βρουμε τους ρυθμους μας γρηγορα....γιατι αυτη η αυπνια δεν παλευεται!!!!!φιλακια στον αντρακλα..χιχιιχχι

Αχ Ρανιάκι μου πολύ χάρηκα αγαπούλα μου που είσαι καλύτερα! Η μπιζουδένια σου τι κάνει; Κουκλάρα;;;;; Έμοιασε τη μανούλα;;;;; Χιχιχιχιχιιχ!!!! Όλα θα πάρουν το δρόμο τους μωρέ το ξέρω! Υπομονή χρειάζεται να κάνουμε μόνο!

Αχ ναι μπήκα στον 9ο και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ιωαννακι μου!! αυριο θα δεις τον μπεμπακο σου κ θα σου πει περιπου ποτε να περιμενεις ε????????:D:D:D

αχ φιλεναδα μου το λεγαν τα κοριτσια οτι θα μου λειπει η αισθηση να ειμαστε ενα κ να νιθω να κλωτσαει μεσα στην κοιλιτσα.. κ δεν το πιστευα!!! παρολο που ειχα τα προβληματα μου, μου λειπει η κοιλουμπα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Αχ Αναστασάκι μου το σκέφτομαι κι εγώ αυτό! Λέω πως καμιά φορά θα μου λείπει η κοιλίτσα μου και οι κλωτσίτσες του! Βέβαια από την άλλη θα τον έχω στην αγκαλιά μου!!! Περιμένω να μου πει αύριο ο γιατρός περίπου πότε θα μας έρθει ο μικρούλης μας! Το μόνο που θέλω είναι να πάνε όλα καλά! Να γεννηθεί καλά ο μπεμπάκος μου! Δεν ξέρω αν είχατε κι εσείς αυτή την αγωνία αλλά είναι το μόνο που σκέφτομαι!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αναστασάκι μου το σκέφτομαι κι εγώ αυτό! Λέω πως καμιά φορά θα μου λείπει η κοιλίτσα μου και οι κλωτσίτσες του! Βέβαια από την άλλη θα τον έχω στην αγκαλιά μου!!! Περιμένω να μου πει αύριο ο γιατρός περίπου πότε θα μας έρθει ο μικρούλης μας! Το μόνο που θέλω είναι να πάνε όλα καλά! Να γεννηθεί καλά ο μπεμπάκος μου! Δεν ξέρω αν είχατε κι εσείς αυτή την αγωνία αλλά είναι το μόνο που σκέφτομαι!

καλημερα κοριτσακια, καλυτερα ολες σημερα ε?

και εμεις, κοιμηθηκε η μικρη αμεσως 10,15 και την ξυπνησα εγω στις 9!

το παιδακι μου κρυωνε! την εβαλα στον υπνοσακο και ουτε που ξυπναει καθολου!

μα ειμαι τελειως ασχετη?:-( να κρυωνει το παιδι κ να μην το καταλαβω?

στο δωματιο της το αιρκοντισιον ειναι ανοιχτο μερα-νυχτα + το καλοριφερ που το αναβω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...